Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun bendede bulantılar felan yeni başladı bu bulantı başka bişeymiş ya.inş. kalp atışlarını duyarsın cnm bizde 6+4 duymuştuk kalp atışlarını bugün 8. haftaya girdik benimde salı günü randevum var hayırlısıyla inş hepimiz içinde herşey yolunda gider.
canımm Allah razı olsun inşallah sağlıkla alırız kucaklarımıza meleklerimizi :KK69:
canım geçmiş olsun ayyy allah korusun bebeğini ve seni dikkat et:nazar::nazar:canım şimdi listede gördüm senin ikizinmi oluyo ayyy kıyamam sana maşallahhhhhhhh kuzucuklarımaaa peki tek emriyo konuyodu nasıl olduuu

Çok teşekkür ederim canım...ikiz deil canım tek bebek...değerim 12. gün 1394 tü çok yüksekti acaba dedik bizde ikizmi diye ama 2 kere gördük keseyi bitanemiş meleğim..deryayada yazamadım bi türlü ikizi kaldırırmısın diye öylece kaldı işte :KK9:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bunu yapacagıma inanamadımmmmmmmmmmmmmmmmm

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
deryacım okadar çok sevindimki anlatamam haberi duyunca sevinçten ağladım sanki benim olmuş sevindim sevindim canım tebrik ediyom seni rabbim e açılan eller boş kalmaz inşallah allahım sağ salim toğurmayıda naip etsin inşallah bende ordaydım ama okadar baktım etrafa benzetemedim kimseye resmine neyse tekrardan hayırlısı olsun bende bugün inelere başladım allahın izniyle ne önerirsin bana deryam

Sevgicim Allahım inşallah en yakın zamanda sana da nasip edecek İnan senin hamile kalman için çok dua edecek arkadaşın var burda İnşallah bu kadar kişinin duası kabul olacak ve senin de güzel haberlerini kutlayacağız burdan

allah razı olsun bacım inşallah inşallah gelen ay deniycez allahım kısmet eder inşallah banada tum arkadaşlarıma da:KK16:

deryacım o kadar çok sevindim ki anlatamam...bir zamanlar neler konuşuyorduk..tedaviye başladıydık başlıcaktık derken şimdi çok şükür hepimiz bir bir hamileyiz..bugünleri görmek çok güzel..binlerce kez tebrikler..Allah bütün umuttaki doktorlardan ve hemşirelerden razı olsun..hala her gittiğimde onlara teşekkür ediyorum..deryacım kendine dikkat etmeye devam et..çünkü haftalar geçse de insanın içinde hep bir tedirginlik oluyor..o kadar zor bugünlere geldik ki..biz anlarız ancak birbirimizi.muayenelerine yine umutta devam et..çünkü onlar biliyorlar sadece bizim ilaçlarımızı..sakın hamileyim nasıl olsa deyip bırakma umutu.şimdi hep birlikte hamileliğin keyfini çıkaralım..ve şükredip Allaha bütün isteyenler için de dua edelim...
tekrar tekrar tebrik ederim seni ve eşini:KK66::KK66::KK66::KK66:

[Canım Umut annesi olarak seni yürekten tebrik ediyorum.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
QUOTE=deryaberil;18008152]Kızlar merhaba ;

sabah 9da kan verdim . Benim test sonucumu psikoloh yasemin hanım verecekti ben ona o da bana söz verdik.. Ama merkzde yoktu biraz üzüldüm olmamasına...
Tam 45 dk sonra sekreter yanıma elinde telefonla yürüdü..
Telefonda yasemin hanım var size sonucu o söylemek istiyor dedi...
Telefonu elime aldım .deryacım şu an canlı yayındayım ,çekimdeyim. Yanında olmayı çok isterdim dedi. Bugun hayatının en güzel günü olsun güzelim sana iyi bir haberim var . Gebesin dedi . çığlık attım . Merkezde bekleme girişteki herkes bana baktı. Herkes tebrik etmeye başladı . Ben aglamaya başladım . Teşekkür ettim kapattım . Sonra embiyologlar,hemşireler,muhasebedeki neslihan hnm,sena hnm,sekreter arkadaşlar ,içerdeki hastalar hepsi sarılıp tebrik etti. Sonra süleyman beyin odasına çagırdırlar. Gittim yukarda da kıyamet koptu .çığlık çığlıga hemşiresi sekreteri hepsiyle sarıldık.
.içeri girdim süleyman bey kocaman sarıldı bana... Ben biliyordum demiştim sana dedi . Sen hamile kaldın bak bizi de güldürdün şimdi sevindirdin dedi..
Degerimden çok memnun kaldı.bu degerle sırtımız yere gelmez. çok iyi artık hamilesin. Yaşantına devam dedi. Ilaçlar igneeler devam edecek aynen dedi . 15gün sonra kontrole çağırdı... Heralde ya kese görcez ya kalp atışı....
Deger yüksek ikizmi yoksa erkenmi tutunmuş dediim..

