Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Deryacım arkadaşım....
bir kaç gündür rahatsızdım nete giremedim ama test gününü biliyordum kalktım ilk işim topiğe bakmak oldu okadar sevindimki anlatamam gözlerim doldu raporunu çıkartmaya başladığından beri çektiğin sıkıntıları burada her paylaştığında içim burkulup dua ediyordum. Sonunda Rabbim emeklerinin karşılığını ihsan etti. Hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin. Sağlıklı sihatli hayırlı aklı başında bir evlat olur ve annesinin kıymetini bilir inşallah :KK34:
Mercimeğinde sende Allaha emanet ol.
Dualarında benide unutma hamile kadınların duası kabul olur.:KK34:

kocaman bir MASALLA Allah nazarlardan saklasin:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
bizim gibilerin en buyuk hayali bu ikinci cizgiyi gormekti. allah bir kere bana nasip etti 8 seneden sonra, insallah yine ikinci cizgiyi gormeyi nasip eder

Canım benim ya.İnan çok mutlu oldum.Ne kadar güzel rabbim emeklerini boşa çıkarmadı.Hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım....

derya tebrik ederim canım seni ta rapor cıkartırken yazdıgın yazılardan belli takip ediyodum ve mutlu haberi alınca nasıl sevindim anlatamam ALLAHIM tamamına erdirsin DARISI BİZLERİN BAŞINA OLSUN inşallah

bugun kacıncı günn canım bide mahsuru yoksa kan deyerin kac cıktı

hepiniz dualarımdasınız... allah isteyen tüm kullarının dualarını kabul etsin inşallah

kırkbinkere maşallah...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:kan tahlili bile yaptırsa insan şu zıkkım alette cifti gormek istiyor demi cunku bizleri kaç kez hayal kırıklıgına ugratmıştır o alet çok şukur çift çizgiyi gordun rabbim keseyi kalp atışını ki bunu hayal bile edemiyorum nasıl bi duygudur kimbilir ardından ultrasonda bebeginin elini ayagını en sonda dogumunu ellerine almanı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh senin ve tum hamile olan arkadaşlarımızın

amin güzelim o sürecleri de yaşamam nasip olur inşallah. canım benim inşallah sana da önümüzdeki ay halaylar çekicezzzzzz gönlünü ferak tut...bu defa benim ültimatomlarımla hareket etcen..naptımsa sana anlatcam . alcaz bebeiş haberiniii tamammmı ..
canımmmmm çoook tebrikler inan çok sevindim inşallah allah tamamına erdirsin.

allah razı olsun teşekkür ederim canımmmmm

deryacım sabah sen yokken bizler senin haberini aldık ve çok ama çok sevindik.seni çok tebrik ederim.İnşallah herşey gönlünce olsun.herşeyden önce sen çok inandın ,inançlıydın ,bizleride motive ettin.umarım senin yaşadığın mutluluğu bizlerde yaşarız.bu tedavi bir hayal gibi,günler su gibi akıp geçiyor ,herşey çok hızlı...senin hayalin mutlu bitti .umarım sonunda hepimiz güleriz...bizlerinde hayalleri mutlu sonla biter...

ayy saol canımmmmm çok teşekkür edeirm . hep dualarımdasınız . allah hepimizin yüzünü güldürsün herkesin dualarını kabul etsin...

saol teşekkür ederim . . .

saol canımcım çok teşekkür ederim .
degerim yüksek çıktı süleyman bey tekrar bakmana gerek kalmayacak kadar yüksek degerin dedi... belki bölündüyse ikiz de olabilir dedi :)))
o kadar yani :)))

ben heycandan ne kadarlık diye sormadım..nasıl saycam _? adet günüme göremi transfere göre mi sayılcak ...bu 6+4 ne demek mesela :))

ayy dünnn ne soruyordum bugun ne soruyorum ...allahıma şükürler olsunnnn

teşekkürler canım çok saol . .

teşekkkürler güzelim saolasın

ayy yy saol . walla biz 10da ayrıldık merkezden . cam kenarında oturuyorduk . öyle bi çığlık attım ki duymayan kalmadı . demek ki sen yoktun o sıra :)

ignelerini saatiyle yap.. saatini hiç sektirme...ilaçlarını da zamanında al . bol bol protein ye. bol bol su iç . . şu an ayaktayken evinde yapılacak ne varsa yap . temizliğini yemek hazırlıklarını falan ne varsa yap. eşin yardım edecekse sana hereşyin hazır olsun transferden sonrasında..

