Umudumuz Umut olsun

kızlar sahura kalkmak hepimizi etkiledi sanırım.....bizde bebişimizle bu sene yedik ama babamıza kalkınca tabi bizde yedik biraz...sonra uyu uyuyabilirsen...şimdi uyuklamamak için gözlerimi pörtledi.....gel 2 saat gelll......eve gidip hemen uyucam da:))

pınarcım bu güzel ayda belki güzel bi haber verirsin bize ne iyi olur
deryacım çok üzüldüm herşeyin hayırlısı sen sağlığına bebişine dikkat et
ama gıcık oldum kocana ya gül gibi seni üzüyor allah akıl fikir versin ona

sitede sorun var offff. neyse bari evi temizlim ben de. ama bilgisi olanlar beni bilgilendirin kızlar. çok akıntım var :S belim ağrıyor, rahmimin içine bişiler batıyor,yoksa çok düşündüğüm için mi oluyor?

pınarcım bu güzel ayda belki güzel bi haber verirsin bize ne iyi olur
deryacım çok üzüldüm herşeyin hayırlısı sen sağlığına bebişine dikkat et
ama gıcık oldum kocana ya gül gibi seni üzüyor allah akıl fikir versin ona

cnm benim beni sormuşsun ama ben haziran ayında ilaçla tedavi oldum kist için ondan sonrada korunmadık işte 2 aydır tık yok

kızlar sahura kalkmak hepimizi etkiledi sanırım.....bizde bebişimizle bu sene yedik ama babamıza kalkınca tabi bizde yedik biraz...sonra uyu uyuyabilirsen...şimdi uyuklamamak için gözlerimi pörtledi.....gel 2 saat gelll......eve gidip hemen uyucam da:))

ay kıyamam ya allah kolaylık versin sana ve tüm hamişlerimizea.s.

biz geldik ama bize bişey yazan olmamış zaten cumartesi küsmüştüm hepinize yine küstüm işde batuşda küstü sizeeee

hadi ya batu küsmemiştir yalan inanmıyorum. kaprisli hamişim benim. e ben sana ne kadar çok yazdım ama sen hiçbirine cevap vermedin essssaaass

küsme Esmacım valla bu sitenin yüzünden hep..Ayşe gel şu site yönetimini oklava ile hallet...
Pınarcım akıntı devam ediyorsa sen çalışmalara devam et..Birşey söylemk için daha çok erken..Umarım bu ay doğru yolu bulmuşlardır..

yahu bu akıntı ne zaman bitiyo ki emel. şimdi normalde yumurtlama olduğunda oluyo onu biliyoruz ama şu an benim artık yumurtlama biteli kaç gün oldu bendede var azıcık ama afedersiniz hissedilir şekilde bu yumurtlama akıntısı diil bence. ya regl belirtisi yada başka bişi

yaşasın:sm_cool: yazdıklarım gidiyor emelcim sana cevap vermek için uğraşıyordum ama olmamıştı bir türlü
canım benden iyilik sende nasıl çalışmalara devam :eek:2 aydır aynı gidiyoruz içimden bir ses aynı anda hamiş:CüvCüv: olcaz diyor hadi hayırlısı son gaz devam:eek:

yahu bu akıntı ne zaman bitiyo ki emel. şimdi normalde yumurtlama olduğunda oluyo onu biliyoruz ama şu an benim artık yumurtlama biteli kaç gün oldu bendede var azıcık ama afedersiniz hissedilir şekilde bu yumurtlama akıntısı diil bence. ya regl belirtisi yada başka bişi
iyide benimde oluyor regl olmadan bir hafta önce başlar arkadaşlar bu normal yani:sm_confused:

