Umudumuz Umut olsun

rahelcm inş. yerleşme kanamasıdır seninkiler canım gün sayıyoruz işte adet gelsede çalışmalara başlasak diye

Amin Gülsüm cüm...keşke hamile olsam ama değilim biliyorum benım hep böyle olur..önce geliyorum diye ışık yakar :))) Neyse sağlık olsun ne yapalım... Vardır demekki bir vakti zamanı ya da bahanesi :))

ınşallahh Sinem cim..Hayatımız beklemekle geçiyor.. Yok adeti bekle yok yumurtlamayı bekle yok çatlasın bekle :))) Gelecekse gelseler artık...

Amin Gülsüm cüm...keşke hamile olsam ama değilim biliyorum benım hep böyle olur..önce geliyorum diye ışık yakar :))) Neyse sağlık olsun ne yapalım... Vardır demekki bir vakti zamanı ya da bahanesi :))

evet kesinlikle vardır.hayırlı zamanda sağlıklı sıhhatli gelirler inşallah.:1hug:

canlarım benim hepiniz allaha emanet olun.yarın yine görüşmek dileğiyle.hepiniz öpüldünüz.

zeynep canım yapmışsın takvimini 6 haftalık mısın cnm bebeğin kalp atışlarını duydunuz muı?
canım sigarayı enkısa zamanda bırakman lazım inanılmaz sakıncalı bebeğin için zor elde etmesi bak herkes nası çalışıo bebek sahibi olmak için zarar verme sakın

cok tesekkür ederim canım daha gördük amaduymadık tesi randevumuz var o zaman duyucaz allahın izniyle

ya kızlar ben dün rüyamda bi bebek 10 haft falan ultrasonda kalp atışlarını kaburga kemiklerini falan görüyodum ekrandan hayırdır inş. size anlatmayı unuttum acaba hamiş mi olacam
görüşürüz nevgülcüm iyiy kaşamlar birazdan bende çıkıcam canlarım iyi akşamlar öpüldünüz

kızlar huhu ses verin canlarım aylin beyza
ben geri geldim
aaahhh ahhh hemde nasıl.her ay midemizi üşütsek acabaa hamileyim.göğüsler ağırsa acaba hamilemiyim.adet gecikse acaba acaba acabaaaaaa ama her ay sıfıra sıfır elde var sıfır.kıymet bilin sigara ve kafeinli içeceklerden uzak durun:mymeka::mymeka:
valla ya.. aman ha kızlar.:eek:klava:
kızlar selam ben geldim :))) Nevgül canım valla koptum :)))) Klavyeden arıyorsun demek eşini :)))))
geçmişi okumadım kızlar umarım herkes iyidir.. beni soracak olursanız eğer tam regl olamadım. Lekelenme şeklinde başlıyor benımkiler biliyorsunuz.. Lekeyi gördükde kırmızılar henüz teşrif etmedi :)))
eee neler var ne ler yok bakayım :))) Kim gün sayıyor..
hoşgeldinkaydirigubbakcemile3
ya kızlar ben dün rüyamda bi bebek 10 haft falan ultrasonda kalp atışlarını kaburga kemiklerini falan görüyodum ekrandan hayırdır inş. size anlatmayı unuttum acaba hamiş mi olacam
görüşürüz nevgülcüm iyiy kaşamlar birazdan bende çıkıcam canlarım iyi akşamlar öpüldünüz
hayırolur inşallah, bebiş mi geliyo da gelmeden haber gönderdi:ecrin_bebek:

düşmediiiiiiiiii kız sinemmmmmmmmmmm ay kafam karıştı bütün gece karnım ağrıdı sabaha dedim kesin ateşim düşer ve regl gelir 37 çıktı ateşim ilginç bir durummirmirmirmir hamile olsam ama dünkü testte çıkmaz mıydı ya?

canım benim geç döllenme olabilir demedim mi ben sana...inşallah öyledir adaşım...o kadar çok istiyorum ki bilemezsin...hayırlısıyla tabii...

mervişim işn. canım yaaa çok sevindim düşmediğine karın ağrısı olur merak etme yarında düşmezse bikaçgün daha bekle öyle yap testi yada direk kan testine ben ilk hamişliğimde adetim 4 gün geçmişti silik çıkmıştı canım o yüzden takma kafana idrarda belli bir seviyeye gelince çıkıyo belki o seviyeye gelmedi allah hayırlısını versin

beyza günaydın canım
beyazmelek hayırlı olsun kızın oluyomuş
zeynep unutturma kendini daha sık aramızda görmek istiyorum seni
nasip canım bizi ihmal etme
aslım yok
ayşeler nerdesiniz
nikol sen nasılsın canım oğlusun kıpır kıpır mı yine maşallah :nazar:

valla çok kıpır kıpır değil ama kendini hissettiriyo oğluşkom...allahım size de nasip etsin tez vakitte inşallah....

hepinize günaydın canlarım.bayadır uğrayamadım ev bulduk şükür taşınmadan bi boyayalım dedik 2 kanepe bi tv götürdük eve orada kalıyoduk dün akşam geldik.eşim boya işinde usta olduğu için zevkimize göre boyayalım dedik zor oluyo ama güzelde oluyo bide taşınsaydık. sağllığımıza gelince bende bebeğimde iyiyiz şükür büyümüş maşallah.sizlerde iyisinizdir inş.hepinizi tek tek öpüyorum kızlar Allaha emanet olun.bende küçük eşyaları kolileyim.çok iş var çoook.bugün buradayım fırsat bulursam gelmeye çalışırım.sizleri çok seviyorum hoşçakalın.a.s.

