Umudumuz Umut olsun

teyzelerıı bız bugun tam 2 aylık ollldukkkkaydirigubbakcemile2hihoyyyt

biz demişin ya kızım okudum ben onukaydirigubbakcemile3 kızın mı olcak acaba?

nasipcim benimde kayınvalide ile anne yapıo domatesleri süper oluyor vallakaydirigubbakcemile5

şimdi bura yenimi ne zamandan beri
neyse hayırlı olsun kız eğer bana haber vermeseydiniz varya yolardım hepinizi
ben hemen sorunumu yazayım gelir gelmez
ya bugün kasıklarım ve belim çook ağrıyor kızlar neden acaba hamiişler bişey yazın

yahu bende diyorum ben soıru soruyorum bunlar fırçada atsalar bi cevap yazarlardı ne oldu bıktılarmı benden meğer firar etmişler neyse soruma cevap verin
kasıklarım neden ağrıyor
bide neden değişti topik sebep ne

hehehe ay derya güldürdün kız benii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kız normal bebek büyüyoo ağrır diye biliyorum bak hamişimm güzel ağrısın bebek kocaman olsunkaydirigubbakcemile5

hamişlikten ağrıyor kızım yerleşiyor bebek
bizbize olmak istedik kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
üzümünü ye bağını sorma kızım sende
ama üzümden kimseye ikram etme

bende nasıl yumurtluyorsam hafta başından beri kasıklarım sancıyor hayır olsunn..
ama geçen ayda böyle olmuştum sonuç hüsrandı

haa zaten anlamıştım ben yol geçen hanına dönmüştü
aman aman yerleşsin bebemde ağrıtsın midemi bulandırsın yeterki sağlıklı bi şekişlde büyüsün ben razıyım ters bişey olmasında

topik neden değişti yine bir ona bir ona deşişiyorsunuz diğerini yazdırmıştım adımı nasıl olduysa silinmişti tekrar yazdırmıştım ama şimdi buraya geçmişsiniz burdada birçok arkadaşın ismi yok yani devamlı isim yazdıracaksak ne anlamı varkiii neyse zaten daha yazdırmayacağım devamlı ismim duruyormu diye sizi takip etmekten yoruldum açıkçası

teyzelerıı bız bugun tam 2 aylık ollldukkkkaydirigubbakcemile2hihoyyyt
oooooohhhh ne güzel annesi yerim ben onuuuuu

canım gelmezsen gelme sadece ismimizi yazdırmak için burda değiliz biz isim mesele değil yani bilmem anlatabildimmi

kızlar ben geldim...Demek Nasipin bahsettiği ikinci buluşma noktası burası:)))))) Benide çağırdığınız için teşekkür ederim...Ben bi baştan okuyum kimler var..Bu arada bu sayfa hangi forumun içinde ben bulamadım kopyala yaptım:))))

heyoooohihoyyythihoyyyt
ben de sizi arıyodum nerde bu cemaat diye,
neden kisme öbür tarafta degil, burası kimden kaçmak içinşakkıdı:1ninca:şakkıdı:1ninca:
ergenekonla bi bağlantısı yok bu topicin di mi:uhm::uhm:

valla bende bilmiyorum emelciğim kopyalayla açtım sayfalarda kaldı öle giriyorum artık

kızlar kalbim sızlar nabersiniz özledim sizi yaw kaç gündür dorudürüst giremiyorum. bu arada başlığı gebelik başlığı altında aşağılarda bulabilirsin emelcim.
bu arad esmacım sana katılıyorum çünkü biz burda şahsen devamsızlık yapmadan birlikteliğimize devam ediyoruz. öyle listeye adını yazıp kimse hakkında bilgi sahibi olmadan gelip bişiler paylaşmadan olmuyooooooo

kızlar ne fark eder yeterki gönüller bir olsun hem biz buraya diğer topiğede yazıyoruzzz.

evet canım yeni buluşma yerimiz burasıymış.. Esma sağolsun 2 gündür özel mesaj diye bu nedenle sorup duruyormuş..:))) Hoşgeldin...Bende hoş geldim...İnşallah bu ay boş gelmemişizdir..:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…