Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

hadi hayırlı olsun bacım şeytanın bacagını kırmışsın :KK19: inşallah ikimizde guzel sonuçlar alırız benimde randevum ayın 15 inde galiba benm transfer senden once olucak ama sonucu beraber bekliycez cok heyecanlı gunler bekliyo bizi allah yuzumuzu guldurur inşallah[/QUOTE]

Amin cnm inş. hayırlı haberler alırız.valla nasıl beklicem ben bilmem normaldede çok canı tez biriyim.ama bebişim için katlancam herşeye...sevgicim sende dondurulmuş denicektin deglmi.yanlış hatırlamıyosam.estrofemi sen adetinin 1.günümü başladın.

hadi hayırlı olsun bacım şeytanın bacagını kırmışsın :KK19: inşallah ikimizde guzel sonuçlar alırız benimde randevum ayın 15 inde galiba benm transfer senden once olucak ama sonucu beraber bekliycez cok heyecanlı gunler bekliyo bizi allah yuzumuzu guldurur inşallah

Amin cnm inş. hayırlı haberler alırız.valla nasıl beklicem ben bilmem normaldede çok canı tez biriyim.ama bebişim için katlancam herşeye...sevgicim sende dondurulmuş denicektin deglmi.yanlış hatırlamıyosam.estrofemi sen adetinin 1.günümü başladın.[/QUOTE]

evet canım dondurulmuşlarla deniycm ama benim ikinci denemem adetin 2.gunu başladım estrofeme ben once birle başladım sonraki gunler 2 ye cıkıyo sonrada 3 e cıkıyor gunde bu arada benm de canım cok tezdir ben ilk denemem de gecen ay 12.gunu bekleyememiştm 10.gun yaptırmıştım gebelik tahlilini:KK1:

Sevgi canım hayırlı olsun tedavin İnşallah bu kez bebişlerine kavuşursun Sana ve bütün tedaviye başlayan arkadaşlara bol bol dua ediyorum İnşallah herkesin kucağı bebişlerle dolar Ben hamile kalma mutluluğunu yaşıyorum Allahım herkese de yaşatsın ve sağlıcakla da kucaklarımıza almayı nasip etsin

Sevgi canım hayırlı olsun tedavin İnşallah bu kez bebişlerine kavuşursun Sana ve bütün tedaviye başlayan arkadaşlara bol bol dua ediyorum İnşallah herkesin kucağı bebişlerle dolar Ben hamile kalma mutluluğunu yaşıyorum Allahım herkese de yaşatsın ve sağlıcakla da kucaklarımıza almayı nasip etsin

sagol canım benim inşallah bu defa tutar dua et bana zaten bu kezde tutmazsa 1 yıl kadar ara vercz maddi anlamda cok zorladı bizi inşallah rabbim bu kez nasip eder...sen napıyon bebeiş nasıl:emir_bebek:

hatice, naptın? ikili testte durum ne? bende yarın ikilinin kan sonucunu alacagım ve şeker yüklemesi yapılacak. : ( 2-3 gundur agrım vardı,bugun şiddetlendi.sendede oluyor mu ? sanki regl olacakmışım gibi...

dün yaptırdık doktorum çok güzel herşey dedi kan tahlili sonucuda 2-3 gün içinde çıkar dediler arayacaklar bizi inş. ordada herşey güzel çıkar bi sorun çıkmaz.sen almışsındır heralde sonucunu bende merak ediyorum senin sonucunu inş bi sorun çıkmaz. dün okadar güzeldi ki bebek 1 ayda o kadar hareketlenmişki inanamadım deryanında dediği gibi hopluyo resmen herşeyi belli elleri parmakları tırnakları bile gözüküyo.Allahım çok güzel bi duygu bu ya Rabbim herkese naip etsin hala görüntüleri gözümün önünde müthiş birşey.bu arada bizimkide %90 erkek ve eşim doktordan önce gördü erkek istiyodu ya o yüzden nasıl dikkatli baktıysa.benim ağrım yok canım seninkide ciddi bi şey değildir inş.hani adet dönemimiz ya ondandır belki.sonucunu merakla bekliyorum kendine ve bebeğine iyi bak.

sagol canım benim inşallah bu defa tutar dua et bana zaten bu kezde tutmazsa 1 yıl kadar ara vercz maddi anlamda cok zorladı bizi inşallah rabbim bu kez nasip eder...sen napıyon bebeiş nasıl:emir_bebek:

canım inş. bu defa tutar hayırlısyla ümidini kaybetme sakın zaten burda herkes birbiri için dua ediyor inş. Rabbim dualarımız kabul eder herkes bu güzel duyguyu yaşar.

