Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

elincim ben ilaçları saatli almamıştım kimse bana saatli al demedi belkide ondan tutmadı benim :44: igneyide saatli vurulmadım :44:

canim bu cok onemli danimarkadaki drum demisti ilaclari ayni saatte al diye , ben cok dikkat ediyordum inanirmisin hatirlamam icin saatti bile kurmazdim, kendim calar saat gibi olmustum tam ilac zaman geldiginde sanki beni durterlerdi
sende diger tedavinda dikkat edersin

Canım benim ne güzel demişsin umut kesmeden ALLAH' a sığınmaya devam diye.Çıkmadık candan umut kesilmezmiş.Sakın aklına kötü şeyler getirme.Bebeğin seninle inanıyorum ben.Dualarımdasın....

saolasın güzelim . saol....

teşekkürler canım . . . protein alıyorum . süt bende gaz yapıyor yerine yoğurt peynir alıyorum bol bol .. yumurta gün aşırı alıyorum .

ilk 5 dk dan sonra testler dikkate alınmaz kızlar. onları ihmal edin . . . zaten testin yapımında t çizgisi altında boya maddesi var. hcg ile aktif olan . bir süre bekledikten sonra o t çizgisi hizasında renklenme oluyor.. onu dikkate almayın . . .

deryacim onemli olan ilaclarini zamaninda alman.. sadece gaz yapan seylerden uzak dur..
bol bol Allaha dua et.. nasibinde varsa zaten Allah sana nasip edecektir..
olacagina birak, hersey gonlunce olsun
gaz ilk 2 gün çok oldu .. ara ara yine gaz oluyor ama yediklerimden değil ilaçlardan oluyor sanırım . gaz yapıcı şeyler yemiyorum çünkü.. onun dışında iğnemi de ilaçlarımı da zamanında yapılıyorum .

ah bacım ben ilaçlarımı saatli almadım ignemi saatli vurulmadım acaba ondan mı tutmadı benimki bana hiç kimse saatli al demedi:44:

ben demiştim sana.. iğneni saatinde vurun bana öyle dediler demiştim... geçmişi aç oku sevgicik...
hatta sen de bana kimse demedi demiştin yine ...

ben de öyle oluyorum . 16.30 benim de igne saatim . o sıralarda başlıyo uyarılarım . :))

allah yardımcımız olsun...

deryacım kimsederken merkezdeki hemşirelerden bahsediyorum sen bana soylediginde zaten ben 9 10.gundeydim ben anlamıyorum biz milyarlarca para harcıyoruz niye bunu ihmal ediyorlar anlamam belkide gerçekten bbu yuzden tutmadı

deryacım kimsederken merkezdeki hemşirelerden bahsediyorum sen bana soylediginde zaten ben 9 10.gundeydim ben anlamıyorum biz milyarlarca para harcıyoruz niye bunu ihmal ediyorlar anlamam belkide gerçekten bbu yuzden tutmadı

sevgicim bu konuda haklısın bana da umutta söylemediler. saglık ocagındaki ebe söyledi . saatine dikkat et hormon ignesi bu diye.. anneme sordum ben de annem de ebe - hemşire benim . annem de doğru dedi... o da dikkatle yapıyor...
sana diyen olmadı ise doktorunla da merkezdekilerle de konuşmanı öneririm. umudumuz gidiyor herşeyden evvel... maddi manevi herşeyimizi veriyoruz....

allah yardım etsin...

hee birde düşük yada tutmama olunca sebebi araştırılıyormuş...onu da sor muhakak araştırılsın . 2.lire önlemini al ona göre...

deryaaaa canım bi dikkat ettimde listede üstümdekide hamile altımdakide inşallah sıra bizdeee bugün 5. iğnemi vuruldum ve 250 dozu 225 düşürdü süleyman bey..

evet canım merkezle bu konu hakkında goruşucem ikincisinde bişey atlamasınlar bizde sorun eşimdeydi fakat ben bide rahim filmi çekilmeyi düşünüyorum bakalım nasip

evet canım merkezle bu konu hakkında goruşucem ikincisinde bişey atlamasınlar bizde sorun eşimdeydi fakat ben bide rahim filmi çekilmeyi düşünüyorum bakalım nasip

tatlım rahim filmi çektirmemişmiydin..? Ama onla alakalı olamaz, çektirmeden evvel doktoruna danış...çünkü bizim tüplerle işimiz olmuyor biliyorsun.yumurtalar alınıyor embriyo direk adresine bırakılıyor yani rahme..rahimde terslik olsa zaten ultrasonlarda görüyorlar şeklinde vs sıkıntı olcak olsa.. O yüzden bence doktoruna sormadan o hsg acısını çekip en az 200 tl bayılma... Doktoruna sor gerek varmı diye?