Sen şimdi böylemi şöylemi düşünme ,hamilesin tadını çıkart... Zamanla grcez...tek embiryo verdik ama bazen bölüne biliyor. Olabilirde dedi. Ama beklicez dedi .

Izmire uçakla gitmeme de sakıncazı kesinlikle yok güle güle gidebilirsin dedi . .

Işte böyle...sonra telefonlar telefonlar.....

Biraz sahile gittik yürümek istedim . Bir yerde oturduk . Ordan annem bana bişey almak istedi hemen yakn az çarşıya bakındık . şimdi eve geldik .öğle yemegimi yicem bebişim için :)
sonra da akşama dogru anneanne-baba-anne ve mercimekimiz yemege gidicez:)

işte böyle kızlar....

Benim için el açıp dua eden tüm arkadaşlarım ; sizlerden allah razı olsun . Allah dualarınızı boş çevirmesin .

Duacınzım , dualarımdasınız...

öptümmmmmmmmmmm

biraz dinleniyim artık anne adayıyım . . . .
[/QUOTE]

saol teşekkür ederim . . .

canımmmm son günlerde aldığım en güzel haberdi bu kaçgündürde giremiyorum tebrik ederimm :KK19: :KK66: Allahım tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inşallah meleğini :nazar: :nazar: değerini merak ettim kaç çıktı ??

saol canımcım çok teşekkür ederim .
degerim yüksek çıktı süleyman bey tekrar bakmana gerek kalmayacak kadar yüksek degerin dedi... belki bölündüyse ikiz de olabilir dedi :)))
o kadar yani :)))

Buarada bana gelecek olursak perşembe günü acildeydik aniden kanamam oldu ama çok şükür ciddi bişey deilmiş...inanılmaz yaşıyorum belirtileri bulantılar,uyku halleri 1 kilo vermişim şimdiden tansiyonumda 8/5 gibi bi değerle yerlerde...merkezi aradım pazartesi için randevu aldım bende..birde süleyman bey baksın bakalım dedik..inşallah kalp atışlarınıda duyarım ozaman...6+4 olduk bugün...Sağlıkla tamamına erer inşallah hepimizin hamileliği..tedavi sürecindekilerede hayırlısıyla sağlıklı melekler nasip olur inşallahh..dualarımdasınız..Allaha emanet olun :KK16:

ben heycandan ne kadarlık diye sormadım..nasıl saycam _? adet günüme göremi transfere göre mi sayılcak ...bu 6+4 ne demek mesela :))

ayy dünnn ne soruyordum bugun ne soruyorum ...allahıma şükürler olsunnnn

geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun bendede bulantılar felan yeni başladı bu bulantı başka bişeymiş ya.inş. kalp atışlarını duyarsın cnm bizde 6+4 duymuştuk kalp atışlarını bugün 8. haftaya girdik benimde salı günü randevum var hayırlısıyla inş hepimiz içinde herşey yolunda gider.

deryacığım tekrara tebrik ediyorum seni bugün aldığım en güzel haberdi sayende pozitif bir gün geçircez inş. dikkat kendine canım hayırlı yolculuklar sana.

teşekkürler canım çok saol . .

canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin tebrikler tadını çıkart güzel anne adayııı:nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
teşekkkürler güzelim saolasın

deryacım okadar çok sevindimki anlatamam haberi duyunca sevinçten ağladım sanki benim olmuş sevindim sevindim canım tebrik ediyom seni rabbim e açılan eller boş kalmaz inşallah allahım sağ salim toğurmayıda naip etsin inşallah bende ordaydım ama okadar baktım etrafa benzetemedim kimseye resmine neyse tekrardan hayırlısı olsun bende bugün inelere başladım allahın izniyle ne önerirsin bana deryam

ayy yy saol . walla biz 10da ayrıldık merkezden . cam kenarında oturuyorduk . öyle bi çığlık attım ki duymayan kalmadı . demek ki sen yoktun o sıra :)

ignelerini saatiyle yap.. saatini hiç sektirme...ilaçlarını da zamanında al . bol bol protein ye. bol bol su iç . . şu an ayaktayken evinde yapılacak ne varsa yap . temizliğini yemek hazırlıklarını falan ne varsa yap. eşin yardım edecekse sana hereşyin hazır olsun transferden sonrasında..

allah yardım etsin...bu igne günlerinin tadını çıkart gez toz. 12 gün evde beklemek bunaltıyorrr:))

Bana inandığınız ,bana destek olduğunuz moral verdiginiz için çok teşekkür ederim .

