Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

hayatım ben adet olmayı bekliyorum bakalım kanımca bu ayıda bitiririm bekleyince zaten zaman geçmek bilmiyor rabbim yardımcın olsun ilaçlarını düzenli kullan rahat ol kafan rahat oldumu herşey yolunda gider zaten

başla bacım başla:KK66: beraber bekleriz herşeyi bende gelen ay dondurulmuşlarla başlayıcam seninde dondurulmuşlarlaydı demi?

beraber gun sayariz:KK61: baslarsam danimarkada baslayacam yeni tedavi..
umutta 8 tane dondurulmus embriyom var.. turkiyeye gidip gelemesi hep masraf oluyor, calistigim icin uzun sureli izinde alamiyorum, transferden sonra evimde olurum en azinda ucak derdim olmayacak..

Kızlaaar,sabahtan beri fena halde öksürüğüm var:KK59:Kupkuru gıcıklı bir öksürük..Ihlamur hariç ne yapsam,ne içsem iyi gelir...Artık öksürmekten bogazım acımaya başladı,başım çatlıyor...Karın kaslarım fena durumda : (

önerisi olan var mı ? :18:

hayatım çok sevindim inanki seni bende taa rapor çıkardığın zamandan beri takip ediyorum bizleri çok sevindirdin hayatım bizede dua et bende 7 aydır rapor işlemleriyle uğraşıyorum şükürler olsun alabildim sonunda şimdide adet dönemini bekliyorum artık rabbim bizimde yüzümüzü güldürür ihşallah bizde bu mutlu haberi sizlerle paylaşırız

allah razı olsun canım...darısı başına... sende almışın raporu hayırlsı olsun..bak şu an sakin ol tedaviye başlıcakmış havasından çık. adet gec geliyo..düşünme rahat ol . egzersiz yap evde... biraz yürümeye çalış....rahatla. ılık duşlar al hem sakinlersin hemde gelmesine yardım edersin....tecrübeyle sabit...ben çok bekledim sonra oldu :)

hamiş derya:emir_bebek::KK61:
bacım zaten ben bugun taaa ogleden bunun kararını vermiştim tedaviye gelen ay başlayınca senden taktik alıcam inşallah gelen ay sonucta seninki gibi guzel olur...bacım şole havalı havalı takıl:KK1: kaynanalar çatlasın:KK1:
şu dakikadan itibaren doktorunum hatun....bana sormadan hareket etmicen..dedikleirmi yapcan ona göreeee:))))

deryacım hayırlı olsun.tahlil günün aklıma geldi ve güzel haber beklentisiyle açtım sayfayı.şükürler olsun.hayırlı olsun güzelim Allah tamamına erdirsin inş.benim oğlum 28 haftalık oldu bile.sağlıklı hamilelik geçirirsin inş.Allaha emanet olun
saol güzelim...sen listemin ilk hamişlerindensin...bebeişin erkek mi allahım kurban olurum... çok sevindim tatlım...şu an heycanım büyük..ne hissetmeliyim bilemedi,m...haberi aldıgımız gün sanki tekme atma gibi karnımda hareketler vardı . sanki burdayım anne der gibiydi...bugun azaldı ... bulantımda hafi hafif var....normal mi ? ne dersin.15gün sonra çagırdı süleyman bey neyi görcez bilmyiroum.kese mi ? kalbini mi duycaz???

