Umudumuz Umut olsun

kızlar merhaba...sehercim seni merak ediyodum valla iyi oldu geldin...hadi inşallah rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip eder canım...
mervecim zaten biliyodun kartın geleceğini...hem ara vermek sana iyi gelecek..dinlen biraz...ama biz burdayız unutma haaa...
nasip kocanın terfisi hayırlı olsun canım...iyisin gördüğüm kadarıyla...
aylin canım sende çok geç kalmadan dr a görün bence..1 hafta gecikme pek normal değil..ihmal etme derim ben...
hamişş olmayı bekleyen tüm umutlu anne adayları...inşallah bu cuma günü hürmetine rabbim göndersin meleklerinizi...
öpüyorum kocaman hepinizi....

pınarcım nasılsın bulantıların başladımı canım kontrole ne zaman gideceksin

saolasın iyiyim cnm, bulantılarım geçti allaha şükür şimdi de mide yanmalarım başladı çok acıkıyo benim bebe sanırım :) ayın 11inde kontrolümüz var :asigim:sen nasılsın nasıl gidiyor? allahım bütün topiğime anne olmayı nasip etsin insallah

kızlar ankdan misafirim var gelemiyorum, derste çalışamıyorum, haftaya c.tesi pazar sınavım vaaaar :KK43: ne olur bana dua edin kızlarr. hepinizi çook öpüyorum

bu arada NASıPP beni aramışsın kuşum ama arkdaşla o sergi senin bu sergi benim geziyorduk arama fırsatım olmadı ama sanırım istla geldiğin için aramışsın yine görüşemedik :KK43: neyse bir dahakine insallaaah

pınarcım hoşgeldin canım nasıl bakalım senin miniğin iyisinizdir inşallah
merve2cim sende hoşgeldin bitanem oğluşunla keyifler iyidir herhalde
nasipcim kocişinin terfisi hayırlı olsun canım
ayşem sende hoşgeldin oğluşun nasıl eziyet etmiyor dimi anneye

saolasın iyiyim cnm, bulantılarım geçti allaha şükür şimdi de mide yanmalarım başladı çok acıkıyo benim bebe sanırım :) ayın 11inde kontrolümüz var :asigim:sen nasılsın nasıl gidiyor? allahım bütün topiğime anne olmayı nasip etsin insallah

kızlar ankdan misafirim var gelemiyorum, derste çalışamıyorum, haftaya c.tesi pazar sınavım vaaaar :KK43: ne olur bana dua edin kızlarr. hepinizi çook öpüyorum

pınarcım hoşgeldin, gezip durduğuna göre iyisin maşallah :eek:

selam millettttttttkaydirigubbakcemile3
cumanız mübarek dualarınız kabul olsunnnnnnn semaya açılan eller boş dönmesin göbişler bebiş dolsun inşallahhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
kızlar bugün büyük günnn ayrıntılı usg ye girecez oğluşumu görecezzzz inşallah bir sorun çıkmayacak ama işte aması varrrr dua edin kızlarrrr:1hug:
seherim Rabbim bir avazda kurtarsın sağlıcakla hayırla kucağına alıp büyütesin meleğiniii çok az kalmış yaaaa maşallahhhhhhh:nazar::nazar::nazar:
emoşummm öpüyorum oğluşunuuuuuuua.s.
hepinizi öpüyoruz canlarımmmŞenizŞeniz

cumanız mübarek dualarınız kabul olsunnnnnnn semaya açılan eller boş dönmesin göbişler bebiş dolsun inşallahhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
kızlar bugün büyük günnn ayrıntılı usg ye girecez oğluşumu görecezzzz inşallah bir sorun çıkmayacak ama işte aması varrrr dua edin kızlarrrr:1hug:
seherim Rabbim bir avazda kurtarsın sağlıcakla hayırla kucağına alıp büyütesin meleğiniii çok az kalmış yaaaa maşallahhhhhhh:nazar::nazar::nazar:

aleyküm selam hoşgeldin.amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn.inşallah bir sorun çıkmazda oğluşunu görürsünüz.

ayşem sende hoşgeldin oğluşun nasıl eziyet etmiyor dimi anneye
hoşbulduk canımmm yok kız ne eziyetiiii yerim ben onu yeterki iyi olsun herşey başımın üstüneeeeeee:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Nasİp kocanın terfİsİ hayırlı olsun canım
ayŞe bebİŞİn nasıl

5 te belli olacak canımm inşallah doktor amcası müjde verecek bizeeee:Saruboceq:
pınarım fazla yorma yeğenimi huuuuuuukaydirigubbakcemile

hadi canım hiç sorunsuz miniki görürsünüz inşallah:teytey:

aleyküm selam hoşgeldin.amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn.inşallah bir sorun çıkmazda oğluşunu görürsünüz.

hadi canım hiç sorunsuz miniki görürsünüz inşallah:teytey:

ayşecim allahın izniyle oğluşun annecim merak etme çok iyiyim merak etme diyecek sana bitanem

sağolun canlarımmmma.s.inşallah sağlıklı çıkacak oğluşum öyle sabırsızlanıyorum ki demiştim doktorumun usg si biraz eski model bazen hiçbişi anlamıyorum ama şimdi renkli renkli görecemm her yerini ne bileyim heyecan da yaptım birazzz bakalımm inşallah herşey yolunda giderrrr off beklemek bile güzelllll darısı hepinizin başınaaaaaaa:Saruboceq::Saruboceq:

sağolun canlarımmmma.s.inşallah sağlıklı çıkacak oğluşum öyle sabırsızlanıyorum ki demiştim doktorumun usg si biraz eski model bazen hiçbişi anlamıyorum ama şimdi renkli renkli görecemm her yerini ne bileyim heyecan da yaptım birazzz bakalımm inşallah herşey yolunda giderrrr off beklemek bile güzelllll darısı hepinizin başınaaaaaaa:Saruboceq::Saruboceq:

kuzumm yaa, ben de heyecan yaptımm,sen böylee anlatınca yaahihoyyyt
amin,darısı başımızaahihoyyyt

evet ya ne kadar muhteşem bişey olsa gerek acaba ben bu duyguyu tadabilecekmiyim allahım inşallah

X