Umudumuz Umut olsun

Derya kızım valla benimde canım çekti..Ne alakaysa..:))) Karnım aç ondan sanırım ..Ama Esmanın dediği gibi sen kolay şeyler istiyorsun..

kızlalrr ben geldımm.ya derya cım bana burda sey dedıler gercı herkes bısey dıyo ama ben herseyı dınlıyom ılk aylarda maydonoz yeme dedıler dusugu tetıklıyomuss

kızlalrr ben geldımm.ya derya cım bana burda sey dedıler gercı herkes bısey dıyo ama ben herseyı dınlıyom ılk aylarda maydonoz yeme dedıler dusugu tetıklıyomuss

canım hoşgeldin...Maydonoz olayını bende duydum..Ama ne kadar doğru bilemem.Maydonoz bildiğim kadarıyla adet düzenleyici ayrıca adaçayı içinde aynı şeyi okumuştum bir sitede.Özellikle tüp bebek tedavisi görenlere önermiyorlarmış..Sen yinede bunları yeyip içme istersen..a.s.

nazmiyecim bu arada sana birşey soracağım..Yanlış hatırlamıyorsam sen hamiş olduğunu öğrenmeden önce gece sık wc ye gitmeye başladığını söylemiştin..Doğru mu? Adetinden kaç gün önce başladı bu şikayetin ve her gece aynı şikayeti yaşadınmı hayatım..

nazmiyecim bu arada sana birşey soracağım..Yanlış hatırlamıyorsam sen hamiş olduğunu öğrenmeden önce gece sık wc ye gitmeye başladığını söylemiştin..Doğru mu? Adetinden kaç gün önce başladı bu şikayetin ve her gece aynı şikayeti yaşadınmı hayatım..

emel bende oluyordu o ama ben öğrendikden sonra başladı

EWET EMELCIM YA 2 3 gun kala baslamıstı kı hala devam edıyoo..aman oılsun bebeısım buyusunde ben kalkmaya razıyımm.benım sol kasıgımada zaman zaman bızak saplanır gıbı agrı gırıyoduu.hos doktora soyledıgımde agrı olması ıyı degıl dedı allahıma bınlerce kez sukurkı progestonı kullandıktan sonra agrım kalmadıı
neyse kızlar ben cıkıyorum hepınızı opuyorum ıyı aksamlar

topik neden değişti yine bir ona bir ona deşişiyorsunuz diğerini yazdırmıştım adımı nasıl olduysa silinmişti tekrar yazdırmıştım ama şimdi buraya geçmişsiniz burdada birçok arkadaşın ismi yok yani devamlı isim yazdıracaksak ne anlamı varkiii neyse zaten daha yazdırmayacağım devamlı ismim duruyormu diye sizi takip etmekten yoruldum açıkçası
kızım sen adını bile vermeye çekiniyorsun sana kaç defa sordum ama nafile kusura bakma ama paşa gönlün bilecek bizim için herkese kapımız açık neden geldin demeyiz değil mi kızlar unutma olayına gelince 1 defa oldu ki onda da hayır vardır dedim sana kasti yapılmış birşey değil canım
kızlar ben geldim...Demek Nasipin bahsettiği ikinci buluşma noktası burası:)))))) Benide çağırdığınız için teşekkür ederim...Ben bi baştan okuyum kimler var..Bu arada bu sayfa hangi forumun içinde ben bulamadım kopyala yaptım:))))
emelcim amaç o zaten dermişimmmmmmmmmmmm ama yok bilerek yapmadım bu yedek topiğimizdi bizim
selam kızlar çok şükür buldum sizi burası yeni buluşma yerimiz mikaydirigubbakcemile3
hoşgeldin hayatım sonunda
nasipppp başka topikmi açtın yoksa...Bizden kaçamazsın bak ona göre....kaydirigubbakcemile sen nerde biz ordayız...:eek:
yok kız elektrikler kesildi metro yüzünden ondan giremedim

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* asiş..........................................( Asiye )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* çağla27............................11 Ağustos ( Çağla )
* crazybaby........................16 Ağustos ( Nasip )
* gizemx.............................20 Ağustos ( Gizem )
* raziş................................22 Ağustos ( Raziye )
* Rahel...............................22 Ağustos ( Emel )
* zuzu79............................28 Ağustos ( Sinem )
* cancer.............................29 Ağustos ( Merve )
* aslımmm.........................30 Ağustos ( Aslı )
* güzelkız MS......................................(Semra )
* NEŞELİ:)).........................................( Neşeli )
* aylint............................................ ..( Aylin )
* benssenb.............................2 Eylül ( ? )
* myhope...............................5 Eylül ( Ayşe )
* brisling................................9 Eylül ( Dilek )
* albama.......................................... ( Şebnem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN
:nazar:

herkese günaydın nasılsıız
ben iyi değilim
sevgili kocam güya bebeğe seslenmior ama durup durukenkavga çıkarıyor eminim bugün mevuyu bebeğe getirecek adım gibi eminim bundan saçma sapan sebebplerden dolayı gerçi ortada sebepte olmuyor
ya bilmiyorum ne yapmaya çalısıyor ggaliba içteniçten beni çökertmeye çalışıyor
kendinden bıktırmaya
ben kendisinden bıkacam çocuğu aldıracam yoğya
oldu

kızlar hepinizin günü aydın.....Derya cım senin bu kocana ne diyeceğimi bende bilmiyorum canım..Ama sen kendini strese sokma bebeğe çok zararlı..sen konuşsan sıcak davransan bebekle ilgili güzel şeyler söylesen yumuşamazmı? Hiçmi yiğenlerini felan sevmiyor bu adam?

kızlar hepinizin günü aydın.....Derya cım senin bu kocana ne diyeceğimi bende bilmiyorum canım..Ama sen kendini strese sokma bebeğe çok zararlı..sen konuşsan sıcak davransan bebekle ilgili güzel şeyler söylesen yumuşamazmı? Hiçmi yiğenlerini felan sevmiyor bu adam?

kız yiğenlerinin üzerine
ölür
akşam yatağa girdik ben zaten kanepenin üzerinde uyumuştum kalktık yatağa girdik hiçbir sebep yokken inan hiç sebep yoktu kavga çıkardı ya
ya bu adam beni deli edecek
bebek doğarsa sevdirmeyeceğim

günaydın kızlar gününüz aydın olsun cumalarınız mübarek olsun sabah sabah kk ya ne oldu ya giremedim ay sinir oldum

kız Derya sen adamı öldürürsün...Tamam dediğin gibi olsun sevdirme kocana bebeği:))))

X