Umudumuz Umut olsun

iyi emelcim problem olmaığdına sevindim ben yemeğe çıkıyorum kızlar afiyet olsun hepinize canlarım cokacimcoook

bende yemeğe kaçtım sinem sanada ve herkese afiyet olsun.bakalım önce kim gelcek.sengözlerimebaksanab

gülşencim emelcim ikinizinde allah analı babalı buyutsun canlarım benim yerime öpün tombişleri bizde beklemeye başladık bakalım artık ne zaman gelicek

trabzon hep gormek ıstedıgım bır yer ama babamız ne der ankara olabılır nıye olmasın aydına gıderıbılırım ızmır denızlı yakın

hoşgeldin sehercim nasılsın canım selenimiz nasıl aramıza ne zaman teşrif edecek acaba allahım bir nefeste kurtarsın canım

iyiyz kızlar şükür bekliyoruz artık gülşen ne zaman doğum yaptı biz normal yapıcaz doğumu allah herkesi kurtarsın iyi haberler varmı hepsini okuyamıcam malum çoktandır giremedim

slm kızlar ben geldim bile yemekten mrb ssengün az kalmış sende meleğini kucağına al canım sağsağlim dua et bizim için

valla az kaldı anacım bide normal ne zamaan olcada belli değil hayırlısı artık

gülşencim emelcim ikinizinde allah analı babalı buyutsun canlarım benim yerime öpün tombişleri bizde beklemeye başladık bakalım artık ne zaman gelicek

iyiyz kızlar şükür bekliyoruz artık gülşen ne zaman doğum yaptı biz normal yapıcaz doğumu allah herkesi kurtarsın iyi haberler varmı hepsini okuyamıcam malum çoktandır giremedim

canımm bi nefeste sağlıkla, kolayca doğum nasip etsin Allah,:nazar::emir_bebek:

X