Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

[FONkızlar bir şey sorucam tarsferden önce wc gitmedenmi gidiyorsun nuz cvp T="Arial"][/FONT]

teşekkür ederim . allah yardım etsin güzel sonuçlar almanı sağlası n inşallah....

bilmiyorum !!!! artık iyce gerildim bu mevzuudan...

canım Allah yardımcın olsun inş. herşey yoluna gider kaçıncı denemen olcak.taransfere girerken subhanekeyi oku melekler yardımcı oluyolarmış.
ben 41 defa bezmele çekmiştim tam doktor transferi yaparken...

birileri seviyemden yana şüpheye düşmüş ve ikiyüzlülerin olduğunu söylüyr topicde... !!!

adet olmadım hala iki gun geçti bekliyorum diye mi gelmiyo yaaaaaa:18:

bekledikde gelmedi biliyorsun şeker sen tecrübelisin. sakin ol . bu sefer kontol altında herşey .. biliyorsun ben doktorum ve sana yardım edicem ... tövbe tövbeeeeee

olacak olduktan sonra 20de bir 40da güzeller... umut tüp bebek bu konuda başarılı 45 yaşında bile hastaları var hamile kalmış . o yüzden yorup üzmeyin kendinizi lütfen..
allah yardım etsin...

güzelim 1 hafadır fena hastayım . biliyorsun ev topluyorum falan ya. çok okuyamam ama sana haftaya cumaya degil bu cumaya kadar 50 taneye söz veriyorum güzelim nasipse yarın akşam okurum , yasin de okurum .
allah kabul etsin inşallah. . .

[FONkızlar bir şey sorucam tarsferden önce wc gitmedenmi gidiyorsun nuz cvp T="Arial"][/FONT]

transferden önce tuvalate girmiyorsun. meshane dolu olucak . ama abartma. fazla içinde ultrasonda görüyor hemşireler tuvalte gönderip 1 bardak yapmanı istiyorlar bende öyle oldu :)))
merkeze gitmeden wc ye gir. merkezde illaki bekletiyorlar zaten 500 ml bir su al onu iç yeter.. fazla içip şişirme kendini bu defa transferden sonra hemen sıkışıyorsun. korkuyor insa hemen yapmaya . merak etme alına lavman getiriyorlar ona yapıyorsun ayaga kaldırmıyorlar 45 dk . sonra ne kadar istersen yatmana izin veriyorlar. ben 45 dk dan sonra 30 dak falan yattım . trafik sıkışıp arabada ccebbelleşmiyim diye kalktım ama arabayı bana çok güzel konforladı babam öyle gitttim eve... sakın arkaya yatarım falan deme. arka daha emniyetsiz fren sıkınca. ön koltuga şöför yanına otur koltugu yatırsınlar dizlerin konsola degsin. geriye dogru yat. fren olsa da dzin sıkıştırıp öne egilmeni engelleyecek :)) oki .. önce bana olmaz gibi geldi ama çok rahat geldim . birde arabayı kim kullancaksa yavaş yavaş diye söyle sürekli :)) unutuyorlar ne taşıdıklarını:))

evet ozgecim belki stresden olmuyodur ama bide şimdi kistten korkmaya başladım birkaç kişinin başına gelmiş ilaçlardan dolayı ilk adetten sonra kist oluşuyormuş ondan adet olunmuyormuş yarında olmazsam eger umutu arıycam doktora sorcam inşallah oyle bişey olmaz yoksa transfrim ertelenecek bakalım canım nasip artık
derya bekledikde gelmedi biliyorsun şeker sen tecrübelisin. sakin ol . bu sefer kontol altında herşey .. biliyorsun ben doktorum ve sana yardım edicem ... tövbe tövbeeeeee
yok be bacım korkum kist felan mı oldu acaba benim en gec 1 gun gecerdi bugun iki bitti yarın 3 olucak ilk kez boyle oluyo ondan korktum

