Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

maalesef yok canım 2 ay sonra gene denicemmm...4 dondurulmuş embriyom var...

olsun napalım kader bende bu ay deniycektim ikinciyi ama maddi şartlar el vermedi bi dahaki aya kaldı inan ceysin artık sinirlerim harap oldu şu yaşadıklarımız inşallah obur tarafta karşılık bulur

olsun napalım kader bende bu ay deniycektim ikinciyi ama maddi şartlar el vermedi bi dahaki aya kaldı inan ceysin artık sinirlerim harap oldu şu yaşadıklarımız inşallah obur tarafta karşılık bulur

amin canım inşallahhh... inanki sersem sersem dolaşıorum artık...

tamamda raporda dosyana 3 tane spermiogram sonucun konuluyor birini orda yapman şartı isteniyor orad yaptırman gelince veren rabbim her yerde verir haytım hakkında hayırlısı bizlerede dua etmeyi unutmayın

kızlarrr bebişimin kalbi gelişmemiş....ilaçları bıraktım adet olmayı bekliorum

haytım inan insan böyle bir durumda ne diyeceğini bilmiyor rabbim yardımcın olsun allaha şükür dondurulmuşların var onlarla denersin geçen sene aynı şeyi bende yaşadım seni çok iyi anlıyorum rabbim yar ve yardımcın olsun

canım benim inanki çok üzüldüm senin adına benimde pazartesi sabah yumoşlar alınacak senide orda görürüm diye düşünüyordum olsun hayırlısı ihşallah dondurulmuşun vardır onunla denersin

amin canım inşallahhh... inanki sersem sersem dolaşıorum artık...

slm cnm geçmiş olsun çok kötü bir duygu seni çok iyi anlıyorum bebegini kaybetmenin nsl berberbat bir durum oldugunu biliyorsun bende 1.denememde öyle olmuştum senin yaşadıklarını yaşamıştım bu senin 2.tüp denemenmiydi umut tüp bebek merkezinde?allahım kısa zamada bebişine kavuştursun seni.bende 2.denememi bürüksel tüp bebek merkezinde yaptırdım şuan hamileyim ama içimde bir korku var kalp atışını duyana kadar içim rahat etmiyecek.allahım isteyen herkeze versin bebişlerini kucagımıza almayıda kısmet etsin.k.i.b

maalesef yok canım 2 ay sonra gene denicemmm...4 dondurulmuş embriyom var...

çok çok geçmiş olsun biliyorum hiç birşey morelininizi düzeltemez şu an ama dört tane yavrunuz sizi bekliyor yine..en kısa zamanda onlara kavuşmanın mutluluğunu düşünün..

arkadaşlar eşimin genetiği temiz çıktı..fakat aklıma bişey takıldı dna kırıklığı diye bişey varmış..onun testi ayrı bişey mi?emre bey bu konuda bişey demedi fakat burda okudum bu sorunda olabiliyormuş...fakat net bişey bulamadım..cvp verirseniz sevinirim.....
bu arada deryaberille ilgili ne oldu anlamadım ama umarım en kısa zamanda döner..çok insana yardımcı oluyor burdan..

canım benim inanki çok üzüldüm senin adına benimde pazartesi sabah yumoşlar alınacak senide orda görürüm diye düşünüyordum olsun hayırlısı ihşallah dondurulmuşun vardır onunla denersin

inşallah senin için en güzel yumoşlar olmuştur rabbim yar ve yardımcın olsun benimde pazartesiye kadar ilaçlara devem pazartesi bidaha test yapcam bakalım hayırlıı allahtan dondurulmuşum yok malesef keşke olsaydı neye nasip bundada vardır bir hayır

Kızlar bir soru soracağım aldığımız bu hormon ilaçları karakterlerimizi etkiliyor mu ? Yani kişilik bölünmesi veya 2 kişilik yaşıyormusunuz ?

zaten çatlayacagımız varsa öyle böyle çatlayacagız. çok kimyasal şeyleri tercih etme bence.baaak bide doktorum "hamilelikte zaten yuzde lekenmeler olsak bu nedenle 12-15 arası guneşe çıkma,çıkarsanda koruyucu kullan"demişti aklında olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…