Umudumuz Umut olsun

bu ay çalışmalarının karşılığını alırsın inşallah
bi yeni hamişimizde sen ol emi bu ay :CüvCüv:

tamam teyzesi söyleriiimmmmkaydirigubbakcemile3
gunaydın canım ..cokk şükür iyiyiz diyelim bulantılar songaz devam bişey yedırmıyoo bana
zorla kendini nazmiye neden o yaramaza bırakıyorsun ipin ucunu dr. kontrolün ne zaman ne zaman göreceksin yaramazııı

iyi razişcim valla bildiğiniz gibi bende hiiiiiç bi gelişme yok. ya çok ilginç her ay goğuslerim ağrırdı şimdi o da yok niye acaba

bende aynen öle olmuştum hatırlıyorsan şebbo göğüslerim ağrımamıştı sana hamişsin diyorumda inanmıyorsun bana

günaydınnn gülşenciğiiiim nasılsınız minnoş nasılll bulantın yokmu anacım senin

kızlar bu arada nazmiye nerde dün ben görmedim onu

saol hayatım iyiyiz çok şükür...bulantım yokta başağrım vardı akşam ama bugün hafifledi allahtan....sen nasılsın.....batu bey nasıllar....

Günaydın Gülşencim günaydın Beppe sen nezaman göreceksin beppeni güzelim belki bu defa sana cinsiyetinide gösterir mi dersin maşallah berakallah

ben kısmet olursa perşembe doktor değişikliği yaptığım için perşembe görürüm beppe mi ama cinsiyet için sanırım erken daha...biz gittiğimizde 10 hafta bitmiş olacak sanırım henüz belirgin olmamıştır...artık bidahaki kontrollöre....bende bayramda öğrenmiş olmak istiyorum aslında.....:CüvCüv:

günaydın kızlar kimler var bakim esma raziye gülşen emel hepinize gün aydınnnnnn
günaydın şekerim

günaydın kıslar ben halen kart görmedim ama test yaptm negatif çıktı oruçluyum akşam yemeğinden önce yaptım ne gatif çıktı ne demek bu şimdi ya

sabah yapsaydın keşke aslı...görmezsen kartı yarın sabah yap....

iyi razişcim valla bildiğiniz gibi bende hiiiiiç bi gelişme yok. ya çok ilginç her ay goğuslerim ağrırdı şimdi o da yok niye acaba

hamişsin sen.....:teytey:

[

teşekkür ederim canım allahım herkese mutluluk versin bir ömür boyunca umarım tez zamanda hepimizin bebişleri olur bebişlerimizle beraber kutlarız

aminnnnnnnnn canlarım benim..İnşallah ramazan ayında hepimiz mutlu haberler alırız....

Günaydın Merve2 cim..Seninle sohbet etmek pek kısmet olmadı..Ben Emel..Aramıza hoşgeldin..Sende kendinden bahsedersen seni tanıyalım...

Aslı cım bugünüde bekle bence..Yarın ilk idrarla test yap bakalım..İnşallah o zaman mutlu haberi alırız.. Sen düşükten sonra hiç adet olmadın değil mi? Ben mi yanlış hatırlıyorum..Acaba onun etkisimi diyeceğim ama inşallah değildir...

nye olcak hamişsiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn:sm_cool:

valla nerdeyse inancam he ne kadar meyillimi inanmaya ama bi tarafım boşuna ümitlenme diyo

iyi gülüm nolsun hep aynı havalar da bi tuhaf oldu mevsim dönüyo ama bugün sıcak basık sanki hava dimi. evet raziye iyi eğlenceler size romantik bi akşam olur inşallah

gunaydın canım ..cokk şükür iyiyiz diyelim bulantılar songaz devam bişey yedırmıyoo bana

kayıp sen nerdesin bakim hala devammı allah yardım etsin hayatım geçecek bu günler herşey daha güzel olacak inşallah

şebo hamişsin hamişhihoyyyt

hey allahım kız inşallah ağzınızdan bal damlıyo hepinizin inşallah

günaydın aslıcım dur bakalım belki daha erkendir hemen belli olmayabilir ama bence hamişsinnnnnnnn:CüvCüv: hihoyyyt

evet aslıcım üzme tatlı canını henüz kart olmadığına göre sorun yok boşver sen idrar testini hem akşam yapmışın olmaz sabah yaparsın iki gün daha bekleyip

nazmiye,gülşen,şebnem,raziye hoşgeldiniz sizede günaydın.........

günaydın emelcim

yok herşeye rağmen kendimi kaptırmıyorum emelcim dedimya umut hep var ama zamanı belli değil kendimi eylüle kitlemedim bakalım kısmet

günaydın nerelerden kız sen kaydirigubbakcemile

canım fikrim yok ama belki çıkmıyordur teste bekle bakalım biraz daha

günaydın şebnemcikkkkkk

günaydın boddi hamiş boddi

valla inanmak üzereyim :)

alllahhhh diyorum bide hamiş çıkarsam var ya bilemiyorum artık dağıtırım heralde burayı

hepinizi çok seviyorum kızlar hamişsemde diilsemde

emel haklı tatlım herşeyin hayırlısı
hem yoksa bile hiç üzülme bak bu mübarek ayda hepimiz birbirimize dualar ediyoruz rabbim görüp sırayla verriri inşallah bebişlerimizi
ama sen yine sabah idrarınla test yap benc ede

hem kim demişti bana ya çok güzeldi o söz
aksi ispatlanmadıkça hepimiz hamişiz diye..........

günaydın nerelerden kız sen kaydirigubbakcemile

canım fikrim yok ama belki çıkmıyordur teste bekle bakalım biraz daha

günaydın şebnemcikkkkkk

canım cumartesı ıse gelemedım eşim trafık kazası gecırdı moralım bozuktu.dunde ınternette sorun vardı işyerınde anca bugun gelebıldım yanınıza....15 ınde gıdıcem canım doktora o zaman gorucem bebegımıı

a ben bilmiyordum bu kaza olayını geçmiş olsun tatlım bişey olmadı dimi inşallah

evet tanışmadık..ama ben hepinizi tanıyorum aslında...benim adım da merve..hepinizle tanıştığıma öyle memnunumki..

ay canım bizde memnunuz tabiki mervecim.....
bu sene ilk defa izmire geldi tatil dönüşü güzel yer gerçi birgün bile kalamadan akşam otobüse bindik ama meşhur kordonu gezebildim en sonunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…