Umudumuz Umut olsun

içmeye başladıktan 2-3 gün sonra acayip bir akıntı başladı, ve adetime kadar devam etti, ama adetim çok ağrılı oldu, soğanla alakalı deil tabi bu , gereksiz bir ayrıntıydı:roflol::roflol:
e aylin geçmişi okuduğumda 9 günlük bir gecikmen vardı senin, doktora gidecektin, ne kaçakları oynuyorsun yahu git de bi görünsene doktora:eek:klava:

nevgül internetteki hesaplamalara güvenme bencede, en güzel günaşırı da çalışan biri olunca yorgunluktan bayılıp sızmadan zor tabidelikafadulden
GÜLÜM BEN 9 GÜN GECİKTİM EVET VEEEE, KIRMIZI KART YEDİM SONRAAA, SEN ONU GÖRMEMİŞSİNsenağlama

içmeye başladıktan 2-3 gün sonra acayip bir akıntı başladı, ve adetime kadar devam etti, ama adetim çok ağrılı oldu, soğanla alakalı deil tabi bu , gereksiz bir ayrıntıydı:roflol::roflol:
e aylin geçmişi okuduğumda 9 günlük bir gecikmen vardı senin, doktora gidecektin, ne kaçakları oynuyorsun yahu git de bi görünsene doktora:eek:klava:

nevgül internetteki hesaplamalara güvenme bencede, en güzel günaşırı da çalışan biri olunca yorgunluktan bayılıp sızmadan zor tabidelikafadulden
valla ben de yorgun olunca çok zor geliyo bazen, neyseki kocişe hergün desen hergün çalışmaya hazır:roflol:

GÜLÜM BEN 9 GÜN GECİKTİM EVET VEEEE, KIRMIZI KART YEDİM SONRAAA, SEN ONU GÖRMEMİŞSİNsenağlama

yok yok gördüm de normal koşullarda da 9 günlük gecikmeden sonra doktora bir cee eee demelisin canım, nedendir o kadar gecikme sonuçta??

kaydirigubbakcemile2

canım hatırlıyosan muhabbetini yapmıştık, yani bir sonraki adete kadar bekleyim, duruma bakayım yine bi anormallik olursa gideyim diye karar verdim en son... bazen olurmuş stresten falan gecikme...

hıııı tamam ozaman.

yok yok gördüm de normal koşullarda da 9 günlük gecikmeden sonra doktora bir cee eee demelisin canım, nedendir o kadar gecikme sonuçta??
canım kızlarla burda da konuştuk, bi araştırma da yaptım, her kadında yılda bi iki kere gecikme olabilirmiş... biraz bekleyim diyorum sonraki adete kadar.. ama sonra genel bi kontrole gidicem inşallah

inşallah aylin.bu arada ben yarın dr gidicem hepinizin dualarını bekliyorum.inşallah güzel şeyler duyarım.kocam benden daha çok merak ediyo

sorma vallaha kıskandım hıh.inşallah inşallah sinemin dediği gibi bu ay çalışmaları sıkı tutuyoruz ona göreeee..bu arada herkese günaydınlar.

gerçi ben bu ay çok çalışamadım ama bi daha ki aya çooook sıkı çalışcam çooook.

gittim geldim razişim de, hiç iyi şeyler duymadım, kist yumurtlamamı geciktirmiş bu ay:KK43:(

canııııım iyiyiz biz, senin de iyi haberlerini alınca daha iyi oluyoruzkaydirigubbakcemile3

günaydın sinemcim, inşallah inşallaaah ne denir başka bu sözlere:dance:

herkese günaydınlar canlarım, keyifler nasıl bakem. dün benim ketum doktor bülbül gibin herbişeyi anlattı valla, değiştireceğimi mi anladı nedir:roflol:
bu şekilde devam ederse önümüzdeki adetimden sonra tüplerimde yapışıklık olup olmadığına bakılmak için bir film çekecek bana, biraz sıkıntılıymış sanırım, bunu yaptıran var mı aranızda kızlar yaaa, yusuflamaya başladım valla:roflol::roflol:

hiiiiç yusuf yusuf olma canım ben çektirdim gidiyosun derin nefes alıp şöyle bi relax oluyosun bi alet takıyolar ve ordan sıvı veriyolar üç beş saniye bilemedin bi dakka sürüyo adet sancısı gibi hafif bi sancı oluyo o kadar sonra o verdikleri sıvının iki kanaldan geçip geçmediğine bakıyolar kanallar tıkalıysa ağrın daha fazla olabilir ama inşallah değildir ki o zaman hiç ağrın olmuyo. sadece eğer varsa hafif yapışıklık o açılmış oluyo vee bende olmadı ama genelde %20 kanalların yapışıklığının açılmasından dolayı sonraki ilk iki üç ay hamile kalmayüzden artıyomuş canım.

ayy inşallah düşünsene AYLİN geliyo hamileyimmmmmm, sinem geliyo hamileyimmm,merve geliyo hamileyimmmm.sen geliyosun hamileyim.şebnem geliyo hamileyim.ben geliyorum hamileyim.raziye hamileyim heeyytt bee ne süper olur.:dance:

ah ahhh vallahi ağzından bal damlıyo inşallah canım ya hepimiz mutlu günleri yaşayacağız yaşarız umarım

hiiiiç yusuf yusuf olma canım ben çektirdim gidiyosun derin nefes alıp şöyle bi relax oluyosun bi alet takıyolar ve ordan sıvı veriyolar üç beş saniye bilemedin bi dakka sürüyo adet sancısı gibi hafif bi sancı oluyo o kadar sonra o verdikleri sıvının iki kanaldan geçip geçmediğine bakıyolar kanallar tıkalıysa ağrın daha fazla olabilir ama inşallah değildir ki o zaman hiç ağrın olmuyo. sadece eğer varsa hafif yapışıklık o açılmış oluyo vee bende olmadı ama genelde %20 kanalların yapışıklığının açılmasından dolayı sonraki ilk iki üç ay hamile kalmayüzden artıyomuş canım.

yaa şebnem vay ya, yazadıklarını okuyunca heeycandan gözlerim doldu, inşallah dediğin gibi varsa da yapışıklık o an açılır, bir bakmışsınız burdan taklalar atıyorum hamişim diye. ben bu topiğe yazmayabaşlayalı kimseden hamiş haberi almadım, tez zamanda inşallah, herkesin yüzü gülsünhihoyyyt

yaa şebnem vay ya, yazadıklarını okuyunca heeycandan gözlerim doldu, inşallah dediğin gibi varsa da yapışıklık o an açılır, bir bakmışsınız burdan taklalar atıyorum hamişim diye. ben bu topiğe yazmayabaşlayalı kimseden hamiş haberi almadım, tez zamanda inşallah, herkesin yüzü gülsünhihoyyyt

AMİNNNhihoyyyt

X