Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

hayirli olsun canim insallah bebegin seninledir guzel haberini bekliyoruz

iste bu hep boyle devam et

allah razı olsun canım benm rabbim sanada nasip etsin inşallah ve tum arkadaşlara

saol canim amin, Allah sendende razi olsun, ben hala adet olmayi bekliyorum bi gelsede baslasam

fulyacım nasılsın

nasıl gidiyor hamişlik . tekmeleri duymaya başladın mı ?

2li taramadan sonra 3lü yada 4lü yaptırdınmı ?

güzel haberlerle inşallah ..

Canım keşke buradan güzel haberler verebilseydim sana Dün gittiğimiz doktor bebeğimizi sonlandırmamız gerektiğini söyledi Çok üzgünüm çok mutsuzum

Allahım bana dayanma gücü ver sabır ver

Allahım herkese sağlıklı bebişler nasip etsin

sorun ne fulya lütfen kendi dr bir konuş inan ki başıma ağrı girdi ya rabbim inşallah dr yanılmıştır

Canım çok gecmiş olsun

Arkadaşlartek tek alıntı yapmasını öğrenemedim çok sağolun amasevınemıyorum yukarda fulya arkadaşımızında zor bı gununde özellikle bende daha önce zor gğünler yaşadığım için onu çok iyi anlıyorum ve çok üzüldüm inş yanılma payı vardır sorun nedır bilmiyorum ama allah yardım etsin hepimize ve şu anda fuly arkadaşımıza

Merhaba hatırladığım kadarıyla bebeğin ense kalınlığı ve ikili testi Umut'ta yaptırmıştın, bunun için muayene ücretinin haricinde ekstra bir ücret alınıyor mu?

evet sanırım 125 tl ödemiştik seninde ikili test zamını gldimi?inş. güzel sonuçlar alırsın.

canım öncelikle çok geçmiş olsun, okuyunca bir anda tuhaf oldum problem neki niye hamileleliğinin sonlanması gerekiyor, kontrollerine umutta mı devam ediyodun akıl vermek gibi olmasın ama başka bir doktora daha gözüksen çünkü çevremde o kadar çok duydum ki bebek problemli denilip çok sağlıklı şekilde dünyaya gelen bebekler var inşallah yanılmıştır doktorun tekrar çok geçmiş olsun güzel haberlerini duyarız inşallah.

evet sanırım 125 tl ödemiştik seninde ikili test zamını gldimi?inş. güzel sonuçlar alırsın.

evet canım bende 12 haftanın içindeyim tahlil sonuçlarımı bekliyorum perşembe günü umutta gidicem ikili test için, teşekkür ederim cvp için, allahım herkese sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.

cnm yaa yazını okyunca çok üzüldüm şok oldum yaa.neden peki öle dedi dr.ne kadarlık bebişin.allahım büyük.belki dr yanılmıştır umudunu kaybetme hemen.hakkında hayırlısı olsun allahım yardımcınız olsun.dualarımız seninle.

arkadaşlar hamıleyım çok şukur allah ısteyen herkese nasip etsin kucağımıza aldığımız gunleri göstersin amin

arkadaşım tebrik ederim .. Seni çok neşeli kutlamak isterim ama fulyayı okuyunca ne demeliyim bilemedim .. Içim acıdı .. Allahım inşallah doktor gerzeklik etmiştir..
Seni tebrik ediyorum canım allahım sag salim koynua aldırsın inşallah

neden?????? Ilk kez gittiğin bi doktormuydu ? Ne olur hata de.. Doktor bilgisizdi de.. Allahım olur bebegini sende ayırmasın.. 2li test falan yaptırmadınmı sen kuzum ???? Ne sonuç çıktı ki de doktor böyle bi yorum yaptı ..? 4lü teste gir ???

Ne olur bişeyler yaz meraklandım çok ..
Allahım güç versin sabır versinsana..

ARKADAŞLAR ELİMDEKİ İLAÇLARIN HEPSİNİ DOZLARI ; SON KULLANMA TARİHLERİ ( S.K.) , KAÇ KUTU KALDIĞI , BANA TEDAVİ ÖNCESİ KAÇ KUTU ALMAM SÖYLENİP ALDIĞIM , İLAVE GEREKİP GEREKMEDİĞİ , ŞU ANDAKİ GÜNCEL KUTU FİYATI İLE TÜM DETAYLARI YAZDIM ..

İLGİLENENLER ÖZEL MSJ ATSINLAR.. KONUŞURUZ..

( ilaçlarımı ışık görmeyecek serin yerde koruyorum . o nedenle sorun yok . ECZACILARIN ÖNERDİĞİ ŞEKİLDE SAKLIYORUM . )

* GONAL - F 450 IU/0.75ML (S.K: 05.2012) - 1,5 KUTU ( BANA 5 KUTU VERİLMİŞTİ) 3 KUTU DAHA İLAVE GEREKİR. 1 KUTU (GÜNCEL) FİYATI : 364,75 TL
* CETROTİDE 0.25 MG (S.K:03.2010) - 1 KUTU ( BANA 2 KUTU VERİLDİ) İLAVEYE GEREK YOK .. 1 KUTU GÜNCEL FİYATI : 68,71 TL
* MERİONAL 75IU - (S.K: 04.2012) - 4 ADET ( BANA 5 KUTU VERİLMİŞTİ ) İLAVEYE HİÇ GEREK YOK ...1 KUTU GÜNCEL FİYATI : 28.59 TL
* OVITRELLE 250 MCG/0,5 ML ( 1 KUTU GEREKİYOR - BENDE 1 KUTU ALDIGIM İÇİN YOK .ZATEN BUZLUKTA BEKLEYİP KULLANILACAK GÜN ALMAK DAHA DOGRU ECZANEDEN. 1 KUTU GÜNCEL FİYATI : 80.50 TL (ENJEKTÖRÜ İÇİNDE))

* 10 ADET 100 CC DERİ ALTI ENJEKTÖRÜ ( CETROTİDE VE MERİONAL İÇİN )
* 12 ADET 600 MG DERİ ALTI ENJEKTÖRÜ( GONAL - F İÇİN )

Çok sağol canım bende sevınemıyorum her anımız korkuyla geçiyor allahım kimseye zorluklar yaşatmasın

Fulyacım bılıyorum ben durumları çok zordur ne desek fayda etmez yazmak ıstemessın konuşmak ıstemezssın ama allah sabrını da mukafatınıda sana bırgun gösterıcek inşallah buna ınan sadece

Arkadaşlar hamıleyım çok şukur allah ısteyen herkese nasip etsin kucağımıza aldığımız gunleri göstersin amin

nursincim hayırlı olsun sana cok sevindim ama yuzume yansıyamadı fulyanın durumu beni çok etkiledi herşey normal gidiyordu cok şaşırdım ya neyse canım allah senn sag saglim kucagına almanı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…