Umudumuz Umut olsun

TOPıĞıMıZıN GÜZEL ANNELERı
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987 Batuhan
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982 Yiğit
* RUMELıLı.................................( Gülşen )........29.03.1979 ıdil
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984 ??

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMıŞLERıMıZ

* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978
* aabeyazmelek..........................( Feyza)............24.09.1984

* melankolia.............................. ( Pınar )............26.02.1985
* rasema.......................................(Semr a.)................10.01.??

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* raziş...................................15 Nisan ( Raziye )............03.06.1984
* cetrefilli...............................18 Nisan (Ayşe )...............13.05.1981
* Rahel..................................24 Nisan ( Emel )..............15.02.1978
* nevgul61..............................28 Nisan ( )..............19.08.1981
* crazybaby.......................... 29 Nisan ( Nasip )...........28.01.1972
*zeytin1007....................................... . (Sinem).............25.10.1982
* aylint............................................ .....(Aylin)...............11.04.1979
* alabama......................................... .( Şebnem )...........07.08.1971
* cancer............................................ ..( Merve ).............23.06.1982
* bbaran............................................ .. (Beyza )..............
* asiş.............................................. ..... ( Asiye ).............15.02.1981

BıZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABıLMEK ıÇıN ELıMıZDEN GELENı YAPALIM GERıSıNı ALLAHA BIRAKALIM

HADı ARTIK BOYANSIN LıSTEMıZ PEMBEYE

Son düzenleme:
selam kızlar

beni özleyenlşere teşekkür ederim bende sizleri özledim:eek:
kız ne zaman doğum yaptı nazmiye adı ne bebişimizin

NAZMİYECİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN HAYATIM
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYE NASİP ETSİN CANIM
:nazar:

selam kızlar sizi biraz merakta bıraktık ama anca gelebıldım..kızım sabırsız cıktı erkenden geldı bırazda sorunlu...martın 4unde tedavı için hastaneye yatmıstım yıne serum takvıyesı alacaktım tansıyonum cok yukseldı bı aksamda şiştim.5ınde saat 14:30sıralarında acıl sezeryana alındım..şiddetli prelamski denen hastalıgı gecırmısım.kızım benı zehırlemeye baslamıs.acıl oldugu ben yemek yedıgım ıcın doktorum bayıltamadı epıdurel sezeryanla kızım geldı.ben ıkı un yogun bakımda kaldım tansıyonumu dusuremedıler 13 gunde hastaneden cıkartmadı doktor tansıyonumu yoluna sokana kadar.kızım da 9 gun küvezde kaldı..buarada tansıyondan dolayıda bebegım gelişememişş 44cm 2040 gr.dunyaya geldı hastaneden cıkarken 1900 gr dusmustuu..cok sukur suanda ıkımızde ıyı sayılırız..kızım kuvezde hazıra alıstıgı ıcın benı emmiyoo 10gun sonra bırbırımızı gorebıldık oda alısmıs hazıra yorulmak ıstemıyoo:)))mama ile beslanıyoruz şuan ama bı sorunumuz var premature bebek oldugu ıcın mıde kapakcıgı gelısmemıs yedıgını kusuyoo ve benı cok korkutuyoo buarada kızım kılo almaya basladı 2700 oldukk boyumuzda 46 cm..bızden sımdılık bu kadar bıraz gecıktım hepınızı merakta bıraktıgımız ıcın özürdileriz herkes iyidir umarımm gecmısı okuyamıyorum ama yarın gırmeye calısıcam sızden haberlerı alıraım ınsallahh
nazmişin alıntısı nasipcim

nasip listene henüz gelişme yolunda olan tek yumurtalı bir pcoluyu kabul edermisin.28 nisan 19.08.1981

