Umudumuz Umut olsun

kızlar meraba bende geldim aranıza bebeğimi daha 3 gün önce düşürdüm şu an biraz depresyondayım ama umutluyum bi dahaki ay yani olmazsa öbür ay en geç bi kaç ay diyelim biz buna benimde bebeğim gelicek ama bu sefer bana sımsıkı tutuncak inanıyorum ve umutluyum 2009 a o içimdeyken giricem inşallah

kızlar meraba bende geldim aranıza bebeğimi daha 3 gün önce düşürdüm şu an biraz depresyondayım ama umutluyum bi dahaki ay yani olmazsa öbür ay en geç bi kaç ay diyelim biz buna benimde bebeğim gelicek ama bu sefer bana sımsıkı tutuncak inanıyorum ve umutluyum 2009 a o içimdeyken giricem inşallah

inşallah canım yaaaaasenağlamasenağlamasenağlama
Allah gönlüne göre versin canımmmmmmma.s.

canım çok geçmiş olsun allah tekrar yaşatmasın bebeğini kucağına almayı nasip etsn :CüvCüv:

merhaba kızlar bende aranıza katılayım istedim bende bu ay ilk tüpbebek denememi yapıcam içimde tuhaf bi heycan var sanki hep ikiz olacak gibi geliyo allahın izniyle öyle büyük bi umutla bekliyorum ki umarım hepimiz bebişlerimizi en kısa zamanda kucaklarız

hayırlısı olsun canım inşallah hamile kalırsın ikizlerini bi an önce kucağına alırsın

merhaba kızlar bende aranıza katılayım istedim bende bu ay ilk tüpbebek denememi yapıcam içimde tuhaf bi heycan var sanki hep ikiz olacak gibi geliyo allahın izniyle öyle büyük bi umutla bekliyorum ki umarım hepimiz bebişlerimizi en kısa zamanda kucaklarız

inşallah cnmm bebeklerini kucağına alırsınn aminn bizede gelsin artık bebiş..

günaydın merve nazmiye iyilik valla ne olsun dün tarkan konseri vardı oraya gittik çok güzeldi ya iyice eğlendik geldikkk

günaydın merve nazmiye iyilik valla ne olsun dün tarkan konseri vardı oraya gittik çok güzeldi ya iyice eğlendik geldikkk

ohh konserler falan gezıyosunuz ya ben eve gırınce hıc cıkasım gelmıyo gozum hep yatakta hep uyumak ıstıyo işe gelıyom ogleye kadar uykum acılmıyoooo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ohh konserler falan gezıyosunuz ya ben eve gırınce hıc cıkasım gelmıyo gozum hep yatakta hep uyumak ıstıyo işe gelıyom ogleye kadar uykum acılmıyoooo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla benim bebek büyüyünce şarkıcı olacak ikinci konseri bu boddinin
ama nazmiye bende aynı senin gibiyim hiç yataktan kalkasım gelmiyo

oohh iyi yapmışsın boddinde oynamıştır içindekaydirigubbakcemile3
bende yumurtlama günlerimdeyim ya öyle uykum var ki şuan klavyeye basarken bile içim uyuyormirmirmirmir

tünaydın kızlar ben geldim:roflol::roflol:
nabersiniz bakayım kimler var nazmiye merve esma ayşe şebnem başka bizden kimlere haber verdiniz
kızlar sormayın dün kahvaltı hazırlamaya gittim ya domatesçi geçiyordu hadi alıp şişe domatı yapayım dedim 56 kilo domat rendeledim dün canım çıktı

tünaydın kızlar ben geldim:roflol::roflol:
nabersiniz bakayım kimler var nazmiye merve esma ayşe şebnem başka bizden kimlere haber verdiniz
kızlar sormayın dün kahvaltı hazırlamaya gittim ya domatesçi geçiyordu hadi alıp şişe domatı yapayım dedim 56 kilo domat rendeledim dün canım çıktı

HOŞGELDINNNNhihoyyythihoyyyt
ohhh desene kıslıklar senden bu sene valla ben sadece bıber kurutabıldım baska bısey yapmadım gercı annem kayın valıdem yapıyo bana gerek yokkkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
nasılsın varmı gelen gıden

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* asiş..........................................( Asiye )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* crazybaby.................16 Ağustos ( Nasip )
* gizemx......................20 Ağustos ( Gizem )
* raziş.........................22 Ağustos ( Raziye )
* Rahel........................22 Ağustos ( Emel )
* zuzu79......................28 Ağustos ( Sinem )
* cancer.......................29 Ağustos ( Merve )
* aslımmm...................30 Ağustos ( Aslı )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:)).......................................( Neşeli )
* aylint............................................ ..( Aylin )
* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* albama........................................ ( Şebnem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
X