Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Sevgicim

acele etme pes etmek için.. Bekle biraz daha... Daha 2 günün var bekle..sabret diye boşa demedim sana ben....

Lütfen kontrollü ol .. .

Allah yardımcımız olsun inşallah hepimizin . . . .

şuan kendimi bi boşluktan düşmüş gibi hissediyorum cok zor bir durummuş

cnm ne desem boş biliyorum ama hayırlısı nasılsa öyle olsun. yinede bugün 10. günün sanırım belli olmaz bir umut belki 2 gün sonra sürpriz yapar bebişin sana. sonuç ne olursa olsun sen yinede yıpratma kendini

merkezide aradım umut yok dediler ama yinede cuma yap dediler testi:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:allah kimseye yaşatmasın

canım yaa bende sana bakim dedim rabbim sabır versin hiç belli olmaz artabilirde değerin aslında erkenden yapmak hiç iyi değil biliyorum sabretmek zor bende sabredemedim yaptım ama birini okumuştum yapmış çok üzülmüş ağlamış yıpratmış kendini testi tekrarlayınca değer yüksek çıkmış ama o kadar üzülme ile malesef tutunamadıda düşük yapmıştı.o yüzden inşallah değerin artar umudu kesme artmasada elimizden bişey gelmez rabbim böle takdir etmişse rabbim dayanma gücü ve sabır versin canım :KK70:

:KK43::KK43::KK43::KK43: olmadı ne yazık ki degerim 1.20 belki daha iki gun var ama eger hamile olsaydım biraz yuksek olurdu ben kaybettim

sevgicim ne söyliyecegimi bilemiyorum tatlım ama unutmaki rabbimin bir bildiği vardır,hayırlısı olsun canım,rabbim tez zmanda hayırlısıyla versin bebişini canım.

sevgi üzülmek için erken daha ya sen kendin demedin mi 0.50 den düşük olursa tutmamıştır die hem 10. günün hemde 1,20 dur bi bakalım 2 gün sonra tekrarla bakalım ya...biliorum söylemesi kolay hissetmesi zor ama dayan be güzelim 2 gün daha...

arkadaşlar hepinizdem allah binlerce kez razı olsun...çok sagolun desteginiz için ama umut yokmuş demn daha once gittigim bi kadın dogum doktorum var sagolsun ilgilendi testi fakx cektim geri donuş yaptı sevgicim olmamış deger sıfır sayılır eger 0.5 bile olsaydı umut olurdu dedi kendini yeni bir denemeye hazırla dedi napayım evet biraz agladım haliyle zormuş ama şimdi guclu olmaya calışmalıyım artık onume bakıcam benm umudum dondurulmuşlarda şimdi tek merak ettigim beklemem gerekiyormu bir kaç ay yoksa hemn bu ay yapabilir miyim?bide 2 embriyo koymazlarmı kızlar ikinci denemeye:18::18:

arkadaşlar hepinizdem allah binlerce kez razı olsun...çok sagolun desteginiz için ama umut yokmuş demn daha once gittigim bi kadın dogum doktorum var sagolsun ilgilendi testi fakx cektim geri donuş yaptı sevgicim olmamış deger sıfır sayılır eger 0.5 bile olsaydı umut olurdu dedi kendini yeni bir denemeye hazırla dedi napayım evet biraz agladım haliyle zormuş ama şimdi guclu olmaya calışmalıyım artık onume bakıcam benm umudum dondurulmuşlarda şimdi tek merak ettigim beklemem gerekiyormu bir kaç ay yoksa hemn bu ay yapabilir miyim?bide 2 embriyo koymazlarmı kızlar ikinci denemeye:18::18:

evet canım güçlü olmaya çalış.hemen yaptırabilirsin.daha öncede yazmıştım bir arkarabam ilk denemede tutmadı hemen arkasından dondurulmuşlarla denedi şuan 5,5 aylık hamile.2 embriyoda koyabilirler belki.doktorunla konuş.

kizlarr hamileyimm pozitif cikti sonuc
haydin bakim halaya
:KK66::KK66::KK64:
:KK62::KK62::KK64::KK64:

Allahım hayırlısıyla tamamını erdirsin canım.Sağlıkla kucağınada almayı nasip eylesin.benimde bugün transfer gününü sayarsak 9. günüm.kasıklarımda adet olcakmışım gibi batmalar ve sancı oluyor.sende nasıldı durum.birde başım dönüyor ve miğde bulantısı oluyor.bunlar regli öncesindede olurdu..

seni cok iyi anliyorum biliyorsun ben 5 kez bu surecten gectim gercekten Allah sabir veriyor, hakkinda hayirlisi olsun canim, yeni tedavi icin 2 adet donemi gecmesi gerekiyor, donmuslarla 2 yada 3 embriyo transfer edile biliyor,

kizlar sevincten yazamadim telefonu kapattim yazdim buraya

allahim isteyen herkese versin tum dualarinizi dileklerinizi kabul etsin
bilen bilir senelerdir ugrasiyoruz sonunda yuzumuz guldu
insallah sizlerinde olurda bin kat sevinirim
suan ellerim titriyor
daha sonra yazarim :KK66::KK64:

ayrica cok cok tesekkur ettim size
ikizmi degilmi onu ogrenmek var sirada:KK66:

evet canım güçlü olmaya çalış.hemen yaptırabilirsin.daha öncede yazmıştım bir arkarabam ilk denemede tutmadı hemen arkasından dondurulmuşlarla denedi şuan 5,5 aylık hamile.2 embriyoda koyabilirler belki.doktorunla konuş.

sagol bacım destegin için allah binlerce kez razı olsun inşallah hemen denerler hadi seni gorelim inşallah sende pozitif sonuç haberi verirsin bize

seni cok iyi anliyorum biliyorsun ben 5 kez bu surecten gectim gercekten Allah sabir veriyor, hakkinda hayirlisi olsun canim, yeni tedavi icin 2 adet donemi gecmesi gerekiyor, donmuslarla 2 yada 3 embriyo transfer edile biliyor,

inşallah dedigin gibi olur canım 2 embriyo transferini kabul eder doktorum ama süre uzuyormuş ona uzuldum oyle derlerse napayım beklerim

inşallah dedigin gibi olur canım 2 embriyo transferini kabul eder doktorum ama süre uzuyormuş ona uzuldum oyle derlerse napayım beklerim

canim tam anlamadim yeni tedavi icin bekleme suresini diyorsan 2 ay dedigin ne ki goz acip kapayana kadar, simdi bu ay adet gordukten sonra 2. adette tedaviye baslarsin

X