Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

inşallah hepimiz guzel haberler alırız rabbim yardımcımız olsun inşallah benm testim gelen hafta cuma gunu inşallah ama ben 10.gundede yaptırıcam

inşallah arkadaşım.sanırım bende dayanamayıp erken yaparım idrarda olsa.çünkü varsa belirli bi değerden sonra idrardada çıkıyor.belkide beklerim.bu arada çok gazım oluyor.sendede varmı canım bu.

aynen canım ohss nedeniyle 1 ay ara verildiğinden 7side dondurulmuştu...şükürler olsun çok dikkat ediyoruz inşallah sağlıkla ilerler... :KK69:

ohss belirtilerini sen nasıl yaşadın bana yumurta toplayıp eve giderken , dediler ki sen zaten anlayacaksın.. şişkinlik var ama ben kilo da aldım bu süreçte.. ama kasıklarımdaki agrılar azaldı . ilaçlarımın hepsini kullanıyorum. acaba embriyolar gelişimi sürüyorsa ;transfer ederler mi ki ? 5.günde transfer ederler mi ??

turuncu çok sevindim canım demekkk ikiz geliyoooo süperrrr....Allah 3ünüzede sağlık ve kuvvet versinnnn...
Deryacım biliorum herkese moral moral diosun ama şuan en çok kendini dinleyinimiz belkide sensin hadiii ama kendine gelll canım bakkk döllenmişler en azındannn....ve emin ol öyle bi tutunacakki sana senden şaşırcaksın hiç ummadık anda ....
hadi kızlarrrrr moral moral moral kendinize gelinnnn....
canımızı sıkmak yok, yorulmak yok, üzüntü yok......
AAAAAAA Hadiii amaaaa kendinizi toplayınnnnn güzel güzel moraller toplayın söylleee derin nefes alıpppp bebişinizi ve MUTLU GÜNLERİ DÜŞÜNÜN...:81::81:

saol güzelim ... topluyorum ama sonra kafama bişey takılıyor geri dağılıyorum :)) bakalım yarın görcezzzz... embriyolog çok bilgi verince kafam karıştı galiba...

okudum :KK19:

çok sevindim adına,bak yedi tanesi bile neleri başarabilmekte :KK3: inşallah en yakın zamanda hayırlı transfer haberlerini ve hamiş haberlerinide yazarsın:KK34:

küsmeeee....
amin inşallah canım benim senle bebek magazalarına gitmeyi çok diliyorum . . .

canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallahhh:KK64::KK64:

canım allah hayırlsını nasip etsin sana çok ugraştın inşallah allahım karşılıksız bırakmıyacak..

ayyyyyyyyy canımmm çok sevindim çokkk ma nasıl ikitanemi transver ettilerdiii:nazar:

yok kız daha transfer edilmedi bana ... bekliyorummmmm ...saolasınnn

Deryacım verdiğin bilgiler için teşekkürler arkadaşım.Nedense bendede aynı şekilde oldu.11 yumurtadan 9 u döllenmişti.sonra 7 ye düştü.2 tane transfer edildi.sonuç negatif.1 tane kaldı.ve bizim merkezde 5. güne çok zorluyolar embriyoları.başka merkezlerdede böylemi acaba.
dondurulmuşlardan transfer edildi öyle mi ? 2tane nasıl trasnfer oldu? kaç yaşındasın ki ? doktor mu karar verdi 2 embriyo transferini? bizde 2 istiyoruz transfer etsinler kalırsa tabi .. ama olmuyormuş umutta...
walla embriyolog 5.güne gidiyoruz sizin durumunuzdaki hastalara dedi ama bilmiyorum . doktorumda dondurmaya odakladı kendini ????bilmiyommmm

Arkadaşlar salı günü transferim yapıldı.transfer öncesi embriyoloğun verdiği bilgi şu şekilde. blastosist seviyesinde olan embriyolar dondurma esnasında kapanırmış.çözdürme işlemi olduğunda açılması gerekiyormuş. bana verilen embriyoda tamamen açılma olmamış ancak transfer edilebilcek durumda şansımızı denicez dedi.sizce bu tutma şansını etkilermi.fikri olan varmı..
hiç duymadım böyle bişey.. biliyorsun umutta her bilgi aşama aşama veriliyor.

