Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

canım inş. herşey yolunda gider dualarımız sizlerle her zaman. transfere girerken subhanekeyi oku mutlaka melekler yardımcı oluyolarmış ve daima pozitif ol transferden sonra elni karnına koy ve konuş bebeğinle ümidini hiç kaybetme ben 4.denememde bunları yaptım ve Allaha şükür 12+6 olduk bugün darısı senin ve tüm arkadaşların başına.

amin canım benim rabbim ihşallah bebeğini sağ salim kucağına almayıda nasip edr.okurum haytım senin kaçıncı gün tarnsferin yapıldı 3 yada 5arasındaki fark neki

htc merhaba, transferden sonra kullanılan crinone jel ve claxane iğne var onları zeynep kamilden yazdırabilirmiyiz bilgin varmı??

merhb hiç bir bilgim yok ama aile hekiminede yazdırabiliyosun ilaçlarını ben oaraya yazdırdım hep hem daha kolay oluyor[/QUOTE]

ben eczaneye sordum bu ilaçları kadın doğum uzmanı yazarsa ssk karşılar dediler, aile hekimliğini kabul etmiyolar anlamadım canım ya sen nasıl yazdırıyosun aynı ilaçları yazdırıyosun dimi

amin canım inşallah hayırlıca sonuç güzel olur aklım hala morfolojide nereyi okuduysam morfoloji düşükse olmuyor deniliyobilmiyorum umutsuz başlıyorum bakalım...

tahmercim ii düşün ii olsun inşallah...sana lazım olan zaten çok az sayıda ,inşallah en iyisini seçecekler ve tutacak...

besacım naber ?bende ilaç için eczaneye sordum , o da aynı şeyi söyledi.kadın doğum doktorunun yazması gerektiğini bildirdi.ben iş yeri hekimine yazdırayım dedim o da olmaz dedi.bende gittim aldım mecburen.bana sadece jel verdi ,şimdi onu kullanıyorum.nasıl geçiyor günler?

canım ya hakkında hayırlısı olsun benim eltimin amcasını kızıda hem kilolu hemde şeker hastası oda dietisyen kontrolünde hamileliğin 6. ayında şuan herşey yolunda inş. seninde herşey yolunda gider ve zamanı gelince bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın.bu arada ikilinin sonucunun iyi çokmasına sevindim darısı bizim başımıza.senin kilondamı fazlaydı bende hamile kaldığımda 57 kiloydum 55'e düşmüşüm.

73 ile hamile kaldım ama zaten ben asıl kılomu 2007 kasım 2008 mayıs arası alacagımı almıştım. bakalım hayırlısı , korkutmuyorum kendimi. dietisyene başlayacagım, spora da yazıldım... biran evvel toparlayacagım inşallah.

ee senın ıkılı zamanın bugun degıl mıydı? 7 nısan da gıtcem dıyordun ?

İyi akşamlar arkadaşlar Bugün galiba mesajlar birbirine karışmış Genetik test yaptırmak isteyen arkadaş Sevgiydi.Ben sadece doktorumuzun istediği birkaç kan tahlili yaptıracağız Açlık kan şekeri tiroit toxoplazma vb birkaç tahlil daha Yarın için devlet hastanesinden randevu aldık Bir aksilik olmazsa yaptıracağız

Bu arada ben de hala crione jel kullanıyorum Şu ana kadar 5 kutu kullandım Gerçekten pahalı bir ilaç Bir ayda 300 tl yi buluyor Benim de ilk tecrübesizliğime geldi ve ilk kutuyu parayla aldım Diğer topiklerden arkadaşların aile hekimlerine yazdırdığını öğrendim Ben de aile hekimime yazdırıyorum Bazı eczaneler vermek istemedi Ama biz veren bir eczane bulduk Ve hep ordan alıyoruz Bir kere sisteme işlenirse sonrakileri yazdırmak sorun olmuyor İsterseniz önce bir kadın doğum doktoruna giderek yazdırın Sistemde göründüğü için aile hekiminiz yazmak zorunda kalacaktır Hatta ben estrofemi bile yazdırıyorum

kızlaaarrr ben yarın tedaviye başlayacağım ya beni alttan mi muayne edecek doktor hani adetli gidiyorum ya o şekilde de alttan olur mu acil cevap bekliyorum canlar....:44::44:

besacım naber ?bende ilaç için eczaneye sordum , o da aynı şeyi söyledi.kadın doğum doktorunun yazması gerektiğini bildirdi.ben iş yeri hekimine yazdırayım dedim o da olmaz dedi.bende gittim aldım mecburen.bana sadece jel verdi ,şimdi onu kullanıyorum.nasıl geçiyor günler?

