Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

herkese merhabalar nasılsınız bakalım kızlar hamiş olan olmaya çalışan herkes iyidir inşallah bende biraz önce hastahaneden geldim yaptırmam gereken tahlillerim vardı yarın kan vericem cuma adet olmam lazım ama hiç belirti yok dua edin kızlar gecikmesin bir an önce başlamak istiyorum...

strestende gecikir düşünme hiç,inşallah tedavin iyi geçer ve iyi sonuçlar alırsın arkadaşım.

canım çok teşekürler iy dileklerin için evde tek kalınca unutuyom ama birileri aklıma getirince otomatik olarak ağlama kırizine giriyom ama şimdi iyim o yükü üstümden attım şimde 2 tedaviye odaklanıyom allahın izniyle ve sizin gibi deyerli arkadaşların güzel temellileri ve güzel destekleriyle bana cesaret topluyom iyki sizler varsınız

arkadaşım üzülme herşeyde vardır bir hayır elbet bende 2 gün önce aldım negatif sonucu seni anlıyorum
ama allah beterinden saklasın,geçen sene haziran ayında kendiliğinden hamile kalıp havalara uçan ben,temmuz ayında kese görünmüyo diye dış gebelikten ameliyat oldum bebişim tüpte büyümüştü .şimdide ilk tüp bebek denemem ve negatif,napalım vardır yüce rabbimin bir bildiği.inşallah bizimde bebişlerimiz olduğu günler gelecek.herşeyin bir zamanı vardır.gönlünü ferah tut.

arkadaşım üzülme herşeyde vardır bir hayır elbet bende 2 gün önce aldım negatif sonucu seni anlıyorum
ama allah beterinden saklasın,geçen sene haziran ayında kendiliğinden hamile kalıp havalara uçan ben,temmuz ayında kese görünmüyo diye dış gebelikten ameliyat oldum bebişim tüpte büyümüştü .şimdide ilk tüp bebek denemem ve negatif,napalım vardır yüce rabbimin bir bildiği.inşallah bizimde bebişlerimiz olduğu günler gelecek.herşeyin bir zamanı vardır.gönlünü ferah tut.

canım sanada geçmiş olsun dediğin gibi vardır bundada bir hayır inşallah 2 olcak çok ümütliyim bukez mevlam vercek:emir_bebek::KK49: inanıyom

kızlar neler yapıyorsunuz merkezden aramadılar bugün embriyoların gelişimi için hergün arıyorlarmı acaba. birde perşembe yada cumartesi günü transferiniz yapılacak dendi artık hakkımda hayırlısı bakalım eğer yarınsa sabahtan biz sizi arayıp haber vercez dediler ya kesin bir gün söyleseydiler bende ona göre işimi gücümü hallederdim

önca hayırlı olsun ararlar
tuttumu arıyorlar ondn sonra 3 ile 5 arası trasfer ediyorlar
ne zaman topladılar
kızlar neler yapıyorsunuz merkezden aramadılar bugün embriyoların gelişimi için hergün arıyorlarmı acaba. birde perşembe yada cumartesi günü transferiniz yapılacak dendi artık hakkımda hayırlısı bakalım eğer yarınsa sabahtan biz sizi arayıp haber vercez dediler ya kesin bir gün söyleseydiler bende ona göre işimi gücümü hallederdim

sagol canım benim inşallah bu defa tutar dua et bana zaten bu kezde tutmazsa 1 yıl kadar ara vercz maddi anlamda cok zorladı bizi inşallah rabbim bu kez nasip eder...sen napıyon bebeiş nasıl:emir_bebek:

Canım şimdilik bebişimiz gayet iyi Doktorumuz birkaç kan tahlili istemişti Onları cuma günü yaptıracağız ve haftaya umuta gideceğiz İnşallah Sonuçlarımız iyi çıkar

kızlar yaaa daha öncede bu konuyu burda yine yazmıştım ama aklımdan atamıyorum bazen çok umutlu oluyorum bazende çok ama çok umutusz yaa eşimin morfoloji % 1 tutmama ihtimali yüksek değil mi aklıma geldikçe tedaviye başlamaktan vazgeçmeyi bile düşünüyorum biliyor musunuz çok kötüyüm yaaa neden içimde hep kötü düşünceler var neden tutmazsa ne yaparım diye düşünüyorum çok kötüyüm kızlr iki gündür çok kötü kendime geldim iyiyim diyorum ama uzun sürmüyo tekrar kendimi nette morfoloji araştırırken buluyorum ne yapacağım ben yaaa....

