Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

arkadaşlar hayırlı kandiller herkese allahım bugun hepimizin dualarını kabul etsin inşşallahhhhhhhh...

kandiliniz ve sevgililer gününüz kutlu olsun kızlarrr nasılsınızz

hayırlı kandiller mevlam bu mubarek günü tekrar gösterdiği için çok mutluyum bu çok önemli gün yüzüuyu hürmetine ne dileklerimiz varsa kabul etsin AMİN ECMAİN

kızlar herkesin kandili kutlu olsun.............
allah hepimizin güzel haberlerini duymayı nasip etsin inşallah. bu hayırlı günde herkesin bebişine kavuşmasını dilerimmm

Arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun Allahım bu gece edilen bütün duaları kabul eder inşallah Allahım herkesin gönlüne göre versin

Rahman ve rahim olan rabbim...bismillahirrahmanirrahim...ey yüce allahım sana bütün isim ve sıfatlarınla sesleniyorum sen herşeyi kabul edensin ey yuce rabbim şu mubarek gunde yuce peygamberimizin dogdugu bu gecenin güzelligi hurmetine... Bu gece dogan kainatın efendisinin hurmetine... Kabei muazzamanın hürmetine....tüm yetimlerin hürmetine...ismi azamın hürmetine benim ve burada ismi gecen tum arkadaşların ve burada olmayan tüm evlat hasreti ceken arkadaşlarımızın yeryuzunde ne kadar evlat ozlemi ceken kardeşlerimiz varsa hepimize hayırlı evlatlar nasip et sen duaları kabul edensin senden başka sıgınacak kimsemiz yok sana sonsuz şukur ve hamdler olsun sevgili peygamberimize sonsuz salatü selam olsun...ey rabbim duamı katında kabul eyle...aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım güzel duaların için çok sağol aminnnnnnn

ne güzel yazmışsın canım AMİNNNNNN

aminnnnnnnnnnn Canım Gönlümüzden geçene tercüman oldun Allahım dualarımızı kabul etsin

bu mubarek gecede rabbim hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallaahhhhh

Canım benim ya ne güzel dua etmişsin.Rabbim kabul etsin.Bu gecenin yüzü suyu hürmetine duysun sesimizi.Kurban olduğum mevla tez zamanda sevindirsin.Gönlümüzdekini hayırlı eylesin.Yarın transferim var.Benim gibi evlat hasretiyle yanan tüm kardeşlerimin duası kabul olsun....

Herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar.bu mübarek gecede Allah el açan herkesin dualarını kabul etsin.
Bende bugün ilk tedavimin, ilk iğnesini vuruldum hayırlısıyla.Ama çok streslİ ve tedirginim.

Rahman ve rahim olan rabbim...bismillahirrahmanirrahim...ey yüce allahım sana bütün isim ve sıfatlarınla sesleniyorum sen herşeyi kabul edensin ey yuce rabbim şu mubarek gunde yuce peygamberimizin dogdugu bu gecenin güzelligi hurmetine... Bu gece dogan kainatın efendisinin hurmetine... Kabei muazzamanın hürmetine....tüm yetimlerin hürmetine...ismi azamın hürmetine benim ve burada ismi gecen tum arkadaşların ve burada olmayan tüm evlat hasreti ceken arkadaşlarımızın yeryuzunde ne kadar evlat ozlemi ceken kardeşlerimiz varsa hepimize hayırlı evlatlar nasip et sen duaları kabul edensin senden başka sıgınacak kimsemiz yok sana sonsuz şukur ve hamdler olsun sevgili peygamberimize sonsuz salatü selam olsun...ey rabbim duamı katında kabul eyle...aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ALLAH BÜTÜN ANNE OLMAYI BEKLEYEN BİZLERİN DUALARINI KABUL ETSİN İNŞALLAH...

ŞİMDİ HEPİMİZE YASİN VE DUA OKUYACAM .. ALLAH KABUL ETSN ..
HAYIRLI KANDİLLER.

çarmaba günü saat 10 da yumurtalarım toplanacak . şimdi çatlama ignemi yaptım ..

şirkette kk engellediler açamıyorum... Duyrulurrrr

çarmaba günü saat 10 da yumurtalarım toplanacak . şimdi çatlama ignemi yaptım ..

hayırlı olsun arkadaşım transfere az kaldı demek sanırım bu.inşallah yumoşların kaliteli ve bol olur.bende bugün ilk iğnemi vuruldum cok endişeliyim ,kendimi cok kötü hissediyorum.

Canım hayırlı olsun İnşallah bo bol kaliteli yumurtaların oluşmuştur Bu arada transferle ilgili bir bilgi verdiler mi yoksa çarşamba günü mü belli olacak

Herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar.bu mübarek gecede Allah el açan herkesin dualarını kabul etsin.
Bende bugün ilk tedavimin, ilk iğnesini vuruldum hayırlısıyla.Ama çok streslİ ve tedirginim.

Canım hayırlı olsun tedavin İnşallah herşey yolunda gider Canım bu kadar stres yapma Biliyorsun stres bize yasak Bebeğini kucağına aldığın anı onun mis gibi kokusunu vb anları düşün ve bütün endişe ve korkularından kurtul Herşey yolunda gidecek inşallah

aminnnnnnn cok guzel yazmissin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…