Canımm buraya yazamasamda seni takip ediyorum şeker.:KK66:
Bu seçenklerden hangisi hakkında hayırlıysa o olsun arkadaşım.:nazar::nazar::nazar:
Aklımdasın dualarımdasın Allaha emanet ol....
:KK71::KK71::KK71:

allah razı olsun . saolasın ...

kaç topiğe yazdım bir kişiden cvp gelmemiş.böylemi destek oluyoruz arkadaşlar...

yapma nolur.. bilmiyorsa kimse cvp vermeleri seni oyalamak avutmak olur...kırılıp gücenme böyle şeylere...hassassın biliyorum ama nolursun yapma. olurmu ????

kendini dinleme .. dua et

cnm dondurulma işlemini bilmiyorum ama bu açılma konusundan banada bahsetmişti embriyoloğum. transfer günü bnm de 5. gün transferi oldu embriyonun durumunu sorduğumda gayet iyi ama son baktığımızda henüz açılmamıştı dediler. bende srn olurmu die sordum önemli değil açılsada açılmasada transferi yapıoruz zaten demişlerdi. tam transfer edilirken baktılar açılmış dediler. henüz sonucumu bilmiyorum bugün 10. günüm yrn test yapıcam :)) sende aklına takma kötü olsa transferi yapmazlar zaten için rahat olsun

ayyyyyyyyyy yarınmı test günün...şeker söylemedinki listeye yazalım...yarın güzel haberlerle gel emi ???haydi bi halayda sana çekelim ...

inşallah hepimiz guzel haberler alırız rabbim yardımcımız olsun inşallah benm testim gelen hafta cuma gunu inşallah ama ben 10.gundede yaptırıcam
hayırrrrrrrrrrrrr sevgi azzzz sabret yavrummmmm bekleee 11-12 yi

5. gun transferi sansi daha yuksekmis, hucre durumunada kafayi fazla takma, tanidigim bir kac kisi 4 hucreli embriyoyla hamile kaldilar..
en son tedavimde benim embriyolar 9 ve 11 hucreliydi.. olmayinca olmuyar iste¨..
ücreliyle bile hamile kalan oluyormuş da tek sayı olmaları garip değil mi,?tek sayı olmamalı 2 katına çıkcak herşey ????

inşallah canım ilkinde tutar digerlerine gerek bile kalmaz allah hakkıda hayıorlısını versin

aminnnnnn inşallah güzelim ... inşallah evvela sen güzel haber verceksinnn

yaptırcam valla hatta ben 8.gunde bile yaptırmayı duşunuyom :KK9::KK9::KK9:

çatlamaa kız walla gelip dövcem seniiiiiiiii
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Mrb Kızlar Sizlere güzel haberler vermek isterdim ama malesef bugün adetim başladı :KK43::KK43::KK43::KK43:Üzgünüm mutsuzum ve umutsuzum Adetim gelmek için neden bu kadar acele ediyor anlamıyorum İlaçlar herkeste geçikme yaparken illa benim ki zamanında gelecek Başka zaman olsa aylarca beklersin gelmez Daha test günüme 3-4 gün vardı Neyse daha kısmet değilmiş İnşallah sizler bebişlerinizi kucağınıza alırsınız

kuzum ne dicemi bilemedim ... ALLAH hakkında hayırlsıını versin... allah sabrını , dermanını versin... inşallah bunda da bir hayır vardır. bir şey seni daha iyiye götürür inşallah.. bak tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalan arkadaşım var başka topicde.. belki sende öyle hamiş kalırsın... çalışmaya devam et...

inşallah arkadaşım.sanırım bende dayanamayıp erken yaparım idrarda olsa.çünkü varsa belirli bi değerden sonra idrardada çıkıyor.belkide beklerim.bu arada çok gazım oluyor.sendede varmı canım bu.

BEKLE SEVGİ BEKLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

SABAH 10 GİBİ ULUN BEYE MUAYENE OLUCAM . EMBRİYOLOG AŞİNA HNMDAN EMBRİYORLARIM HAKKINDA BİLGİ ALICAM . SÜLEYMAN BEYİ ARICAKLAR . DURUMU ANLATCAKLAR. SONRA DA KARAR VERİLCEK . BAKALIM NE DİCEKLER.

ALLAH HAKKIMDA HAYIRLISINI VERSİN... İNŞŞALLAH EMBRİYOLARIMIZ GÜZEL GÜZEL BÜYÜMEYE GELİŞMEYE DEVAM EDİYORLARDIR. KALİTELİDİRLER İNŞALLAH VE TUTUNACAK KADAR GÜÇLÜ OLURLAR İNŞALLAH...

ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN . YÜZÜMÜZE GÜLSÜN YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH...

...

ahhh bacım hiç sorma o gaz olayını bendede acayyip gaz var araştırdım progesteron igneyle fitilden oluyomuş napak artık gaz cıkarmaya devam:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ohss belirtilerini sen nasıl yaşadın bana yumurta toplayıp eve giderken , dediler ki sen zaten anlayacaksın.. şişkinlik var ama ben kilo da aldım bu süreçte.. Ama kasıklarımdaki agrılar azaldı . Ilaçlarımın hepsini kullanıyorum. Acaba embriyolar gelişimi sürüyorsa ;transfer ederler mi ki ? 5.günde transfer ederler mi ??

Saol güzelim ... Topluyorum ama sonra kafama bişey takılıyor geri dağılıyorum :)) bakalım yarın görcezzzz... Embriyolog çok bilgi verince kafam karıştı galiba...

Küsmeeee....
Amin inşallah canım benim senle bebek magazalarına gitmeyi çok diliyorum . . .

Yok kız daha transfer edilmedi bana ... Bekliyorummmmm ...saolasınnn

dondurulmuşlardan transfer edildi öyle mi ? 2tane nasıl trasnfer oldu? Kaç yaşındasın ki ? Doktor mu karar verdi 2 embriyo transferini? Bizde 2 istiyoruz transfer etsinler kalırsa tabi .. Ama olmuyormuş umutta...
Walla embriyolog 5.güne gidiyoruz sizin durumunuzdaki hastalara dedi ama bilmiyorum . Doktorumda dondurmaya odakladı kendini ????bilmiyommmm

hiç duymadım böyle bişey.. Biliyorsun umutta her bilgi aşama aşama veriliyor.

Allah razı olsun . Saolasın ...

Yapma nolur.. Bilmiyorsa kimse cvp vermeleri seni oyalamak avutmak olur...kırılıp gücenme böyle şeylere...hassassın biliyorum ama nolursun yapma. Olurmu ????

Kendini dinleme .. Dua et

ayyyyyyyyyy yarınmı test günün...şeker söylemedinki listeye yazalım...yarın güzel haberlerle gel emi ???haydi bi halayda sana çekelim ...

Hayırrrrrrrrrrrrr sevgi azzzz sabret yavrummmmm bekleee 11-12 yi

ücreliyle bile hamile kalan oluyormuş da tek sayı olmaları garip değil mi,?tek sayı olmamalı 2 katına çıkcak herşey ????

Aminnnnnn inşallah güzelim ... Inşallah evvela sen güzel haber verceksinnn

çatlamaa kız walla gelip dövcem seniiiiiiiii
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Kuzum ne dicemi bilemedim ... Allah hakkında hayırlsıını versin... Allah sabrını , dermanını versin... Inşallah bunda da bir hayır vardır. Bir şey seni daha iyiye götürür inşallah.. Bak tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalan arkadaşım var başka topicde.. Belki sende öyle hamiş kalırsın... çalışmaya devam et...

Bekle sevgi bekleeeeeeeeeeeeeeeeeee

sabah 10 gibi ulun beye muayene olucam . Embriyolog aşina hnmdan embriyorlarım hakkında bilgi alıcam . Süleyman beyi arıcaklar . Durumu anlatcaklar. Sonra da karar verilcek . Bakalım ne dicekler.

Allah hakkımda hayırlısını versin... Inşşallah embriyolarımız güzel güzel büyümeye gelişmeye devam ediyorlardır. Kalitelidirler inşallah ve tutunacak kadar güçlü olurlar inşallah...

Allah hepimizin yardımcısı olsun . Yüzümüze gülsün yüzümüzü güldürsün inşallah...

...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66: Tamam tamam hadi 10.gunde yapcam dahada yukarsı olmaz valla çatlarım sonra :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: Bu arada senn bebişler napıyodur acaba benmde toplandıktan sonra aklım hep onlardaydı şimdide 7 tanesi dolapta üşümüşlerdir bayagı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Bacım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ilk seferde tutar allahım nasip ederde okunan 4444 duaları hurmetine o yaglar yuzunden acımayan etin iyice şişicik şişicik olur tombik hamiş olursun:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

deryacım bana 2 tane koymalarının sebebi deneme sayısının çokluğundan dolayı.yaşımda 32.bu yüzden dolayı tatlım...

Günaydın kızlarrr.Nasılsınız bakalım.Hergün öğlen 12 lere kadar uyuyan ben artık erkenden kalkar oldum.Nasıl gidiyo bakalım....

