Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

helal olsun bacıma iyi sen şimdiden bol bol yat dogduklarında uyku haram allahım sag saglim dogmalarınıda nasip etsin kendine dikkat et

inşallah bundan sonra herşey cok cok guzel yolunda gider bebişine kavuşursun allah hayırlı etsin tedavini canım şimdiden

kızlar bende cuma yada pazartesi gidicem malumunuz ikinci deneme için hazırlanıyorum ulun bey gel bi kaç tahlil yapıcam neden tutmadıgını anlamak için cok merak ettim acaba neler yapıyolar ilkinde tutmayınca :18:

helal olsun bacıma iyi sen şimdiden bol bol yat dogduklarında uyku haram allahım sag saglim dogmalarınıda nasip etsin kendine dikkat et

Canım beni de şimdiden uykusuz geçireceğim gecelerin ve alacağım kiloların stresi bastı Zaten kiloluydum boyumda kısa Top gibi yuvarlanacak hale gelirim herhalde Allahım inşallah sizlere de çifter çifter nasip eder

walla çok ilginç... Tek embriyodan ikiz olması %4 ihtimalmiş maksimum. Sende ihtimaller büyüyor maşallah...eee keseyi 2 tanemi gördünüz ki ????? Tek yumurta ikizimi ya.. çok güzell.. Allhım inşallah bana da bebişimi göndermiştir .. Rabbim dualarımızı kabul etsin.

deryacım sonuç ne zaman belli olacak ne zaman kutlama Yapacağızzz

tatlım benim test günü cumrtesi allh nasip ederse..heycandan bugun çok gerildim . Ne hissetmeliiyim bilemiyorum . Telş arttı . Korkuda..
Sen nasılsın bebiş yoruyormu? Nasıl gelişmesi . ? Llh kucagın sag salim almk nsip etsin güzelim . .

dozlarımı yanlış uyguldılar şeker?? Ee o kadr ilacın msrafı ilçlar boşa mı gitti ??? Allahım neler yaşıyoruz gör bak . Yüce rabbim hepimize yardımcı olsun .
Dualarımızdasın sen de güzelim . Allah yardım etsin . . .
Sen çalış zamanı boşa geçirme belki de yumurtalar uyarılmışken normal yolla gelir..

kızlar bende cuma yada pazartesi gidicem malumunuz ikinci deneme için hazırlanıyorum ulun bey gel bi kaç tahlil yapıcam neden tutmadıgını anlamak için cok merak ettim acaba neler yapıyolar ilkinde tutmayınca :18:
:)) sevgi senin enerjine hayranım walla. Allh senin gibi cıvıl cıvl bir hatuna kendi gibi kıpır kıpır bir bebiş nasip etsin inşallh...
Ulun bey bence sana dicekki 2. Denemeni yapcaz sevgi...kaynanandan , eltinden , görümcenden hatta kocandn uzak dur... Deryalara git . Onlarda kal . Orda gülüp eglenin bak nasıl tutcak bebişin dicek :)))))

kaç kilo ile hamile kaldın fulya... Ben 80 kg yum . Boyumda 160.... Süleyman bey ilk gittiğimizde kilo alma vermek için de kasma. Böyle iyiisin riskin büyük degil 120 kg hamile kalan hastalarım oldu. Dikkat edicez kolay atlatıcaz hamileliğini de demişti ...

kızlar az evvel ufak bir baygınlık geçirdim . Tansiyonum düşmüş annecim ölçtü . şimdi kafamda ıslak havlu ile oturuyorum . Ayaklarımda belimde agrılarım artmaya başladı .
Bugun sabahtan beri gergindim . Heralde ondan tansiyonum düştü . . .
Annem test yapma bekle merkezde alalım haberi diyorrrr....

Beklicezz galiba... Allahım yardım etsin ...

Pazar sabah gidiyoruz izmire. . . Iş görüşmeleri aldım . .. Bir kaç gün durup gelcem . . .

Görüşürüz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kızlar...

Umutta gebelik testi kaç lira???kartla mı ödediniz???skk olunca farklı oluyor mu ????