bak canım benm olumsuzluk olumsuzu getirir her zamn olumlu ol hepimizin ayrı ayrı zorlukları var morfoloji duşuk demk senn hamile kalmayacagın anlamına gelmez sakın pes etme mucade et dene durarak hiçbişey elde edemeyiz bol bol dua et allaha sıgın allah kimsenin cabasını boş cevirmez...
fulya41
Canım şimdilik bebişimiz gayet iyi Doktorumuz birkaç kan tahlili istemişti Onları cuma günü yaptıracağız ve haftaya umuta gideceğiz İnşallah Sonuçlarımız iyi çıkar

inşallah herşey cok guzl gidiyordur bebişin cok guzel gelişiyordur rabbim ona ve sana saglık sıhhat versin inşallah:KK71:
fındık faresi
Saol canım,evet herşeyin hayırlısı.çok kötü değilim evet atlattım sonuçta elimizden geleni yapıyoruz biz,gerisi allaha kalmış.inşallah sende bende 2. ye hamiş olur bebişlerimizi kucağımıza alırız canım.
burada sen beklemedin dimi 2. için. ben doktorumu aradım sonuç için,dondurulmuş iyi kalite emriyon var üzülme ilçaları bırak müsait bi zamanda ge ltahlil falan alalım senden tutmama sebebini bulmak için dedi. ama ne zaman tam tarih vermedi.farketmez dedi.sanırım bu ay boş geçecek,reglimi bekliyorum bende.
ben bir ay ara verip deniyorum bir ay arayıda ulun bey istedi hemen olmuyormş bir aya ara vermek lazımmış bendende genetik tahlil istedi ama ben şuanda onu yaptıramazdım 1000 lira tutuyordu maddi gucum şuan için onu karşılamıyordu bende tahlilsiz ikinciyi deneyelim nasip dedim tutmazsa eger yaparız genetik tahlilleri dedim inşallah tutar onara gerek kalmaz inşallah sende yaptırsan kotu bişey cıkmaz allah yardımcın olsun canım benm allaha emanet ol

strestende gecikir düşünme hiç,inşallah tedavin iyi geçer ve iyi sonuçlar alırsın arkadaşım.

teşekkürler canım bu sabah regl oldum ben günümüm yarın zannediyordum sabah olunca takvime baktım bu günmüş ve hemen merkezi arayıp randevumu aldım hayırlıca yarın başlıyorum inşallah canım...:18::18:

bak canım benm olumsuzluk olumsuzu getirir her zamn olumlu ol hepimizin ayrı ayrı zorlukları var morfoloji duşuk demk senn hamile kalmayacagın anlamına gelmez sakın pes etme mucade et dene durarak hiçbişey elde edemeyiz bol bol dua et allaha sıgın allah kimsenin cabasını boş cevirmez...

saol canım inşallah hayırlıca olur ALLAH izin verirse yarın başlıyorum hem heycanlı hem de korku dolu içim bakalım hayırlısı...

Beklenen sonuc gerçekleşti. Yapılan 50 gr lık şeker yuklemesi sonucu şekerim çıkmış durumda, 1-2 gun sonra 100 gr lık yapılacak ve onda da yıne yuksek çıkarsa dietisyen yolları görünmekte : ( ayrıca şeker ölçüm cihazı falan almam gerekecek daima ölçüm yapılacak. yani kagıtlara baglı bir gebelik durumu söz konusu...

Kızlar, polikistiklerınız var,kiloluysanız ve açlık kan şekeriniz tahillerde 80 ve üzerinde çıkıyorsa risk grubundasınzı demektir. Sınır 110-120 olsada 80 üstü bir kilolu ve poliistik sendromlu için yeterli. Doktorunuzla paylaşmayı ihmal etmeyiniz...

teşekkürler canım bu sabah regl oldum ben günümüm yarın zannediyordum sabah olunca takvime baktım bu günmüş ve hemen merkezi arayıp randevumu aldım hayırlıca yarın başlıyorum inşallah canım...:18::18:

hadi bakalım allah hayırlı etsin şimdiden rabbim yardımcın olsun...

hadi bakalım allah hayırlı etsin şimdiden rabbim yardımcın olsun...

amin canım inşallah hayırlıca sonuç güzel olur aklım hala morfolojide nereyi okuduysam morfoloji düşükse olmuyor deniliyobilmiyorum umutsuz başlıyorum bakalım...

Beklenen sonuc gerçekleşti. Yapılan 50 gr lık şeker yuklemesi sonucu şekerim çıkmış durumda, 1-2 gun sonra 100 gr lık yapılacak ve onda da yıne yuksek çıkarsa dietisyen yolları görünmekte : ( ayrıca şeker ölçüm cihazı falan almam gerekecek daima ölçüm yapılacak. yani kagıtlara baglı bir gebelik durumu söz konusu...

