Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

hadi allah yardımcın olsun canım inşallah sımsıkı tutunsun annesine yanlız şimdiden soyliyim test beklemek herşeyden zormuş :))))))) saatler bile gecmiyo şimdiden sana bol sabır diliyorum canım :))))

Teşekkür ederim canım.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.Bu benim 4. denemem olduğu halde yinede sabırsızlık ön safhada.İnşallah hepimiz güzel haberler alırız :))

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle hepinizin tedavisi hayırlı olsun ve dilerim sonunda hayırlı haberler alırsınız.Benim bugün transferim oldu.BU 4. denememiz.Dondurulmuş blastosist seviyesinde 1 adet embriyo transfer edildi.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun....

hayirli olsun canim Allah emeklerinizi bosa cikarmasin

yapma... lütfen sabret en az 10gün geçsin lütfen bekle... lütfen... ok ?
sakin ol ve bekle...

canım sevgi haklı göbüş iğneleri acıtmıyor:) keyfini çıkar walla.. bak ben yarın opu işlemine giricem ve transfer ne zaman bilmiyorum daha :)) ignelerini sakin sakin ol.. endişeler bittiğini ögrendiğin gün başlıyor :)))
bu arada bende gurbetteyim ... anam babam uzaklarda.. sen kendini yalnız hissetme... hepimiz burda biriz... ok ...

ayyy.. peki şeker bişey dicem o igneleri eczaneden sonra ilaveten alcaz demi . peki vitamin falan verdiler mi sana ... vajina için jel verdiler mi progesteron için falan... ben sadece glukofaj ve folik asit kullanıyorum...
başka bişey demediler.. dicekler mi ___

kızlar.. beni bugun aradılar yarın aç olcaksınız kozmetik asla kullamayın parfüm bile sürmeyin dedi .. bir başka topicteki arkadaşlarım da oje sürme,banyoya girip şampuan bile yapma dediler...

ama ben duşa girdim şampuan sürmedim . gerekli temizliğimi yaptım . egilip saçlarımı yıkadım öyle çıktım . vücuduma şampuan degmesin diye. ojelerimi sildim . yarında makyaj yok zaten. portakal suyu yaptı eşim , içtim . ıhlamurumu içtim . ilaçlarımı aldım . 12ye kadar da suyumu içicem ve heycanla sabahı beklicem .
sabah 9da klinikte olucaz. anestezi yapılıcak ve operasyona alıcaklar.
inşallah en hayırlı sonuç ne ise onu yaşarım . işallah yumurta sayım ve kaliteleri uygun olması gerektiği gibi olur...

kızlar kafam çok dagıldı hepinize cevap veremedim . kırılmayın ne olur. hemen listeyi toparlayıp yatıcam . eksiğim hatam olursa söyleyin olurmu ?

dualarınızı beklerim .. dualarımdasınız..

allah bebek bekleyen anne olmak isteyen herkesi bu dileklerine kavuştursun. emeklerimizi boşa çıkarmasın. yüzlerimizi güldürsün , yüzümüze gülsün...
allah hepimizin yardımcısı olsun...
yavru kuş hadi rabbim yardımcın olsun inşallah bol ve cokkkkkk kaliteli yumoşların olur makyaj evet kullanılmamalı yanlız ben banyomu şampuanla yaptım bi sorun olmadı bu arada bana progestan igne verdi ulun bey hergun bir ampul ve gunde 3 kez fitil verdi yine progestan ayrıca iki tane vitamin verdi ayrıca birkaç hap daha verdi onları kullanıyorum gebelk testine kadar bana jel verilmedi igneleri eczaneden alıyoruz igneler pahalı degil 13 milyon kutusu ama toplamda 4 kutu alıyosun haplarda parayla alınıyor ama tabi hapları ve eşime verilen ilacıda sayarsak maliyet yukseldi 150 200 milyonu bulmuştur sadece igneyle bitmiyo ne yazıkki

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle hepinizin tedavisi hayırlı olsun ve dilerim sonunda hayırlı haberler alırsınız.Benim bugün transferim oldu.BU 4. denememiz.Dondurulmuş blastosist seviyesinde 1 adet embriyo transfer edildi.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun....
beklemek konusunda allah yardım etsin :))))

Son düzenleme:
saol canım inşallah hepimiz bebeişlerimize kavuşuruz.yapı gereği zaten pimpirikliyimdir.birde ben gurbetteyim,ailemden uzak başka bir şehirde yaşıyoruz.kimsem yok yaşadığım yerde,iş yerindende kimseyle paylaşma gibi bir şansım yok.anlayacağın kendimi cok caresiz kimsesiz hissettim.sizler iyi ki varsınız sayenizde daha umutluyum.
seninde transferin yapıldı beklemedesin sanırım değil mi?inşallah sımsıkı tutunur bebişin annesine.:KK61:

Evet canım beklemedeyim Haftaya bugün inşallah güzel haberi vermiş olurum Tabi test gününü bekleyen bütün arkadaşlarla birlikte:KK49::KK49::KK49:

Canım benim hadi hayırlı olsun transferin..dün heyecanla seni düşündüm hep.. şimdi girmiştir şimdi çıkmıştır diye :KK69: Rabbim yüzümüzü güldürür tamamına erdirir inşallah busefer..
Yarın 12. günüm benimde iple çekiyoruz inşallah o güzel haberi paylaşmak nasip olur banada...
sevgi canım bence test gününü bekle yada enazından 10. gün yaptır derim ben Hakkımızda hayırlısı..

Deryacımmmm Hayırlı olsun:nazar::nazar::nazar: İnşallah bol bol kaliteli kaliteli yumuşların toplanır Transferin konusunda da senin için hangisi daha hayırlı olacaksa o olur inşallah

ya arkadaşlar ben sizin adına daha heycanlıyım sanki ya turuncu nası dayanıosun 11 gün allahım inşallah yavrun seninledir canım...

ya arkadaşlar ben sizin adına daha heycanlıyım sanki ya turuncu nası dayanıosun 11 gün allahım inşallah yavrun seninledir canım...

.Uzun zamandan beri bebekten fırsat bulup yazamamıştım.Eskiler beni bilir ben de Umut annelerindenim hepinizi en yakın zamanda anne olarak görmek istiyorum.Hepinize dua ediyorum allah şu an Umutta olan herkese yardımcı olsun

inan nasıl geçirdim bilmiyorum günleri..buseferkinde çok sabırsızdım ama 2 gündür rahatım...yarın hastane açılır açılmaz gidicez bakalım :KK9: öğlen olmadan sonucu alırız inşallah...

.uzun zamandan beri bebekten fırsat bulup yazamamıştım.eskiler beni bilir ben de umut annelerindenim hepinizi en yakın zamanda anne olarak görmek istiyorum.hepinize dua ediyorum allah şu an umutta olan herkese yardımcı olsun

merhabalar canım çoook uzun zamandır yoktun evet bizler umut anneleri olarak eskiler tanır

inşalla burdaki tüm arkadaşlarımda aynı mutluluğu yaşayıp umut anneleri olur

inan nasıl geçirdim bilmiyorum günleri..buseferkinde çok sabırsızdım ama 2 gündür rahatım...yarın hastane açılır açılmaz gidicez bakalım :KK9: öğlen olmadan sonucu alırız inşallah...

Canım inşallah yarın güzel haberlerini alırız Canım bekleme süresinde akıntı lekelenme kasıklarda ağrı batma gibi şikayetlerin oldu mu

kızlar merhabaa.dün transferim oldu.yatmaktanmdır nedir anlamadım belim fena ağrıyor yaa.aranızda böyle olan varmı...

canım güzel sonuçlar alırsın inşallah
İnşallah canım Allah razı olsun...
Canım inşallah yarın güzel haberlerini alırız Canım bekleme süresinde akıntı lekelenme kasıklarda ağrı batma gibi şikayetlerin oldu mu

İnşallah canım...ilk denememizde 2. ve 3. günlerde lekelenmem olmuştu 6. ve 7. günlerdede adet ağrısı gibi ağrım olmuştu çok korkmuştum ama olması çok normalmiş ve sonucundada pozitifti hamileydim taki 6. haftamdaki düşüğe kadar..
Buseferkindede ilkinde yaşadıklarımın hiçbiri olmadı ne lekelenme ne ağrı sızı çok farklıydı ikiside..araştırmalarıma görede hiç ağrısı olmayıp hamile olanda var ağrısı lekelenmesi olup hamile olanda var..yarınki sonuca göre bakıp görücez artık...

kızlar merhabaa.dün transferim oldu.yatmaktanmdır nedir anlamadım belim fena ağrıyor yaa.aranızda böyle olan varmı...

Canım ilk 3 gün benim de belim ve sırtım çok ağrımıştı Hemşireler bu konuda sıkıntı çekeceğimi söylediği için telaş yapmadım Sen de sıkıntı yapma herşey yolunda yani

bana cevap verecek yokmu arkadaşlar...

canım ağrılar çok normal sırtüstü yatmaktan oluyo hep..benimde hem belim hem sırtım kopmuştu 3-4 gün bide iğne yerinin acısından sağa solada dönemiyodum...Dediğim gibi kendini nasıl rahat hissediyosan öyle yat..annesi rahat olunca bebişinde mutlu mutlu yerleşiyodur inş. :emir_bebek:

X