Haberi alır almaz allah önce bebek bekleyen arkadaşlarıma bu güzel haberi almayı
hamile arkadaşlarıma ve bana da bebeklerimizi kucagımıza almayı nasip etsin inşallah diye dua ettim.

Allah yüzümü güldürdü..darısı herkeslerin başına...

Değerim çok yüksek ve güzel dedi süleyman bey... Inşallah güzel sonuçlarla devam eder...[/QUOTEa

canım benim oncelikle tabrigimi sabah yapmıştım zaten ama o zamn senden duymamıştım bu sonuca bi tebrik daha iyi gider canım benim allahım senide onuda korusun rabbim dogumunu gormeni nasip etsin kendine ve bebegine iyi bak allaha emanet ol:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

deryacım o kadar çok sevindim ki anlatamam...bir zamanlar neler konuşuyorduk..tedaviye başladıydık başlıcaktık derken şimdi çok şükür hepimiz bir bir hamileyiz..bugünleri görmek çok güzel..binlerce kez tebrikler..Allah bütün umuttaki doktorlardan ve hemşirelerden razı olsun..hala her gittiğimde onlara teşekkür ediyorum..deryacım kendine dikkat etmeye devam et..çünkü haftalar geçse de insanın içinde hep bir tedirginlik oluyor..o kadar zor bugünlere geldik ki..biz anlarız ancak birbirimizi.muayenelerine yine umutta devam et..çünkü onlar biliyorlar sadece bizim ilaçlarımızı..sakın hamileyim nasıl olsa deyip bırakma umutu.şimdi hep birlikte hamileliğin keyfini çıkaralım..ve şükredip Allaha bütün isteyenler için de dua edelim...
tekrar tekrar tebrik ederim seni ve eşini:KK66::KK66::KK66::KK66:

canım teşekkür ederim . ben bir iki defa gidebilcem umuta. çünkü nisan başında izmire taşınıyoruz.. o yüzden gidene kadaar ve süleyman bey çağırana dek giderim .
elbette haklısın . zaten 15gün sonra çagırdı kalbini mi duyucaz kesemi görcez bilmiyom . ona göre ilaçlarımı düzenlicekmişiz öyle dedi .

allah anne olmak isteyen tüm kullarına yardım etsin dualarını kabul etsin... allah hepimizi korusun . bebeklerimizi kucaklarımıza versin inşallah...

$Photo-0373.jpg

şu 2.çizgiyi silk de olsa görmek için ne agladım test başında.. bugun hastaneden gelir gelmez yaptım o kadar koyu bir 2.çizgi çıktı ki 1.çizgiden bile koyu :)))

süperrrr dimi kızlar :)

maşşalah deyinnn
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Bana inandığınız ,bana destek olduğunuz moral verdiginiz için çok teşekkür ederim .

Haberi alır almaz allah önce bebek bekleyen arkadaşlarıma bu güzel haberi almayı
hamile arkadaşlarıma ve bana da bebeklerimizi kucagımıza almayı nasip etsin inşallah diye dua ettim.

Değerim çok yüksek ve güzel dedi süleyman bey... Inşallah güzel sonuçlarla devam eder...[/QUOTEa

canım benim oncelikle tabrigimi sabah yapmıştım zaten ama o zamn senden duymamıştım bu sonuca bi tebrik daha iyi gider canım benim allahım senide onuda korusun rabbim dogumunu gormeni nasip etsin kendine ve bebegine iyi bak allaha emanet ol:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

allah razı olsun güzelim ...çok teşekkürler aldım tüm kutlamalarınzı aldımmm

Eki Görüntüle 153069

şu 2.çizgiyi silk de olsa görmek için ne agladım test başında.. bugun hastaneden gelir gelmez yaptım o kadar koyu bir 2.çizgi çıktı ki 1.çizgiden bile koyu :)))

maşşalah deyinnn
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
kocaman bir MASALLA Allah nazarlardan saklasin:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
bizim gibilerin en buyuk hayali bu ikinci cizgiyi gormekti. allah bir kere bana nasip etti 8 seneden sonra, insallah yine ikinci cizgiyi gormeyi nasip eder

