Umudumuz Umut olsun

düşmediiiiiiiiii kız sinemmmmmmmmmmm ay kafam karıştı bütün gece karnım ağrıdı sabaha dedim kesin ateşim düşer ve regl gelir 37 çıktı ateşim ilginç bir durummirmirmirmir hamile olsam ama dünkü testte çıkmaz mıydı ya?

selam kızlar hepiniz nasılsınız bakalım idil bebişimiz hoşgeldin dünyaya allahım sana uzun ömürler versin
bende dün doktora gittim kızım olacak allahım nasip ederse gökçenim sagsalim dogum yapmayı nasip etsin
pınarcım baya büyümüşsünüz sizde allahım nazarlardan saklıasın
aaaaayyy hayırlıı olsunnnnn canımmm inş sağlıkla kucağına al feyzacımm
selam kızlar

biliyorum bana kızgınsınız ama gördüğüm kadarıyla kimsenin aklına gelmemişim yırtmışım yanikaydirigubbakcemile3
neyse idil bebek aramıza hoşgeldin gülşen hayatım sanada büyük geçmiş olsun allah iyinizide nazardan saklasın
mervecim kırmızıları görmeden umutsuzluğa kapılma yok anlaşıldı mı
aylincim aşkım nasılsın
diğer bayanlar umarım sizlerde iyisinizdir
ben biraz burukkum bizim akraba 2 ay önce spirali çıkarttı ve kadının 2. denemesinde çift çizgi anasını satayım ben 2 senedir uğraşıyorum halal birşey yok
deli olmak içten değil ama umudumu yitirdim artık kısmet değilmiş ne yapalım
kızlar ben yarında yokkum istanbula gidiyoruz bu akşam yarın döneceğiz kendinize dikkat edin
kısmet nasip işte allah hayırlısını versinnn canım bizede
Nasipcim iyi dileklerin için cok tesekkürler!!! Hamişlere de yazmıssın beni baş sıraya yani ÇOOK merci
zeynep nasılsın nası gidiyor daha sık bekleriz cnm
slm güzel topiğimin güzel anneleri,anne adayları nasılsınızz?? ben yoğunum ankaradan kız arkdaşım geliyor evi toparlayıp işlerimi hallediyorum boş zamanım kalırsa da ders çalışcaam bana dua edin kızlar derslerim sınava yetişsin diyee.

Merveem canım insallah idrarda çıkmamıştır kanda baktırsana bi bu kadar merak ettirme bizi, hamişsen de değilsen de vardır allahımın bir bildiği,dualarım seninle cnm beniim.

İDİL bebiiiş hoş geldin dünyayaaaaaa, sağlıcakla büyü, allah analı babalı büyütsüün, darısı başımızaa insallah

bu arada kızlar 2.5 aylık olduk biz bugünn

pınarcımmm:nazar::nazar: kocamann olmuşsunuz sırasıyla inş doğum haberinide alırız..:teytey:

mervişim işn. canım yaaa çok sevindim düşmediğine karın ağrısı olur merak etme yarında düşmezse bikaçgün daha bekle öyle yap testi yada direk kan testine ben ilk hamişliğimde adetim 4 gün geçmişti silik çıkmıştı canım o yüzden takma kafana idrarda belli bir seviyeye gelince çıkıyo belki o seviyeye gelmedi allah hayırlısını versin

beyza günaydın canım
beyazmelek hayırlı olsun kızın oluyomuş
zeynep unutturma kendini daha sık aramızda görmek istiyorum seni
nasip canım bizi ihmal etme
aslım yok
ayşeler nerdesiniz
nikol sen nasılsın canım oğlusun kıpır kıpır mı yine maşallah :nazar:

günaydın kızlaaar

sinemim günaydın

mervecimm benim içimden güzel şeyler geçiyor başından beri ama hadi hayırlısı diyelim canım

pınaaar kocaman olmuş bebiş ayy ne güzel maşalllah

nasippcim seni hiç unuturmuyuz canımm...

mervişim işn. canım yaaa çok sevindim düşmediğine karın ağrısı olur merak etme yarında düşmezse bikaçgün daha bekle öyle yap testi yada direk kan testine ben ilk hamişliğimde adetim 4 gün geçmişti silik çıkmıştı canım o yüzden takma kafana idrarda belli bir seviyeye gelince çıkıyo belki o seviyeye gelmedi allah hayırlısını versin :
ay inşallahh kızlarr ya ne bilim ateş düşmeyince biraz umutlandım bende inşallahhhh sağlıkla gelir
günaydın kızlaaar

sinemim günaydın

mervecimm benim içimden güzel şeyler geçiyor başından beri ama hadi hayırlısı diyelim canım

pınaaar kocaman olmuş bebiş ayy ne güzel maşalllah

nasippcim seni hiç unuturmuyuz canımm...
beyzacımm inşallahhh içine doğan doğru çıkar tatlımm sende hayırlısıyla bitince hapların hamiş kalırsın hemen umuyorummm:Saruboceq:
herkese günaydınlar hayırlı günler.

