Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

mrb arkadaşlar
sabah 9 da kanı verdim... 1 buçuk saat sonra çıkacağını söylediler... o arada beklerken kanamam oldu... sonucumda tam çıkmıştı... çok şükür hamileyim... ama sevincimizi yaşayamadık... 1 iğne yapıldı ve acil yatak istirahati denildi... şu an yatıyorum... korku sevinç bi arada... dualarınızı eksik etmeyin... pazartesi tekrar test yapılcakmış... inşallah değerim katlanır...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: canımmmmmmmm maşallah 40binkere sakın kıçını bile kaldırma:KK66: yat boşver sana hizmet etsinler:KK64::KK64::KK64:allahım bebişini korusun rabbim 9 ay sonra kucagına almanı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :KK16::KK16::KK16::KK16:

mrb arkadaşlar
sabah 9 da kanı verdim... 1 buçuk saat sonra çıkacağını söylediler... o arada beklerken kanamam oldu... sonucumda tam çıkmıştı... çok şükür hamileyim... ama sevincimizi yaşayamadık... 1 iğne yapıldı ve acil yatak istirahati denildi... şu an yatıyorum... korku sevinç bi arada... dualarınızı eksik etmeyin... pazartesi tekrar test yapılcakmış... inşallah değerim katlanır...

çok çok çok çok sevindiiiim :KK19::KK19::KK19:

Allahım saglıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin :nazar:

hadi kızlar mart sonuna kadar sayısı çogalsın çoğalsııın:KK8:

:KK49::nazar::KK49:

Son düzenleme:
turuncu canımmm kutlarım sen boşverrr yat keyfini çıkar şişmdi hamileliğinin çünkü bi doğsun paso o yatcak sen koşturcan bu seferrrr :)
inaşşallllaaaaahhh sana sımsıkı tutunucak canım bebişinn...

Deryacımmmm bence çok kuvetli bi emriyon ulucak ve bebişin sımsıkı tutunacak sana sen bize hep moralinizi yuksek tutun demıomusun hadı canımmmmm bebişini düşün güçlü kuvettli olucak gör bak sımsıkı tutunacak anneciğine...:KK49::KK49:

mrb arkadaşlar
sabah 9 da kanı verdim... 1 buçuk saat sonra çıkacağını söylediler... O arada beklerken kanamam oldu... Sonucumda tam çıkmıştı... çok şükür hamileyim... Ama sevincimizi yaşayamadık... 1 iğne yapıldı ve acil yatak istirahati denildi... şu an yatıyorum... Korku sevinç bi arada... Dualarınızı eksik etmeyin... Pazartesi tekrar test yapılcakmış... Inşallah değerim katlanır...

tebrikler canım,allah tamamına erdirsin inşallah..rabbim yar ve yardımcın olsun canım.....

slm kızlar nasılsınız bakalım.bugün transfer gününüde sayarsak 3. günüm.çok belim ağrıyor.kasıklarımdada ara ara oluyor ama belim daha çok ağrıyor.sizlerde durumlar nasıl...

mrb arkadaşlar

Canım çok sevindim Tebrik ederim Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin İnşallah hiçbirşey olmaz Gönlünü ferah tut Bol bol dinlen Bu arada değerin kaç çıkmıştı

mrb arkadaşlar
sabah 9 da kanı verdim... 1 buçuk saat sonra çıkacağını söylediler... O arada beklerken kanamam oldu... Sonucumda tam çıkmıştı... çok şükür hamileyim... Ama sevincimizi yaşayamadık... 1 iğne yapıldı ve acil yatak istirahati denildi... şu an yatıyorum... Korku sevinç bi arada... Dualarınızı eksik etmeyin... Pazartesi tekrar test yapılcakmış... Inşallah değerim katlanır...

kızlar selamlar

benim dün yumurtalarım toplandı . . . 22 tane yumurtam toplandı .. .az evel aradılar 7tanesi döllenebilmiş. Cmt günü tekrar arayıp ; transfer mi dondurma mı ? Onu söyleycekler...
Bu arada dün sabah operasyondan sonra agrım yoktu ama akşama doğru ağrılarım arttı... Bir torba ilaç verdiler hepsini kullaıyorum . Ignem var kalcadan onu da yaptırdım.
Transfer olcakmış gibi kullan ilaçlarını olmazsa bırakırız dediler...

Moralim bozuldu o kadar yumurtadan 7 tane kalmasına ... 22 yumurtanın 19 tanesi döllenebilcek durumdaymış . 7si döllenmiş ...
Ne diyorsunuz?? Bugün 1. Embiroyları bebeklerim :)

inşallah gelişmeleri güzel gider ve bende de ödeme rastlamazlar transferi yaparlar ve hayırlısıyla kavuşurum bebeğime...

Kızlar kusura bakmayın geçmişi okuyamadım .kyfim biraz yok .. Size haber vermek için yazdım . şimdi işe gidiyorum. . .

Görüşürüz..akşam detaylı okur cvplarım . şirkette yasakladılar biliyorsunuz. . .

Görüşürüz kızlar...

canım merhaba.hayırlı olsun yumosların canım inşallah 7 side iyi gelişir.hemen umutsuzluga kapılma canım,biliyorsun bendende 24 tane topladılar,14 22 tanesi kaliteliydi döllediler 14 tanesi döllendi.3 güne kadar hepsi iyiydi,3.günü aradılar doktorum yumurtalar cok diye blaktosiste yani 5 güne kadar beklemek istemiş okeyledik.5 günü transfere gittim,ve tam transfer edilecek esnada öfrendimki o ana kadar sadece 1 yumurtam kalmıs,sok oldum oyle üzüldümki anlatamam.ama suanda 2.5 aylık hamileyim canım o yzden hırpala kendini canım.tutacak olan zaten bir tane önemli olan onu transfer etmeleri.onlara güven canım,geriside rabbimin takdiri ilahisi.hakkında hayırlısı canım.

fulya ne alemdesin canım nası gidiyor? bebişin seninle merak etme canımmmm

fulya canım dunden bugune bi gelişme varmı

bende transferin 8. günü lekelendim hatta dedim yaa adet sanıp sigara içtim bütün gece umudunu kaybetme tutunma lekesidir inşallaahhhh

Kızlar ne durumdasınız? Fulya içini ferah tut inşllah senın degıl bizim düşündüğümüz gibi olacak !

