Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

masallah degerin cok guzel,
Allah sonuna kadar boyle goturur insallah

5. gun transferi sansi daha yuksekmis, hucre durumunada kafayi fazla takma, tanidigim bir kac kisi 4 hucreli embriyoyla hamile kaldilar..
en son tedavimde benim embriyolar 9 ve 11 hucreliydi.. olmayinca olmuyar iste¨..

inşallah hepimiz guzel haberler alırız rabbim yardımcımız olsun inşallah benm testim gelen hafta cuma gunu inşallah ama ben 10.gundede yaptırıcam

sevgicim hele cuma bi gelseydi diyorsun:)) gercekten beklemek insani strese sokuyor, kafada hep acabalar var.. 10. gunde testte cikiyor yaptir valla

Yarın 2'inci günüm İsterdim ki ilk muayenemde doktorum olsun ama malesef yok

Tedaviyi artık ertelemek istemiyorum o yüzden yarın başlayacağım

Hakkımda hayırlısı buymuş demek

tedavin hayirli olsun..
Ulun bey benim drum gercekten cok iyi biri bence ona guvene bilirsin..
hakkinizda hayirlisi olsun

inşallah canım ilkinde tutar digerlerine gerek bile kalmaz allah hakkıda hayıorlısını versin

MAŞALLAH ikizciklerini allah sag saglim kucagına almayı nasip etsin bacım

Mrb Kızlar Sizlere güzel haberler vermek isterdim ama malesef bugün adetim başladı Üzgünüm mutsuzum ve umutsuzum Adetim gelmek için neden bu kadar acele ediyor anlamıyorum İlaçlar herkeste geçikme yaparken illa benim ki zamanında gelecek Başka zaman olsa aylarca beklersin gelmez Daha test günüme 3-4 gün vardı Neyse daha kısmet değilmiş İnşallah sizler bebişlerinizi kucağınıza alırsınız

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( canım napalım demekki nasip degilmiş yemn ederim cok cok uzuldum inşallah rabbim şu mubarek cuma gunu dualarımızı kabul etsin en kısa zamnda bi evlat nasip etsin napalım bu işin boylede bir yanı var bende şuanda umutsuzum adet agrılarım başladı ama herşeye hazırlıklı bekliyo insan sonu husran bitmesi heralde cok zor oluyodur helede biz bayanlar için benm ilk denem ne desem yalan olur yaşamadan zorlugunuda bilemem ama sadece rabbimden sana bol sabır diler bundan sonraki ilk denemnde de tutması için dua edebilirim.ama şunu soyliyim ki fulya bende gelen hafta ogrenicem hep sunu duşunuyorum evet belki sonuc kotu olucak ama şunu diyorum kotude olsa rabbim eşimi başımdan eksik etmesin o oldugu surece bunun sınırı yok maddi imkanlarım elverdigi yere kadr yaparım tutmazsada demekki buda rabbimin bize bir sınavıymış napalım allah yar ve yardımcın olsun

gecmis olsun canim simde ne desek bos Allah yardimcin olsun, bazen kanama olabiliyor
test yaptinmi??

fulya merhaba,
herşeyin hayırlısı Allah'tan,canını sıkma ,güçlü ol ve olumlu düşün.Allah sana ve eşine sağlık sıhhat versin ,yine denersiniz.herşeyin başı sağlık.
sevgiler.

çok teşekkür ederim canım.inan içimi rahatlattın.oyy ne güzel mutlu sona az kalmış :) benim daha 8 gün var.hiç geçmiyor zaman.inşallah bize güzel haberler vereceksin canım.Rabbim yar ve yardımcın olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…