Umudumuz Umut olsun

evet canım yeni buluşma yerimiz burasıymış.. Esma sağolsun 2 gündür özel mesaj diye bu nedenle sorup duruyormuş..:))) Hoşgeldin...Bende hoş geldim...İnşallah bu ay boş gelmemişizdir..:))))

heehe evet ondan.. emel sen iyi değerlendiremedin öle diyordun kız bi bakıyorsun tutmuş bu ay:CüvCüv:

heehe evet ondan.. emel sen iyi değerlendiremedin öle diyordun kız bi bakıyorsun tutmuş bu ay:CüvCüv:

o zaman hayatımda yaşadığım en büyük sürpriz bu olur hayatım..Keşke Allahımın izniyle öyle birşey olsa..:Saruboceq: diyelimki oldu o zaman yumurtlama gününe felan bakmıyor bu iş derim ve kesinlik kazanır..Amaaaa benım kasık ağrılarım başladı bile :eek: Ne yapalım kısmet değilmiş deyip geçeceğim..:1hug:

merve bugün senin yumurtlama gününmüş...::))) Çalışmaları bırakma..Doktor bana adetin 10.günü başla 17. güne kadar gün aşırı birliktelik yaşayın demişti.. sende hemen bırakma çalışmaları tamam mı.
Şebnem canım sen neler yapıyorsun diğer topikte görüşemedik..

ay bilmiyorum emelcim bugün dördüncü günüm reglin bu ayda deneme yapsammı iğne filan diye düşünüyorum. yoksa salsam mı çayıra mevlam kayıra

o zaman hayatımda yaşadığım en büyük sürpriz bu olur hayatım..Keşke Allahımın izniyle öyle birşey olsa..:Saruboceq: diyelimki oldu o zaman yumurtlama gününe felan bakmıyor bu iş derim ve kesinlik kazanır..Amaaaa benım kasık ağrılarım başladı bile :eek: Ne yapalım kısmet değilmiş deyip geçeceğim..:1hug:

kasık ağrıların nasıl adet olcak gibi mi? benimde var ama yumurtlamadan dolayı bende bu ay olmazsa önümüzdeki ay hiç hesaplamıcam yatmıcam öle uzun uzun milletin nasıl tutuyo banane dicem yani:eek:

merve bugün senin yumurtlama gününmüş...::))) Çalışmaları bırakma..Doktor bana adetin 10.günü başla 17. güne kadar gün aşırı birliktelik yaşayın demişti.. sende hemen bırakma çalışmaları tamam mı.
Şebnem canım sen neler yapıyorsun diğer topikte görüşemedik..

evet canım aynen bende öle yapıyorum bakalım allah büyük hihoyyyt

bende bu ay öyle yaptım kızlar hiç hesaplamadım yok yastıkmış felan onlarla da uğraşmadım yani olursa süpriz olur gibi bişey bundan sonrada böyle devam edecem:kahve:

kızlar ya benim canım havuç salatası istiyor şöyle havuş karalahana maydonoz ay allahım bu yaz günü nerden bulacam ben ay nasıl istiyor canım ya

bulursun kız havucu var marketlerde niye bulamayasın kociş napiyo aranız nasıl derya varmı bi gelişme

kasık ağrıların nasıl adet olcak gibi mi? benimde var ama yumurtlamadan dolayı bende bu ay olmazsa önümüzdeki ay hiç hesaplamıcam yatmıcam öle uzun uzun milletin nasıl tutuyo banane dicem yani:eek:

yaa inan anlamıyorum bu ay biraz değişik yumurtladığımı bile farketmedim..Acaba yolculuk esnasındaydım yorgunluktanmı hissetmedim diyeceğim ama ağrım olmadı hiç..1-2 gündürde sol tarafımda hafif ağrılar oluyor.Bazen sağ..:jeyyar: amann karışık bir durum anlayacağın..bencede en iyisi takmamak..Olacaksa olur kısmetse yani...Yok yat yok kalkma yok ayakları kaldır...Annelerimiz bunların hiçbirini yapmamıştır umarım..2 - 3 sene araylada doğum yapmışlar..naniknanik
Şebnem cim bence sen bir yola başladın madem..Ben bu ayda devam et dedim..Allahın hakkı 3 tür.. Olmadı ara verirsin.Kafanı rahatlatırsın..Ama herşeyin hayırlısı canım..

X