Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlarrr bebişimin kalbi gelişmemiş....ilaçları bıraktım adet olmayı bekliorum

canım, "sana nen diyeceğimi bilemiyorum" gib, bir cumle yazmayacagım.çünkü sana ne diyecegımı gayet iyi biliorum. belki bilgin vardır , bende bu hamileliğimden önce bir bebek kaybettım 8.haftamda kanamalarım başladı 11.haftada tamamen kalbi durdu ve klasik son yaşandı.çok uzuldum,kendıme gelemedım ama doktorum serdar bey bana hep şunu empoze ederdi " senden degerli kimse yok,sen degerlisin,saglıklı oldugun sürece sen istediğin kadar çocuk yapabilirsin" hep bu şekilde telkinlerde bulundu. tabii ki ateş düştüğü yeri yakıyor o zamanlar "he he "diyorum ama sonra zamanla "evet ! doktorum haklı,gitti! emre gibi babayı benım gibi anneyi istemedi,o bebek hayırlı degıldı" demeye başladım ve inan çok çok iyi geldi...

ümidini asla yitirme... bebekten sonra 15 ay boyunca her ay negatif sonuçlu test kagıtları aldım,yumurtlama takıplerı,aşılama,doktor,test vs vs vs ... tam tüp bebek yapmaya karar vermiştim ki ....rapor çıkarmaya ugraşırken hamileymişim.

Allahım hakkımızda hayırlısını versın. Evlatlarımız anne babalarına,vatanlarına hayırlı olacaklarsa,yıyecek ekmekleri varsa buyursunlar gelsınler...

kendını biran evvel toparlaman ümidi ile...

Hanımlar,

Derya ile konuştum.Hepinize kocaman selamları var. Dün çok hastalandı,malum İzmir yolcusu...Evini toplamaya ugraşıyor.Bebegi ve kendi şuan çok iyiler.

Yönetimden mesaj gelmiş... Derya' ya siz haklısınız , size bir sataşma olmuş ama keşke cevap vermeden,direk bize bildirseydiniz.Dİger kullanıcıyı sınırladık adil olmak için sizide sınırlamak durumundayız demiş.

3 Nisan' da kalkacak engellenmesi. Tam anlayamadım ama özel mesajları görebilior. Sanırım öyle birşey söyledi.valla bilemedim şimdi....

merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır siteye giremiyorum eşim bel fıtığından ameliyat oldu anlayacağınız herşey üstüste geldi önce bütün umudumun yıkıldığı negatif sonucu aldım aradan 1 hafta sonra eşim ameliyat oldu bende hasta bakıyorum. RABBİM sağlık versinde...
ben süleyman beyle görüşmek için kliniğe gidecektim kendisiyle görüşecektik ama hala gidemedimde sanırım 10 güne kadar giderim bana bilgi verecek neden olumsuz olduğu hakkında sanırım tedaviye hemen başlayamam en azından kendimi maddi ve manevi olarak toparlamadan başlayabileceğimide sanmıyorum ama hayırlısı RABBİMDen...
kimbilir belki burda bende bağırabilirim bende hamileyim meleğim benimle die...
herkeze bol şans arkadaşlar RABBİM yardımcımız olsun...

iyi geceler arkadaşlar...yarın inşallah ikinci denemem için tedaviye start veriyoruz yarın sabah ilk muayenem var rabbime çok şukur bu ay denemem olmayacaktı maddi yonden ama bi surpriz oldu ve cok şukur rabbim bi kapı açtı ve gecikmeyecek bebişim yarın start veriyoruz allahım bu kez yuzumu guldurur inşallah 5 tane 5.gun 2 tane 6.gun embriyom var dualarınızı eksik etmeyin

inşallah canım rabbim meleklerini sana tutundursun canım dualarım seninle bende umutsuz bir şekilde pazartesini bekliyom

kızlarrr bebişimin kalbi gelişmemiş....ilaçları bıraktım adet olmayı bekliorum

ceysincim merhaba canım ben sitede yeniydim öncelikle yaşadığın üzücü durum için söylenecek fazla birşey yok hayırlısı böleymiş napalım..
benimde olmadı ilk denememdi bütün umudumu ona bağlamışım hiç farkında olmadan 16 martta negatif sonucu aldığımda yıkıldım canım yandı kendimi kötü hissettim ama bak hala ayaktayız ben ikinci tedaviye tekrar cesaret edebilirmiyim inan onu bile bilmiyorum bide şöle düşün ben hiç embriyom kalmadı 9 tane embriyom vardı 1 tanesi transfer edildi kalan 8 taneside istenildiği kadar gelişmediği için dondurulmadı ben tedaviye başlarsam herşeye sil baştan yeniden başlayacağım ama hayırlısı olsun hepimiz için İNŞALLAH..

hayırlısı olsun canım darısı başımıza İNŞALLAH.. RABBİM kalbine göre versin...

nurmecim ;
umutlarını kaybetme canım her zaman bir umut vardır yeterki MEVLAM sağlık versin... bende umutlarımı kaybettim ama toparlanmaya başladım 2. tedaviye başlamaya cesaret edebilirsem tekrar başlayacağım ama kendimi tam anlamıyla maddi ve manevi olarak toparlanmam gerek....

Son düzenleme:
hayırlısı olsun canım darısı başımıza İNŞALLAH.. RABBİM kalbine göre versin...