Son düzenleme:

deryacım tekrar cevabın için teşekkür ederim allah razı olsun sağlıkla evladına kavuştursun bugün ürolojiye gittik eşimin umutta yapılan sperm testine baktı sonra elle muayene etti ben durumu anlattım dedim hocam bu şartlarda tüp bebek için başvuruda bulunabilirmiyim dedim diyoki başvuuurr varsa paran gi başvur hoca dedim sizin onayınız gerekiyor benim onayım devlet ödesin diye olur dedi bende onu diyorum dedim güldü öle yani hiç bişi demiyor eşimden renkli dopler tekrar spermiyogram ve bir sürü kan tahlili istedi sanırım onların sonucuna göre konşacak yalnız sperm testini 25 nisana renkli dopleride 23 mayısa verdi ki bu çok uzun zaman eşim sabahleyin numuneye gidecek ürolojiye ürolojiden rica edecek bu testleri istemesi için sonra orda çalışan bir arkadaşı var onun yardımıyla bu testleri mümkün olduğu kadar erken yaptırmaya çalışacak inşallah yaparlar... bende bu arada tüp bebek ünitesine gittim sistemler her zamanki gibi sorun vardı ve dr lar ameliyattaydı öğleden sonra gel kayıt yapıp dr la görüştürelim dedi öğleden sonra tekrar gitmedim yarın gideceğim hem zaten eşimin kan sonuçlarını da alacağım o zaman giderim... off kafam karışıyor ... bu arada bişi daha söyleyeceğim sana bana akıl vermeni rica edicem zeynep kamil hast. bi kadın gördük üçüzleri vardı ben konuştum tedavi ile olmuş daha önce euro fertil de tüp yaptırmış tutmamış zeynep kamilde 35 yaş üstü olduğu için 2 embriyo koymuşlar bir emriyo bölünüp tek yumurta ikizi olmuş (birbirlerinin aynısıydılar ) eşimde onları görünce burada yapıralım diye tutturdu olmazsa ikinci şansımızı rapor alarak umutta deneriz diyor ne bileyim ya ok kararsız kaldım sence ne yapayım ne olur akıl ver bana arkadaşım

he bu arada deryacım invitro ve referansta yapılmış eski testlerimiz vardı ama onları bulamadım ama onlarda böle değildi sonuçlar iyiydi yani bilemiyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

sanırım aynı doktora denk geldik üroloji dr u gerçekten gıcık cevap bile vermiyor beyaz saçlı uzun boylu bi adam ama ben biraz güldürdüm onu dahada güldürmeyi düşünüyorum hatta napim kendi yüzümün gülmesi için dr a biraz tabiri caizse yağ çekmek zorundayım aslında onlar çok emin adımlarla ilerliyorlar ama bizde sabır az kaldı allahım yardım etsin

nezamandır giremiorum kızlarrrr deryacım yaaa şok oldum takma kafana yaaa insanların saçma sapan yorumları kendilerine kalsınnn....
ufak sinekler mideni bulandırmasın...
bu arada moralim sıfır kızlarrr beta hcg değrim düşmüş ama hiç kanamam yok ağrımda yok niye böle olduuuu?

Canlarim size yazmis oldugum BONCUK arkadasimizla ilgili konuda sizlerin morelini bozmus olabilecegim konusunda uyari aldim hepinizden tek tek özür dilerim bende sizler gibi Tüp bebek tedavisi asmasindan gecmis bir arkadasiniz olarak Rabbimin katinda bir müminin mümin kardesine ettigi duanin büyük sevap oldugunu bilerek sizlerin arkadasimiza etmis oldugunuz dualarinda vesile olarak Rabbimin gönüllerinizdekini kucaginiza saglicakla vermesi ici huzurunu yasiyacaginizi düsünmüstüm sizleri üzmüs oldugumdan dolayi tekrar özür diler emeklerinizin karsiligini almanizi tüm kalbimle diliyorum .....