selam ayşe iyiyim çok şükür idare ediyoz bugün daha pozitifim nevgülcüm hayırlısı olsun dualarımız seninle bunada çok şükür dimi hayatım. benim bi arkadaşım çikolata kistiyle ve tek kanalla hamiş kaldı ve doğurdu yeterki nasip olsun allah her türlü veriyo canım.
allahım ne kadar seviniyorum böyle şeyler duydukça, bizim spermlerimizin gözü mü kördün nedir? bi kanalı bulamıyolarmirmirmirmir nasipten öteye gidilmiyor evet, gelecek bebişler, hayırlısıyla bu ay hop hop hopluycaz yaaaa, güzel güzel haberler almak he kadar mutlu eder hepimizi. haydi kızlar çalışmalardan yılmayın tamam mı???
aksam ben yılmadım, hatta bir ara uyuklamaya geçti hoplattım valla, kaçar mı beeeedelikafadulden

allahım ne kadar seviniyorum böyle şeyler duydukça, bizim spermlerimizin gözü mü kördün nedir? bi kanalı bulamıyolarmirmirmirmir nasipten öteye gidilmiyor evet, gelecek bebişler, hayırlısıyla bu ay hop hop hopluycaz yaaaa, güzel güzel haberler almak he kadar mutlu eder hepimizi. haydi kızlar çalışmalardan yılmayın tamam mı???
aksam ben yılmadım, hatta bir ara uyuklamaya geçti hoplattım valla, kaçar mı beeeedelikafadulden

:roflol::roflol: benimki tek yumurtamız var onuda kaybedemeyiz diyip kendi hopladı. :roflol:

:roflol::roflol: benimki tek yumurtamız var onuda kaybedemeyiz diyip kendi hopladı. :roflol:

valla bravo, çok takdir ettim şimdi bak:roflol:a.s bizim yumurtlama aynı zamandaysa aynı zamanda hamiş kalırız nevgül beee, gerçi kötü taraftan da adet olursak aynı zamanda oluruz, aynı zamanda kapris yaparız:roflol::roflol:

valla bravo, çok takdir ettim şimdi bak:roflol:a.s bizim yumurtlama aynı zamandaysa aynı zamanda hamiş kalırız nevgül beee, gerçi kötü taraftan da adet olursak aynı zamanda oluruz, aynı zamanda kapris yaparız:roflol::roflol:

inşallah a şıkkı aynı zamanda hamiş kalırız.aynı anda seviniriz bee.

kızlar ben hesaplamayı bıraktım hesap yaptıkça takip ettikçe nazlanıyor veletler
zaten koçişte hasta boş geçiyor günlerim:jeyyar:senağlama

kızlar ben hesaplamayı bıraktım hesap yaptıkça takip ettikçe nazlanıyor veletler

listeye eklediğin için sağol eline sağlık adımı yazmak istersen gülsüm.çokkk geçmiş olsun.koçişine iyi bak hemen iyileşsin de başlayın çalışmalara.

Son düzenleme:
inşallah a şıkkı aynı zamanda hamiş kalırız.aynı anda seviniriz bee.
inşallaaaaaah,amin:Saruboceq:

valla hesaplamak bu aralar pek bi keyifli geliyo heyecan yapıyo insan da artık kabak tadı vermeye başladı doğru diyosun nasipcim, eşinin nesi var canım geçmiş olsun

evet umarım iyilerdir arada bir cee de nazmiyecim haber ver kızının adınıda sölemedin merak ediyoruz

evet canım istemeye ısrar etmeye ve sonucun iyi olacağını düşünmeye hayal etmeye devam... zamanı bilemiyoruz belki yarın belki yarından da yakın ama sonuca allahın izniyle varacağımızı düşünmemiz gerekiyo, düşcez ama yine kalkcaz başka çaresi yok. belki stresi azaltıp sürekli kilit halinde düşünmememiz gerekiyo onu başaramıyoruz ama ben kendi adıma az da olsa yol kattettiğimi düşünüyorum. Gerisi de boş sildim gitti

Son düzenleme:
sildim dediğim gibi önemli olan anne olmamız inşallah birgün anne olacağız

Son düzenleme:
slm kızlar afiyet olsunnnn ben geldim öğle arası ya biraz daha rahat giriyorum şebooo yazdıklarından bişe anlamadım ben canım kafam biraz dağınık bu ara
benim kociş aradı aramız düzeliyooo galiba kızlar akşama adamı ayartırım çalışmalara tekrar devam :jeyyar:

X