herkese merhabalar nasılsınız bakalım kızlar hamiş olan olmaya çalışan herkes iyidir inşallah bende biraz önce hastahaneden geldim yaptırmam gereken tahlillerim vardı yarın kan vericem cuma adet olmam lazım ama hiç belirti yok dua edin kızlar gecikmesin bir an önce başlamak istiyorum...

canım gittim yaptırdım tahlili kocaman bir negatifffff dondurulmuşum yok dön başa bidaha ama epey birzaman düşünmüyom kendime gelmem uzun zaman alır rabbim yar ve yardımcım olsun bidaha o cesareti versin bana maddi ve manevi inan yataktaktan çıkmak istemiyom kimseyi görmek bile istemiyom cevap vermekten bıktım nere gidem bacım akıllllll ver bana ağla :KK43::KK43::KK43: ağğğlaaaaaaaa dur ya sabııııııırrrrrrrr

nurme çok üzüldüm duruma inanki...... ama bende farksız şeyler yaşamadım ilk negatifi aldığımda dünya bitmişti.... bidaha asla olmicaktı bebeğim falan hep böle düşünüyodum denemek saçmalıktı para saçmaktı belkide sadece olmicaktı o kadar karamsardım ve denemeye cesaretim bile yoktu.....histereskopi yaptı bana bir sonraki ayda ulun bey ve onun için gittiğimde aklım başıma geldi yani ilk seferde bukadar olumsuzluk dedim topla kendini inan olucak ve donmuşum sadece 2 taneydi oda eğer blastokist olur yani 5. güne giderse transfer vardı....bu arada diğerleri gitmedi bunuda söliim sana 8 taneden 2 tane anca kaldı ve bende o son iki taneninde şansı çok zordu öle geliyodu bana ve herşey sil baştandı düşünmesi bile kalp atışlarımı hızlarndırmaya değdi o bir ay boyunca...... ve 5 ocak sabahı aşina hanım aradı gözümüz aydın yaşıyolar diye..... bak şuan bile ağlayabiliyorum buna hayatımda duyabileceğim en güzel cümleydi bu oldu bu sefer.......olduda 4 ayları bitti hatta olduda birken 2 oldular içimde......sabırlı ol sakin ol olucak de inan rabbim seni sınıyo sabrını ölçüyo olucak inşallah sakince doktorunun çizeceği yoldan yürü sakın neden olmadığını çok okuma daralma ben çok yaptım onu morfoloji makalelerinden gak geldi çıldırıyorum sandım sorunu üzerinde durma çözüm için dua et biran önce toparlanman dileğimle allah bu yoldaki herkeze yardım etsin...........

nurme çok üzüldüm duruma inanki...... ama bende farksız şeyler yaşamadım ilk negatifi aldığımda dünya bitmişti.... bidaha asla olmicaktı bebeğim falan hep böle düşünüyodum denemek saçmalıktı para saçmaktı belkide sadece olmicaktı o kadar karamsardım ve denemeye cesaretim bile yoktu.....histereskopi yaptı bana bir sonraki ayda ulun bey ve onun için gittiğimde aklım başıma geldi yani ilk seferde bukadar olumsuzluk dedim topla kendini inan olucak ve donmuşum sadece 2 taneydi oda eğer blastokist olur yani 5. güne giderse transfer vardı....bu arada diğerleri gitmedi bunuda söliim sana 8 taneden 2 tane anca kaldı ve bende o son iki taneninde şansı çok zordu öle geliyodu bana ve herşey sil baştandı düşünmesi bile kalp atışlarımı hızlarndırmaya değdi o bir ay boyunca...... ve 5 ocak sabahı aşina hanım aradı gözümüz aydın yaşıyolar diye..... bak şuan bile ağlayabiliyorum buna hayatımda duyabileceğim en güzel cümleydi bu oldu bu sefer.......olduda 4 ayları bitti hatta olduda birken 2 oldular içimde......sabırlı ol sakin ol olucak de inan rabbim seni sınıyo sabrını ölçüyo olucak inşallah sakince doktorunun çizeceği yoldan yürü sakın neden olmadığını çok okuma daralma ben çok yaptım onu morfoloji makalelerinden gak geldi çıldırıyorum sandım sorunu üzerinde durma çözüm için dua et biran önce toparlanman dileğimle allah bu yoldaki herkeze yardım etsin...........

