Umudumuz Umut olsun

evet inşallah öyle olacak ki inan biz burda birbirimize ççoktan sıkı bağlarla bağlandık . esmaaaaaaaaa ayşeeeeeeeee nasiiiiiiip zuzuuuuuuu pınaaaaaaaar emeeeeeeeeel
bacılar nerdesiniz asiyeeeee raziyyyeeeeee hemen nereye kayboldun

inşallah hamile olduğumu ilk size yazcam...bağıra çağıra hem de...:teytey:

Pinarcim sen tutma oruş felan bebişn beslenmesi gerek bak bende bugün tutum ama testi yapayim pozitifse sonuç tutmam tam bebişleringelişme zamani aç birakma yeğenimi

aslı sen pınar derken kimi kastediyosun ayol. seheri imi seher hamiş yani ssengun. yoksa pınar hamişde benmi blimiyorum kız.

merhaba şebnemcim ayşecim aslıcım deryacım senin durumuna çok üzüldüm canım allah en kısa zamanda hayırlısını nasip etsin yenigelen merve cim aramıza hoş geldin ben seher esmacım sabah günaydın diyemedim kusura bakma şebenem sana da malum ay sonu ve ramazan bu gün zor bi gün

selam canım sen sakın oruç tutma emi. sanki oruçmuş gibi bi halin var nerden hissettiysem. ramazanın ilk günleri herkes koyun gibi oluyo sinirsiz ama akşama dğru sinirler gerilebiliyo aman dikkat. herkes sakin olsun.

ay gerçekten isimleri karıştırdım seher ya sen neden oruç tutuyorsunki tatlım bebin vitamine ihtiyacı var

Kızlar ben geldim....:))) Sabah günaydın dedim kayboldum biliyorum.. Büyük çoğunluk oruç görünüşe göre...Neyse az kaldı akşama sıkın dişinizi kızlar...
Mervecim hoş geldin..Ne güzel 2 merve oldu..Aranızda dilek tutalım bizi ortaya alın da :))))
Aslı cım yarın sabah mutlu haberlerini bekliyoruz...
Şebnem cim ooo ben çalışmalara başladım merak etme :))) Bu ay kaçarı yok..Ya olacak ya olacak yada doktor yapacak :))))))))

Kızlar ben geldim....:))) Sabah günaydın dedim kayboldum biliyorum.. Büyük çoğunluk oruç görünüşe göre...Neyse az kaldı akşama sıkın dişinizi kızlar...
Mervecim hoş geldin..Ne güzel 2 merve oldu..Aranızda dilek tutalım bizi ortaya alın da :))))
Aslı cım yarın sabah mutlu haberlerini bekliyoruz...
Şebnem cim ooo ben çalışmalara başladım merak etme :))) Bu ay kaçarı yok..Ya olacak ya olacak yada doktor yapacak :))))))))

hoşgeldinn canım inş olumlu olur ya adete göre hiç bir belirti yok sadece belim ağırıyor

selam kızlar sabah giremedim dün geç yatıp sonra sahura kalkınca etkilendim biraz
herkese hayırlı ramazanlar diliyorum
hepimizin duaları bu kutsal ayda kabul olur inşallah

merhaba kızlar ben geldim sabah bir girdim bir daha almadılar beni siteyekaydirigubbakcemile3
şebnemcim ben iyiyim sen nasılsınız hayatım keyifler nasıl:kahve:
ayşecim hoşgeldin ama sende kaybolmuşsun sanırım oruç hepimizi vurdu gamyoncuiremsu

slm canlarımmm :)Ayşeemm,şebnemimmmm,esmaaam,sibelimm,diğer esmamm, asiyeeem,emelimmm,gülşenimm,deryaaam,sinemimmm,merveeem,nasipiiiim,raziyeeem.. hepinize hayırlı günler hayırlı ramazanlar diliyorumm..Şeniz

Deryacım geçmişte yazını okudum üzüldüm cidden, nasıl bi adam bu böyle ya? ama sabret allah sana bu kötü zamanlarının mükafatını verecek canım.hakkında hayırlısı olsun biz hep yanındayız:enbuyukkk:

Şebnem,canım sigarayı bırakmışınız çok sevindim insallah bu konuda istikrarlı olarak devam edersiniz çok sevindim:)

Aslımmmmm, Kız hamiş misin yoksa seeen? insallah kırmızı kartı yemeyeceksin cnm benim ..

ramazanda insallah allah tüm üsteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın, sağlıklı mutlu kısmetli bebişler versin insallahhhhh...

ortalarda pınar haiş die bi söylenti mi var ben mi yanlıuş okudum? yoksa aramıza başka bi Pınar arkadaşımız mı katıldı?Ya da allah mı söyletti :)
Kızlar p.be çok çalıştık tam yumurtlama zamanımdı, ama 3 gündür çok fazla akıntım oluyor?? hala yumurtluyo muyum dersiniz ama yumurtam çatlamıştı nası oluo bu? ha bi de belim ağrıyo off..

selam kızlar bende sabah ecü deyip kaçanlardan oldum ama yalnız değilmişim sevindimmmm ne yapıyorsunuz oruçla aranız nasıl biz bebişimle orucu yiyoruz ama borcumuz borç bebişim doğsun borcumu ödeyeceğim

yaa kızlar sitede yine sorun var sanırım..Sinemcim hoşgeldin..Raziyecim sen de hoşgeldin.? Ne var ne yok?
Nerdesiniz kızlarrrrrrrrrrr...

selam kızlar sabah giremedim
dün gece geç yattık sahur sabah erken kalkma derken etkiledi biraz
herkesin ramazanı mübarek duaları kabul olsun inşallah

X