çok sevindim canım allah güle güle oturmayı nasip etsin...çok yorma kendini...

günaydın kızlar ne kadar çok kaynatmışsınız
pınarcım maşallah büyümüş senin ufaklık bence senin kızın olcak derslerinde başarılar bitanem
feyzacım sen de hoşgeldin prensesin geliyormuş tebrik ederim güzelim allahım sağsalim kucağına aldırsın
nasipcim aşk kolsun seni sormazmıyız hiç biraz yalnız kalmaya ihtiyacın olduğunu düşündük ama geliceni biliyoruz bitanem hayırlı yolculuklar güzelim
semracım evi taşıyormuşsunuz kolay gelsin canım aman dikkat olurmu sen mümkünse birşey elleme bebişini koru sen yeter
zeynepcim hoşgeldin bebiş büyüyor dimi allahım sorunsuz gebelik yaşatsın inşallah
mervem ateşin düşmemiş çok iyi canım umutlandırmak da istemiyorum sonra üzülmeni hiç istemem inşallah hayırlısı ne ise o olsun
merve2cim nasılsınız ana oğul bakalım senin oğlan şov yapıyormu arada fotonu bekliyoruz
sinemim sen ne durumdasın hayırlısı olsun kolay gelsin yoğunsun sanırım
beyzam sen nasılsın yoğunsun ve ders çalışıyorsun başarılar güzelim ben bu yıl dondurdum umarın doğru yapmışımdır
gülsümcüm günaydın canım nasılsın
ayşeler asiyem seherim nazmiyem emellerim aslım şebbom unuttuklarım varsa affola hadi gelinsizlerde

şova daha pek başlamadık ama hissediyorum varlığını...rabbim size de nasip edecek...inşallah...

iyi gidiyo canım hiçbir sikayetim yok masallah ne mide bulantısı ne bas dönmesi sadece sigara istiyorum cok cok üzgünümki 2-3 tane içiyorum nasıl bırakcam yaa
aman zeynepcim yapma nolur sigara bebeğe çok zarar veriyo... o kadar çok beklediğin meleğini zehirleyecek misin?

:nazar::nazar: bakın şunun güzelliğine kuzu bu kuzu
gülşencim allah nazarlardan saklasın analı babalı mutlu sağlıklı büyütün inşallah. canımızsınız. DARISI HEPİMİZİN BAŞINA İNŞALLAH AMİNNN

ooooooo şebocum...özledim valla seni...iyisin dimi?ay evet yaa çok tatlıymış idil...pamuk gibi...allah nazarlardan saklasın...

Kızlar nazmiyden hiç haber yok mu telefonu filan olan varsa arasın bayadır yok doğurdu mu acaba ?

evet yaa nazmiyeyi bende çok merak ediyorum...doğurdumu acaba?

selam milletttttkaydirigubbakcemile3
dün önce misfirim geldi sonra ben biraz kötü oldum ya arada bir sıkıntı basıyor anlamıyorum yoktu şimdiye kadar nefes alamıyorum sanki neyse işte gelemedim o yüzden hatta gülşenime bile yazamadım mervem sanadaaa:eek:hamişlikten herhalde yaaa anlamadım gittii:sm_confused:
gülşenim maşallah idilimeeee:nazar::nazar::nazar: Allah hayırla sağlıkla büyütmeyi nasip etsinnn de hayırdır 30 u demiyomuydunn kim biliyorsa dökülsün bakalım nasıl oldu normal mi sezeryan mı niye erken olduuu aman canım ya annesinin yanında ne güzellll:teytey::teytey::teytey:
mervem bişi demiyom umarım bebişin fazla bekletmez seniii sağlıcakla gelsin hep yanında olsun da beklemeye razıyız dimiii:1hug:
ve diğerleriiiii hala biraz kötüyüm kusuruma bakmayın hepinizi öpüyoruz canlarımmmmŞenizŞeniz

ayşecim oğluşun var ya içinde onun için iki kişilik nefes alman lazım...

kızlar selam ben geldim :))) Nevgül canım valla koptum :)))) Klavyeden arıyorsun demek eşini :)))))
geçmişi okumadım kızlar umarım herkes iyidir.. beni soracak olursanız eğer tam regl olamadım. Lekelenme şeklinde başlıyor benımkiler biliyorsunuz.. Lekeyi gördükde kırmızılar henüz teşrif etmedi :)))
eee neler var ne ler yok bakayım :))) Kim gün sayıyor..

oh oh oh bigün gelmedik tüm kaçaklar dökülmüş...emelim nasılsın...valla seni burda görmeyi özlemişim...