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66: Tamam tamam hadi 10.gunde yapcam dahada yukarsı olmaz valla çatlarım sonra :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: Bu arada senn bebişler napıyodur acaba benmde toplandıktan sonra aklım hep onlardaydı şimdide 7 tanesi dolapta üşümüşlerdir bayagı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Bacım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ilk seferde tutar allahım nasip ederde okunan 4444 duaları hurmetine o yaglar yuzunden acımayan etin iyice şişicik şişicik olur tombik hamiş olursun:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iyi hadi 10 da yap testi ni bakalım....evet yaa acımayan yaglarım geniş karnım içine büyüsüngöbüşümü salına salına bikinimi giyip geziyim göbüşüm çıkınca bahanem olsun dimi :) dikkat bebek var diyim :)

allah hepimizin dualarını ka bul etsin hepimizin dileklerini duyusun gereçek olmasına yardım etsin.

hepimizin yüzlerini güldürsün inşallah.

deryacım bana 2 tane koymalarının sebebi deneme sayısının çokluğundan dolayı.yaşımda 32.bu yüzden dolayı tatlım...
saol canım cevabın için... anladım..oki

bana herhalükarda 1 koyulacak

Günaydın kızlarrr.Nasılsınız bakalım.Hergün öğlen 12 lere kadar uyuyan ben artık erkenden kalkar oldum.Nasıl gidiyo bakalım....

iyi işte hamileyken zaten bebek rahatsız edermiş saga sola döner bir türlü uyku şekli bulunmazmş ve uykularda bölünürmüş..ee şimdikten rahatsız ettiğine göre bebişin baya yaramaz olcak...içimden kız geçti ...

allah saglıkla kucagına versin...böyle uykusuzlukların olsun...

kızlar evvela selam.....

doktora gitik muayenemi oldum. çok kalabalıktı fazla konuşşamadılar. bekleyin sizi arıcaz dediler. muayenede de rahim normal güzel dediler. zaten doktorum da yoktu. biz doktorunuzla konuşup arıcaz dediler geldik...
bakalım elimde tlf bekliyorum aramalarını ... böyle işte kızlar....

inşallah gelişmişlerdir embiryolarım. inşallah iyi gidiyordur. inşallah transfer olduğunda da hayırlısı ile tutunur annnesine... bakalım....

haydi saglıcakla kalın...

allah yardımcımız olsun inşallah...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- test günü : 23 şubat (umut-tüp):nazar:
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp) :nazar:
15-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp):nazar:
17-fulya41-----( test günü :22 şubat - umut - tüp ) :nazar:
18-deryaberil---(transfer için gün bekliyor / umut - tüp ) :nazar:
19-wisegirl81---test günü:21şubat ( umut - tüp ) :nazar:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-angel_78---test günü:xxx ( umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-herasles----rapor almayı araştıracak
25-
26-

kızlarrrrrrrrrr hamileyimmmmmm 11. gün değerim 155. ilk denememdi ve allah yüzümüze güldü:))) darısı hepinizin başına.. bunu gerçekten çoook içten diliyorum.

Kızlar bennnn de hamileyim :KK62::KK62:Dün biraz kan geldikten sonra bir daha gelmedi Lekelenme vardı Bizde gidip test yaptıdık 9. gün değerim 147 Hala şoktayım Ama lekelenmem devem ediyor İnşallah hiçbirşry olmaz Pazartesi günü test tekrarı dediler İnşallah değerim katlanır Darısı buradaki bütün arkadaşların başına

kızlarrrrrrrrrr hamileyimmmmmm 11. gün değerim 155. ilk denememdi ve allah yüzümüze güldü:))) darısı hepinizin başına.. bunu gerçekten çoook içten diliyorum.

Canım senin de hayırlı olsun İnan sevincim ikiye katlandı Canım inşallah değerlerimiz katlana katlana yükselir Allahım kucağımıza da almayı nasip etsin

ayyy çok sevindim arkadaşım.senden haber almak için girdim.Allahım tamamına erdirsin....