çok iyi olduklarını biliyorum.ama keşke bende de işe yarasaydı.inanın insan çok üzülüyor.ne hayallerle başlıyorsun tedaviye.ama test sonucunu alınca büyük bir yıkım olur.

Arkadaşlar merhaba,

Henüz 9 aylık evliyim. Çok sorunlu bir söz ve düğün dönemi yaşadım. Eşimin aile apartmanında kayınvalide ve 4 tane görümceyle birlikte yaşama hatası, benim ömrümden ömür götürdü.Tüm bu sorunlarla uğraşırken evliliğimin ilk dönemlerinde bebek istemedim. Ama bir yandan da korunmuyordum. Artık geçen ay bir kadın doğum uzmanına gitmeye karar verdim. Vajinal muayene çok olumlu geçti. Horman tahlilerim de düzgündü. Siz de bir problem yok eşinizden semen isteyelim dedi doktor. Eşimin sonuçlarını aldık. AZOSPERM yazıyordu. Bunun üzerine formda Umut tüp bebek merkezinden emre beyin ismini çok duymuştuk. Eşimi oraya yönlendirdim. Dedim kk diye bir site var. İnsanlar tecrübelerini paylaşıyorlar. İstersen de sen de bir git. Neyse ki geçen hafta eşim emre beyle görüştü. Şimdi yeniden bir sperm testi istemiş. Bu pazartesi vereceğiz inş. Sonuçlara göre bir yol çizeceğiz. M tese diye bir yöntemle sperm aranıyormuş. Yüzde 80 sizde bulabilrim demiş. Olur da sperm bulunursa bizim Umuttaki yolculuğumuz da başlayacak İnş. Şu an nelerle karşılacağım, nasıl bir yol çizeceğim,inanın ne eşim ne de ben hiçbir şey bilmiyoruz. Sudan çıkmış balık gibiyiz ikimiz de. Dularınızı esirgemeyin bizden. herkese selamlar..

benim eşimde azolu arkadaşım evet mteseyle buluna biliyor infertilite bölümünde azospermi olanlar grubunda bir çok kişiyiz oraya bakabilirsin

evet canım uzun boylu ama orada aepor alacaksan 1spermiogramı orda yaptırmış olma şartı var hayatım vede çok yoğun orası numune banada rahat geliyor oraya gidin olmazsa

cnm mrb.benim eşimde de azosperm çıktı.eşimin bütün degerleri normal ama sperm sayısı sıfırdı.bunun üzerine mikro tese ameliyatı oldu eşim.ve aradıgımızı bulduk 4 tane embryom var allaha şükürr..emre bey gerçekten bu konuda iyi bi dr. yüzde 80 verdiyse umutlu demekki sizden.Allah yardımcınız olsun...

kızlar iii akşamlar bişi sorcamm ben yarın istanbula gidyorumm cumarteside ilk muayene randevumm var ilk muayene 150 lira vercemm sperem testi ayrı paramı yoksa oda 150 tlnin içindemi acill cvplarsanızz lütfennnn

slm kimseler yok galiba ben tarsferimi yaptırdım 4 tanesinide dondurdular şimdi geri sayım başladı

kızlar iii akşamlar bişi sorcamm ben yarın istanbula gidyorumm cumarteside ilk muayene randevumm var ilk muayene 150 lira vercemm sperem testi ayrı paramı yoksa oda 150 tlnin içindemi acill cvplarsanızz lütfennnn

canım muayene parası dışında ödüyorsun spemiogramı. tam olarak hatırlamıyorum fiyatını ama o da 100 tl civarında diye hatırlıyorum sen yinede gitmeden telefonla sorarsın ücreti ne kadar diye ona göre hazırlıklı gidersiniz. allah yardımcın olur inşallah. herşey hızlı ve yolunda gitsin ve bebişine bir an önce kavuş:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…