allah yardım etsin...bu igne günlerinin tadını çıkart gez toz. 12 gün evde beklemek bunaltıyorrr:))

çok teşekkür ederim deryacım iyki senille tanışmışım allah bizi burda buluşturdu gerçekten çok umut oluyosun bizlere heberini eltime kaynanama söylemeye çıktım onlarda çok sevindi eltim nasıl seviniyor varya sanki ayleden biriymiş gibi maşallah subahan allah bana gelince ineleri saatine dikkat et dedi hemşire zaten bende dikkatim ilaç saatlerine inşallah şaşmam ev işine gelince eltim var kaynanam var aynı apartmandayız onlar koymaz kalkayım sağolsunla rabbim inşallah emeklerimizi boş çıkartmaz amin ecmain

saol canım ... çok teşekkürler. inşalah sende bu haberlerle gelceksin...

Deryacım arkadaşım....
bir kaç gündür rahatsızdım nete giremedim ama test gününü biliyordum kalktım ilk işim topiğe bakmak oldu okadar sevindimki anlatamam gözlerim doldu raporunu çıkartmaya başladığından beri çektiğin sıkıntıları burada her paylaştığında içim burkulup dua ediyordum. Sonunda Rabbim emeklerinin karşılığını ihsan etti. Hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin. Sağlıklı sihatli hayırlı aklı başında bir evlat olur ve annesinin kıymetini bilir inşallah :KK34:
Mercimeğinde sende Allaha emanet ol.
Dualarında benide unutma hamile kadınların duası kabul olur.:KK34:

canım herkes hep dualarımda... hepimiz için dua ediyorum...

Canım benim ya.İnan çok mutlu oldum.Ne kadar güzel rabbim emeklerini boşa çıkarmadı.Hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım....

canım çok teşekkür ederim....allah tez vakitte sana da nasip edecek inşallah inanıyorum . . .

kızlar sabah izmire gidiyoruz.
allah nasip ederse işlerimizi halledip ev bakıcaz gellicez. . .

orda da girerim ara ara... babama güzel haberi birde sarılıp vereyim :)))

görüşürüzzz kızlar.....

iyi bakın kendinize.
listeyi öne atın ara ara ben giremezsemmmm

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---opu : 5 mart (umut-tüp) :nazar:
15-bebekteyiz ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- ( OPU:5 MART - umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne----tedavi için araştırıyor . şehir dışından gelecek
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- 7cücelerinden biri kesin onun olacak pimpirikimmminn
25-angel_78---arkadaşımıza allah acil şifalar versin .allah yüzüne gülecek inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
21-nsh--- ( OPU:5 MART - umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
25-angel_78---arkadaşımıza allah acil şifalar versin .allah yüzüne gülecek inşallah:nazar:

hayatım çok sevindim inanki seni bende taa rapor çıkardığın zamandan beri takip ediyorum bizleri çok sevindirdin hayatım bizede dua et bende 7 aydır rapor işlemleriyle uğraşıyorum şükürler olsun alabildim sonunda şimdide adet dönemini bekliyorum artık rabbim bizimde yüzümüzü güldürür ihşallah bizde bu mutlu haberi sizlerle paylaşırız

hayatım çok sevindim inanki seni bende taa rapor çıkardığın zamandan beri takip ediyorum bizleri çok sevindirdin hayatım bizede dua et bende 7 aydır rapor işlemleriyle uğraşıyorum şükürler olsun alabildim sonunda şimdide adet dönemini bekliyorum artık rabbim bizimde yüzümüzü güldürür ihşallah bizde bu mutlu haberi sizlerle paylaşırız

canım gozun aydın oncelikle raporunu halletmişsin.tedavin şimdiden hayırlı olsun

hamiş derya:emir_bebek::KK61:
bacım zaten ben bugun taaa ogleden bunun kararını vermiştim tedaviye gelen ay başlayınca senden taktik alıcam inşallah gelen ay sonucta seninki gibi guzel olur...bacım şole havalı havalı takıl:KK1: kaynanalar çatlasın:KK1:

