Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

:KK9:ayyyyy az önce adet gördüm akşam gördüğüm için yarın birinci günüm sayılıyormuş salı günü kliniğe gideceğim en sonunda başlayacağım tedaviyeeeeeee arkadaşlar lütfen dua edin bana

Hanımlar, öncelikle hepimizin amaaa hepimizin anneler günü kutlu olsun. Allahım cocuklarımızdan duymayı nasip etsin.

Kızlar bugun Kartal Belediyesi' nin düzenlemiş oldugu bir seminere gittim. Gebelik ve sonrasında yaşanlar konuşuldu. Gebelikte özellikle başlangıc süreci,test zamanları,testler ve geri sayım zamanları anlatıldı.

Testlerle ilgili vurgulanan şu idi... Hastanelerin,kliniklerin sırf 3 kuruş fazla kazanmaları için bir damla kan bile vermeyin.

2li testte risk grubunuz düşük ise başka hiç bir test yapılmamaktaymış zaten 20.haftadan sonra gelişimle ilgili ultrason yapılıyormuş eğer o ultrasonda aksi degerler görülürse, işte o zaman 4lü test ve sonrasında amniyosentez yapımına gerek duyuluyormuş...

hepimize saglıklı hamilelikler olsuuun :nazar:

hayırlı olsun cnm tedavin kaç yumurtan toplandı son durumunuz nedir.inşallah herşey yolunda gider ve mutlu haberi buradan paylaşırsın.

cnm sağol 13 yumurta toplandı 10 döllendi yarın transfer yapacaklardı ağrım var diyordumya gece çok ağrım oldu sabah ulun beye gittim kasıklarımda özellikle yumurtam büyümüş ters dönmüş olabilirmiş oyüzden ilaç verdi transferi erteledi mayıs sonu gibi yapacakmış hayırlısı çok üzüldüm moralim bozuldu yarın transfer var diye seviniyordum donduracaklar işte inşallah ağrım fazla olmaz allah korusun ameliyat olmak zorunda kalırmışım.rabbim hakkımızda hayırlısı nasip etsin.dondurulmuşlardan hamile kalan arkadaşlar varmı?

merhaba canım benim de benim de yaklaşık 10gün önce yumurtalarım toplandı,çok ağrım oldu,özellikle kabızlık beni mahvetti ben de gittiğimde yumurtan büyümüş ve sıvı birikmesi olmuş dediler,ama daha önceden benim hormon değerlerim yüksek olduğu için transferi inşallah değerlerim düzelirse mayıs sonunda yapacaklar,anlayacağın beim de dondurulmuşlarım var kafana takma geç olsun da güç olmasın,Allahım hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

arkadaşlar bir de meral diye bir arkadaşıma transfer yapılmış 3. denemesi arkadaşlar lütfen herkesten arkadaşım için dua etmenizi rica ediyorum inşallah bebeği tutunur

:KK9:ayyyyy az önce adet gördüm akşam gördüğüm için yarın birinci günüm sayılıyormuş salı günü kliniğe gideceğim en sonunda başlayacağım tedaviyeeeeeee arkadaşlar lütfen dua edin bana
belginciğim canım benim şimdi bende heyecanlandım ne güzel bir süreç başlıyor hep olumlu düşün bak gör herşey olumlu olacak Allahın izniyle.gelişmeleri yaz lütfen

Son tedavimde ben ikisini bir enjektende yapıyordum gercekten günde 2 defa insan yapamıyor çok aciyooor.. O göbekten iğneyi kullanmıştım acayip yakıyor ve morarma yapıyor o iğneler kan sulandirici..
Yok canım daha adet olmadım 6 gündür hap kullanıyorum adet olmam icin, adet olunca Allahın iziniyle baslarım artık tabiki yine aksilik çıkmasa

inşallah en kısa zamnda adet olur başlarsın rabbim bu kez yuzunu guldursun inşallah

kızlar bende günde ir tane progesten iğne oluyorum ama 50 mg ve birde progestan fitil var ve clexane iğnesini bende kullanıyorum sevgicim bendende doktorum 2. testten sonra tekrarlamamı istemedi bizde 18 inde görcez keseyi senin az kalmış canım ne güzel:KK66::KK66:

inşallah keseyi de gorursun canım benm salı gunu randevum var inşallah bakalım bebişim ne durumda

:KK62:yazmazmıyım her gelişmeyi yazacam canımmm

:84:ama ben çok hecanlanıyorum

tahmin ediyorum heyecanını.sonuç çok iyi olacak.bebeişler geiyor annesi.yoldalar yoldaaa :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

IMSI

:KK28:Özel mikroskop kullanarak spermi 1300 -8000 kat büyütme yaparak doğru spermi seçme işlemidir.

Başarı direk %25-%40 artırıyormuş:KK55:
umutta yapılıyor dedin değilmi belgincim fiyatı nedir acaba?

canım yaa şu gebelik çizelgesini nerden yaptığını bana tarif eder misin benim ki küçük oldu beceremedim:KK1:
canım benim ya Allah mı söyletti gebelik dedin .inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım maaşalalh pek bir yakışmış sanada. doğru yapmışsın sen cnm fakat küçük olanını seçmişsin .soldakine tıklayınca küçük sağdakine tıklayınca büüyk oluyor.

X