Umudumuz Umut olsun

kandırıkçı hep öyle diyosun kafamçokkarıştı düşeş atıyoz yek geliyo :1shok:

evet site yerlerde kaç saattir bende yeni girdim önemli değil hayatım. bu çarşamba mı gitcen hadi hayırlısı niye böyle bitehlike söz konusu ki seher.

şebnemcim kusura bakma cvp veremedim bu gün yoğun geçti benim için yarın tutmucam oruç falan ilaçlarımıda aksattım o yüzden bu gün malum bende düşük tehlikesi var doktor çarşamba ne dicek diye merak edip duruyorum

hoşbulduk ..ne güzel siz hepiniz kaynaşmışsınız..beni de alın aranıza..kimseyle paylaşamadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum..bazen bi kelimeye bile ihtiyaç duyuyo insan..

ilk iftarı yaptım geldim kızlar malesef site bugünde problemleri oynadı ama biri siteye suç atmayın demişşşş esmaaaaa hamiş demem bak ne demek ya sinir oldum zaten giremedim offf bide sen laf atıyon ha al sanaaaaaklava:klava:hah rahatladım şimdiii:roflol::roflol:geçmişi okumaya da zaman yok malum kociş evde acaba kaşınan varmıydı başkaaaaaCADIARZUderyam sen kesin kaşınmışsındır ama yok ya sen değil kocannnnnnn bu da ona gelsinnnnnnn:mymeka:ya kızlar özledim şimdi kimse de yok neyse yarın okursunuz artık bu arada nasip te girmedi galibaa huuuuu kaçak nerdesin bakalımmmmmmmklava:merve 2 şimdilik sana oklava yok ama yeri gelince es geçeceğimi sanma bizde kimseye iltimas yokturrrrhoşgelmişsinnnn canımmmmmmm:1hug:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* aslımmm.....................30 Ağustos ( Aslı )
* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* albama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer.......................................... ( Merve )
* çağla27..........................................( Çağla )
* gizemx......................................... ( Gizem )
* asiş.............................................. .( Asiye )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:))......................................( Neşeli )
* aylint............................................ ( Aylin )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

SELAM KIZLAR
HEPİNİZİN RAMAZANI MUBARREK OLSUN

haklısın deryacım ama eşşek gibi sana ve bebeğine bakmak zorunda bencede git biraz annenlerde kal anlasın hanyayı konyayı kendi ailen arkandaysa hiç korkma hayatım burnu sürtülsün biraz
Esma ayşe nasip nerdeler ya hiç ses yok
OH BE EMEL DIŞINDA BENİ MERAK EDEN BİRİ DAHA ÇIKTI
DİĞERLERİNEDE KÜSTÜM

NE YAPAYIM AYŞECİM BU AY ÖYLE OLDU İDARE EDİN

kızlar gününüz aydın olsun............İlk günaydın benden gelsin bugün..........Aslı cım canım ne yaptın? Test sonucu ne çıktı?.

kızlar gününüz aydın olsun............İlk günaydın benden gelsin bugün..........Aslı cım canım ne yaptın? Test sonucu ne çıktı?.
günaydın emelcim ben de geçmişi okudum fazla kaynatılmamışkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 umarım aslı bugün kocişine çok güzel yıldönümü hediyesi verecek:1hug:

iyiyiz Esma cım siz nasılsınız? Batu nasıl?
batuda iyi bende iyiyim teyzesiiii heycanla ayın 13ünü bekliyoruzzz ben bebişimi görecem oda annesine el sallayacak ordannnnn
günaydın emelcim ben de geçmişi okudum fazla kaynatılmamışkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 umarım aslı bugün kocişine çok güzel yıldönümü hediyesi verecek:1hug:
sanada günaydın raziyeciğimmmmmmmm:dilcikar:

bu arada ayşe buda sanaaa:dilcikar::dilcikar: anladın sennnnn onuuuuu naniknanik

günaydın esmacım batuyada günaydın batucuk annesine şov yapacak bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…