Umudumuz Umut olsun

benim daha nerden baksan 6 günüm var canım bi değişiklik hissetmiyorum sana bahsettiğim yanma hariçinde henüz gögüslerimde bile hassasiyet yok

memnun oldum aramıza hoşgeldin o zaman.

aslıcım seni atlamışım affet hayatım henüz kart yok inşallah hamişsindir hayatım var mı hiç belirti vs.?

şebnem valla ben artık hiçbirşeye güvenmiyorumm gülüm ya baksana kiminin hiç belirtisi olmuyormuş biliyorum elde değil ama kendini dinlemeden normal hayata devam etmek lazım sanırımmkaydirigubbakcemile2

ne olacak?elbette anne ve babasıyla mutlu olacak..siz çok yormuşsunuz birbirinizi..biraz ayrı kalın dinleyin iç sesinizi..umuyorum bebeğiniz mutlu ve huzurlu bi ailede gözlerini açacak dünyaya.. umudunu yitirme sakın..allah hep yanımızda unutma...

sağol canım benim umarım dediğin gibi olur umarım

aslıcım bak ben sen daha demeden anladım hatamı özür dileyene kadar sen yazmışsın afettin mi beni hayatım.

derya kendi ailenden birileriyle konuş bi büyüğünüz kocanla konuşsun derdini çözsünler kusura bakma ama sinir oluyorum şu kocana. insan hamile kadına bunu yapmaz yani. nolcak en kötü boşanırsınız ama bu iş uzadı. yani senin durumunda olmak istemezdim ama zor karar. doğursan bi türlü doğurmasan bi türlü.

haklısn okadar tuhaf bi durumki çıkmazdayım resmen

şebnem valla ben artık hiçbirşeye güvenmiyorumm gülüm ya baksana kiminin hiç belirtisi olmuyormuş biliyorum elde değil ama kendini dinlemeden normal hayata devam etmek lazım sanırımmkaydirigubbakcemile2

evet aynen öyle mervem ben son bi aydır bunu yapmaya çalışıyorum hatta şu an gün saymıyorum. umut var ama beklenti yok umut genel için var ama bu umudu ay ay parçalara bölmüyorum artık tüm zamanlar için umutluyum bakalım ne zaman gelecek ve herşeyin hayırlısını istiyorum hayatım. eğer çocuğum olmassa bunu bizim için hayırlısı buymuş diyerek kabul bile ettim şimdiden. eskisi gibi üç beş gün kala içim kıpır kıpırdamıyor salak salak hayaller kurmuyorum çünkü bu hayaller benim daha sancılı kırmızı kartı yaşamamı sağlıyor o yüzden saldım çayıra. hiçbir tedavi yok ttüp enjeksiyon falan yok hepsini çıkarttım hayatımdan. bi ihtimal diyodum ilerde deneriz vs ama artık düşünmüyoruz kociş özellikle istemiyo bende ona hak veriyorum. bu bi isyan değil sadece kabullenme.

aslıcım bak ben sen daha demeden anladım hatamı özür dileyene kadar sen yazmışsın afettin mi beni hayatım.

Derya kendi ailenden birileriyle konuş bi büyüğünüz kocanla konuşsun derdini çözsünler kusura bakma ama sinir oluyorum şu kocana. Insan hamile kadına bunu yapmaz yani. Nolcak en kötü boşanırsınız ama bu iş uzadı. Yani senin durumunda olmak istemezdim ama zor karar. Doğursan bi türlü doğurmasan bi türlü.

vallah halen yemedim canim inş hamişimdir ama bir korku var içimde hiçbir belirti yok

evet aynen öyle mervem ben son bi aydır bunu yapmaya çalışıyorum hatta şu an gün saymıyorum. Umut var ama beklenti yok umut genel için var ama bu umudu ay ay parçalara bölmüyorum artık tüm zamanlar için umutluyum bakalım ne zaman gelecek ve herşeyin hayırlısını istiyorum hayatım. Eğer çocuğum olmassa bunu bizim için hayırlısı buymuş diyerek kabul bile ettim şimdiden. Eskisi gibi üç beş gün kala içim kıpır kıpırdamıyor salak salak hayaller kurmuyorum çünkü bu hayaller benim daha sancılı kırmızı kartı yaşamamı sağlıyor o yüzden saldım çayıra. Hiçbir tedavi yok ttüp enjeksiyon falan yok hepsini çıkarttım hayatımdan. Bi ihtimal diyodum ilerde deneriz vs ama artık düşünmüyoruz kociş özellikle istemiyo bende ona hak veriyorum. Bu bi isyan değil sadece kabullenme.

sana katilşiyorum canim hamiş değilsem bende öyle yapicam artik yapacak bişey yok ümitleniyorum sonrada kötü oluyorum

memnun oldum aramıza hoşgeldin o zaman.

hoşbulduk..umuyorum bir çok arkadaşımdan çok daha yakın olacaksınız bana...

