Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

tebrik ederim Allah saglikla kucagina vermeyi nasip etsin..
icin rahat olsun cogu kadinda kanama ola biliyormus

yumoslarin hayirli olsun, bunada sukur et ya hic biri yasamasaydi o dahada kotu olurdu. onemli olan bir embriyo..
genelde cok sayida embriyo topladiklarinda transferi obur aya yapariz derler ama yinede transferi yapiyorlar.. Allah yardimcin olsun canim

kendini bosa endiselendirme canim asilamada dedigin dogru, tup bebekte adet gunu geciyor korkutma kendini, transferin 8. 9 . gunu olan lekeler genelde tutunma kani oluyor oyle derler..
test gunun ne zaman??

ALLAH İNŞALLAH YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR GÜZELİM . HUZURLU SEKILDE YAT EVINDE HAYATIM .

SAOL ŞEKERİM . . . ÇIKTIK GELDİK İŞTE.. YATIYOM HALA.. BANA 10 KALEM İLAÇ VERDİLER. İĞNEDE VERDİLER GÜNDE 1ADET AYNI SAATTE . PROGESTON FİTİL VERDİLER, VE BİR TON İLAÇ DAHA... İLAÇLARDAN MİDEM FENA OLDU AKŞAM EVE GELDİĞİMDEN BERİ ÇIKARTIYORUM. KARNIM BAĞIRSAKLARIM FELAKET AĞRIYOR.

Deryacımmmm Hayırlı olsun İnşallah bol bol kaliteli kaliteli yumuşların toplanır Transferin konusunda da senin için hangisi daha hayırlı olacaksa o olur inşallah
AMİN GÜZELİM İNŞALLAH. İNŞALLAH SENDE GÜZEL HABERLER VER BİZE CANIM ..

SAOLASIN İNŞALLAH BİZDE SENİN GİBİ BEBEK YÜZÜNDNE BURALARA GELEMEYİZ MEŞGALEMİZ BEBEK OLUR...

merhabalar canım çoook uzun zamandır yoktun evet bizler umut anneleri olarak eskiler tanır

inşalla burdaki tüm arkadaşlarımda aynı mutluluğu yaşayıp umut anneleri olur
İ

CANIM İNŞALLAHHH BİZDE SİZLER GİBİ OLURUZZZ..

CANIIMMM SAOLASIN ...

KUZUM BEKLE BAK SENLE AYNI GÜNLERDE TRANSFERİ OLAN BAŞKA TOPİCTE ARKADAŞIM VAR. ODA HEYCANLANIP 8.GÜNÜ YAPTI AMA NEGATİFİ GÖRDÜ KAHROLDU. SONRA ACELE ETME BEKLE BİRAZ DEDİK ZORLA BEKLETTİK. BUGUN 11.GÜNÜYDÜ BUGUN YAPTI 2.ÇİZGİ UÇUK PEMBEYDİ . YARINDA HAYIRLISIYLA KAN TESTİ VERİCEK , GÜZEL HABERLERLE GELECEK .
DEMEM O Kİ 10 GÜNÜ ATLATMADAN SAKIN TEST YAPMA ÜZÜLÜR DAHA KÖTÜ ŞEYLERE SEBEP OLURSUN . BEKLE..

İNŞALLAH DEĞİLDİR KUZUM . İNŞALLAH GÜZEL HABER VER BİZE. ALLAH YARDIMCIN OLSUN . KUZUM GÜZEL GÜZEL DİNLEN. BEKLE.

derya inşallah herşey yolundadır,dualarım seninle.

SAOL GÜZELİM ÇOK SAOL .

KORKMA. YUMURTALARIN GELİŞMEYE BAŞLIYORDUR. KORKMA DOKTORUNA GÜVEN KONTROLLERDE ONLAR ZATEN BÜYÜME DURUMUNA GÖRE DOZU AYARLIYORLAR ENDİŞE ETME. BU BEYNİMİZİN VERDİĞİ EMİRLERLE ALAKALI. BEYNİNE BÖYLE EMİR VERİP YANLIŞ YÖNLENDİRME. GÜZEL OLACAK HERŞEY.. YUMURTAN TOPLANANA KADAR HERŞEY ÇOK GÜZEL O YÜZDEN ENDİŞEYİ BIRAKIP KEYFİNİ ÇIKAR. BAK SONRA PANİKLER ENDİŞELER BAŞLIYOR :) ENERJİN KALMAZ SONRA..