Kızlar bennnn de hamileyim :KK62::KK62:Dün biraz kan geldikten sonra bir daha gelmedi Lekelenme vardı Bizde gidip test yaptıdık 9. gün değerim 147 Hala şoktayım Ama lekelenmem devem ediyor İnşallah hiçbirşry olmaz Pazartesi günü test tekrarı dediler İnşallah değerim katlanır Darısı buradaki bütün arkadaşların başına

Gözün aydın tatlı.Allah tamamını erdirsin inşallah.Darısı bizlerin başına.Dua edin banada güzel haberler vereyim size...

iyi hadi 10 da yap testi ni bakalım....evet yaa acımayan yaglarım geniş karnım içine büyüsüngöbüşümü salına salına bikinimi giyip geziyim göbüşüm çıkınca bahanem olsun dimi :) dikkat bebek var diyim :)

allah hepimizin dualarını ka bul etsin hepimizin dileklerini duyusun gereçek olmasına yardım etsin.

hepimizin yüzlerini güldürsün inşallah.

saol canım cevabın için... anladım..oki

bana herhalükarda 1 koyulacak

iyi işte hamileyken zaten bebek rahatsız edermiş saga sola döner bir türlü uyku şekli bulunmazmş ve uykularda bölünürmüş..ee şimdikten rahatsız ettiğine göre bebişin baya yaramaz olcak...içimden kız geçti ...

allah saglıkla kucagına versin...böyle uykusuzlukların olsun...

kızlar evvela selam.....

doktora gitik muayenemi oldum. çok kalabalıktı fazla konuşşamadılar. bekleyin sizi arıcaz dediler. muayenede de rahim normal güzel dediler. zaten doktorum da yoktu. biz doktorunuzla konuşup arıcaz dediler geldik...
bakalım elimde tlf bekliyorum aramalarını ... böyle işte kızlar....

inşallah gelişmişlerdir embiryolarım. inşallah iyi gidiyordur. inşallah transfer olduğunda da hayırlısı ile tutunur annnesine... bakalım....

haydi saglıcakla kalın...

allah yardımcımız olsun inşallah...
Ayyyy canım sen de inşallah bugün bize güzel haberler verirsin Heyecanla bekliyorum Sevincimiz daha da kattlanır

Gözün aydın tatlı.Allah tamamını erdirsin inşallah.Darısı bizlerin başına.Dua edin banada güzel haberler vereyim size...

Canım teşekkür ederim İnşallah bu topikteki bütün arkadaşlardan güzel haberler alırız Eminim ki deryanın hazırladığı liste çok uğurlu gelecek ve hamile sayımız her geçen gün artacak İnan dualarım yalnız kendim için değil bu özlemi çeken bütün arkadaşlar için

:81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: allah hayırlı ugurlu etsin bacım saglıklı bir hamilelik gecirirsin inşallah gelişimi cok guzel olur allahın izniyle inşallah allah dogurdugun gunleride gostersin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: ayyyyyy cok sevindirik oldum bir kişimiz daha hamiş:KK49:

fulyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy sendemi çok şukur rabbimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee helal olsun bacıma be rabbim fulyanın bebegine saglık sıhhat ver cok guzel gilişim gostersin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::81::81::81::81::81::81::81::81::81: boşyere gecen gun içine ettin gunumun ha nasıl uzulmuştum deli seni :81::81::81::81::81::81::81::81::81:

fulyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy sendemi çok şukur rabbimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee helal olsun bacıma be rabbim fulyanın bebegine saglık sıhhat ver cok guzel gilişim gostersin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::81::81::81::81::81::81::81::81::81: boşyere gecen gun içine ettin gunumun ha nasıl uzulmuştum deli seni :81::81::81::81::81::81::81::81::81:

Canım inan seni üzmek istemezdim Dün akşşam o kadar çok üzülüp ağladım ki inan tahmin edemezsin Beynimdeki soru işaretlerini gidermek için test yaptırdım Sonucu almaya giderken de negatif olduğunu düşünerek gittim Hala inanamıyorum İnşallah senin de güzel haberlerini alıcaz

Canım inan seni üzmek istemezdim Dün akşşam o kadar çok üzülüp ağladım ki inan tahmin edemezsin Beynimdeki soru işaretlerini gidermek için test yaptırdım Sonucu almaya giderken de negatif olduğunu düşünerek gittim Hala inanamıyorum İnşallah senin de güzel haberlerini alıcaz

fulyacım senden gordugume gorede demkki hafif kanama lekelenme olursa korkmamam lazım pozitifde olabiliyormuş yanlız fulya sakın bi iş yapma oldukca yat dinlen kanaman olduya ne olur ne olmaz cok dikkat et cok sevindim rabbim yuzunu soldurmasın...darısı benm ve sonuc bekleyenlerin başına inşallah

X