Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlar merhaba ,

özgecigimin de açıkladığı gibi ,

yönetimden msj geldi ... haklısın sana sataşma olmuş ama keşke sende hiç vvp vermeseydin canım ...şimdi kurallarımıza göre eşit davranmak zorundayız o nedenle sana da engelleme ve 20 puan cezası veriyoruz ... demişler.

ceza dün gece 1 de bitti.... geldim aranıza ...

bundan sonra vereceğim bilgiler olursa da kaynaklarıyla belirticem.. rahatsız olmasın kimse...

neyse arkadaşlar ignemi olmaya gidicem şimdi. sonrada ev toplamaya devam . yarın öglen geliyor kamyonumuz..internetim baglanana kadar offline olcam yine..

kendinize iyi bakın kızlar..
hoş geldin canım rahatsızlanmışsın çok çok geçmiş olsun inan seni tanıyalı çok olmadı ama buraya ve sana çok alıştım verdiğin bilgiler başkalarını bilemem ama benim için önemli fazla uzun sürmez de hemen bağlanır inşallah internet kendini çok yorma yiğenimize ve kendine iyi bak kolay gelsin canım....

hoş geldin bır kerede ben almişdim ceza :KK24::KK24::KK24:
kızlar merhaba ,

yönetimden msj geldi ... haklısın sana sataşma olmuş ama keşke sende hiç vvp vermeseydin canım ...şimdi kurallarımıza göre eşit davranmak zorundayız o nedenle sana da engelleme ve 20 puan cezası veriyoruz ... demişler.

bundan sonra vereceğim bilgiler olursa da kaynaklarıyla belirticem.. rahatsız olmasın kimse...

neyse arkadaşlar ignemi olmaya gidicem şimdi. sonrada ev toplamaya devam . yarın öglen geliyor kamyonumuz..internetim baglanana kadar offline olcam yine..

kızlar merhaba ,

cnm hoşgeldin.gelişine sevindim :21::21:..kendine ve bebişine iyi bak...

haytım şimdiden tedavin hayırlı olsun oleyyyyyyyyyyy bende yalnız kalmadım bu tedavide dün ertelendiğini duyunca üzülmüştüm ama ihşallh bu sefer yüzün gülecek benimde pazartesi günü yumoşlar alınacak artık hakkımda hayırlısı dualarınızı eksik etmeyin bu arada deryanın engeli kalmış galiba hoşgeldin bitanem özledik seni

evet canım muayenemi oldum herşey yolunda dedi estrofeme başladım bugun herşey yolunda giderse ayın 20 sinde transferim gerçekleşicek inşallah seninde bol kaliteli embriyoların oluşur canım allah yardımcımız olsun...
deryaberil
ohhh ohhh geliooo bebişimizzz geliyooo...canımcımmmm umutma konuştuklarımızı olurmu ???? rabbim yardımcın olsun.. dualarımdasın...
sagol bacım allah razı olsun.dediklerini harfiyen uygulayıcam inşallah bu kez yuzum guler ayın 20 sinde transferim olucakmış....derya bal beni yukarı taşı tedaviye başladımya:KK61: :KK1:

bugun muayenemi oldum cok şukur rabbime başlamayı nasip etti...nisanın 20 sinde eger rahim yeterli kalınlıga ulaşırsa transferim olucak...[/B :KK66::KK66::KK66:

bugun muayenemi oldum cok şukur rabbime başlamayı nasip etti...nisanın 20 sinde eger rahim yeterli kalınlıga ulaşırsa transferim olucak...[/B :KK66::KK66::KK66:

hayırlı olsun canım.hadi inşallah güzel haberini alırızz...bende adet söktürücü kullanıyodum dün bitti bekliyorum artık bi gelse bende estrofeme başlıcam.