selam canım iyiyim çok şükür sen nasılsın, arada bazen midem bulanıyor başka bişi yok, senin nasıl geçiyor başladı mı mide bulantıların, dün ben devlet hast. gittim ama ilacımı yazdıramadım sadece zeynep kamil ve kartal devlet hast. yazdırabilirsin dedi doktor senin o tarafta da yazan hast. vardır muhakkak ben jelin haricinde kan sulandırıcı iğne kullanıyorum şimdiye kadar hep para ile aldım ama haftalık ilaçlarım 200 milyonu geçiyor bide 12.haftaya kadar devam etmem gerekiyomuş ilacları yazdırmak için uğraşıyorum yarın için zeynep kamilden randevu aldım bakılım eğer yazdırabilirsem yazarım olmadı sende zeynep kamilden yazdırırsın öptüm tatlım hoşçakal.

kızlaaarrr ben yarın tedaviye başlayacağım ya beni alttan mi muayne edecek doktor hani adetli gidiyorum ya o şekilde de alttan olur mu acil cevap bekliyorum canlar....:44::44:

evet canım melasef bundan sonraki bütün muayenelerin alttan olacak taki bebeğin 3-4 aylık olana kadar ....

İyi akşamlar arkadaşlar Bugün galiba mesajlar birbirine karışmış Genetik test yaptırmak isteyen arkadaş Sevgiydi.Ben sadece doktorumuzun istediği birkaç kan tahlili yaptıracağız Açlık kan şekeri tiroit toxoplazma vb birkaç tahlil daha Yarın için devlet hastanesinden randevu aldık Bir aksilik olmazsa yaptıracağız

Bu arada ben de hala crione jel kullanıyorum Şu ana kadar 5 kutu kullandım Gerçekten pahalı bir ilaç Bir ayda 300 tl yi buluyor Benim de ilk tecrübesizliğime geldi ve ilk kutuyu parayla aldım Diğer topiklerden arkadaşların aile hekimlerine yazdırdığını öğrendim Ben de aile hekimime yazdırıyorum Bazı eczaneler vermek istemedi Ama biz veren bir eczane bulduk Ve hep ordan alıyoruz Bir kere sisteme işlenirse sonrakileri yazdırmak sorun olmuyor İsterseniz önce bir kadın doğum doktoruna giderek yazdırın Sistemde göründüğü için aile hekiminiz yazmak zorunda kalacaktır Hatta ben estrofemi bile yazdırıyorum

Fulya kusura bakma canım ya halbuki seninle o kadar da sohbet ettik tecrübelerinden yararlandım o kadar da ama topicte okadar kişi varkı arada karışıklık olabiliyor:KK43:( Ben şimdiye kadar hep parayla aldım ilaçlarımı baktım başa çıkamıyorum ssk'dan yazdırıyım dedim ama malesef yazdıramıyorum hastane ye gittim bide firça yedik üstüne sanki bedavaya vericekler ilacı her ay dünyanın vergisini ödüyoruz ama haklarımızı alamıyoruz.Topiçten bir arkadaşımız da söyledi aile hekimliğine yazdırıyorum diye ama bizim eczane kabul etmiyor bu nasıl uygulama anlamadım devlette bir kanun varsa her yerde aynıdır dimi biri kabul ediyor biri etmiyor Allahım kriz geçiyorum resmen ya haklı iken haksız duruma düşüyoruz.Yarın Zeynep Kamil hast.gidicem inşallah yazdırabilirim ....

canım ben tüp bebek tedavime yeni başlıyorum ve yarın adetimin 2. günü yine de alttan bakacaklar öyle mi yaaaa :18::18::18::18::18:

Evet canım alttan muyane edecek doktorun ama rahat ol endişelenme herkese öyle bakıyolar çünkü
kolay gelsin tedavin hayırlı olsun....