canım sana nasıl teşşkür etsem azdır gonca hep bana destek oldun inşallah benim hakkımda hayırlısı neyse rabbim onu hakımda hayırlısını kılar ümütliyim çok 2 başarılı olcağına çok inanıyorum nedendir bilmem ama başından belli hep aynı şeye odaklandım 2 cide olcak diye rabbim doğru zamanı inşallh bana gösrerir ozaman başlarız dualarında beni unutma canım arkadaşım

dün yaptırdık doktorum çok güzel herşey dedi kan tahlili sonucuda 2-3 gün içinde çıkar dediler arayacaklar bizi inş. ordada herşey güzel çıkar bi sorun çıkmaz.sen almışsındır heralde sonucunu bende merak ediyorum senin sonucunu inş bi sorun çıkmaz. dün okadar güzeldi ki bebek 1 ayda o kadar hareketlenmişki inanamadım deryanında dediği gibi hopluyo resmen herşeyi belli elleri parmakları tırnakları bile gözüküyo.Allahım çok güzel bi duygu bu ya Rabbim herkese naip etsin hala görüntüleri gözümün önünde müthiş birşey.bu arada bizimkide %90 erkek ve eşim doktordan önce gördü erkek istiyodu ya o yüzden nasıl dikkatli baktıysa.benim ağrım yok canım seninkide ciddi bi şey değildir inş.hani adet dönemimiz ya ondandır belki.sonucunu merakla bekliyorum kendine ve bebeğine iyi bak.

: ) inanamadın degıl mi ? biz derya ile bebeğimi gördüğümüzde şok olmuştuk ki sen testten 1 ay once görmüşsün,ben 1 hafta önce görmüştüm.o kadar kısa surede o hale gelmesi beni çok duygulandırmıştı.

:nazar:sonuçlarımı aldım. risk oranında degılız Allahım' a çok şükür. ULtrasonu ypanın dedıgıne bakma bence doktorun ne derse onu dikkate alırsın.Sanırım daha nerden baksan 1 aymız net ögrenmek için.

doktorum,regl dönemlerinde artar birde tıbben kanıtlanan birşey yok ama erkek bebek anneye agrı yapar dedi. dün şeker yüklememde yapıldı. normalde 20 li haftalarda oluyor ama benım polikistiklere baglı, insülün direnci bozuklugum oldugu için şimdiden yapmaya başladık.Akşam eşimle gidip sonucunu göstercez birde babası görsün :KK1:

:emir_bebek:Allahım tüm hamişlere iyi sonuçlar almayı , hamiş haberi bekleyenlerede bebek nasip etsin.

canım gittim yaptırdım tahlili kocaman bir negatifffff dondurulmuşum yok dön başa bidaha ama epey birzaman düşünmüyom kendime gelmem uzun zaman alır rabbim yar ve yardımcım olsun bidaha o cesareti versin bana maddi ve manevi inan yataktaktan çıkmak istemiyom kimseyi görmek bile istemiyom cevap vermekten bıktım nere gidem bacım akıllllll ver bana ağla :KK43::KK43::KK43: ağğğlaaaaaaaa dur ya sabııııııırrrrrrrr

nurmecim kendini uzupte yipratma dunyanin sonu deil ya vakti ve zamani geldimi Allah bizide evlat sahibi yapacaktir sabredeceksin.. hic bir kucak bos kalmayacaktir inan buna..
en buyuk ornek ben 8 senedir ugrasiyorum asilamalar surda kalsin bu ay 6. tup bebek tedavime baslayacam Allah gercekten sabir veriyor.. dayan yuregim dayan bebegime kavusmaya az kaldi:emir_bebek::KK66:

sevgicim buralardayim Allahin iziniyle bu ayin 17sinde uzun tedaviye baslayacam artik gelecek ayda yumurta toplama islemi ve transfer olur,
sende nasil gidiyor?? umarim hersey yolundadir

inşallah bol ve cok kaliteli embriyoların olur inşallah sende bu defa başarırsın bende allah yardımcımız olsun.bende işte haplara başladım rahim kalınlıgı için ayın 20 sinde transfer olucak inşallah:KK16:

nurmecim kendini uzupte yipratma dunyanin sonu deil ya vakti ve zamani geldimi Allah bizide evlat sahibi yapacaktir sabredeceksin.. hic bir kucak bos kalmayacaktir inan buna..
en buyuk ornek ben 8 senedir ugrasiyorum asilamalar surda kalsin bu ay 6. tup bebek tedavime baslayacam Allah gercekten sabir veriyor.. dayan yuregim dayan bebegime kavusmaya az kaldi:emir_bebek::KK66:
Elinn bende iki tüp bebek denemesi yaptım.ikincisi dondurulmuşlara.senin kaçı dondurulmuş?eşin sanırım senin yanında hep.ne mutlu sana.