şebnemcim valla bende bilmiyorum ama siz çalışın akıntıyı boşverin..Belirti aramaktan helak olacağız yoksa..
Raziyecim evet aynı gidiyoruz seninle canım..Ben iyiyim.çalışmalara başladım:içelim: şu an doktora odaklanmış durumdayım..Ne diyecek ne yapacak diye merak ediyorum..İnşallah dediğin gibi aynı anda hamile kalırız...Hatta listedeki herkes aynı anda hamile kalalım patlama yapalım...:lepi:

kızlar ben kaçıyorum malum yolum uzak..Daha iftara yemek yapacağım..Hepinizi tek tek öpüyorum..Hepinize şimdiden afiyet olsun...Yarın görüşmek ümidiyle..Kendinize iyi bakın anacımmmmm Bayyyyyyyyy :))))))))))))))))))))

kızlar ben birazdan çıkıyorum herkesi öpüyorumŞeniz yarın görüşürüz umarım yarın aslının hamiş:CüvCüv: haberini alırız kocasına evlilik yıldönümü hediyesi olarak verir ben maalesef veremedim :çok üzgünüm:eek:lsun başka bişey alırım artıkın kaydirigubbakcemile3:enbuyukkk:

normal kızlar normal....her dönemde akıntımız oluyor....misal bizimde bazı dönemler çoğalıyor hamişken dimi esma.....bende arasıra buda nesi diyordum ama esmama danışınca oda olabilir dedide şimdi gelene bişey demiyorum.....vücudun işleyişi deyin geçin kızlar......eşlerinizi sevdiğiniz sürece birlikte olup gerisini boşlayın...eminim yakınımda olsanız şimdi hepinizin surat ifadesini görürdüm ve içinizden geçenleri tahmin ederdim....söylemesi kolay tabi sanki sen başarabiliyor muydun derdiniz sanırım.....biliyorum bende başaramıyordum ama arasıra yapabilirim gibime geliyordu.....haaydiii şimdi 1,2,3 gitsin kafamızdan olumsuz düşünceler,gelsin gül kokulu bebişler....:))

ya hocam ben anlamadım ya şimdi benim zaten reğlime 5 6 gün var bu akıntı ne akıntısı artık birleşme olsa hamile kalabilme döllenebilme ihtimali devam ediyomukiiiiii

tamam peki gülşenim sen iste yeter ben bu akşam da atlarım kocişe sorun diil. hehhehhehhhe

iyi de güzelim sitede bizi kabul etmiyor bir saattir yazdıklarımgitmiyor deli oldumkötükedihüso
ben bilmem küstüm işdelaelaelaelaelae
hadi ya batu küsmemiştir yalan inanmıyorum. kaprisli hamişim benim. e ben sana ne kadar çok yazdım ama sen hiçbirine cevap vermedin essssaaass
ben birkere o zaman yoktum şimdiyi diyorum ben ben girince kimse cvp vermiyo :dilcikar:

küsme Esmacım valla bu sitenin yüzünden hep..Ayşe gel şu site yönetimini oklava ile hallet...
Pınarcım akıntı devam ediyorsa sen çalışmalara devam et..Birşey söylemk için daha çok erken..Umarım bu ay doğru yolu bulmuşlardır..
siteye suç bulmayalımmmm
normal kızlar normal....her dönemde akıntımız oluyor....misal bizimde bazı dönemler çoğalıyor hamişken dimi esma.....bende arasıra buda nesi diyordum ama esmama danışınca oda olabilir dedide şimdi gelene bişey demiyorum.....vücudun işleyişi deyin geçin kızlar......eşlerinizi sevdiğiniz sürece birlikte olup gerisini boşlayın...eminim yakınımda olsanız şimdi hepinizin surat ifadesini görürdüm ve içinizden geçenleri tahmin ederdim....söylemesi kolay tabi sanki sen başarabiliyor muydun derdiniz sanırım.....biliyorum bende başaramıyordum ama arasıra yapabilirim gibime geliyordu.....haaydiii şimdi 1,2,3 gitsin kafamızdan olumsuz düşünceler,gelsin gül kokulu bebişler....:))
evet canım akıntı gayet normal mesala bende hala var hiç geçmedi sürekli devam ediyo
ya hocam ben anlamadım ya şimdi benim zaten reğlime 5 6 gün var bu akıntı ne akıntısı artık birleşme olsa hamile kalabilme döllenebilme ihtimali devam ediyomukiiiiii
şebnem sen hamilesin adetine 4-5 gün varsa ve akıntın oluyosa :1closedeyes:

X