Turuncu, test sonucunu merakla beklemekteyiz...

İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar Hafif lekelenmem devam ediyor Adetimin şu ana kadar başlamaması beni de çok umutlandırdı İnşallah dediğiniz gibi bebeğimin tutunma lekesidir Gün boyu tuvalete koşturup durdum geldi mi gelmedi mi diye Girerken mutsuz çıkarken daha umutlu çıktım İnşallah güzel haberleri ben de verebilirim

İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar Hafif lekelenmem devam ediyor Adetimin şu ana kadar başlamaması beni de çok umutlandırdı İnşallah dediğiniz gibi bebeğimin tutunma lekesidir Gün boyu tuvalete koşturup durdum geldi mi gelmedi mi diye Girerken mutsuz çıkarken daha umutlu çıktım İnşallah güzel haberleri ben de verebilirim

fulya canım benm anlamadıgım nasıl oluyoda adeti beklyosun kan tahlilini adetten once istiyolar sen ne zamn adet oluyosun ki adet olucan diye korkuyosun onu anlamadım canım

canım merhaba.hayırlı olsun yumosların canım inşallah 7 side iyi gelişir.hemen umutsuzluga kapılma canım,biliyorsun bendende 24 tane topladılar,14 22 tanesi kaliteliydi döllediler 14 tanesi döllendi.3 güne kadar hepsi iyiydi,3.günü aradılar doktorum yumurtalar cok diye blaktosiste yani 5 güne kadar beklemek istemiş okeyledik.5 günü transfere gittim,ve tam transfer edilecek esnada öfrendimki o ana kadar sadece 1 yumurtam kalmıs,sok oldum oyle üzüldümki anlatamam.ama suanda 2.5 aylık hamileyim canım o yzden hırpala kendini canım.tutacak olan zaten bir tane önemli olan onu transfer etmeleri.onlara güven canım,geriside rabbimin takdiri ilahisi.hakkında hayırlısı canım.

rabbim sag saglim bebişini kucagına almanı nasipm etsin canım inşallah.benmde 5.gun embriyosu sonuıç beklyorum inş benmde sennki olumlu olur ssonucum

kızlar selamlar

benim dün yumurtalarım toplandı . . . 22 tane yumurtam toplandı .. .az evel aradılar 7tanesi döllenebilmiş. cmt günü tekrar arayıp ; transfer mi dondurma mı ? onu söyleycekler...
bu arada dün sabah operasyondan sonra agrım yoktu ama akşama doğru ağrılarım arttı... bir torba ilaç verdiler hepsini kullaıyorum . ignem var kalcadan onu da yaptırdım.
transfer olcakmış gibi kullan ilaçlarını olmazsa bırakırız dediler...

moralim bozuldu o kadar yumurtadan 7 tane kalmasına ... 22 yumurtanın 19 tanesi döllenebilcek durumdaymış . 7si döllenmiş ...
ne diyorsunuz?? bugün 1. embiroyları bebeklerim :)

inşallah gelişmeleri güzel gider ve bende de ödeme rastlamazlar transferi yaparlar ve hayırlısıyla kavuşurum bebeğime...

kızlar kusura bakmayın geçmişi okuyamadım .kyfim biraz yok .. size haber vermek için yazdım . şimdi işe gidiyorum. . .

görüşürüz..akşam detaylı okur cvplarım . şirkette yasakladılar biliyorsunuz. . .

görüşürüz kızlar...

Canım inşallah 7 embriyonda güzel gelişir Kaliteleri de iyi olur Canım benim transferimi iptal ettiklerini yumurta toplama işleminden sonra söylemişlerdi Demekki sende ohss riski görmemişler Yoksa ilaçları hiç vermezlerdi İnşallah senin için en hayırlısı olur Allahım gönlüne göre versin

fulya canım benm anlamadıgım nasıl oluyoda adeti beklyosun kan tahlilini adetten once istiyolar sen ne zamn adet oluyosun ki adet olucan diye korkuyosun onu anlamadım canım

Canım ben donmuşlarla tedavi gördüm Rahim geç kalınlaştığı için transferim adetin 21. günü yapıldı Benim adetim de 28 günde geliyor Yani bugün adet günümdü Bugünü ve yarını atlatabilirsem çok mutlu olucam:KK66:

deryacım morelini yüksek tut lütfen bak ne güzel 7 tanesi düllenmiş önemli olan 1 tane olsun sağlıklı olsun bak bi arkadaşım 25 yumurtadan sadece 4 döllendi ve bitane tuttu şimdi 5 aylık hamile lütfen bol bol dua et rabbime o ol derse olur sadece tamam mı arkadaşım alllaha emanet ol

Canım ben donmuşlarla tedavi gördüm Rahim geç kalınlaştığı için transferim adetin 21. günü yapıldı Benim adetim de 28 günde geliyor Yani bugün adet günümdü Bugünü ve yarını atlatabilirsem çok mutlu olucam:KK66:

iyi iyi iyi hadi bakalım:KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64: inşallah rabbim yardım etsin gonlundekini nasip etsin

X