ALLAH RAZI OLSUN . SAOL BAKALIM TUTUNACAK EMBRİYOLAR OLSUN İNŞALLAH..

inşallah bir tanesi ile işin guzel bir şekilde tamamlanacak...

AMİN GÜZELİM AMİN İNŞALLAH BEN DE HAMİLEYİM DİYEBİLECEĞİMİ GÜNLERE KAVUŞMAYI İSTİYORUM . . .

KUZUMMMM SENİ ÇOK MERAK ETTİM BUGUN BEN DE... ÇOK SEVİNDİM GÜZEL HABERİNE CANIM BENİM ...

ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA DA ALMAK NASİP ETSİN. BOL BOL CEVİZ BADEM YE... MEYVA YE . KORU KENDİNİ ..

İNŞALLAH GÜZZELİM . ÇOK GÜZEL DEMİŞSİN . İNSAN İNANMAK İSTİYOR İNŞALLAH ÖYLE OLUR. ALLAH HEPİMİZE YARDIM ETSİN . İNŞALLAH ANNE OLDUĞUMUZ GÜNLERİ PAYLAŞIRIZ İNŞALLAH...

HAKLISIN GÜZELLİK . BU İŞ ŞANS İŞİ GALİBA. ALLAH YARDIMCIMIZ OLUR İNŞALLAH. İNŞALLAH BENDE SENİN GİBİ HAMİLELİK HABERLERİMLE GELİRİM BURAYA. 2,5 AY OLDUMU SEVTAP YAA.. DAHA DÜN GİBİ SANA HALAY ÇEKTİĞİMİZ . WAYBEEE.. ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN .

BİLMİYORUM Kİ SÜLEYMAN BEY EMBRİYOLOGLARA 3.GÜN BAKIP BANA HABER VERİN BELKİ DONDURURUZ DEMİŞ . KENDİSİ YUMURTA TOPLAMAMI YAPTI , İZNE AYRILDI. PZT ORDA OLCAKMIŞ . EĞER TRANSFER YAPILIRSA DA PZT KENDİSİ YAPAR DEDİ YASEMİN HANIM . BAKALIM YARIN Bİ ARICAM MERAK ETTİM BUGUN NE OLDULAR AKŞAMA KADAR. YARIN HÜCRE SAYISI SÖYLERLER Mİ Kİ ?
CMT DE MUAYENE OLMAK İSTİYORUM Bİ BAKSINLAR OHSS DURUMU VAR MI ? AGRILARIM VAR BİRAZ. .
İNŞALLAH GÜZEL HABERLER ALIRIM .

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile ( umut - tüp )
13-sympathique ---- test günü : 23 şubat (umut-tüp)
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp)
15-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp )
16-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp)
17-fulya41-----( test günü :22 şubat - umut - tüp )
18-deryaberil---(transfer için gün bekliyor / umut - tüp )
19-wisegirl81---test günü:21şubat ( umut - tüp )
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-angel_78---test günü:xxx ( umut - tüp )
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-herasles----rapor almayı araştıracak
25-
26-

saolasın güzelim bakalım bana da transfer yaparlar gibi geliyor ama bakalım cmt görcez ne dicekler yada yarın . bakalım bugun 7 emrbiyo ne olmuş...
inşallah güzel güzel gelişmişlerdir kaliteli embriyo olurlar ve annelerini üzmezler inşalah..

bugun ara ara şöyle düşündüm 7 tane embriyomuz var acaba hangisi bana benziyor , hangisi kız ? ne kadar farklı bişey dışardalar ve onları göremiyorsun..sana ait bir parça orda duruyor bi su dolu kap içinde ama gidip göremiyorsun , dokunamıyorsun.. tuhaf dimi ????

derya iyi akşamlar canım nasılsın?haplara alışıcan benmde midem kalkıyor içerken deryacım ne sorcam ben igneyi saatli vurulmuyorum akşam vuruluyorum hep ama bana saat demediler sana saatmi verdiler?