deryacım hayırlı olsun.tahlil günün aklıma geldi ve güzel haber beklentisiyle açtım sayfayı.şükürler olsun.hayırlı olsun güzelim Allah tamamına erdirsin inş.benim oğlum 28 haftalık oldu bile.sağlıklı hamilelik geçirirsin inş.Allaha emanet olun

sağol hayatım ama çok uğraştım her hastaneye gittiğimde dönüşte ağlayarak eve geliyordum şükürler olsunki hallettim şimdi sabırsızlıkla adet olmayı bekliyorum

kızlar bu ay tedaviye başlayacak olan varmı acaba ihşallah rabbim bizimde emeklerimizi boşa çıkarmaz bebek sevgisini bizede tattırır .bu benin ikinci denemem olcak ihşallah olur yüzümüz güler bizimde kucağımız boş kalmazzzzz

Benim sevdiğim ,sizinde seveceğinize inandım güzel bir yazı paylaşıyorum.herkese mutlu pazarlar...

MUTLULUK İNSANIN BOYU HİZASINDADIR

Önce evlendiğimizde hayatın daha iyi olacağına inandırırız kendimizi.
Evlendikten sonra, bir çocuğumuz doğduktan hatta ardından bir tane daha
olduktan sonra hayatın daha iyi olacağına inandırırız kendimizi.

Sonra çocuklar yeterince büyük olmadıkları için kızar, onlar büyü yünce daha
mutlu olacağımıza inanırız. Bundan sonra, ergenlik dönemlerinde çocuklarla
uğraşmamız gerektiği için öfkeleniriz.

Kendimize, çocuklarımız bu dönemden çıkınca daha mutlu olacağımızı, yeni bir araba alınca, güzel bir tatile çıkınca, emekli olunca, yaşantımızın dört dörtlük olacağını söyleriz.

Gerçek ise şu andan daha iyi bir zaman olmadığıdır. Eğer şimdi değil ise ne
zaman?... Hayatınız her zaman mücadelelerle dolu olacaktır. En iyisi bunu
kabul edip her ne olursa olsun mutlu olmaya karar vermektir. En sevdiğim
sözlerden biri Alfred D. Souza' ya aittir. Der ki;

-"Uzun zamandan beridir hayatın-gerçek hayatın-başlamak üzere olduğu izlenimine kapılmıştım. Fakat her zaman yolumun üzerinde bir engel, öncelikle erişilmesi gereken birşey, bitmemiş bir iş, hizmet edilecek zaman, ödenecek bir borç oldu. Sonra hayat başlayacaktı. Sonunda anladım ki bu engeller benim hayatımdı."

Bu görüş acısı, mutluluğa giden bir yol olmadığını gösterdi. Mutluluk yoldur, öyleyse sahip olduğunuz her anın kıymetını bilin ve mutluluğu, vaktinizi harcayacak kadar özel biriyle paylaştığınız için, ona daha fazla değer verin. Unutmayın, zaman hiç kimse için beklemez. Öyleyse;

Okulu bitirene kadar,
100 milyar kazanana kadar,
Çocuklarınız olana kadar,
Çocuklarınız evden ayrılana kadar,
İşe başlayana kadar, Evlenene kadar,
Cuma gecesine kadar,
Pazar sabahına kadar,
Yeni bir araba, ya da ev alana kadar,
Borçları ödeyene kadar,
İlkbahara kadar,
Yaza kadar,
Sonbahara kadar,
Kışa kadar,
Maaş gününe kadar,
Şarkınız söylenene kadar,
Emekli olana kadar,
Ölene kadar.....

MUTLU OLMAK İÇİN İÇİNDE BULUNDUĞUNUZ 'AN' DAN DAHA İYİ BİR ZAMAN OLDUĞUNA KARAR VERMEK İÇİN BEKLEMEKTEN VAZGEÇİN.

MUTLULUK BİR VARIŞ DEĞİL, BİR YOLCULUKTUR. "PEK ÇOKLARI MUTLULUĞU İNSANDAN DAHA YÜKSEKTE ARARLAR, BAZILARI DA DAHA ALÇAKTA. OY SA MUTLULUK İNSANIN BOYU HİZASINDADIR."