:nazar::nazar:canım yaaa ne güzel inşallah birgün bende görebilirim bu çizgileriii

inşşalah canm hepiniz için dualarım....

deryaberil canim benimya demek seninde sonuc pozitif cikti cok sevinidim buna:KK64::KK64::KK64:
Allah tamamina erdirsin insallah ,Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin
bu sene masallah guzel bir sene okadar tedavi goren kisiden hep olumlu sonuclar aliyoruz masallah masallah diyerek artsin

bende testten bir hafta sonra doktora gittim malesef hic bisey goremeik sanirim erken oldugundan dolayi
insallah bu sali gitcez ozaman goruruz

beni 15 gün sonra cagırdı doktorum... inşallah hepimiz bebeklerimizi kucaklarımıza alırız... bekleyen tüm arkadaşlarımızda hamile haberleriyle gelir inşallah

:84:Çooooook sevindim senin adına HAYRLI OLSUN
saol canım..darısı başına..aramıza hoşgeldin...listeye ekledim seni . transferin hayırlı olsun...alah yardımcın olsun

Kızlaaar,sabahtan beri fena halde öksürüğüm var:KK59:Kupkuru gıcıklı bir öksürük..Ihlamur hariç ne yapsam,ne içsem iyi gelir...Artık öksürmekten bogazım acımaya başladı,başım çatlıyor...Karın kaslarım fena durumda : (

önerisi olan var mı ? :18:
bitanem walla öksürüğe eski usuldür ama havlu üzerine kuru sabun yapılır bagrına konulur ve bitki çayları içilir. bol bol ılıok su iç...bal koy suyun içine ballı su iç... söker öksürüğünü...

allah yardım etsin zorlama öksrürken..doktoruna da sor belki şurup önerir

kızlaeeee
evet izmire geldim babaevime..uçakla geldik...doktoruma da sorduk . uçakla gitmenin hiçbir sakıncası yok . güle güle git dedi..çünkü doktorumun amerikada hastaları var. uçak son aylara kadar sakıncası olmayan tek ulaşım aracı

birde fazla pimpirik olmak istemiyorum . evet zor elde ediliyor heleki tüp bebekse daha da zor amma yüce rabbim gönderdiyse rızkını da kısmetini de o verir... evham yapıp korudukca daha terslikler oluyor...

ben 12günlük bekleme sürecimde hep yatcam sandım ama yatmadım o kadar çok . tek dikkat ettiğim yavaş harket ettim oturup kalkarken hep sola yattım . annem çok güzel besleri. hep prtoein aldım c vitamini aldım . bol ceviz ve dut kurusu yedim . onun dışında dinlendim de evde ufak işler de yaptım . dışarı çıkıp yürüdüm de... ama hep bol bol dua ettim allahıma bebeğpimi bana bağışlasın diye..

kızlar izmirdeyim...çok huzurluyum burda oldugum için. ait olduğum yerdeyim . çok mutluyum.ev bakıyoruz. hayırlısı ile de nisanda taşınıcaz inşallah ve tamamen huzurlu olucam...beni geren ortamdan uzak kalarak..

dualarımdasınız...allah el açan ; tedavi gören ; tedaviye başlayacak olan tüm arkadaşlarımın bebeklerinin haberini almayı nasip etsin inşallah....
şu anda hamile olan tüm arkadaşlarımın ve benim bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza almamızı ; süt kokularını içimize çekmemezi hayırlı evlatlar yetiştirmemizi nasip eder inşallah...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---opu : 5 mart (umut-tüp) :nazar:
15-bebekteyiz ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- ( OPU:5 MART - umut - tüp ) :nazar:
22-turkal---(transfer tarihi:7mart -umut-tüp):nazar:
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
25-angel_78---arkadaşımıza allah acil şifalar versin .allah yüzüne gülecek inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:

h451la9.gif
benimdanszfenertvue0ru6.gif
300u1li.gif

3021eom.gif
images

42sexy0cd5rp9au.gif

image001sas.gif

image006yky.gif
image007u.gif
009.gif
008.gif

image005s.gif
image004vib.gif
image001qcg.gif
image002eqo.gif
image003ujx.gif

hoobaaaaaaaaa teeey teeey teeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyy

derya hamile piyuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:KK64:

tuğbacım teşekkür ederim sana... allah bütün arkadaşlarıma bu haberi duymak nasip etsin...