günaydınnnnn canımmmmmm:1hug:

hepinize günaydın canlarım.bayadır uğrayamadım ev bulduk şükür taşınmadan bi boyayalım dedik 2 kanepe bi tv götürdük eve orada kalıyoduk dün akşam geldik.eşim boya işinde usta olduğu için zevkimize göre boyayalım dedik zor oluyo ama güzelde oluyo bide taşınsaydık. sağllığımıza gelince bende bebeğimde iyiyiz şükür büyümüş maşallah.sizlerde iyisinizdir inş.hepinizi tek tek öpüyorum kızlar Allaha emanet olun.bende küçük eşyaları kolileyim.çok iş var çoook.bugün buradayım fırsat bulursam gelmeye çalışırım.sizleri çok seviyorum hoşçakalın.a.s.

günaydın nevgül kızlar ben çıkıyorum dün olmayan denetim bugün saat 10 da görüşürüz siz kaynatın ben gelince okurum ok

iyi olamana sevindim semracım mervem inş. buay tutturdun canım ya hadi sen ol ayağını sürü arkandan biz gelelim canım

günaydın kızlar ne kadar çok kaynatmışsınız
pınarcım maşallah büyümüş senin ufaklık bence senin kızın olcak derslerinde başarılar bitanem
feyzacım sen de hoşgeldin prensesin geliyormuş tebrik ederim güzelim allahım sağsalim kucağına aldırsın
nasipcim aşk kolsun seni sormazmıyız hiç biraz yalnız kalmaya ihtiyacın olduğunu düşündük ama geliceni biliyoruz bitanem hayırlı yolculuklar güzelim
semracım evi taşıyormuşsunuz kolay gelsin canım aman dikkat olurmu sen mümkünse birşey elleme bebişini koru sen yeter
zeynepcim hoşgeldin bebiş büyüyor dimi allahım sorunsuz gebelik yaşatsın inşallah
mervem ateşin düşmemiş çok iyi canım umutlandırmak da istemiyorum sonra üzülmeni hiç istemem inşallah hayırlısı ne ise o olsun
merve2cim nasılsınız ana oğul bakalım senin oğlan şov yapıyormu arada fotonu bekliyoruz
sinemim sen ne durumdasın hayırlısı olsun kolay gelsin yoğunsun sanırım
beyzam sen nasılsın yoğunsun ve ders çalışıyorsun başarılar güzelim ben bu yıl dondurdum umarın doğru yapmışımdır
gülsümcüm günaydın canım nasılsın
ayşeler asiyem seherim nazmiyem emellerim aslım şebbom unuttuklarım varsa affola hadi gelinsizlerde

günaydın razis hoşgeldin maşallah bu kadar ismi biranda hatırladın ve karıştırmadan saydın.ne güzel.ben daha bi seni sinemi ve merveyi biliyom.kaydirigubbakcemile3 yavaş yavaş inşallah diğerlerinide tanırım.

günaydın razis hoşgeldin maşallah bu kadar ismi biranda hatırladın ve karıştırmadan saydın.ne güzel.ben daha bi seni sinemi ve merveyi biliyom.kaydirigubbakcemile3 yavaş yavaş inşallah diğerlerinide tanırım.

tanırsın cnm ben 1 yıldır geçen mayıstan bari burdayım sanırım raziyede okadar uzun süredir burda artık oturuyor isimler kaydirigubbakcemile3

kızlar ben geldim denetim erken bitti allahtan can atıyorum buraya gelmek için razişim nasılsın aylin burda mısın nevgülcüm

haklısın mervecim bende öğrenecem inşallah.evet sinem bende burdayım.ya kızlar ben bi tuhafım ya.kasıklarımda ağrı hem var hem yok.midem hem bulanıyo hem bulanmıyo.normalde regl olacağım zaman göğüsler bir hafta öncesinde başlar acımaya şuan hiçbişey yok.ama belim ağırıyo inşallah gecikmez yaa bir an önce doktora giderim.:çok üzgünüm:

X