Umudumuz Umut olsun

burdayız da hayatım giremiyoruz ki bi türlü kk ya ondan yaniiiii. nasip kız nerdesin ya bi gelip bi kayboluyosun beni 7 eylül yazabilirsin hayatım sana zahmet. herkesler öpüldünüz.

kızlar bu site deli etti hepimizi değilmi? Bende burdayım raziyecim ama giremedim...Ne var ne yok?

kızlar bu site deli etti hepimizi değilmi? Bende burdayım raziyecim ama giremedim...Ne var ne yok?
EVET YA BU NE Kİ BÖYLE YA BUGÜN NASIL OLSUN BEN DE BU AY YOK KIRMIZI KART BELİRTİLERİM VAR GÖGÜSLERİM ACIYO :çok üzgünüm:YANİ YOK SEN NASILSIN

canım bende de hiç belirti yok maalesef..Hasta olacak gibiyim..4-5 güne kadar lekenlenmelerim başlar sanırım..Kısmet artık ne yapalım..

kızlar nerdesinizi hadi uğraşın biraz site biraz rahatladı galibaaaa. nasip kız çık ortaya, gülşen ayşe esmaaa, hadi gelin yaw raziş naber emelcim naber umutsuzluk yok kırmızı kartı görenler önümüze bakcez görmeyenler oyuna devam henüz maçtan atılmadınız. hadi yaaaaaaa eski günlere dönelim ne bu devamsızlık nazar mı değdi yoksa bize yaaaaa derya kızım senin derdin yok senin kocanın bi temiz dayağa ihtiyacı var. ne o ya menepozlu kadınlar gibi amma naz yapıyo ya boşver kızım ne hali varsa görsün hiç ilgilenme bence. o seni kastığını biliyo ya rahatsızlık vermeye devam ediyo. duyma görme konuşma boşver

kızlar günaydın........Sinir site yaaa deli etti beni dünden beri...Kızlar nerdesiniz? İNatla girmeye çalışın bakın biz becerdik...Derya günaydın..Atılmazsam inşallah burdayım :)))))))

selam kızlarr cok sukur 2 gundur sonunda gırebıldım tek ben degıl galıba kımse gıremıyoo...kızlar cok heyecanlıyım saat 5 te doktorda randevum var baklalım bebısımın kalp atıslarını duyabılcezmıı cok tedırgınımm...
asiye nın son durumu ne onuda cok merak ettım ama oda gırememıs herhalde
neyse hepınızı cokk öpüyorum kızlarr..ıyı tatıllerrr

sonunda şükür kavuşturana diyecem ama kimsecikler yokkkk vay annassını sayın seyirciler ifadelerde yok şimdi oklavam olmadan ben kimi dövecem zaten 2 gündür giremedim siteye dolmuşum ağzına kadar uleyyynnnnnnn ne yaptınız oklacamı niye buraya çıkmıyooooooooo dağıtırım burayı yıkarım siteyi heyyyttttttt nerde benim oklavammmmmmmm
yaaaa ifadeler olmadan tadı da çıkmıyorki anam şimdi sitenin düzeldiğine bile sevinemedim offffff
nazmiyem inşallah duyarsın pıt pıtını pepişinin canımmmm

yuppiiiiiii oklavam geri gelmişşşşşşşş:eek:klava::eek:klava:
ancak düzeldi galiba site yahu çok uzun sürdü bu seferrrrrlülülülülülülülülülülülü
neyse kızlar kandiliniz mübarek olsun edilen dualar çifter çifter bebiş olaraktan size dönsün inşallahhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

herkese günaydın uzun bir aradan son sonra site beni ilk kez kabul etti tabi mesaj göndermeme izin verecekmi bakalım kızlar sizleri çokkk özlediiiimmmm

günaydınn kızlarrr nasılsınızz esma ve derya gelmıs herhalde dahaa...hadı ya toplanın boyle hıc tadı olmuyooo
kızlar cumartesı doktora gıttım allahıma cokk sukur.bebısımın kalp atışlarını duydumm...doktor hersey duzene gırmıs dedı .ama bır kutu daha progestan kullanmamızda fayda var dedıı..ayy cokk sukur allahıma yaa...
esmacım sen de gormussun boddını ay ne guzel oluyo demı hıc o odadan cıkasın gelmıyoo

günaydınn kızlarrr nasılsınızz esma ve derya gelmıs herhalde dahaa...hadı ya toplanın boyle hıc tadı olmuyooo
kızlar cumartesı doktora gıttım allahıma cokk sukur.bebısımın kalp atışlarını duydumm...doktor hersey duzene gırmıs dedı .ama bır kutu daha progestan kullanmamızda fayda var dedıı..ayy cokk sukur allahıma yaa...
esmacım sen de gormussun boddını ay ne guzel oluyo demı hıc o odadan cıkasın gelmıyoo

sen neden progestan kullanıyordun nazmiye kaçırmış olabilirimde.....benimde 3 kutunun 1 tanesi bugün bitecek kısmetse.....
bu arada herkese günaydın:nazar:

günaydınn kızlarr kızlarrr.. herkesleree bol bebekli güünlerr diliyorummm.... emelcim dur kız daha var gününe bakalım bekleyip görelim..
esmacımm boddini sevsinler büyüsünn kocaman olsunn tıpış tııpış yürüsünn..
gülşenn yok bugün nerelerde ??
nazmiyecim maşşallah barekallah bebeğine sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
kızlar seviyorum hepinizziiiii..
şebnem, ayşe, derya raziye gelin kızlarr...
nasip yok 8gün olmıcam demişti zaten..

Evet canım ama 1 sonraki randevunda gözlerine inanamayacsın bu kadar büyümüş olabilirmi diye eşim şok geçirdi ben küçücük birşey bekliyordum diye bize ne oyunlar yaptı dr çok mutlu maşallah ne güzel hareketler ediyo dedi taklalar attı bebeğim bize
ve PİPİSİNİ gösterdi yani benim boddi erkek kızlar hayırlısıyla sağlıkla sahatle batuhan'ımız gelecek

günaydınn kızlarr kızlarrr.. herkesleree bol bebekli güünlerr diliyorummm.... emelcim dur kız daha var gününe bakalım bekleyip görelim..
esmacımm boddini sevsinler büyüsünn kocaman olsunn tıpış tııpış yürüsünn..
gülşenn yok bugün nerelerde ??
nazmiyecim maşşallah barekallah bebeğine sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
kızlar seviyorum hepinizziiiii..
şebnem, ayşe, derya raziye gelin kızlarr...
nasip yok 8gün olmıcam demişti zaten..

büyüyecek teyzesi ama senle yerleri değiştirelim sen kız doğur artık benim oğlana alalım

X