Unutmayın "YARIN KİMSEYE VAAD EDİLMEMİŞTİR"

Murathan MUNGAN

kızlar bu ay tedaviye başlayacak olan varmı acaba ihşallah rabbim bizimde emeklerimizi boşa çıkarmaz bebek sevgisini bizede tattırır .bu benin ikinci denemem olcak ihşallah olur yüzümüz güler bizimde kucağımız boş kalmazzzzz
merhaba sevda ben dün başladım inelere inşallah güzel güzel gelişir yumoşlar en kısa zamanda bebeğimi de alırım kucağıma şimdi o anı :KK49: bekliyom inşallah sendemi buay başlıyon inşallah merkezde karşılaşırız beraber takip ederiz gelişmeleri canım bol şanslar rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

deryaberil canim benimya demek seninde sonuc pozitif cikti cok sevinidim buna:KK64::KK64::KK64:
Allah tamamina erdirsin insallah ,Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin
bu sene masallah guzel bir sene okadar tedavi goren kisiden hep olumlu sonuclar aliyoruz masallah masallah diyerek artsin

bende testten bir hafta sonra doktora gittim malesef hic bisey goremeik sanirim erken oldugundan dolayi
insallah bu sali gitcez ozaman goruruz

kızlar merhaba ;

sabah 9da kan verdim . Benim test sonucumu psikoloh yasemin hanım verecekti ben ona o da bana söz verdik.. Ama merkzde yoktu biraz üzüldüm olmamasına...
Tam 45 dk sonra sekreter yanıma elinde telefonla yürüdü..
Telefonda yasemin hanım var size sonucu o söylemek istiyor dedi...
Telefonu elime aldım .deryacım şu an canlı yayındayım ,çekimdeyim. Yanında olmayı çok isterdim dedi. Bugun hayatının en güzel günü olsun güzelim sana iyi bir haberim var . Gebesin dedi . çığlık attım . Merkezde bekleme girişteki herkes bana baktı. Herkes tebrik etmeye başladı . Ben aglamaya başladım . Teşekkür ettim kapattım . Sonra embiyologlar,hemşireler,muhasebedeki neslihan hnm,sena hnm,sekreter arkadaşlar ,içerdeki hastalar hepsi sarılıp tebrik etti. Sonra süleyman beyin odasına çagırdırlar. Gittim yukarda da kıyamet koptu .çığlık çığlıga hemşiresi sekreteri hepsiyle sarıldık.
.içeri girdim süleyman bey kocaman sarıldı bana... Ben biliyordum demiştim sana dedi . Sen hamile kaldın bak bizi de güldürdün şimdi sevindirdin dedi..
Degerimden çok memnun kaldı.bu degerle sırtımız yere gelmez. çok iyi artık hamilesin. Yaşantına devam dedi. ılaçlar igneeler devam edecek aynen dedi . 15gün sonra kontrole çağırdı... Heralde ya kese görcez ya kalp atışı....
Deger yüksek ikizmi yoksa erkenmi tutunmuş dediim..

Sen şimdi böylemi şöylemi düşünme ,hamilesin tadını çıkart... Zamanla grcez...tek embiryo verdik ama bazen bölüne biliyor. Olabilirde dedi. Ama beklicez dedi .

ızmire uçakla gitmeme de sakıncazı kesinlikle yok güle güle gidebilirsin dedi . .

ışte böyle...sonra telefonlar telefonlar.....

Biraz sahile gittik yürümek istedim . Bir yerde oturduk . Ordan annem bana bişey almak istedi hemen yakn az çarşıya bakındık . şimdi eve geldik .öğle yemegimi yicem bebişim için :)
sonra da akşama dogru anneanne-baba-anne ve mercimekimiz yemege gidicez:)

işte böyle kızlar....

Benim için el açıp dua eden tüm arkadaşlarım ; sizlerden allah razı olsun . Allah dualarınızı boş çevirmesin .

Duacınzım , dualarımdasınız...

öptümmmmmmmmmmm

biraz dinleniyim artık anne adayıyım . . . .