kızlar yaaa daha öncede bu konuyu burda yine yazmıştım ama aklımdan atamıyorum bazen çok umutlu oluyorum bazende çok ama çok umutusz yaa eşimin morfoloji % 1 tutmama ihtimali yüksek değil mi aklıma geldikçe tedaviye başlamaktan vazgeçmeyi bile düşünüyorum biliyor musunuz çok kötüyüm yaaa neden içimde hep kötü düşünceler var neden tutmazsa ne yaparım diye düşünüyorum çok kötüyüm kızlr iki gündür çok kötü kendime geldim iyiyim diyorum ama uzun sürmüyo tekrar kendimi nette morfoloji araştırırken buluyorum ne yapacağım ben yaaa....

canım çok teşekürler iy dileklerin için evde tek kalınca unutuyom ama birileri aklıma getirince otomatik olarak ağlama kırizine giriyom ama şimdi iyim o yükü üstümden attım şimde 2 tedaviye odaklanıyom allahın izniyle ve sizin gibi deyerli arkadaşların güzel temellileri ve güzel destekleriyle bana cesaret topluyom iyki sizler varsınız

nurme çok üzüldüm duruma inanki...... ama bende farksız şeyler yaşamadım ilk negatifi aldığımda dünya bitmişti.... bidaha asla olmicaktı bebeğim falan hep böle düşünüyodum denemek saçmalıktı para saçmaktı belkide sadece olmicaktı o kadar karamsardım ve denemeye cesaretim bile yoktu.....histereskopi yaptı bana bir sonraki ayda ulun bey ve onun için gittiğimde aklım başıma geldi yani ilk seferde bukadar olumsuzluk dedim topla kendini inan olucak ve donmuşum sadece 2 taneydi oda eğer blastokist olur yani 5. güne giderse transfer vardı....bu arada diğerleri gitmedi bunuda söliim sana 8 taneden 2 tane anca kaldı ve bende o son iki taneninde şansı çok zordu öle geliyodu bana ve herşey sil baştandı düşünmesi bile kalp atışlarımı hızlarndırmaya değdi o bir ay boyunca...... ve 5 ocak sabahı aşina hanım aradı gözümüz aydın yaşıyolar diye..... bak şuan bile ağlayabiliyorum buna hayatımda duyabileceğim en güzel cümleydi bu oldu bu sefer.......olduda 4 ayları bitti hatta olduda birken 2 oldular içimde......sabırlı ol sakin ol olucak de inan rabbim seni sınıyo sabrını ölçüyo olucak inşallah sakince doktorunun çizeceği yoldan yürü sakın neden olmadığını çok okuma daralma ben çok yaptım onu morfoloji makalelerinden gak geldi çıldırıyorum sandım sorunu üzerinde durma çözüm için dua et biran önce toparlanman dileğimle allah bu yoldaki herkeze yardım etsin...........[

Gncam merak ettiğim şey kaçıncı gun dondurulmuştu da 5.gune gıtmedı 8 emrıyon

canım gecmiş olsun.hayırlısı boyleymiş demekki pozitif ol bende ilk negatifi kolay atlattım şimdi ikinci için ilaçlara başladım ama hiç yenilmedim sende iyi gozukuyorsun boyle devam et inşallah sende bende 2.de başarıcaz

Saol canım,evet herşeyin hayırlısı.çok kötü değilim evet atlattım sonuçta elimizden geleni yapıyoruz biz,gerisi allaha kalmış.inşallah sende bende 2. ye hamiş olur bebişlerimizi kucağımıza alırız canım.
burada sen beklemedin dimi 2. için. ben doktorumu aradım sonuç için,dondurulmuş iyi kalite emriyon var üzülme ilçaları bırak müsait bi zamanda ge ltahlil falan alalım senden tutmama sebebini bulmak için dedi. ama ne zaman tam tarih vermedi.farketmez dedi.sanırım bu ay boş geçecek,reglimi bekliyorum bende.

X