Umudumuz Umut olsun

gümaydın canlarım nasılsınız ben yine burdayım herzaman olduğu gibi merve ısın düşmedi dimiiiiii

günaydınnn.. malesef sinemcim düştü pat diye hemde 36,7'ye regl geliyorum diyor cnm hiç şaşmaz ateş yöntemi.. KISMET DEĞıLMıŞ:çok üzgünüm:

günaydın kızlaar

sinemcim günaydın canım bebişin annesine ben geleceğim annecim merak etme üzülme hiç mi diyor acaba?

mervecim sakın üzülme canım hayırlısı demek bu ay nasip değilmiş hep beraber pozitif düşünceye çağırıyorum sizi arkadaşlar bebişler gelecek bigün ama biraz sabır inş rabbim hepimize sabır versin

günaydın kızlar sinemcim hayrolsun rüyan ben geçen ay çok görmüştüm bebek rüyamda ama maalesef bişi olmadı inşallah senin rüyan gerçek olur bitanem
mervecim hayırlısı olsun ben de çok üzüldüm hayırlısını isteyelim yaradandan dimi
beyzacım sanada günaydın nasılsın bakalım

herkese günaydınlar.mervecim ısı düşük olunca regl geliyo anlamındamı.bende dün ölçtürdüm dün baya ateş basıyodu 35 ti.

sağolun beyza,raziye,sinem..doğal olarak bugün pek ii değilim atlatırım yeni umutlarla gelirim gene..

günaydın cağnım arkadaşlarım, son hafta gerçekten çok ihmallerdeyim biliyorum:eek:
ama geçtiiii, bunalım dediğin bir haftalık valla, haftaya doktoruma; gidip soğan kürümü yaptım, bir sürü arkadaşım da gaz verdi benim bebişim olacak bi kere, sen ne diyon doktorcum, diycem valladelikafadulden
düşün düşün nereye kadar, allah ağzımızın tadını bozmasın, çok şükür sağlıklıyız, her şeyin bir zamanı var napalım.
bu arada kim nerde napıyo zaman zaman okumaya çalıştım ama içinde olmayınca takip edemiyor insanfisfisfis semam, ayşem, sinemim, beyzam, mervişler, hamişler, daha daha diğer güzel topiğimizin güzel hatunları nasılsınız? hepinizi çok özledim beeeeeeeenhihoyyyt

inş.kızlar allah hayırlısıyla hamiş kalmayı nasip etsin bizlere dün gecede ölü erkek bebek gördüm ya hayırdır düşünmeden yattım ama demek bilinç altımda var

günaydın ayşecim ihmal etme bizi niye bunalıma giriyosun ki canım sağlık olsun allah huzur mutluluk ve sağlığımızı bozmasın

inş.kızlar allah hayırlısıyla hamiş kalmayı nasip etsin bizlere dün gecede ölü erkek bebek gördüm ya hayırdır düşünmeden yattım ama demek bilinç altımda var

hayır olsun bitanem ama erkek bebek görmek sevinç demektir.vede sevineceğin haber demek üstelik bu haberi yakında alacaksın.hayır olsun inşallah.onu ölü görmen sanırım korkuların demek.

günaydın ayşecim ihmal etme bizi niye bunalıma giriyosun ki canım sağlık olsun allah huzur mutluluk ve sağlığımızı bozmasın

dogru diyosun sinemcim de insan adet döneminde engel olamıyor işte kendine, aslında biz çocuk yapmayı eylüle ekime ertelemiştik, hem borçlarımız bitsin hem de biraz daha başbaşa zaman geçirelim diye, bu kist işi çıkınca sanki o zamanı beklemeyecekmişiz gibi davranıp eşim de ben de üzülüyoruz... napalım:1no2:

dogru diyosun sinemcim de insan adet döneminde engel olamıyor işte kendine, aslında biz çocuk yapmayı eylüle ekime ertelemiştik, hem borçlarımız bitsin hem de biraz daha başbaşa zaman geçirelim diye, bu kist işi çıkınca sanki o zamanı beklemeyecekmişiz gibi davranıp eşim de ben de üzülüyoruz... napalım:1no2:

ayşe sen ne kadarlık evlisn sorabilirmiyim.

kızlar baktımda netten ölüden diri haber bir müjdeli haber diyo inş. yaaa allah hayırlısını versin kızlar

yok canım netten baktıktan sonra senin yorumunu gördüm inş. müjdeli haberler veririm sizlere ama nedense içimde bir kıpırtı yok kızlar yaaa neden inanmim sana nevgülcümkaydirigubbakcemile5

X