Kızlar, polikistiklerınız var,kiloluysanız ve açlık kan şekeriniz tahillerde 80 ve üzerinde çıkıyorsa risk grubundasınzı demektir. Sınır 110-120 olsada 80 üstü bir kilolu ve poliistik sendromlu için yeterli. Doktorunuzla paylaşmayı ihmal etmeyiniz...

canım ya hakkında hayırlısı olsun benim eltimin amcasını kızıda hem kilolu hemde şeker hastası oda dietisyen kontrolünde hamileliğin 6. ayında şuan herşey yolunda inş. seninde herşey yolunda gider ve zamanı gelince bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın.bu arada ikilinin sonucunun iyi çokmasına sevindim darısı bizim başımıza.senin kilondamı fazlaydı bende hamile kaldığımda 57 kiloydum 55'e düşmüşüm.

pazartesi günü toplandı hayatım bugün aradılar cumertesi transfer yapılacakmış kafama takılan 3. gün yada 5.gün arasındaki fark ne ?

canım inş. herşey yolunda gider dualarımız sizlerle her zaman. transfere girerken subhanekeyi oku mutlaka melekler yardımcı oluyolarmış ve daima pozitif ol transferden sonra elni karnına koy ve konuş bebeğinle ümidini hiç kaybetme ben 4.denememde bunları yaptım ve Allaha şükür 12+6 olduk bugün darısı senin ve tüm arkadaşların başına.

ben bir ay ara verip deniyorum bir ay arayıda ulun bey istedi hemen olmuyormş bir aya ara vermek lazımmış bendende genetik tahlil istedi ama ben şuanda onu yaptıramazdım 1000 lira tutuyordu maddi gucum şuan için onu karşılamıyordu bende tahlilsiz ikinciyi deneyelim nasip dedim tutmazsa eger yaparız genetik tahlilleri dedim inşallah tutar onara gerek kalmaz inşallah sende yaptırsan kotu bişey cıkmaz allah yardımcın olsun canım benm allaha emanet ol[/QUOTE]

Fulya merhaba, Ulun bey benden de genetik testeleri istemişti Umut'ta bu testler için 1.200 tl istemişlerdi ama dışardan da yaptırabileceğimi söylediler, ben Zeynep Kamil Hast. yaptırdım hemde hiç
ücret ödemeden ssk karşılıyo yani, Zeynep Kamil hast. Genetik Tanı merkezi var ordan gidip randevu alıyosun, randevu tarihinde eşinle gidip kan veriyosun başka birşey yapılmıyor ama testlerin çıkması 3 haftayı falan buluyo , merkezde yaptırırsan da o kadar sürüyor.Benim sana tavsiyem önce testleri yaptır sonra tedavi başla kafanda soru işaretleri olmaz.

ben bir ay ara verip deniyorum bir ay arayıda ulun bey istedi hemen olmuyormş bir aya ara vermek lazımmış bendende genetik tahlil istedi ama ben şuanda onu yaptıramazdım 1000 lira tutuyordu maddi gucum şuan için onu karşılamıyordu bende tahlilsiz ikinciyi deneyelim nasip dedim tutmazsa eger yaparız genetik tahlilleri dedim inşallah tutar onara gerek kalmaz inşallah sende yaptırsan kotu bişey cıkmaz allah yardımcın olsun canım benm allaha emanet ol

Fulya merhaba, Ulun bey benden de genetik testeleri istemişti Umut'ta bu testler için 1.200 tl istemişlerdi ama dışardan da yaptırabileceğimi söylediler, ben Zeynep Kamil Hast. yaptırdım hemde hiç
ücret ödemeden ssk karşılıyo yani, Zeynep Kamil hast. Genetik Tanı merkezi var ordan gidip randevu alıyosun, randevu tarihinde eşinle gidip kan veriyosun başka birşey yapılmıyor ama testlerin çıkması 3 haftayı falan buluyo , merkezde yaptırırsan da o kadar sürüyor.Benim sana tavsiyem önce testleri yaptır sonra tedavi başla kafanda soru işaretleri olmaz.[/QUOTE]

evet bende zeynep kamilde yaptırdım ücretsiz aynı arkadaşında söylediği gibi oluyo bencede bu testi yaptır öyle başla bişey çıkmasada bile en azından için rahat olur.

evet bende zeynep kamilde yaptırdım ücretsiz aynı arkadaşında söylediği gibi oluyo bencede bu testi yaptır öyle başla bişey çıkmasada bile en azından için rahat olur.[/QUOTE]

htc merhaba, transferden sonra kullanılan crinone jel ve claxane iğne var onları zeynep kamilden yazdırabilirmiyiz bilgin varmı??

Son düzenleme:
evet bende zeynep kamilde yaptırdım ücretsiz aynı arkadaşında söylediği gibi oluyo bencede bu testi yaptır öyle başla bişey çıkmasada bile en azından için rahat olur.

htc merhaba, transferden sonra kullanılan crinone jel ve claxane iğne var onları zeynep kamilden yazdırabilirmiyiz bilgin varmı??[/QUOTE]

merhb hiç bir bilgim yok ama aile hekiminede yazdırabiliyosun ilaçlarını ben oaraya yazdırdım hep hem daha kolay oluyor

X