Umudumuz Umut olsun

Selam kızlarr... Ne var ne yok ? Okuduğum kadarıyla herkes iyi :)))
Bu arada Ayşe cim rahim filminde korkulacak birşey yok. Şebo nunda dediği gibi hemen olup bitiyor :)) Umarım bir aksilik çıkmazda tez zamanda hamiş haberini alırız..

herkes o kadar güzel, o kadar iyi niyetli ki, umarım tüm kızlar güzel güzel haberlerle şenlendiricez burayı...
hamiş merve sana da geçmiş olsun, tatlı sıkıntılar bunlar, maşallah size...:nazar:
inşallah,aminn:Saruboceq:
herkese afiyet olsun kızlaarrrrrrr.ayliinnn özellikle sana. :1closedeyes:
hah şöle yola gellülülülülülü

Bu arada Ayşe cim rahim filminde korkulacak birşey yok. Şebo nunda dediği gibi hemen olup bitiyor :)) Umarım bir aksilik çıkmazda tez zamanda hamiş haberini alırız..
selam canım,hoşgeldin:1hug:

bugün senin yumurtlama günün müüüüdelikafadulden

hoş bulduk aylincim...Evet takvime göre bugün :))) Ama sanırım ben dün yumurtladım yada pazar günü...
çünkü dün sancım vardı kasıklarımda.. Pazar günü ise akıntım ...

Sen benım hikayemi bilmiyorsun demek :))) Eşimde sorun var canım..Sperm sayısı olması gerekenden biraz düşük. O nedenle umudum yok dedim...Yani bir var bir yok :)))

ya kızlar bişey sorucam.şu takvimi nasıl yapıyosunuz.ikincisi ilişki yumutlama günlerindemi sadece önemli.kafam karıştı.öncesi sonrası varmı.

selam milletttttttkaydirigubbakcemile3
dün hani şeker yüklemesi vs vardı yaaaa sabah sabah-9.40 gibi aslında ama benim için sabahın körüüüüü:roflol:-yola çıktık hava da soğukk neyse gittik muayenehaneyee orada bir doktor daha var o da şeker hastasıymışşş sen al striplerin hepsinii onca yolu boşu boşuna yürümüş olduk hemde aç acınaaa sonrada hastaneye git gelll derken bendeniz şifayı iyice kaptıı yattım akşama kadarrr bu sabah aynı yolu tekrar çektikkkk neyse yükleyiverdik sonunda şekeriii 89 a 126 çıktııııııı:teytey::teytey::teytey:kan tahlili sonucu cumaya alınacakmışş onda da sorun yoktur sanırım işte gelemedim bugün haber verem dedim merak eden etmeyen herkeze duyrulurrrrr:kahve:
ee sizler napyonuz bakimmm keyifler yerinde sanırımm çalışmalar başlamışş çizelgeler yapılmışşş hadi hayırlısı olsunnnnn sonu bebiş olsunnn inşallahhhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
emoşummmm sen otur biraz dahaa kırkın çıkmadı kızzz ama sıkılıyor insan bilirimm de yanında oğluşun var yaniiiii ben aylardır sıkıntıdan patladım sonra bir açıldım pir açıldım şifayıda kaptımmmmmfisfisfis
nasip yine kayıplarda sanırımmm ha bu arada dikkatimden kaçmıyor değil ben geliyom kimse kalmıyorrrrr:eek:klava::eek:klava:ama şimdi ben kalırmıyım bilmemmm malum happpppşuuuuuuuusenağlama
neyse canlarımmm hepinizi kocaman öpüyoruzzz mucuksss mucukssssŞenizŞeniz

Hoşgeldin Ayşemmm..Geçmiş olsun...Dikkaet et kendine ve yiğenimize :)))
Gülsüm cüm takvimi bir siteden yapıyoruz. sonra kontrol panelinde kilo takibi bölümüne yapıştırıyorsun..Bu kadar basit :))) yumurtlama günleri önemli tabii. O günlerde yani yumurtanın çatladığı günler spermleri yakaladın yakaladın :))) Yoksa bir dahaki çatlamaya kadar ne yapsan boş :)))