çok teşekkur ederim canım allah razı olsun.inşallah sizlerde sonucu guzel olacak tedavilere başlarsınız

sagol bacım allah razı olsun inşallah sende pazartesi guzel haberler verirsin bize sonuc ne olursa olsun guclu ol allah yardımcın olsun

kolay gelsin zor sil başdan başlamak inç olur bu sefer

canım sağol yok hiç kaybetmiyom umudumu rabbime sığındım daha önce kendi kendime diyodumki olmassa nasıl susturullar beni ağlamaktan ama rabbime çok çükürler olsun mevlam sabrınıda veriyor rabbim diyiyorum bundada vardır bir hayır ümitler kaldı başka bahara rabbim doğru zamanı doğru dr larla karşılatsın rabbim bizede maddi ve manevi güç kuvvet versin

haytım şimdiden tedavin hayırlı olsun oleyyyyyyyyyyy bende yalnız kalmadım bu tedavide dün ertelendiğini duyunca üzülmüştüm ama ihşallh bu sefer yüzün gülecek benimde pazartesi günü yumoşlar alınacak artık hakkımda hayırlısı dualarınızı eksik etmeyin bu arada deryanın engeli kalmış galiba hoşgeldin bitanem özledik seni

slm kimseler yok galiba ben tarsferimi yaptırdım 4 tanesinide dondurdular şimdi geri sayım başladı

arkadaşım allah yüzünü güldürsün inşallah..allah hakkında hayırlısını versin dualarını kabul etsin.. çok güzel bir bebişin olcak inşallah canım ...
dikkat et kendine . ilaçlarını vaktinde al . kabak tatlısı , kabak çekirdeği , dut kurusu , gün kurusu kayısı ve her gün en az 1 porsiyon protein ( et ,tavuk,balık yada baklagil ) ,kabız olmamaya dikkat et . bol su iç ...

canım cilt kuruluğu erkek bebege işaretmiş . . .
kaynak : .drnevra sitesi cinsiyet bölümü .(doktorluk etmiyorum , okuduklarımı paylaşıyorum )
UOTE=ceysin;18469206]kızlarrr bebişimin kalbi gelişmemiş....ilaçları bıraktım adet olmayı bekliorum [/QUOTE]

allah yardımcın olsun ve allah sabrını versin...canım benim şöyle düşün, gelişme devam etseydi de saglıklı bir bebek olmayacaktı , belki daha ilerde bu başına gelip çok üzecekti seni belki dogum yapıp özrü olduğuunu fala görmek yıkacaktı.. o nedenle allahımdan hayırlısını iste. sağlıklı bebekler doğurmak nasip etsin...
ben inanıyorum ki o 4 bebişinden birisi gönül koymuş ve demiş ki anneme neden beni götürmediniz ? demiş o şimarıklık etmiş annem de annem diyeeee...şimdi doktor amcaları onu alcaklar o da annesine sıkı sıkı tutuncak güzel arkadaşım .... çok güzel bir bebişin olcakkkkkk allahımın izniyle inşallah .. bu bekleme süresinde bol bol yürüyüş yap . protein al , bol bol meyva ye,su iç , stesten uzak kal.. ok ...

sevgi tahlili çıktı ama sonuç 0.1 olmadı galiba

allah yardımcın olsun... bir daha ki sefere sorunsuz olur inşallah herşeyin...

maalesef yok canım 2 ay sonra gene denicemmm...4 dondurulmuş embriyom var...

olduysa demekki yine olacak kuzummmmmm

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-htcyldz---hamile - 2li tarama testi zamanı ( umut - tüp 4.deneme)
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii ( KENDİLİĞİNDEN)
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
13-ceysin---bence burda kalmalısın arkadaşım ,gelecek bebişimiz yakında
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
15-fulya41-----hamile - çok güzel kızı olacak örtmenimin ( umut - tüp )
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
18-nsh--- hamile ( umut - tüp )
19-turkal---hamile ( umut - tüp )
20-besa3467----hamile ( umut - tüp )

21-sevdammmmm---yumoşlarrr toplanıyooorrr(umut-tüp)
22-pili --- ( transfer yapıldı geliyo bebişşşşş )
23-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp )
24-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
25-sinems941---yumoşlar toplandı (umut-tüp)
27-
28-
29-
30-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-tahmer---tedaviye başlayacak-umut-tüp
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-siri_ne -----adet olup başlayacak arkadaşımız(umut-tüp)
16-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr)
17-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
18-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak
19-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
20-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
21-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
22-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
23-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek
24-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah
25-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor
26-kuzunaz--- rapor aşamasında
27-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak arkadaşım
28-hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp)
29-ipekada---adet günü bekleniyor ( umut-tüp)
30-nurme --- bir başka denemede inşallah

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim

kızlar merhaba ,

özgecigimin de açıkladığı gibi ,

yönetimden msj geldi ... haklısın sana sataşma olmuş ama keşke sende hiç vvp vermeseydin canım ...şimdi kurallarımıza göre eşit davranmak zorundayız o nedenle sana da engelleme ve 20 puan cezası veriyoruz ... demişler.

ceza dün gece 1 de bitti.... geldim aranıza ...

bundan sonra vereceğim bilgiler olursa da kaynaklarıyla belirticem.. rahatsız olmasın kimse...

neyse arkadaşlar ignemi olmaya gidicem şimdi. sonrada ev toplamaya devam . yarın öglen geliyor kamyonumuz..internetim baglanana kadar offline olcam yine..

kendinize iyi bakın kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…