Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

çarmaba günü saat 10 da yumurtalarım toplanacak . şimdi çatlama ignemi yaptım ..

şirkette kk engellediler açamıyorum... Duyrulurrrr

hayırlısı olsun deryaberil rabbim emeklerini boşa çıkarmasın ardaşım rabbim gönlüne göre versin inşallah

hadi allah yardımcın olsun canım inşallah sımsıkı tutunsun annesine yanlız şimdiden soyliyim test beklemek herşeyden zormuş :))))))) saatler bile gecmiyo şimdiden sana bol sabır diliyorum canım :))))

Herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar.bu mübarek gecede Allah el açan herkesin dualarını kabul etsin.
Bende bugün ilk tedavimin, ilk iğnesini vuruldum hayırlısıyla.Ama çok streslİ ve tedirginim.

hadi hayırlı ugurlu olsun canım ama dur bismillah daha yolun başındasın bu arada gobekten yedigin igneleri zevkle vurul cunku kalçadan ignelere başlayınca kıcının ustune oturamıyon valla :))))) benim kalcalar mahfolmuş durumda :))) ama olsun bebişler için sabırlı ve umutlu neşeli olmak zorundayız sonuclarımız pozitif olunca bunlar hiç aklımıza gelmycek

amin...allah razı olsun şimdiden kabul etsin dualarını canım...hadi bakalım carsamba buyuk gun inşallah bol bol kaliteli yumoşların olur allah yardımcın olsun canım

Hemşire dedi ki ekranda grdüklerinin hepsi yumurta değil . Folikül onlar .. Biz igne ile girip içine bakıyoruz içindeki sıvıyı kontrol ediyoruz yumurta ise alıyoruz dedi ???? Kafam karıştı ?
Yani ne demek istedi ???? Doktor ölçtü ama yumurta degilse neden ölçtü ki ????
Bilen cevaplasııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn

görüşürüz kızlarrr....

Fena grip oldum inşallah yumurtalarıma bu hastalıgın geni bulaşmaz. :)

günaydınlarrrrrrr

geçmiş olsun

canım bildigim orda gozuken siyah noktaların hepsi yumurtadegil ama o ölçüp saydıkları yumurta cunku ulun bey bana hem olcup hemde bak sevgi bu yumurtan 11 yada 15 felan demişti yani hepsi yumurta oluşmuş demk degil anlamına geliyo ama olctukleri yumurta ondan eminim

bu arada bugun transferin 3. günü ve ben sabırsızlıktan ölebilirim ben 12 gun felan bekleyemem :))) 8.gun bi tahlil yapıcam bakiyim beta hcg yukseliyomu sonra zaten 12.gun yine yaparım napiyim cok zor oluyomuş

bebişleriniz sıkı sıkı tutunur inşallah 3 tane hapım kaldı yani yaklaşık 6 gün sonra tekrar umuttayım inşallahhhh...

bu arada bugun transferin 3. günü ve ben sabırsızlıktan ölebilirim ben 12 gun felan bekleyemem :))) 8.gun bi tahlil yapıcam bakiyim beta hcg yukseliyomu sonra zaten 12.gun yine yaparım napiyim cok zor oluyomuş

inşallah güzel haberler alırsın canım dualarım seninle

Teşekkür ederim :)valla göbekten iğne acıtmıyor gerçekten.kalçadan iğneler ne zaman başlıyor ki?2-3 hafta önce ağır gripten sabah akşam iğne yedim,anca toparlandı benimkiler:)Tabi işin şakası herşeye katlanırım bebişim için.çok kötü bir rahim filmi ,arkasından bir dış gebelik yüzünden açık ameliyattan sonra vız gelir iğneler falan:)kk ve sizin sayenizde yanlız olmadığımı bilmek güzel.

tranferin de hayırlı olsun buarada,beklemek en zor kısmı olsa gerek.inşallah bebişin sana sımsıkı tutunur ve allahım o minicik bebişe ruhunu üfler.