insallah guzel gelisirler
ay sende bi alemsin yani insallah 7side sana benziyordur
ee yumurtaya can veren Allah....

haklısın... saol canım benim inşallah... bakalım görcez olacakları ..

derya iyi akşamlar canım nasılsın?haplara alışıcan benmde midem kalkıyor içerken deryacım ne sorcam ben igneyi saatli vurulmuyorum akşam vuruluyorum hep ama bana saat demediler sana saatmi verdiler?

canım midem ilaçları içerken bulanmıyor koca bir torba içiyorum da bugun şirketteki yemek te dokunmuş olabilir. dün bişeyim yoktu çünkü...

bana hemşire söyledi mümkün mertebe igneyi aynı saatlerde yaptır dedi . sağlık ocagında yaptırdım ilk ignemi ordaki hemşire de aynını söyleri saatini muhakak takip et dedi . hormon ilacı olduğu için aynı saatlerde yaptır dedi . 2 gündür milimetrik aynı saatte yaptırıyorum. ignem de yeşil uçlu , siyah uçlu aldınsa canın ondan acır. benim hiç acımıyor , yakmıyorda gayet rahatım . göbek ignelerimde de morarma falan hiç olmadı bende ..
yağlarım işe yarıyor heralde :)))

canım benm igne fena halde acıtıyor ama ucunu ben secemiyorum ben ampulu veriyom hemşire vuruyor progynex 50 mg ampul vuruluyosun demi gunde bi tane

canım benm igne fena halde acıtıyor ama ucunu ben secemiyorum ben ampulu veriyom hemşire vuruyor progynex 50 mg ampul vuruluyosun demi gunde bi tane

evet igne aynı igne.. Ben ilacı alırken eczaneden şırınga da aldım . Ama siyah uçlu verdiler. Saglık ocagına verirken de yeşil uçlu ile yapar mısınız diyorum benimkini alıp yeşille vuruyorlar. Siyah kalın olduugundan canını çok acıtır. Bi de yapanın eli agırsa hepten acır. Benim hiç acımıyor.. :)) dedim yaaa yağlarım koruyorrr :))

transfer gununu sayarsak 5.gun canım ama galiba doktorlar o gunu saymıyo ertesi gunden hesap ediyolar

evet canım bildiğim kadarıyla transfer gününü saymıyolar.benimde bugün transfer günüyle birlikte 4.günüm.Desene seninle aramızda 1 gün var.Benim test günümü ayın 28 i dediler.aslında pazara denk geliyor 12. günüm ama pazara denk geldiği için 28 i dediler.ben pazar günü yaptırcam yinede.senin hangi gün canım...

Hayırlı cumalar arkadaşlar.Rabbim hepimizin dualarını bu mübarek saatlerin yüzü suyu hürmetine kabul etsin.

Merhaba arkadaşlar bende süleyman beyin hastasyım kendisiyle yarın tedaviye başlayacaktım

Canım çok sıkıldı çünkü süleyman bey izinliymiş

Merhaba arkadaşlar bende süleyman beyin hastasyım kendisiyle yarın tedaviye başlayacaktım

Canım çok sıkıldı çünkü süleyman bey izinliymiş

Merhaba canım.Bende süleyman beyin hastasıyım.Ne olcak peki başka bi öneride bulunmadılarmı..

merhaba arkadaşlar bende süleyman beyin hastasyım kendisiyle yarın tedaviye başlayacaktım

canım çok sıkıldı çünkü süleyman bey izinliymiş

evet süleyman beyi en son ben gördüm . Yumurtalarımı topladı ve gitti. Izne ayrıldı ama pzt gelecek . Güzelim adetinin kaçıncı günü ki yarın ? önemli değil ulun bey alır zaten muayene edip ilk dozunu söyleyecek sonraki kontrollerde süleyman beye gelirsin önemli olan ilerleyen süredeki kontroller. O yüzden endişe edip daha işin başında canını sıkma tamam mı ?
üzme kendini ..moral moral moral . . . .

merhaba canım.bende süleyman beyin hastasıyım.ne olcak peki başka bi öneride bulunmadılarmı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…