Umudumuz Umut olsun

herkese merhaba nasılsınız
ben birazdan annemşllere gidecem eşimle tartıştık birkaç gün orda kalmayı düşünüyorum
belki gelmeme de bidaha
bakıcaz pek giremezsem kusur bakmayın bana kızmayın olurmu çok kötü günler geçiriyorum çok üzgünüm

canım allah yardımcın olsun merak ederiz habersiz bırakma..bebeğine dikkatet cnm

canım allah yardımcın olsun merak ederiz habersiz bırakma..bebeğine dikkatet cnm

sağol canım ya sizin beni ve bebişimi düşündüğünüzün onda biri kadar düşünseydi eşim bana yeterdi ama yok
üzülmek istemiyorum ağlamak istemiyorum ama kendimi tutamıyorum akıyor

canım öyleyse biliyorum kaç aydır tanıyorum seni düzelsin diye uğraşıyorsun ama demekki bu adam böyle değişmeyecek ayrılmayı düşünüyor mu oda?

canım çok üzüldüm yaa..hakkında hayırlısı..senin ve bebeğinin değerini anlar belki biraz yalnız kalınca..allah çok büyük...umudunu hiç bir zaman yitirme. sen iyi ol ki karnındaki mucize de iyi olsun...habersiz bırakma bizi..

günaydın canlarım hayırlı ramazanlar bu ay listemizin hepsi hamiş olur inşallah.
esma hafta sonu yoktum canım yanlız kalmışın ben hiç gelmedim işe o yüsden hayatım
mervecim üzülme sakın allah büyük inşallah bu ay tutcak bu iş ama bana soracak olursan hiçbir tedavi yöntemini kullanma salla gitsin. kist yokmuş nasılsa dimi ama
nasip seni çok devamsız görüyorum niye böle yapıyosun kendini bizden mahrum bırakıyosun
ayşe kız hala yoksun nerdesin bakim gittinmi sünnete hayatım
emelim canım kartlar gidiyodur yavaş yavaş çalışma zamanı hadi çok çalış emi,
gülşenim hamişin sen nasılsın hayatım
derya canım allah sana yardım etsin sabır versin. en kötü vurursun tekmeyi yollarsın yeter ettikleri git anana kal orda dönme eve yeter be
sinemcim sende ne var ne çok
pınar sen çalışmaları sakın durdurma doktor öyle dedi diye bi günde bitirme sakın regl olana kadar devam
nazmiş nerde nasıl gidiyo hamişlik
asiye gelmiş gitmiş
raziye sen nasılsın hayatım
seher günaydın geçen gün konuşamadık senin nası gidiyo hamişlik bize dua ediyosun dimi
bak ramazan ramazan duaların daha da kabul olur
bu arada nicole müydü yeni bi arkadaş var galiba isim neydi ben şebnem bu arada
hadi herkese rast gele

ozaman deryacım sen kesin ve net ol kararını ver biliyorum çok zor bakalım birsüre ayrı dene ozaman nolcak

biz bugün ramazanın da yardımızya karı koca sigarayı bıraktık kızlar. haayatımızdan çıkarttık inşallah içmeyeceğiz. bize şans dileyin.

şebbocum hoşgeldin hayatımmm.. valla en çok ona sevindim bide kist çıksaydı ya gene ilaç kullan hobaaa olurdumm.. ramazan ayında zaten çok sıkı çalışamayız gibime geliyor ondan bıraktım bakalım..

sen nasılsın ?

herkese merhaba nasılsınız
ben birazdan annemşllere gidecem eşimle tartıştık birkaç gün orda kalmayı düşünüyorum
belki gelmeme de bidaha
bakıcaz pek giremezsem kusur bakmayın bana kızmayın olurmu çok kötü günler geçiriyorum çok üzgünüm

derya ordamısın neler oluyor canım üzülme sakın aloooo yeni gördüm yazını derya

şebbocum hoşgeldin hayatımmm.. valla en çok ona sevindim bide kist çıksaydı ya gene ilaç kullan hobaaa olurdumm.. ramazan ayında zaten çok sıkı çalışamayız gibime geliyor ondan bıraktım bakalım..

sen nasılsın ?
benim daha nerden baksan 6 günüm var canım bi değişiklik hissetmiyorum sana bahsettiğim yanma hariçinde henüz gögüslerimde bile hassasiyet yok

evet canım nicole...ama adım merve daha yeniyim ama umutlarımız hep bir ve aynı...
memnun oldum aramıza hoşgeldin o zaman.

aslıcım seni atlamışım affet hayatım henüz kart yok inşallah hamişsindir hayatım var mı hiç belirti vs.?

ya benim bebeğim ne olacak

ne olacak?elbette anne ve babasıyla mutlu olacak..siz çok yormuşsunuz birbirinizi..biraz ayrı kalın dinleyin iç sesinizi..umuyorum bebeğiniz mutlu ve huzurlu bi ailede gözlerini açacak dünyaya.. umudunu yitirme sakın..allah hep yanımızda unutma...

derya ordamısın neler oluyor canım üzülme sakın aloooo yeni gördüm yazını derya

burdayımsağol canım nasıl üzülmeyeyim
hayatımboyunca hep üzülen oldum bıktım artık
hamileyim bebğim 3 aylık oldu ama babası ikimizide istemiyor ben şimdi ne yapayım
bide üstüne üstlük hiçbir güvencemde yok

memnun oldum aramıza hoşgeldin o zaman.

hoşbulduk..umuyorum bir çok arkadaşımdan çok daha yakın olacaksınız bana...

aslıcım bak ben sen daha demeden anladım hatamı özür dileyene kadar sen yazmışsın afettin mi beni hayatım.

derya kendi ailenden birileriyle konuş bi büyüğünüz kocanla konuşsun derdini çözsünler kusura bakma ama sinir oluyorum şu kocana. insan hamile kadına bunu yapmaz yani. nolcak en kötü boşanırsınız ama bu iş uzadı. yani senin durumunda olmak istemezdim ama zor karar. doğursan bi türlü doğurmasan bi türlü.

X