evet inşallah öyle olacak ki inan biz burda birbirimize ççoktan sıkı bağlarla bağlandık . esmaaaaaaaaa ayşeeeeeeeee nasiiiiiiip zuzuuuuuuu pınaaaaaaaar emeeeeeeeeel
bacılar nerdesiniz asiyeeeee raziyyyeeeeee hemen nereye kayboldun

Çok üzgünüm çoook
evet inşallah öyle olacak ki inan biz burda birbirimize ççoktan sıkı bağlarla bağlandık . esmaaaaaaaaa ayşeeeeeeeee nasiiiiiiip zuzuuuuuuu pınaaaaaaaar emeeeeeeeeel
bacılar nerdesiniz asiyeeeee raziyyyeeeeee hemen nereye kayboldun

SEBUCUM CANIM ASİYE TATİLDE AMA BENDE DİĞER KIZLARI MERAK EDİYORUM

vallah halen yemedim canim inş hamişimdir ama bir korku var içimde hiçbir belirti yok
çok ilginç hiçbir belirti olmayınca hamile kalınıyo galiba aslı. bi hafta falan öncesinden göğüsler hassaslaşıyodu o bile olmadı mı

sana katilşiyorum canim hamiş değilsem bende öyle yapicam artik yapacak bişey yok ümitleniyorum sonrada kötü oluyorum

başka yolu yok üzülmek yerine hayata bağlanmak lazım. olmayan şeyler için üzülmek yerine var olanlarla idare edip onlara sahip olduğumuz için mutlu olmalıyız. ki bizim sahip olduğumuz biçok güzel şeye sahip olamayanlar var dimi ama

ben geldimmmmmm:emir_bebek::emir_bebek:
biraz geciktim malum ilk sahur telaşı falan ancak yani neyse geçmiş falan okumuyom artık anlatsın birisi ne var ne yokkkkk:kahve:
aman kimler vardı bakalımmmmCADIARZUesmam nasipim gülşenim mervem şebbom rahelim asişim razişim aslım pınarım nazmiyem deryam seherim sinemim ee hepiniz tamammı sınız bakalım unuttuğum varsa affolaaaaaaa:eek:hepinize mucuks mucuks kızlarrrrrrrŞenizŞeniz
ramazanınız mübarek olsun gelişi bereket ortası bebiş sonu bayram olsun inşallahhhhh:nazar::emir_bebek::nazar:

evet aynen öyle mervem ben son bi aydır bunu yapmaya çalışıyorum hatta şu an gün saymıyorum. umut var ama beklenti yok umut genel için var ama bu umudu ay ay parçalara bölmüyorum artık tüm zamanlar için umutluyum bakalım ne zaman gelecek ve herşeyin hayırlısını istiyorum hayatım. eğer çocuğum olmassa bunu bizim için hayırlısı buymuş diyerek kabul bile ettim şimdiden. eskisi gibi üç beş gün kala içim kıpır kıpırdamıyor salak salak hayaller kurmuyorum çünkü bu hayaller benim daha sancılı kırmızı kartı yaşamamı sağlıyor o yüzden saldım çayıra. hiçbir tedavi yok ttüp enjeksiyon falan yok hepsini çıkarttım hayatımdan. bi ihtimal diyodum ilerde deneriz vs ama artık düşünmüyoruz kociş özellikle istemiyo bende ona hak veriyorum. bu bi isyan değil sadece kabullenme.
allahın takdiri demek lazım sizin durumunuz belli çok şükür ki problem yok bende aç kapa falan hayatımdan çıkarttım sıcaklığı takip etmicem o beni takip etsinkaydirigubbakcemile
aman kimler vardı bakalımmmm esmam nasipim gülşenim mervem şebbom rahelim asişim razişim aslım pınarım nazmiyem deryam seherim sinemim ee hepiniz tamammı sınız bakalım unuttuğum varsa affolaaaaaaa
ramazanınız mübarek olsun gelişi bereket ortası bebiş sonu bayram olsun inşallahhhhh
ayşemmm özlemişimmm seni.. bide nasip gelse çok aksatıyorsunuzzsenağlama

merhaba şebnemcim ayşecim aslıcım deryacım senin durumuna çok üzüldüm canım allah en kısa zamanda hayırlısını nasip etsin yenigelen merve cim aramıza hoş geldin ben seher esmacım sabah günaydın diyemedim kusura bakma şebenem sana da malum ay sonu ve ramazan bu gün zor bi gün

merhaba şebnemcim ayşecim aslıcım deryacım senin durumuna çok üzüldüm canım allah en kısa zamanda hayırlısını nasip etsin yenigelen merve cim aramıza hoş geldin ben seher esmacım sabah günaydın diyemedim kusura bakma şebenem sana da malum ay sonu ve ramazan bu gün zor bi gün

cnm sen oruç tutuyor msn

ayşecim canım pınarcım ikinizde hoş geldiniz ayşem özledik seni ya
şebom göğüslerimde ağrım var ama başka bişey yok çok nadir kasığımda batma var az yani
pınarcım en yeni hamiş sensin anlatsana neler oldu sana benim edet 2 gün geçti

X