inşallah sana haber veriyodur meleğin canım...hayırlısıyla gelsin melekleriniz...

kızlar herkese çoooookkkkk selaaaaaaaaammmmmmm....öptük sizi oğluşumla...

allah ne zaman nasip ederse o zaman gelcek melekleriniz nasipcim...sen strese sokma kendini...güle güle gidin gelin inşallah...

hadi hayırlısı feyzacım...ne güzel biprenses geliyooo...sağlıkla gelsin inşallah...

kız pınarr....ne çabuk geçiyo zaman..daha kan tahlilini yaptığın gün dün gibi aklımda...allahım sağlimen kucağımıza almayıda nasip etsin meleklerimizi...

zeynep hoşgeldin canım..nasıl gidiyo hamişlik...

sagol merve 2 canım inşallah o günleride görürüz allahım hepimizinkini bagışlasın

aaaaayyy hayırlıı olsunnnnn canımmm inş sağlıkla kucağına al feyzacımm

kısmet nasip işte allah hayırlısını versinnn canım bizede

zeynep nasılsın nası gidiyor daha sık bekleriz cnm

pınarcımmm:nazar::nazar: kocamann olmuşsunuz sırasıyla inş doğum haberinide alırız..:teytey:

teşekkürler canım benim inşallah allahım daha fazla bekletmeden sizlerede nasip etsin...

mervişim işn. canım yaaa çok sevindim düşmediğine karın ağrısı olur merak etme yarında düşmezse bikaçgün daha bekle öyle yap testi yada direk kan testine ben ilk hamişliğimde adetim 4 gün geçmişti silik çıkmıştı canım o yüzden takma kafana idrarda belli bir seviyeye gelince çıkıyo belki o seviyeye gelmedi allah hayırlısını versin

beyza günaydın canım
beyazmelek hayırlı olsun kızın oluyomuş
zeynep unutturma kendini daha sık aramızda görmek istiyorum seni
nasip canım bizi ihmal etme
aslım yok
ayşeler nerdesiniz
nikol sen nasılsın canım oğlusun kıpır kıpır mı yine maşallah :nazar:

yanlış hatırlamıyorsam sinemdi dimi sagol inşallah kucagımızada alırız...

günaydın kızlar ne kadar çok kaynatmışsınız
pınarcım maşallah büyümüş senin ufaklık bence senin kızın olcak derslerinde başarılar bitanem
feyzacım sen de hoşgeldin prensesin geliyormuş tebrik ederim güzelim allahım sağsalim kucağına aldırsın
nasipcim aşk kolsun seni sormazmıyız hiç biraz yalnız kalmaya ihtiyacın olduğunu düşündük ama geliceni biliyoruz bitanem hayırlı yolculuklar güzelim
semracım evi taşıyormuşsunuz kolay gelsin canım aman dikkat olurmu sen mümkünse birşey elleme bebişini koru sen yeter
zeynepcim hoşgeldin bebiş büyüyor dimi allahım sorunsuz gebelik yaşatsın inşallah
mervem ateşin düşmemiş çok iyi canım umutlandırmak da istemiyorum sonra üzülmeni hiç istemem inşallah hayırlısı ne ise o olsun
merve2cim nasılsınız ana oğul bakalım senin oğlan şov yapıyormu arada fotonu bekliyoruz
sinemim sen ne durumdasın hayırlısı olsun kolay gelsin yoğunsun sanırım
beyzam sen nasılsın yoğunsun ve ders çalışıyorsun başarılar güzelim ben bu yıl dondurdum umarın doğru yapmışımdır
gülsümcüm günaydın canım nasılsın
ayşeler asiyem seherim nazmiyem emellerim aslım şebbom unuttuklarım varsa affola hadi gelinsizlerde

raziye sagol canım evet bir prenses gelicek inşallah allahım sizlerde nasip etsin..

günaydın hanımlaaarkaydirigubbakcemile3

kızlar ben dün o sıkıntıyla gittim test aldım bi tane, adet belirtisi hissettikçe keyfim kaçana kadar dedim bi kez üzüleyim, kapı gibi tek çizgim var! önce üzüldüm haliyle ama sonra iyiki yaptım da emin oldum dedim.. umutlanmaya gerek yok..yerimseniben

canımm hoşgeldin, iyiyim ben, sen de inşallah.. takma kafana bişeleri hayırlısı olsun.. gelir bebişler vakitleri gelince.:ecrin_bebek:

canımm kız demek, sağlıkla kucağına da al inşallah.:nazar:
BU ARADA BEN BURALARDA DİİLKEN HAMİŞ OLANLAR, BEBİŞİNİ DOĞURANLAR, GÖZÜMDEN KAÇMIŞ OLMA İHTİMALNE KARŞI TOPLUCA HEPİNİZİ TEBRİK EDERİİİM,DARISI BAŞIMIZA OLSUN:enbuyukkk:

ben senden ümidimi kesmedimmhihoyyyt

hayırlı olsun yeni eviniz,yorma çok kendini

sagol aylincim şimdilik kız gördü doktorumuz kızdır sanırım hayırlasıyla saglıklı dünyaya gelsinde ...

X