Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

deryacım ben cetrotil 3 tane kullandım zaten hemen ardındanda catlatma ignesi verdiler carşamba perşembe toplanır gibi geliyo bana hayırlısı olsun balım inşşallah

insan negativ sonuc aldiginda bebegin tutunmamasina deil cektigin cileye yaniyorsun..
ben kendim 9 kez hayal kirikligi yasadim 5 asilama 5 tup bebek denemem oldu
insallah sen hayal kirikligina ugramasin..

insan negativ sonuc aldiginda bebegin tutunmamasina deil cektigin cileye yaniyorsun..
ben kendim 9 kez hayal kirikligi yasadim 5 asilama 5 tup bebek denemem oldu

inan çok uzuldum neler cekmişsin peki şuan ne durumdasın hala denemeye devammı ya bide az degil 5 tüp bebek denemesi hadi aşılama neyse onda şans daha az ama tup bebekte daha cok sansın var peki sorun ne sizde elin neden tutunmuyormuş acaba belirgin bişey soylemiyorlarmı

güzelimm .. Inşallah dileklerin yerine gelir..

canımmm saoll :))

deryacım ben cetrotil 3 tane kullandım zaten hemen ardındanda catlatma ignesi verdiler carşamba perşembe toplanır gibi geliyo bana hayırlısı olsun balım inşşallah

doğru tahmin:))

Ben kendim 9 kez hayal kirikligi yasadim 5 asilama 5 tup bebek denemem oldu

evet elincim yaaa. Allah sana peygamber sabrı mı vermiş .. Nasıl bir güç sabırdır bu .. Allah inşallah yüzünü artık güldürür...
Helal olsun sana , azmine..
Insan maddi manevi yıkılır..

kızlar bugun kontrole gittik. Perşembe günü sol tarafımdaki en büyük yumurtam 11 mm iken şimdi 15 mm olmuş...
Sağ tarafımdaki yumurtam 9mm iken 16,5 mm olmuş ..
Rahim kalınlığım 8mm iken 10 mm olmuş

rahim kalınlığım için bu çok iyi daha ilerlemesin dedi .. Yumurtalar için de iyi dedi . Bu doz tam sana uygunmuş. Güzel cevap verdi dedi . Aynen devam dedi. Pzt tekrar gidicez. Belki salı - çrş yada prş. Yumurtalarım toplanacak ..
Yumurta sayım ve transferim için yine bir şey söylemedi.. Toplayınca görcez kaç yumurta olcak dedi :))

iş görüşmemizde beklediğimiz bir şey çıkmadı

yarın sabah erkenden abanta gideceğiz turla.. Ufak tefek hazırlık yaptım . Bakalım nasıl geçecek gezimiz :)))
ignelerimi de yanımda götürücem orda yapıcam artık :)) çok komik olcak ama... Yapcak bişey yok :)) bugun de dışardaydık arabada yaptım ignemi ..

Yarın olmayacağım yani . Pzt kontrolden sonra yazarım şirkete gidince kızlar.

Görüşüürüüzzzzzz

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-sympathique ---- transfer gününü bekliyor (umut-tüp)
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp)
14-sevgi3434--- transfer :13 şubat ( umut-tüp )
15-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp)
16-fulya41-----( test günü :22 şubat - umut - tüp )
17-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp )
18-turuncu86---( test gününü bekliyor )
19-besa3467----( transfer günü : ?? - umut-tüp )
20-wisegirl81---test günü:21şubat ( umut - tüp )
21-
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-fındık faresi --- ( 7-13 şubat adetiyle başlayacak - umut - tüp )
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-herasles----rapor almayı araştıracak
25-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .

güzelim yarın için sana da bol şanslar.. Inşallah güzelce yumurtan rahmin içine atılır ve yerini sever, ayrılmaz. Sıkı sıkı tutunur sana..

Allah yardımcın olsun inşallah...

6. denememi haziranda yada temmuzda yapacam donmuslarla
bizde oyle buyuk bir sorun yok esimin spermi biraz dusuk olsada hamileligi engeleyecek bir durum yokmus, sonucta tup tedavilerimde esimde yeterince canli sperm buluna biliniyor..
aslinda sebebsiz kisirlikta diye biliriz..
ilk defa 5. tedavimde hamile kalmistim.. 4 haftalikkene dusuk yaptim gecen ay(( aklima geldikce hala agliyorum.. bir taraftanda Allah bana bir umut isigi gosterdi diye seviyorum

evet canim Allah bana peygamber sabri vermis, her negativ sonucundan sonra diger tedavimi dusunurum ne zaman baslaya bilirim.
hic bir zaman umudumu kaybetmedim..

masallah senin tedavide iyi gidiyor insallah sonu guzel olur.. aslinda yumurta takibinde dr. genelde kac embriyo olustugunu soyler daha dogrusu soylemesi gerekiyor

güzelim yarın için sana da bol şanslar.. ınşallah güzelce yumurtan rahmin içine atılır ve yerini sever, ayrılmaz. Sıkı sıkı tutunur sana..

Allah yardımcın olsun inşallah...

sagol canım aminnnnnnnnnnnnnn..inşallahhhhhh.sanada iyi eglenceler inşallah cok guzel vakit gecirirsiniz...donunce gorusuruz

Son düzenleme:
kızlar bu test gününü beklemek nekadar zormuş yaa...
tedavideki her aşamada gayet rahattım ama bu bekleme işi beni gerdi:)))
test günüme daha 8 gün var ufffff. bana 5. gün transferi yapıldı 8 şubatta test günüm 21 şubat çok değilmi sizcede? önce yaptırsammı ne dersiniz?

canım bende 2 saat oldu transferden geleli banada ayın 25 inde test yap dediler tam 12 gun sonra sanada 13 gun demşler 12 sindede yapsan demekki belli olur ama benm işim belli olmaz belki dayanamam ayın 23 unde yapar sonra yine yaparım benmde senn gibi 5.gun transferi inşallah ikimizinkide sımsıkı tutunur

kızlar herkese gunaydın...2 saat once transferim yapıldı inşallah sımsıkı tutunur rabbim yardımcım olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

sana sadece 1 gün fazla söylemişler..ben dayanamayıp 11.gün evde idrar testi yapmıştım.ve görmüştüm 2.çizgiyi..ertesi gün de kan testim vardı zaten merkezde.ama belli olmuyor kimisinin idrarda hemen görünmeyebiliyor..

kızlar herkese gunaydın...2 saat once transferim yapıldı inşallah sımsıkı tutunur rabbim yardımcım olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

hadi inşallah güzel sonuçlar verirsin buradan..hayırlı olsun transferin..sabırlı ol bu 12 gün ve bol bol dua et..moralin çok yüksek olsun...

Canım hayırlı olsun Bebişin sıkı sıkı tutunur inşallah Sağlıcakla da kucağına alırsın Ard arda güzel haberler veririz inşallah burdan Bol bol dinlenmene bak

oyle canim seni iyi anliyorum 12 gun insana 12 sene gibi gelir.. her tedavimde hic bir zaman test gunumu beklemedim testi hep 2 gun onceden yaptim.

hadi inşallah güzel sonuçlar verirsin buradan..hayırlı olsun transferin..sabırlı ol bu 12 gün ve bol bol dua et..moralin çok yüksek olsun...

canım sabır konusunda cok haklısın :)))))))))) cunku ben daha şimdiden saate bakıyomki akşam olmuşmu :))))) moralim gayet iyi sansıma yarın kandilde bol bol dua edicem zaten hepimize tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…