bazen çok merak ediyorum acaba gerçekten iyimiyim die??? bu sorunun cevabını ben bile veremiyorum ki?? eger iyiysem durup dururken dalmalarım neden aklıma minik hayalimin gelmesi neden şayet kötüysem nasıl gülebiliyorum?? insanoğlu nasılda garip değilmi kendi duygu durumunu bile bilmiyor...
bu tedaviye başlarken hep hayırlısı olsun demiştim hayırlı olan böleymiş YARADANA isyan etmiyorum verdikleri vermedikleri için binlerce kez şükürler olsun ama neden toparlanamıyorum...
biliyorum suç bende hap hayırlısı olsun derken kendimi hiç olumsuzluklara hazırlamamışım ve böle sarsıldım işte canımın yanmasını durduramıyorum aklıma her an durup ururken minik hayalimin umudumun gelmesini durduramıyorum...
ama pes etmiyorum kendimi toparlamam gerek eşim için kendim için hala hayalini kurduğum minik meleğim için kendimi toparlamak zorundayım başaracağım ve tekrar hiç birşey olmamış gibi bütün bu olumsuzlukları yaşamamış gibi yepyeni hayallerle herşeye tekrar sil baştan en başından başlayacağım...
bana destek olduğunuz için hepinize tekrar tekrar teşekkürler arkadaşlar.....
yanımda olduğunuzu biliyorum en azından tek başıma olmadığımı benimle aynı zorlukları yaşadığımızı biliyorum... RABBİM hepimizin gönlüne göre olanı versin hayırlarla İNŞALLAH.....

kızlar merhaba ,

hoşgeldinnnnnnn ben aranızda yeniyim ama senin varlığına senin yorumlarına alışmışım be arkadaşım....

hayırlı olsun canım.hadi inşallah güzel haberini alırızz...bende adet söktürücü kullanıyodum dün bitti bekliyorum artık bi gelse bende estrofeme başlıcam.

cok sagol canım inşallah sende yarın olursun ve hayırlısıyla başlarsın beraber paylaşırız surecimizi

ooo bacim sonunda basladin hayirli olsun...insallah insallah bu sefer bebegine kavusursun

he bacım başladım sonunda cok şukur inşşallah rabbim hepimizi bebişlerimize kavuştursun:emir_bebek:
nursin1981Hayırlı olsun yenı tedavin adetının kaçıncı gunu gıttın bırde fıyat nekadar dondurulmuşta
adetin ikinci gunu gittim canım...fiyat 1.500 tl
umud
hayırlı olsun canım RABBİM yüzünü güldürür İNŞALLAH.... darısı başıma :)
amin canım allah hepimize nasip etsin inşallah

bazen çok merak ediyorum acaba gerçekten iyimiyim die??? bu sorunun cevabını ben bile veremiyorum ki?? eger iyiysem durup dururken dalmalarım neden aklıma minik hayalimin gelmesi neden şayet kötüysem nasıl gülebiliyorum?? insanoğlu nasılda garip değilmi kendi duygu durumunu bile bilmiyor...
bu tedaviye başlarken hep hayırlısı olsun demiştim hayırlı olan böleymiş YARADANA isyan etmiyorum verdikleri vermedikleri için binlerce kez şükürler olsun ama neden toparlanamıyorum...
biliyorum suç bende hap hayırlısı olsun derken kendimi hiç olumsuzluklara hazırlamamışım ve böle sarsıldım işte canımın yanmasını durduramıyorum aklıma her an durup ururken minik hayalimin umudumun gelmesini durduramıyorum...
ama pes etmiyorum kendimi toparlamam gerek eşim için kendim için hala hayalini kurduğum minik meleğim için kendimi toparlamak zorundayım başaracağım ve tekrar hiç birşey olmamış gibi bütün bu olumsuzlukları yaşamamış gibi yepyeni hayallerle herşeye tekrar sil baştan en başından başlayacağım...
bana destek olduğunuz için hepinize tekrar tekrar teşekkürler arkadaşlar.....
yanımda olduğunuzu biliyorum en azından tek başıma olmadığımı benimle aynı zorlukları yaşadığımızı biliyorum... RABBİM hepimizin gönlüne göre olanı versin hayırlarla İNŞALLAH.....

seni çok iyi anlıyorum arkadaşım.ben aşılamayı ,tüp bebeği ve dondurulmuşları denedim.ve bugün adet gördüm.sancım acılarımı daha da arttırıyor.çok üzülüyorum.Allahım dualarımızı duy ne olursun.hayırlı evlatlar ve bize de.:KK59::KK59::KK59:

X