Umudumuz Umut olsun

ben çok seviyom o cetvelleri, nasıl bi hevesle bugün yapmıştım kendim için, aaaah ah

varmışşş :1shok:
yok ben bu akşam biraz dolaşim, toparlanim:roflol::roflol::roflol:

sen bana baktın heralde yok çünkü benim:roflol: geçen çizelgeme de ayar oldum sildim uğursuz çizelgelyi laelaelaelaelaedelikafadulden

tamam anladık sen akşam dağıtmayı kafana takmışın çık bari başka türlü toparlanamayacan benim içinde at bi kadeh a.s :içelim:

valla ankarada olsam gelirdim kaçmazdı bu fırsat ama akşam sana telepati yapcam yemek saati kadeh kaldırırız tamammı hisset bakalım

tamam anladık sen akşam dağıtmayı kafana takmışın çık bari başka türlü toparlanamayacan benim içinde at bi kadeh a.s :içelim:
taktım fena halde, valla iyi stres yapmışım sanki rahatladım kartı yiyince :uhm: şaşırdım fisfisfis kafayı dağıtıcam gülüm çekmicem, bi fincan kahve içerim senin için ama

pınarcım hoşgeldin, gezip durduğuna göre iyisin maşallah

canlarım benim allaha şükür iyiyiz ankaradan resim öğretmeni arkdaşım geldi karaköy fındıklı ve kadıköyde çeşitli sergileri gezmek için e tabi onu tek başına sokaklarda bırakamazdım, onunla sabahın köründe kalkıp o nereye ben oraya gittim, akşamları çok sancım oldu kasıklarımda sanırım çok yürüdüm diye oldu ama allaha şükür iyiyiz bi sorun yok, ayın 11inde konreol var bakalım durum neymiş gün sayıyorum yine, c.tesi pazar sınavım var eşek gibi ders çalışıyorum şimdi,topiğe eskisi gibi giremiyorum eltimin bebiş de ya cumaya ya p.tesiye gelicekmiş dr ntsden sonra öle demiş off anam off nasıl bunaldım anlatamam kızlar. umarım sizler de iyisinizdir, hepinizi çook özledim

maşallah aysem darısı bizim bebişlere olsun insallah, sağlıcakla doğuralım hepimiiizz

NASİP kız eşin terfi etmiş gözün aydın çok sevindim, teli duymadım canım benim gerçi duysam da o gün ve ertesi gün görüşemezdik çünkü o sokak bu sokak gezdik sergi yeri aradık ve hiç bilmediğim yerlerdi kadıköy hariç, insallah bir başka sefere görüşürz ama son anda değil de bi kaç gün önceden haber verirsen çok daha iyi olur canım benim:) var mı bi değişiklik bakalım

hepinizi teker teker öpüyorum kızlar sınavımda ne olur başarılar dileyin canlarım benim sağlıcakla kalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…