Bekliyorum bilginizi....

deryaberil iy akşamlar canım geçmiş olsun aman dikkat et ne sitresi ya herşeyden uzak dur lütfen bebeğin için kimseyi takma olurmu canım dualarım senille inşallah olcak

deryaberil iy akşamlar canım geçmiş olsun aman dikkat et ne sitresi ya herşeyden uzak dur lütfen bebeğin için kimseyi takma olurmu canım dualarım senille inşallah olcak

ne biliyim canım yaaa.. öyle tuhaf bi hismişki.. Olcak mı olmıcakmı derdi germeye başladı . çok istiyorum olsun diye elbet isyan etmicem ama inşallah olur...

Gerginlik hat safhada zaten ... Kaynana her önemli olayımızda oldugu gibi evimize ateş düşürmeyi başardı..

Evlenirken düğün günümde ateş attı ortaya , ailem görmeye geldi huzursuzluk etti ateş attı... Eşimi işten çıkarttılar biz üzüntümüzden ne hale döndük o da sadece olsun bişey olmaz dedi geçti ..oğlum evine nasıl bakcak istanbul gibi yerde demedi evimize ateş attı . şimdi annemle küslerdi göya barışcaktı anneme suratla girdi odaya gariban anam dogruldu o kafasını çevirdi sonra elinin ucuyla merhaba dedi saılıp öpmeye yeltenmedi bile... Annem niye ayaga kalkmadı derdini ortaya attı ateş gönderdi evime... Izmire gidecegimizi duydu eşime artık ne söyledilerse , eşim yalan söylüyo hayırlı olsun dediler diyo ama imkansız. Eşim bugun 2 kere arabayı başka arabalara çarpmış. 3 yıldır görmediğim şey bu ... Hala inkar ediyo anasının hayatımızı nasıl kötü etkilediğini ....

Işte böyle kızlar...bebegim biran evvel gelsin istiyorum ki şu gerginlikleri unutayım sadece bebeğimi düşüneyim . Kimseler umrumda olmasın . Hayatımı bebegime bağlayayım istiyorum . . .

Deryacım geçmiş olsun canım Lütfen artık şu 3. şahısların seni üzmesine izin verme Bebeğini düşün Hiçbirşeyi kafana takma Bazen bencil olmak lazım galiba Ayrıca geçmişte olanları düşünüp kendini daha fazla üzme Daima geleceğe bak Bebeğine kavuşacağın anı düşün Bana sorarsan her iki aileden de uzak bir yere yerleşin Biz iki taraftanda uzaktayız Gayette huzurluyuz

Canım benim boy 1.50 Tedaviye başladığımda 61-62 kilodaydım Transferden sonra grip oldum ve midem çok rahatsız oldu 58 kiloya düştüm Halbuki aylarca uğraşmıştım 58 kilo olmak için Ama bir gram bile verememiştim Kendiliğinden 3-4 kilo gittiBenim midem çok hassas Şu aralar pek iştahlı değilim İlk aylarda birkaç kilo veririm diye düşünüyorum İnşallah 75 ten öteye geçmem

canım lütfen uzak dursun senden izin verme seni üzmeye eşinle konuş senin ev sorunlarına karışmasınlar ne bileyim canım allah akıl fikr versin onlara bende temizlik yapıyom kaynanam bana kızıyor sen yapma ben yaparım hemde çiçek gibi diyor ben beyenmiyom pek işini eşimle tartıssam bile kızar oğluna üzme diyo morel çok önemli diyor ne bileyim arkadaşım inanlar okadar farklıki buda bi sınav işte başarıyla geçeriz

ne güzel işte sana toparlak hamiş deriz

gece KUŞU GELDİNMİ YOKSUN BAYADIR RASLIYAMADIM SANA NAIL Bİ YOL İZLİYCEN ALLAHIN İZNİYLE NEZAMAN BAŞLIYCAN BELKİ HASTANEDE KARŞILAŞIRIZ SEVGİCİM TANIŞMA FIRSATI BULURUZ