:84:çooooook sevindim senin adına

kızlar merhaba ;

sabah 9da kan verdim . Benim test sonucumu psikoloh yasemin hanım verecekti ben ona o da bana söz verdik.. Ama merkzde yoktu biraz üzüldüm olmamasına...
Tam 45 dk sonra sekreter yanıma elinde telefonla yürüdü..
Telefonda yasemin hanım var size sonucu o söylemek istiyor dedi...
Telefonu elime aldım .deryacım şu an canlı yayındayım ,çekimdeyim. Yanında olmayı çok isterdim dedi. Bugun hayatının en güzel günü olsun güzelim sana iyi bir haberim var . Gebesin dedi . çığlık attım . Merkezde bekleme girişteki herkes bana baktı. Herkes tebrik etmeye başladı . Ben aglamaya başladım . Teşekkür ettim kapattım . Sonra embiyologlar,hemşireler,muhasebedeki neslihan hnm,sena hnm,sekreter arkadaşlar ,içerdeki hastalar hepsi sarılıp tebrik etti. Sonra süleyman beyin odasına çagırdırlar. Gittim yukarda da kıyamet koptu .çığlık çığlıga hemşiresi sekreteri hepsiyle sarıldık.
.içeri girdim süleyman bey kocaman sarıldı bana... Ben biliyordum demiştim sana dedi . Sen hamile kaldın bak bizi de güldürdün şimdi sevindirdin dedi..
Degerimden çok memnun kaldı.bu degerle sırtımız yere gelmez. çok iyi artık hamilesin. Yaşantına devam dedi. ılaçlar igneeler devam edecek aynen dedi . 15gün sonra kontrole çağırdı... Heralde ya kese görcez ya kalp atışı....
Deger yüksek ikizmi yoksa erkenmi tutunmuş dediim..

Sen şimdi böylemi şöylemi düşünme ,hamilesin tadını çıkart... Zamanla grcez...tek embiryo verdik ama bazen bölüne biliyor. Olabilirde dedi. Ama beklicez dedi .

ızmire uçakla gitmeme de sakıncazı kesinlikle yok güle güle gidebilirsin dedi . .

ışte böyle...sonra telefonlar telefonlar.....

Biraz sahile gittik yürümek istedim . Bir yerde oturduk . Ordan annem bana bişey almak istedi hemen yakn az çarşıya bakındık . şimdi eve geldik .öğle yemegimi yicem bebişim için :)
sonra da akşama dogru anneanne-baba-anne ve mercimekimiz yemege gidicez:)

işte böyle kızlar....

Benim için el açıp dua eden tüm arkadaşlarım ; sizlerden allah razı olsun . Allah dualarınızı boş çevirmesin .

Duacınzım , dualarımdasınız...

öptümmmmmmmmmmm

biraz dinleniyim artık anne adayıyım . . . .

:84:Çooooook sevindim senin adına HAYRLI OLSUN

[sıze="3"]umut'un yolundakiler ve umut'a koşacaklar listesi [/sıze]

:KK49:umut'un yolundaki mutlu hamişler :KK49:

11-özgemercan---hamile ( kendiliğinden) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:şükürler olsun allah'ıma
21-nsh--- ( opu:5 mart - umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

umut'a koşacak müstakbel hamişler

1-belle_femme --- bir dahaki tedaviye kadar dinlenicek arkadaşımız .
4-basakoztan --- ( 3. Denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak umut'ta):nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak
21-nursin1981---yepyeni umutlarla tekrar başlayacak

benide eklermisin listeye

pazartesi günü transferim yapılacak

inşallah canım benim sanada birgun nasip eder tekrardan sag saglim saglıklı bir şekilde sabret allahım bizlerin yardımcısıdır elbet birgun vardır bizlerinde bu mutluluga kavuşmasına dua edelim bol bol allah yardımcımız olsun

insallah canim bazen isyan etmemek icin kendimi zor tutuyorum ama ne yapalim nasip kismet isi
ben ani bir karar aldim heran nisanda tedaviye baslaya bilirim:KK66::KK66:

insallah canim bazen isyan etmemek icin kendimi zor tutuyorum ama ne yapalim nasip kismet isi
ben ani bir karar aldim heran nisanda tedaviye baslaya bilirim:KK66::KK66:

başla bacım başla:KK66: beraber bekleriz herşeyi bende gelen ay dondurulmuşlarla başlayıcam seninde dondurulmuşlarlaydı demi?

X