Umudumuz Umut olsun

valla benim işim var o yüzden gelemiyorum sayfam açık ama ara ara bakabiliyorum. czc zeynep canım sen hamişmisin geçmişi okuyamadım da eğer öyleysen çok sevindim canım tebrik ederim. gülsüm hoşgeldin canım ben şebnem

zeynep canım yapmışsın takvimini 6 haftalık mısın cnm bebeğin kalp atışlarını duydunuz muı?
canım sigarayı enkısa zamanda bırakman lazım inanılmaz sakıncalı bebeğin için zor elde etmesi bak herkes nası çalışıo bebek sahibi olmak için zarar verme sakın

valla benim işim var o yüzden gelemiyorum sayfam açık ama ara ara bakabiliyorum. czc zeynep canım sen hamişmisin geçmişi okuyamadım da eğer öyleysen çok sevindim canım tebrik ederim. gülsüm hoşgeldin canım ben şebnem

hoşbuldum sağol çok memnun oldum.:1hug:

zeynep canım yapmışsın takvimini 6 haftalık mısın cnm bebeğin kalp atışlarını duydunuz muı?
canım sigarayı enkısa zamanda bırakman lazım inanılmaz sakıncalı bebeğin için zor elde etmesi bak herkes nası çalışıo bebek sahibi olmak için zarar verme sakın

sigaraaaaaaaaaa mııııııııııııı hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bırakın sigarayı bebişlerinizi tehlikeye atmayın.

ya evet sigara içmeyin hele hamişken sakın içmeyin biz ne halle bebek sahibi olmaya çalışıyoruz size allah vermiş ve değerini bilmiyoosunuz kıslar çok zararlı zeyno sen mi içisiyosun bak geliyoo oklavaa:eek:klava:

ah kaç aydır çırpınıyoruz bebişimiz olsun diye dimi kıslar

aaahhh ahhh hemde nasıl.her ay midemizi üşütsek acabaa hamileyim.göğüsler ağırsa acaba hamilemiyim.adet gecikse acaba acaba acabaaaaaa ama her ay sıfıra sıfır elde var sıfır.kıymet bilin sigara ve kafeinli içeceklerden uzak durun:mymeka::mymeka:

işte var biraz sürekli esniyorum yorgunluk varan üstümde havlardan sanırım bir güneşli bir yağışlı şu mevsim değişikliği beni etkiliyor

nevgül canım senin durumlar nasıl adetin geçmedi dimi daha

ben berbatım ya aptal gibiyim.eşimi arayacam tel ahizesini kaldırdım basıyom basıyom tuşlara aramıyo .allah allah diyom niye bozuldu bu.ısrarla yine basıyom meğerse klavyenin tuşlarına basıyom.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:bbo: yok canım adetim gelmedi.

kızlar selam ben geldim :))) Nevgül canım valla koptum :)))) Klavyeden arıyorsun demek eşini :)))))
geçmişi okumadım kızlar umarım herkes iyidir.. beni soracak olursanız eğer tam regl olamadım. Lekelenme şeklinde başlıyor benımkiler biliyorsunuz.. Lekeyi gördükde kırmızılar henüz teşrif etmedi :)))
eee neler var ne ler yok bakayım :))) Kim gün sayıyor..

kızlar selam ben geldim :))) Nevgül canım valla koptum :)))) Klavyeden arıyorsun demek eşini :)))))
geçmişi okumadım kızlar umarım herkes iyidir.. beni soracak olursanız eğer tam regl olamadım. Lekelenme şeklinde başlıyor benımkiler biliyorsunuz.. Lekeyi gördükde kırmızılar henüz teşrif etmedi :)))
eee neler var ne ler yok bakayım :))) Kim gün sayıyor..

yeni keşif işte klavyeden eş arama. gelmesin kırmızılar hamile olursun inşallah.

X