boşver lüzumsuz kimseyi takma kafana lutfen bak ben hala bebegin niye tutunamadıgını anlamış degilim kaynanamla o gunku tartışmada sinirlebip gerilmeye baglıyorum gerçekten belkide bu yuzden olmadı sende sakın canını sıkma allahlarından bulsunlar.yardımlarını beklemiyoruz bari hayatlarımıza burunlarını sokmasınlar fesatlar hepsi...neyse bacım gelelim gebelik testine herhangi bi yerdede yaptırabilirsin canım benim ben hastanede yaptırdım 26 liraya ben bilerek orada yaptırmadım sonucum kotu olursa daha buyuk yıkım olacaganı düşündüm nede olsa yumurta toplamam transferim o binada olmuştu o yuzden yakınımda bi hastanede yaptırdım eger dışarıda yaptırırsan sana tek tavsiyem tıp merkezinde yaptırma hastanede yaptır hastane 2 saatte veriyo sonucu tıp merkezleri sabah veriyosun akşama ancak veriyo.bu arada yavru kuşum kim ne derse desin sonuc 10.gunde resmen belli oluyo valla ben ikincidede 10.gunde test yaptırcam bu arada ikinci denemeyi kaynanamlardan gizliycez eşim oyle istedi arayıp sormasın beni strese sokmasın diye saat 1.15 mubarek perşembeye girdik rabbim bu guzel gunun hürmetine evladının tutunmuş olmasını nasip etsin inşallah eömeklerin boşa cıkmaz

cnm önce hayırlı olsun allah tmm erdirsin sen kendine bebeyine bak gerisini boş ver

gece KUŞU GELDİNMİ YOKSUN BAYADIR RASLIYAMADIM SANA NAIL Bİ YOL İZLİYCEN ALLAHIN İZNİYLE NEZAMAN BAŞLIYCAN BELKİ HASTANEDE KARŞILAŞIRIZ SEVGİCİM TANIŞMA FIRSATI BULURUZ

herifi yatırdım geldim bacım allah izin verirse pazartesi merkeze gidiyom ulun bey tahliller isteyecekmiş neden tutmadıgını bi araştırcakmış inşallah herşey yolunda gidersede gelen ay transferim yapılacak...bakalım allahım ikincide yuzumu guldursun bu arada o donemde olursak neden olmasın ne guzel olur tanışırız.zaten bi ara kızlarla ortak bi yerde buluşalım dedik ama olmadı guzel olur halada bir gun boyle bişey yapsak

İNŞALLAH sevgi inşallah herşey yolunda gider 2 cide yüzün güler tüm kalbimle istiyom ve dua ediyom sana ve bütün arkadaşlara bende henüz adet olmadım heycanla bekliyom en nerde oturuyon sevgi yakınmısın kıliniğe ben baya uzağım

mrb hanımlar umut tüp bebek merkezi istanbulda mı?Ankarada var mı?4 ay önce tüp bebek yaptım cumartesi günü aşılamam var... moralim çooook bozuk umudumu kaybediyorum hele ki tüpten sonra aşılama afedersiniz attan inip eşeğe binmek gibi olacak ama doktorumuz biraz umut verici konuştu..o yüzden deneyelim dedik...hem maddi yönü de etkiledi..ben şimdiden araştırmaya başladım ..adetimi olur olmaz hemen tüp bebeğe başlamak istiyorum....umut tüp bebeği önerir misiniz acaba öneriyorsanız hangi doktorunu tavsiye edersiniz yardımlarınıza çok ihtiyacım var

allahın izniyle hiç bir sorun yokturdur kısa sürede be beğine kavuşursun sevgi tüm kalbimle istiyom inan dualarımda hiç eksik etmiyom hiç birinizi bende hala edet olmadım cumayıda atlatsam çok sevincem bu arada sen nerde oturuyon sevgi yakın olsak görüşürdük canım çok isterim buluşmayı valla olursa sevinirim

vallaha bacım ozel arabayla gidilince 20 dakka ama otobusle olursa 1 saati gecer heralde yani ne yakınım ne uzak ben cekmekoydeyim sen nerdesin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…