Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlar yaa bişey sorcam benim prolaktin yüksek çıktı ve doktor dortinex verdi başka bi konuda bu ilacın düşüğe sebep olduğu yazıyo korktum birde prolaktin yüksek olunca hamile kalmama engel olur mu?

Canim benim 3 taze embriyo 2 dondurulmus embriyo denemem var
Son tedavim yani 5.si dondurulmuslarla oldu ve ilk defa hamile kalmıştım ama 4 haftalikkene dusuk yaptım:KK43:(
Evet canım esim hep yanımda, yoksa senin esın yanında deilmi sürekli?

ben ondan daha çok çocuk istiyorum.zaten tüp bebeğide ben istediğim için yaptık.gerçi erkekler bizim kadar dürüst olmayabiliyorlar duygularını söylemekte.bir daha tüp bebek istemiyor.bakalım zaman belki fikirleri değiştirir.:KK50:

ben eczaneye sordum bu ilaçları kadın doğum uzmanı yazarsa ssk karşılar dediler, aile hekimliğini kabul etmiyolar anlamadım canım ya sen nasıl yazdırıyosun aynı ilaçları yazdırıyosun dimi

bende progestan iğnesini ve fitilini kullandım estrofem felan hepsini aile hekimine yazdırabilyodum bende geç öğrendim tabi aile hekimini yazdığını eczaneye sorduk önce oda aile hekimize yazdırabilirsiniz dedi.ben şuan kullanmıyorum artık bunları suan demir ilacı vitamin ve coraspirin kullanıyorum coraspirini kullanmak istemiyorum aslında ama doktorum 27. haftaya kadar kullandırıyoruz dedi[/QUOTE]

aile hekimi uzmansa yazabiliyor.onu araştırmak gerekiyor.benim öyle olmuştu.

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar allahın izniyle bugün transferim yapılacak merkezden aramalarını bekliyorum hadi gelin diye iyiyim çok heyacan yok. kızlar bugün beni unutmayın dualarını eksik etmeyin hamişlerin duaları kabul olurmuş

günaydın arkadaşlar allahın izniyle bugün transferim yapılacak merkezden aramalarını bekliyorum hadi gelin diye iyiyim çok heyacan yok. kızlar bugün beni unutmayın dualarını eksik etmeyin hamişlerin duaları kabul olurmuş

Allah kolaylık versin sevdam.işallah herşey yolunda gider ve sağlıklı hayırlı bir evladın olur.moralini iyi tut ve hep gülümse.:KK66:

Son düzenleme:
bende progestan iğnesini ve fitilini kullandım estrofem felan hepsini aile hekimine yazdırabilyodum bende geç öğrendim tabi aile hekimini yazdığını eczaneye sorduk önce oda aile hekimize yazdırabilirsiniz dedi.ben şuan kullanmıyorum artık bunları suan demir ilacı vitamin ve coraspirin kullanıyorum coraspirini kullanmak istemiyorum aslında ama doktorum 27. haftaya kadar kullandırıyoruz dedi

aile hekimi uzmansa yazabiliyor.onu araştırmak gerekiyor.benim öyle olmuştu.[/QUOTE]

arkadaşlar aynı şeyi birkaç gün önce bende yaşadımaile hekimin yazmadı ialçrımızı çünkü kendisi asistan onu yetkisi yok bunları yazmaya bana kadın doğumcuya git dedi bende öyle yaptım sağolsun oda yazmadı yok bu dolandırıcığa girer ben başkasının recetesini yazamam devleti dolandırmış oluruz.benimde tanındığım uzman bir aile hekimi vardı onun:nazar: yanına gittim hemen yazdı allah razı olsun kendisinden

hayırlıca git canım sonra da o zor bekleme zamanını birlikte geçirelim ve güzel haberlerini alalım inşallah ALLAH yardımcın olsun canımmmm

hafta sonu hava da güzel kimsecikler yok herkes geziyor galiba.Sevdamm gelir gelmez yaz olur mu merek ediyorum seni.Derya dan da haber yok ev yerleştiriyor galiba ay gelse artık özledik değil mi hem listede değişiklik yapılması da lazım neyse kızlar hepinizi iyi haftasonları....

transferin yapılmıştır bu saate kadar herhalde sevdammm,bebeğin yanında artık....ne güzel..annesini hiç bırakmasın..İNŞALLAH GÜZEL HABERLER verirsin bize..:emir_bebek:

hayırlısı olsun meleğin sana inşallah tutunsun rabbim yar ve yardımcın alsun dualarımdasın bacişko bu kez olak :KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek: inşallah

hayırlı olsun canım İNŞALLAH herşey yolunda gider

X