Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Canım hayırlı olsun Bebişin sıkı sıkı tutunur inşallah Sağlıcakla da kucağına alırsın Ard arda güzel haberler veririz inşallah burdan Bol bol dinlenmene bak

aminnnnnnnnnnnn canım allah razı olsun rabbim hepimizin yuzunu guldursun ama fulyacım hemen anne psikolojisine girdim :)))))))) elimi karnımdan alamıyom:KK1::KK1:

kızlar herkese gunaydın...2 saat once transferim yapıldı:KK37: inşallah sımsıkı tutunur rabbim yardımcım olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

cnm hayırlı olsun seninde transferin. inş hepimizinki sımsıkı tutunur annelerine.. birlikte bekliyeceğiz bu süreci inş çoook mutlu günler bekliodur bizleri:nazar:

aminnnnnnnnnnnn canım allah razı olsun rabbim hepimizin yuzunu guldursun ama fulyacım hemen anne psikolojisine girdim :)))))))) elimi karnımdan alamıyom:KK1::KK1:

Canım ilk gün bende öyleydim Bütün gün elim karnımdaydı Sanki elimi koyarsam tutunmasını sağlayacakmışım gibi Allahım İnşallah bize de annelik duygusunu yaşatır :KK49::KK49:

cnm hayırlı olsun seninde transferin. inş hepimizinki sımsıkı tutunur annelerine.. birlikte bekliyeceğiz bu süreci inş çoook mutlu günler bekliodur bizleri:nazar:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn...aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn...yarın kandil hepimizde dua ederiz inşallah sımsıkı tutunsunlar diye

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn...aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn...yarın kandil hepimizde dua ederiz inşallah sımsıkı tutunsunlar diye

allah tutunmayıda nasip etsin sevgi inşallah güzel haberlerini bekliyoz haberdar et bizleride:::

kızlar herkese gunaydın...2 saat once transferim yapıldı:KK37: inşallah sımsıkı tutunur rabbim yardımcım olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Hayırlı olsun inşllah sonu guzel olur doktorun kımdı pazar gunude ne guzel sakın sakın transferın olmuştur tek embrıyomu transfer oldu

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-sympathique ---- transfer gününü bekliyor (umut-tüp):nazar:
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp) :nazar:
14-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp ):nazar:
15-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp):nazar:
16-fulya41-----( test günü :22 şubat - umut - tüp ) :nazar:
17-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp ) :nazar:
18-turuncu86---( test gününü bekliyor ) :nazar:
19-besa3467----( transfer günü : ?? - umut-tüp ):nazar:
20-wisegirl81---test günü:21şubat ( umut - tüp ) :nazar:
21-
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-fındık faresi --- ( 7-13 şubat adetiyle başlayacak - umut - tüp ) :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-herasles----rapor almayı araştıracak
25-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .

:KK4:

canım bende 2 saat oldu transferden geleli banada ayın 25 inde test yap dediler tam 12 gun sonra sanada 13 gun demşler 12 sindede yapsan demekki belli olur ama benm işim belli olmaz belki dayanamam ayın 23 unde yapar sonra yine yaparım benmde senn gibi 5.gun transferi inşallah ikimizinkide sımsıkı tutunur
canım allah yardımcın olsun.. allah sana anneliği nasip etmiştir inşallah bebeğin sıraya girmiş geliyordur... allah dualarını kabul etsin. yorma kendini dinlen hep . bol bol meyva ye. gaz yapıcı şeylerden uzak dur. hapşurup öksürmemeye dikkat et...

koru kendini

Canım ilk gün bende öyleydim Bütün gün elim karnımdaydı Sanki elimi koyarsam tutunmasını sağlayacakmışım gibi Allahım İnşallah bize de annelik duygusunu yaşatır :KK49::KK49:

garip bir şey dimi .. aslında anatomi olarak hamilesin, yavrun içerde ama 12 gün beklemen gerek gerçekmi diye??

allah herkese annelik nasip etsin..kimseyi evlatsızlıkla sınav etmesin rabbim ..

--- sabah kontrolüm var. gelince yazarım . gezimiz çok güzel ama çok yorucuydu... yeni geldik hemen bi size bakıyım dedim ..
ben yatar kızlar.. öpücükler...

ah ah hiç sorma elim karnımda geziniyom bide yukarı dogru tutuyom :KK1: sanki düşerse tutucakmışım gibi bugun bakıyorum da şoyle hepimizin haline o kadar uzucuki rabbim yarınki mubarek mevlit kandilinin yüzü suyu hürmetine hepimize anneligi nasip etsin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

valla ne bileyim...her ne kadar düşünmemeye çalışsak bile içten içe ciddi anlamda kaybetme korkumuz oldugu ıcın daha tam anlamıyla sindirmiş degılız.sen ne durumdasın?

hayırlısı olsun.

allahım hayırlısıyla dunyaya getirmeni nasip etsin inaşallah...bende transfer oldu ayın 25 i sonucu beklyorum bakalım inşallah sımsıkı tutunur

canım allah yardımcın olsun.. allah sana anneliği nasip etmiştir inşallah bebeğin sıraya girmiş geliyordur... allah dualarını kabul etsin. yorma kendini dinlen hep . bol bol meyva ye. gaz yapıcı şeylerden uzak dur. hapşurup öksürmemeye dikkat et...

koru kendini

garip bir şey dimi .. aslında anatomi olarak hamilesin, yavrun içerde ama 12 gün beklemen gerek gerçekmi diye??

allah herkese annelik nasip etsin..kimseyi evlatsızlıkla sınav etmesin rabbim ..

--- sabah kontrolüm var. gelince yazarım . gezimiz çok güzel ama çok yorucuydu... yeni geldik hemen bi size bakıyım dedim ..
ben yatar kızlar.. öpücükler...

amin canım inşallah tutunur.yarın sende yazarsın muayenen nasıl gectigini inşallah guzel haberler alırsın allah yardımcın olsun canım

ah ah hiç sorma elim karnımda geziniyom bide yukarı dogru tutuyom :KK1: sanki düşerse tutucakmışım gibi bugun bakıyorum da şoyle hepimizin haline o kadar uzucuki rabbim yarınki mubarek mevlit kandilinin yüzü suyu hürmetine hepimize anneligi nasip etsin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Annelik iç güdüsüyle yapıyoruz bunları galiba :KK49:Bu durum iki gün sürdü Şimdi gayet iyiyim Çoğu zaman tedavi gördüğümü unutuyorum bile Gayet relaxım Hatta yarın işe başlıyorum İnşallah akıllı öğrencilerim beni fazla yormaz

slm kizlarr ben dondum fransaya :KK51:

cuma gunu transferim yapildi suan beklemedeyim bakalim sonuc ne olcak
23 suabatta yani haftaya carsamba belli olcak zaman nasil gececek bilmiyorum:18:
insallah hepmizin sonu hayirli olur

Günaydınn Hayırlı kandiller :KK71:

sona yaklaşıyorum artık perşembe test günüm :KK69: Allahım bu mübarek günün yüzüsuyu hürmetine dularımızı kabul eder yavrularımıza kavuşturur inşallah...amiinn....

Kızlaaaar, sevgililer gününüz kutlu olsuuuuun....Kandiliniz hayırlara vesile olsun,güzel bir hafta hepimizin olsun.

Bu hafta ıyı gecen transfer haberleri ve test günü olanlar varsa hamiş haberleri alalımmm...:79:

X