Umudumuz Umut olsun

allah ne zaman nasip ederse o zaman gelcek melekleriniz nasipcim...sen strese sokma kendini...güle güle gidin gelin inşallah...

hadi hayırlısı feyzacım...ne güzel biprenses geliyooo...sağlıkla gelsin inşallah...

kız pınarr....ne çabuk geçiyo zaman..daha kan tahlilini yaptığın gün dün gibi aklımda...allahım sağlimen kucağımıza almayıda nasip etsin meleklerimizi...

zeynep hoşgeldin canım..nasıl gidiyo hamişlik...

iyi gidiyo canım hiçbir sikayetim yok masallah ne mide bulantısı ne bas dönmesi sadece sigara istiyorum cok cok üzgünümki 2-3 tane içiyorum nasıl bırakcam yaa

:nazar::nazar: bakın şunun güzelliğine kuzu bu kuzu
gülşencim allah nazarlardan saklasın analı babalı mutlu sağlıklı büyütün inşallah. canımızsınız. DARISI HEPİMİZİN BAŞINA İNŞALLAH AMİNNN

Eklentiler

• $Goruntu_.jpg
    $Goruntu_.jpg
    4,5 KB · Görüntüleme: 36
sinemcim gelmiyorum içimden gelmiyo kendimce mevzudan uzaklaşmaya çalışıyorum napim
şimdi reglim ya ondan. ee varmı güzel havadis kimler heyecan yaşıyo herkes iyimi

emel ile merveyi biliyorum allahım inşallah onlar bu ay hamiş kalsınlar hoplayıp zıplayalım başka kimler var devamlılar kim benden başka devamsızlar kim? nazmiyeden haber var mı?

o zaman ondandır canım şebooo merve var yarın günü ben varım haftaya salı bekliyoruz bakalım allah hayırlısını versin sen dr. falan gidiyomusun canım neden burdan uzaklaşmak istiyosun ki

yok burdan değilde kafamdaki bu bebek isteğinden stresinden her ay fazla bu konuya takılmaktan gerci beceremiyorum ama işte olmuyo olmuyo olmuyo

MAŞALLAHHHHHHHHHHH:nazar::nazar::nazar:

ŞEBOCUM ALLAH BıZLEREDE BÖLE CıCı BEBEKLER NASıP ETSıNNN ıNŞALLAHHH..

Kızlar nazmiyden hiç haber yok mu telefonu filan olan varsa arasın bayadır yok doğurdu mu acaba ?

selam milletttttkaydirigubbakcemile3
dün önce misfirim geldi sonra ben biraz kötü oldum ya arada bir sıkıntı basıyor anlamıyorum yoktu şimdiye kadar nefes alamıyorum sanki neyse işte gelemedim o yüzden hatta gülşenime bile yazamadım mervem sanadaaa:eek:hamişlikten herhalde yaaa anlamadım gittii:sm_confused:
gülşenim maşallah idilimeeee:nazar::nazar::nazar: Allah hayırla sağlıkla büyütmeyi nasip etsinnn de hayırdır 30 u demiyomuydunn kim biliyorsa dökülsün bakalım nasıl oldu normal mi sezeryan mı niye erken olduuu aman canım ya annesinin yanında ne güzellll:teytey::teytey::teytey:
mervem bişi demiyom umarım bebişin fazla bekletmez seniii sağlıcakla gelsin hep yanında olsun da beklemeye razıyız dimiii:1hug:
ve diğerleriiiii hala biraz kötüyüm kusuruma bakmayın hepinizi öpüyoruz canlarımmmmŞenizŞeniz

:nazar::nazar: bakın şunun güzelliğine kuzu bu kuzu
gülşencim allah nazarlardan saklasın analı babalı mutlu sağlıklı büyütün inşallah. canımızsınız. DARISI HEPİMİZİN BAŞINA İNŞALLAH AMİNNN
maşallah!!!:nazar::nazar::nazar: Allah sağlıklı güzel bi ömür versin, darısı başımızaa:emir_bebek:
sinemcim gelmiyorum içimden gelmiyo kendimce mevzudan uzaklaşmaya çalışıyorum napim
şimdi reglim ya ondan. ee varmı güzel havadis kimler heyecan yaşıyo herkes iyimi
hoşgeldin bu aradakaydirigubbakcemile3

selam milletttttkaydirigubbakcemile3
dün önce misfirim geldi sonra ben biraz kötü oldum ya arada bir sıkıntı basıyor anlamıyorum yoktu şimdiye kadar nefes alamıyorum sanki neyse işte gelemedim o yüzden hatta gülşenime bile yazamadım mervem sanadaaa:eek:hamişlikten herhalde yaaa anlamadım gittii:sm_confused:
gülşenim maşallah idilimeeee:nazar::nazar::nazar: Allah hayırla sağlıkla büyütmeyi nasip etsinnn de hayırdır 30 u demiyomuydunn kim biliyorsa dökülsün bakalım nasıl oldu normal mi sezeryan mı niye erken olduuu aman canım ya annesinin yanında ne güzellll:teytey::teytey::teytey:
mervem bişi demiyom umarım bebişin fazla bekletmez seniii sağlıcakla gelsin hep yanında olsun da beklemeye razıyız dimiii:1hug:
ve diğerleriiiii hala biraz kötüyüm kusuruma bakmayın hepinizi öpüyoruz canlarımmmmŞenizŞeniz

sen de hoşgeldin güzel hamişkaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun ayşem bebeğin büyüdüğü için bütün enerjini alıyo senin ortak oluyo neyin varsa o yüzden halsiz kalıyosun artık 2 kişilik nefes alman lazım canım

saol aylincim sende hoşgelmişsin nası gidiyo kocana da kavuştun dimi allah ayırmasın bidaha

X