ceysin.. Senin de benimde altımız üstümüz hamile....inşallah allah bizimde hamile haberimizi alacağımız günü görmemizi nasip eder. . .
Allah yardımcımız olsun...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp)
15-yeni tedaviye başlayan bir arkadaşımı eklicem ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp )
18-deryaberil---(TEST GÜNÜ : 5MART / umut - tüp )
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-angel_78---test günü:28 şubat---GERÇEK TESTE KADAR UMUTLUYUZ( umut - tüp )
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- 7cücelerinden biri kesin onun olacak pimpirikimmminn
25-

ah deryacım sana katılıyorum aslında gerekde yok ama işte belki diyo insan neden gerek yok deyince ulun bey benm rahim ve yumurtalık dahası herşeyime şiddetle cok güzel bulmuştu hatta senden benim guvendigim hastalarımdan birisin dedi duşun bana bugune kadar gittigim tum jinekoloklar herşey ultrasonda harika dedi ee zaten yaşımızda genc 25 yaşındayım anne tarafımda en az doguran 3 tane anamın 5 ablamın 4 sevginin bi halt olmadı yani herşey mukemmel ama ben yerimde saydırıyom yani haklısın o eziyetede boşuna gerek yok

Kızlar günaydın,

öncelikle hepinize desteğinizden ötürü teşekkür ederim.dün yumurtalarım toplandı.bugün aradılar iyi gidiyor dediler,toplam 28 yumurtadan 27 si olgun çıkmış ve 15 i döllenmiş.genellikle 3. gün donduruyoruz dediler,izlemedeler suan.
biliyorsunuz benim hormon yüksek çıktığından transfer ertelendi. dondurulmuşlarım inşallah iyi giderse önümüzdeki ay tranfer olacak.cok gergindim ama bunuda attattık şimdi bir tek transfer kaldı önümüzde.başta sizlerin ve doktorlarım sayesinde umutluyum.
allah hepimizin yardımcısı olsun.

merhaba canım,
moralini yüksek tut ,test gününne kadar bekle allahtan ümit kesilmez.belki bir anda yükselecek geç tutunmuştur belki.herşeyin hayırlısı.

nasılın deryaberil nasıl gidiyor heycanla 5 martı bekliyom rabbim emeklerini boşa çıkartmasın inşallah bu ara tehlillerim bitti çok şükür DR fax çektim sonra beni aradı eşimde sperm sayısı 17 milyondu 9 milyona düşmüş dr tüp bebek için yeterli sayı dedi biraz ümidim kırıldı gibi ama yine çok şükür hiç olmayada bilirdi oyüzden yarın adet günüm ikinci gün çağırdı bakalam bende sitres yaptım 10 gün falan gecikiyor adetim benden bukadar haberler < rabbim emeklerimizi boşa çıkarkmasın inşallah :

rahim filmi cektir canim bizim burda tedaviye baslamadan once rahim filmi cektiriliyor eger tupler kapaliysa aciliyormus, hatta ben rahim filmi cektirdigimde dr cogu kisi rahim filminden sonra hamile kaliyor demisti

hayirli olsun canim insallah hersey yolunda gider bebegine kavusursun..

rahim filmi cektir canim bizim burda tedaviye baslamadan once rahim filmi cektiriliyor eger tupler kapaliysa aciliyormus, hatta ben rahim filmi cektirdigimde dr cogu kisi rahim filminden sonra hamile kaliyor demisti

bakalım işte elincim ulun bey dosyama bakıcakmış buyuk ihtimalle ister gibi geliyor bugun adet oldum allahtan gecikmem olmadı zamnında adet oldum bakalım bundan sonra beni neler bekliyo

maşallah canım cok yumurtan olmuş allah ilkinde tutunmak nasip etsin inşallah

bakalım işte elincim ulun bey dosyama bakıcakmış buyuk ihtimalle ister gibi geliyor bugun adet oldum allahtan gecikmem olmadı zamnında adet oldum bakalım bundan sonra beni neler bekliyo

sevgicim yazdıklarını okudum,sen daha çok gençsin.25 yaş çok güzel bir yaş.bu yüzden bence kafana çok fazla takma,rahat ol.önünde kocaman ,upuzun bir hayat var.kafanı dağıtmaya bak.neler yapıyorsun ?çalışıyormusun ya da ne iş yapıyorsun ,kaç yıllık evlisin ?hayata hep güzel yönlerden bak ve bizlerde bakalım.evet belki normal yolla hamile kalan kişilere göre biraz daha şansız olabiliriz.ama bu da bizim seçimimiz değil.bu da Allah'tan.bunda da bize göstermek istediği birşeyler var muhakkak,umarım hepimiz bu öğrenmemiz gereken noktaları çok iyi anlarız.
mesela bu aralar yapmayı çok sevdiğin ya da daha önce hiç yapmadığın ama hoşlandığın ilgi duydugun birşeylerle ilgilen .ne dersin ?

fındıkcım hayırlı olsun ,umarım her şey yolunda gider...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…