Eki Görüntüle 153069

maşşalah deyinnn

evet gerçekten süper canım.o ikinci çizginin ne kadar önemli olduğunu biliyorum ama daha görmek nasip olmadı.inşallah birgün oda olucak.çünkü burada sizleri okudukça daha çok umudum arttı

kocaman bir MASALLA Allah nazarlardan saklasin:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
bizim gibilerin en buyuk hayali bu ikinci cizgiyi gormekti. allah bir kere bana nasip etti 8 seneden sonra, insallah yine ikinci cizgiyi gormeyi nasip eder

allah güzel kalbine göre versin inşallah

allah razı olsun güzelim ...çok teşekkürler aldım tüm kutlamalarınzı aldımmm

derya tebrik ederim canım seni ta rapor cıkartırken yazdıgın yazılardan belli takip ediyodum ve mutlu haberi alınca nasıl sevindim anlatamam ALLAHIM tamamına erdirsin DARISI BİZLERİN BAŞINA OLSUN inşallah

bugun kacıncı günn canım bide mahsuru yoksa kan deyerin kac cıktı

Eki Görüntüle 153069

maşşalah deyinnn

kırkbinkere maşallah...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:kan tahlili bile yaptırsa insan şu zıkkım alette cifti gormek istiyor demi cunku bizleri kaç kez hayal kırıklıgına ugratmıştır o alet çok şukur çift çizgiyi gordun rabbim keseyi kalp atışını ki bunu hayal bile edemiyorum nasıl bi duygudur kimbilir ardından ultrasonda bebeginin elini ayagını en sonda dogumunu ellerine almanı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh senin ve tum hamile olan arkadaşlarımızın

inşallah canım benim sanada birgun nasip eder tekrardan sag saglim saglıklı bir şekilde sabret allahım bizlerin yardımcısıdır elbet birgun vardır bizlerinde bu mutluluga kavuşmasına dua edelim bol bol allah yardımcımız olsun

Değerim çok yüksek ve güzel dedi süleyman bey... Inşallah güzel sonuçlarla devam eder...

canımmmmm çoook tebrikler inan çok sevindim inşallah allah tamamına erdirsin.

deryacım sabah sen yokken bizler senin haberini aldık ve çok ama çok sevindik.seni çok tebrik ederim.İnşallah herşey gönlünce olsun.herşeyden önce sen çok inandın ,inançlıydın ,bizleride motive ettin.umarım senin yaşadığın mutluluğu bizlerde yaşarız.bu tedavi bir hayal gibi,günler su gibi akıp geçiyor ,herşey çok hızlı...senin hayalin mutlu bitti .umarım sonunda hepimiz güleriz...bizlerinde hayalleri mutlu sonla biter...

saol teşekkür ederim . . .

saol canımcım çok teşekkür ederim .
degerim yüksek çıktı süleyman bey tekrar bakmana gerek kalmayacak kadar yüksek degerin dedi... belki bölündüyse ikiz de olabilir dedi :)))
o kadar yani :)))

ben heycandan ne kadarlık diye sormadım..nasıl saycam _? adet günüme göremi transfere göre mi sayılcak ...bu 6+4 ne demek mesela :))

ayy dünnn ne soruyordum bugun ne soruyorum ...allahıma şükürler olsunnnn

teşekkürler canım çok saol . .

teşekkkürler güzelim saolasın

ayy yy saol . walla biz 10da ayrıldık merkezden . cam kenarında oturuyorduk . öyle bi çığlık attım ki duymayan kalmadı . demek ki sen yoktun o sıra :)

ignelerini saatiyle yap.. saatini hiç sektirme...ilaçlarını da zamanında al . bol bol protein ye. bol bol su iç . . şu an ayaktayken evinde yapılacak ne varsa yap . temizliğini yemek hazırlıklarını falan ne varsa yap. eşin yardım edecekse sana hereşyin hazır olsun transferden sonrasında..

allah yardım etsin...bu igne günlerinin tadını çıkart gez toz. 12 gün evde beklemek bunaltıyorrr:))[/QUOTE]

çok teşekkür ederim deryacım iyki senille tanışmışım allah bizi burda buluşturdu gerçekten çok umut oluyosun bizlere heberini eltime kaynanama söylemeye çıktım onlarda çok sevindi eltim nasıl seviniyor varya sanki ayleden biriymiş gibi maşallah subahan allah bana gelince ineleri saatine dikkat et dedi hemşire zaten bende dikkatim ilaç saatlerine inşallah şaşmam ev işine gelince eltim var kaynanam var aynı apartmandayız onlar koymaz kalkayım sağolsunla rabbim inşallah emeklerimizi boş çıkartmaz amin ecmain

X