Umudumuz Umut olsun

ailem konutkentte, ama doğma büyüme cebecidir toprağım..

benim okulum cebecide... geliyosundur o zaman ailene ankaraya.. ben seviyorum ankarayı ya, gridir ama ayrı bi havası var.. bi de eşim buralı ve burda bulduk birbirimizi, yani doğrusu o beni buldu, iyiki de bulmuş bea:asigim: o yüzden ankara bende başkadır, uzak kalsam özlerim.

özlenmez mi ankara yaaa, sivastan daha gri deil sonucta, ben sevemedim burayı ama yasıyoruz işte. ben de kocişimi burda buldum diye gitmiyorum bi yere:roflol::roflol:
sen ankarada nerde oturuyosun?

ben de çubuğa alışmakta zorlandım... sevmiyorum fazla, hiçbişe yok... tek güzel yanı kociş buralarda büyüdü diye bakmak:roflol:

selammm...ooo parolalar falan...ben de tuttum bu parolayı ama uygulama kısmında sıkıntı var :))) napalım artık bi 5 ay daha sabır...inşallah siz de tez zamanda böyle perhizler yapmak zorunda kalırsınız kızlar...amiiiiiinnnnnnn....

hoşgeldinn güzel hamişimiz:CüvCüv:

amiiiiiiiiiiiiiiin)

aylincim 8 yıldır sivastayım ben

iyiyiz canım..tetanozdan dolayı biraz kolum ağrıyo ama çok diil...şimdi de oğluşumla yürüyüşe çıkıyoz...hadi bize baş baş...

inşallah canım biz aldık hamiş haberleri geçen yıldan beri, hemde doğurdular bile sıradakiler bekliyo hayırlısıyla onlarda doğurcak allahın izniyle.

inşallah canım biz aldık hamiş haberleri geçen yıldan beri, hemde doğurdular bile sıradakiler bekliyo hayırlısıyla onlarda doğurcak allahın izniyle.

herkes o kadar güzel, o kadar iyi niyetli ki, umarım tüm kızlar güzel güzel haberlerle şenlendiricez burayı...
hamiş merve sana da geçmiş olsun, tatlı sıkıntılar bunlar, maşallah size...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…