derya tebrik ederim canımmm çok sevindim...
benimde cumartesi günü 32 yumurtam toplandı 28 dolu çıkmş 21 taneside döllenmiş ama transfer bidahaki aya kalabilirmiş yarın kontrolüm var ama bende ağrı acı idrarda zorluk yok ohsss olmadı galiba :)

günaydın kızlar nasılsınız son durumlar nasıl ne alemdesiniz sevgi gittinmi bugün gitcektin galiba ne dedi doktorun bacım meraktayım :KK71::KK71:

beraber gun sayariz:KK61: baslarsam danimarkada baslayacam yeni tedavi..
umutta 8 tane dondurulmus embriyom var.. turkiyeye gidip gelemesi hep masraf oluyor, calistigim icin uzun sureli izinde alamiyorum, transferden sonra evimde olurum en azinda ucak derdim olmayacak..

iyi canım benim şimdiden hayırlı olsun ikimiz içinde inşallah bu defa başarırız

deryacım
gözün aydın annecigine memleketine kavuşmuşsun..bacım ben neyi merak ettim sen normalde izmirde oturuyordunda tedavi için mi istanbula geldin onu anlamadım

günaydın kızlar nasılsınız son durumlar nasıl ne alemdesiniz sevgi gittinmi bugün gitcektin galiba ne dedi doktorun bacım meraktayım :KK71::KK71:

yok bacım daha gidemedim gelen hafta gidicem galiba zaten aciliyeti yok gitmemim daha ayın 28inde adet olucam o yuzden vakit var daha sen ne yaptın

derya tebrik ederim canımmm çok sevindim...
benimde cumartesi günü 32 yumurtam toplandı 28 dolu çıkmş 21 taneside döllenmiş ama transfer bidahaki aya kalabilirmiş yarın kontrolüm var ama bende ağrı acı idrarda zorluk yok ohsss olmadı galiba :)

maşallah canım cok guzel yumoşların olmuş inşallah hepsi en iyi kalitede dollenir zor olanı bitirdi,n bundan sonrası daha kolay allah yardımcın olsun

deryacım teşekkür ederim benide listene eklemişsin.inşallah listen banada uğur getirir.biz eşimle buay sonuna doğru gelmeyi düşünüyoruz istanbula.benim adet tarihim nisanın ilk haftası.acaba ne kadar öncesinde umuta görüşmeye gitmeliyiz.eşim memur olduğundan ona göre izin alıcak.tüp bebek öncesindeki tedavi ne kadar sürüyor.

Bu arada izmire taşınacakmışınız sanırım.inşallah bu yeni başlangıç ailen ve bebeğin için gelecek güzel günlerinin en güzel başlangıcı olur canım

yok bacım daha gidemedim gelen hafta gidicem galiba zaten aciliyeti yok gitmemim daha ayın 28inde adet olucam o yuzden vakit var daha sen ne yaptın

hayırlısı olsun inşallah ben cuma günü edet oldum cumartesi gittim ve başladık inelere bugün 3 gün inem ama çok canım yanıyor allahım yardımcım ız olsun inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: sonuda böyle yavrularım olur

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---opu : 5 mart (umut-tüp) :nazar:
15-bebekteyiz ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- ( OPU:5 MART - umut - tüp ) :nazar:
22-turkal---(transfer tarihi:7mart -umut-tüp):nazar:
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
25-angel_78---arkadaşımıza allah acil şifalar versin .allah yüzüne gülecek inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:

bacim gozundende bisey kacmiyor:KK66: eger nisanda baslarsam umutta degil danimarkada tedaviye baslayam

hayırlısı olsun inşallah ben cuma günü edet oldum cumartesi gittim ve başladık inelere bugün 3 gün inem ama çok canım yanıyor allahım yardımcım ız olsun inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: sonuda böyle yavrularım olur

bacım sesini bile cıkarma gobek ignelerine onlara kurban ol:KK60: kalçadan ignelere başlayınca mumla ararsın gobek ignelerini:KK60: kalça igneleri acayip acıtıyo ama onlar için herşeye razı oluyoruz

X