Sen benım hikayemi bilmiyorsun demek :))) Eşimde sorun var canım..Sperm sayısı olması gerekenden biraz düşük. O nedenle umudum yok dedim...Yani bir var bir yok :)))
canım sen takma kafana, Allahtan ümit kesilir mi, kk da bisürü böyle örnek var, yok denecek kadar az spermi olanların eşleri bile doğal yoldan hamile kalabilmiş, Allah istesin yeter.. sen de ümitsizliğe kapılma,dua et ve elbette dr. tedavisine bakın... beyin olarak inanmak, olumlu düşünmek çok önemli
ya kızlar bişey sorucam.şu takvimi nasıl yapıyosunuz.ikincisi ilişki yumutlama günlerindemi sadece önemli.kafam karıştı.öncesi sonrası varmı.
ben sana takvim yaparım gülüm istersen... ama unutma yumurtlama günü önemli ama hiç belli olmuyo bazen geç ya da erken yumurtlama da oluyo... onun için mümkün olduğunca yumurtlama günü demeden günaşırı ilişki bence en mantıklısı, sonrası Allaha kalmış tabi, o dileyecek.
selam milletttttttkaydirigubbakcemile3
dün hani şeker yüklemesi vs vardı yaaaa sabah sabah-9.40 gibi aslında ama benim için sabahın körüüüüü:roflol:-yola çıktık hava da soğukk neyse gittik muayenehaneyee orada bir doktor daha var o da şeker hastasıymışşş sen al striplerin hepsinii onca yolu boşu boşuna yürümüş olduk hemde aç acınaaa sonrada hastaneye git gelll derken bendeniz şifayı iyice kaptıı yattım akşama kadarrr bu sabah aynı yolu tekrar çektikkkk neyse yükleyiverdik sonunda şekeriii 89 a 126 çıktııııııı:teytey::teytey::teytey:kan tahlili sonucu cumaya alınacakmışş onda da sorun yoktur sanırım işte gelemedim bugün haber verem dedim merak eden etmeyen herkeze duyrulurrrrr:kahve:
ee sizler napyonuz bakimmm keyifler yerinde sanırımm çalışmalar başlamışş çizelgeler yapılmışşş hadi hayırlısı olsunnnnn sonu bebiş olsunnn inşallahhhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
emoşummmm sen otur biraz dahaa kırkın çıkmadı kızzz ama sıkılıyor insan bilirimm de yanında oğluşun var yaniiiii ben aylardır sıkıntıdan patladım sonra bir açıldım pir açıldım şifayıda kaptımmmmmfisfisfis
nasip yine kayıplarda sanırımmm ha bu arada dikkatimden kaçmıyor değil ben geliyom kimse kalmıyorrrrr:eek:klava::eek:klava:ama şimdi ben kalırmıyım bilmemmm malum happpppşuuuuuuuusenağlama
neyse canlarımmm hepinizi kocaman öpüyoruzzz mucuksss mucukssssŞenizŞeniz
çokk sevindim canımm görüşürüz

Ayşe cim abartıyorlar inan bana :))) Tamam sancı oluyor onu kabul ediyorum..Benımde oldu hemde çokkk..Ama dayanılmayacak gibi değil..Bence anestezi almaya hiç gerek yok..Ama yine de sen bilirsin.

Hoşgeldin Ayşemmm..Geçmiş olsun...Dikkaet et kendine ve yiğenimize :)))
Gülsüm cüm takvimi bir siteden yapıyoruz. sonra kontrol panelinde kilo takibi bölümüne yapıştırıyorsun..Bu kadar basit :))) yumurtlama günleri önemli tabii. O günlerde yani yumurtanın çatladığı günler spermleri yakaladın yakaladın :))) Yoksa bir dahaki çatlamaya kadar ne yapsan boş :)))

hangi site bu.yada nasıl bulabilirim

ayliniiimm istiyorum zahmet olmazsa yaparmısn.bende takvimin bir kaçgün öncesinden bir kaç gün sonrasına kadar devam ederim aganigiye:roflol:

canım son adet tarihini ve kaç günde bir olduğunu söyle ben sana yapayım burdan linki atayım. sende onu yapıştır istersen. Ama yinede adres :etickr.com

kızlar çokk takılmayın bu yumurtlama gününe, tamam tahmin edilen yumurtlama günü civarındaki günleri boş geçmeyin ama diğer zamanlarda olan ilişkiden hamişlik olmaz diye bişey yok. bi arkadaşımı örnek vereyim,korunuyolardı, adeti bittikten hemen sonra nasılsa olmaz bişe diye korunmamışlar, ve bebeği oldu! onun için takılmayın çok...

X