Evet canım alttan muyane edecek doktorun ama rahat ol endişelenme herkese öyle bakıyolar çünkü

tamam canım teşekkürler ona göre hazırlıklı gideyim istedim çok saol ne olur bana dua edin çok heycanlıyım....

canım ben tüp bebek tedavime yeni başlıyorum ve yarın adetimin 2. günü yine de alttan bakacaklar öyle mi yaaaa :18::18::18::18::18:

tamam canım teşekkürler ona göre hazırlıklı gideyim istedim çok saol ne olur bana dua edin çok heycanlıyım....

Rica ederim canım bildiğim konuda her zaman yardımcı olamya çalışırım, bunlar güzel heyecanlar herşey gönlünce olsun ....

arkadaşlar nasılsınız ya bende çok heyecan başladı nedense bu güne kadar rahattım cumartesi allahın izniyle transferim yapılcak.yumurta toplandıktan beri 2 gün çok kötüydüm ne eğilebiliyordum ne kalkabiliyordum allah şükür bugün iyiyim merkezden bugün aradılar 8 emriyom döllenmiş ne olursunuz dualarınızı eksik etmeyin buna ihtiyacım var.emriyoların son durumu 2adet7 hücreli 1adet 6hücreli 2adet5hücreli 2adet 4hücreli ve 2adet 3hücreli transfer günene kadar bakalım nasıl olcak allahtan hayırlısı

nurme çok üzüldüm duruma inanki...... ama bende farksız şeyler yaşamadım ilk negatifi aldığımda dünya bitmişti.... bidaha asla olmicaktı bebeğim falan hep böle düşünüyodum denemek saçmalıktı para saçmaktı belkide sadece olmicaktı o kadar karamsardım ve denemeye cesaretim bile yoktu.....histereskopi yaptı bana bir sonraki ayda ulun bey ve onun için gittiğimde aklım başıma geldi yani ilk seferde bukadar olumsuzluk dedim topla kendini inan olucak ve donmuşum sadece 2 taneydi oda eğer blastokist olur yani 5. güne giderse transfer vardı....bu arada diğerleri gitmedi bunuda söliim sana 8 taneden 2 tane anca kaldı ve bende o son iki taneninde şansı çok zordu öle geliyodu bana ve herşey sil baştandı düşünmesi bile kalp atışlarımı hızlarndırmaya değdi o bir ay boyunca...... ve 5 ocak sabahı aşina hanım aradı gözümüz aydın yaşıyolar diye..... bak şuan bile ağlayabiliyorum buna hayatımda duyabileceğim en güzel cümleydi bu oldu bu sefer.......olduda 4 ayları bitti hatta olduda birken 2 oldular içimde......sabırlı ol sakin ol olucak de inan rabbim seni sınıyo sabrını ölçüyo olucak inşallah sakince doktorunun çizeceği yoldan yürü sakın neden olmadığını çok okuma daralma ben çok yaptım onu morfoloji makalelerinden gak geldi çıldırıyorum sandım sorunu üzerinde durma çözüm için dua et biran önce toparlanman dileğimle allah bu yoldaki herkeze yardım etsin...........[

Gncam merak ettiğim şey kaçıncı gun dondurulmuştu da 5.gune gıtmedı 8 emrıyon

3.gün dondurulmuştu 8 hücreli olarak çözdürüldü işte sonra 2 gün daha beklendi blastosist olması için şükür ki olduuuuuuu

herkeze iyi akşamlar..
ben hala süleyman beye gidemedim bu arada benim ilk denemem negatifle sonuçlandığı için benden genetik tetlermi isteyecekler... 2. tedaviye başlamak için kendimi hazırlamaya çalışıyorum nasipse İNŞALLAH 2. tedavimde olur...

arkadaşlar nasılsınız ya bende çok heyecan başladı nedense bu güne kadar rahattım cumartesi allahın izniyle transferim yapılcak.yumurta toplandıktan beri 2 gün çok kötüydüm ne eğilebiliyordum ne kalkabiliyordum allah şükür bugün iyiyim merkezden bugün aradılar 8 emriyom döllenmiş ne olursunuz dualarınızı eksik etmeyin buna ihtiyacım var.emriyoların son durumu 2adet7 hücreli 1adet 6hücreli 2adet5hücreli 2adet 4hücreli ve 2adet 3hücreli transfer günene kadar bakalım nasıl olcak allahtan hayırlısı

hakkında hayırlısı olsun canımumarım herşey yolunda gider RABBİM gönlüne göre olanı nasip eder...

X