saol canım inşallah hepimiz bebeişlerimize kavuşuruz.yapı gereği zaten pimpirikliyimdir.birde ben gurbetteyim,ailemden uzak başka bir şehirde yaşıyoruz.kimsem yok yaşadığım yerde,iş yerindende kimseyle paylaşma gibi bir şansım yok.anlayacağın kendimi cok caresiz kimsesiz hissettim.sizler iyi ki varsınız sayenizde daha umutluyum.
seninde transferin yapıldı beklemedesin sanırım değil mi?inşallah sımsıkı tutunur bebişin annesine.

igneler yumurta toplamadan sonra başlıyor canım test sonucuna kadar hem igne hem fitil düşük tehlikesi için vuruluyorsun inşallah hakkımızda hayırlısı olur bebişlerimiz en kısa zamnda gelir

yapma... lütfen sabret en az 10gün geçsin lütfen bekle... lütfen... ok ?
sakin ol ve bekle...

canım sevgi haklı göbüş iğneleri acıtmıyor:) keyfini çıkar walla.. bak ben yarın opu işlemine giricem ve transfer ne zaman bilmiyorum daha :)) ignelerini sakin sakin ol.. endişeler bittiğini ögrendiğin gün başlıyor :)))
bu arada bende gurbetteyim ... anam babam uzaklarda.. sen kendini yalnız hissetme... hepimiz burda biriz... ok ...

igneler yumurta toplamadan sonra başlıyor canım test sonucuna kadar hem igne hem fitil düşük tehlikesi için vuruluyorsun inşallah hakkımızda hayırlısı olur bebişlerimiz en kısa zamnda gelir

ayyy.. peki şeker bişey dicem o igneleri eczaneden sonra ilaveten alcaz demi . peki vitamin falan verdiler mi sana ... vajina için jel verdiler mi progesteron için falan... ben sadece glukofaj ve folik asit kullanıyorum...
başka bişey demediler.. dicekler mi ___

kızlar.. beni bugun aradılar yarın aç olcaksınız kozmetik asla kullamayın parfüm bile sürmeyin dedi .. bir başka topicteki arkadaşlarım da oje sürme,banyoya girip şampuan bile yapma dediler...

ama ben duşa girdim şampuan sürmedim . gerekli temizliğimi yaptım . egilip saçlarımı yıkadım öyle çıktım . vücuduma şampuan degmesin diye. ojelerimi sildim . yarında makyaj yok zaten. portakal suyu yaptı eşim , içtim . ıhlamurumu içtim . ilaçlarımı aldım . 12ye kadar da suyumu içicem ve heycanla sabahı beklicem .
sabah 9da klinikte olucaz. anestezi yapılıcak ve operasyona alıcaklar.
inşallah en hayırlı sonuç ne ise onu yaşarım . işallah yumurta sayım ve kaliteleri uygun olması gerektiği gibi olur...

kızlar kafam çok dagıldı hepinize cevap veremedim . kırılmayın ne olur. hemen listeyi toparlayıp yatıcam . eksiğim hatam olursa söyleyin olurmu ?

dualarınızı beklerim .. dualarımdasınız..

allah bebek bekleyen anne olmak isteyen herkesi bu dileklerine kavuştursun. emeklerimizi boşa çıkarmasın. yüzlerimizi güldürsün , yüzümüze gülsün...
allah hepimizin yardımcısı olsun...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-sympathique ---- test günü : 23 şubat (umut-tüp)
13-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp)
14-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp )
15-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp)
16-fulya41-----( test günü :22 şubat - umut - tüp )
17-deryaberil---(yumurta toplama:16 şubat / umut - tüp )
18-turuncu86---( test günü:17 şubat )
19-besa3467----( transfer günü : ?? - umut-tüp )
20-wisegirl81---test günü:21şubat ( umut - tüp )
21-
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-herasles----rapor almayı araştıracak
25-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
26-angel_78---KENDİSİ-TEDAVİSİ HAKKINDA BİLGİ İSTİYORUMMMMM

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle hepinizin tedavisi hayırlı olsun ve dilerim sonunda hayırlı haberler alırsınız.Benim bugün transferim oldu.BU 4. denememiz.Dondurulmuş blastosist seviyesinde 1 adet embriyo transfer edildi.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…