Umudumuz Umut olsun

günaydın hanımlaaarkaydirigubbakcemile3
görüşürüz aylincim ama hamişlikte de adet belirtileri oluyo umudunu kaybetme
kızlar ben dün o sıkıntıyla gittim test aldım bi tane, adet belirtisi hissettikçe keyfim kaçana kadar dedim bi kez üzüleyim, kapı gibi tek çizgim var! önce üzüldüm haliyle ama sonra iyiki yaptım da emin oldum dedim.. umutlanmaya gerek yok..yerimseniben
selam kızlar

biliyorum bana kızgınsınız ama gördüğüm kadarıyla kimsenin aklına gelmemişim yırtmışım yanikaydirigubbakcemile3
neyse idil bebek aramıza hoşgeldin gülşen hayatım sanada büyük geçmiş olsun allah iyinizide nazardan saklasın
mervecim kırmızıları görmeden umutsuzluğa kapılma yok anlaşıldı mı
aylincim aşkım nasılsın
diğer bayanlar umarım sizlerde iyisinizdir
ben biraz burukkum bizim akraba 2 ay önce spirali çıkarttı ve kadının 2. denemesinde çift çizgi anasını satayım ben 2 senedir uğraşıyorum halal birşey yok
deli olmak içten değil ama umudumu yitirdim artık kısmet değilmiş ne yapalım
kızlar ben yarında yokkum istanbula gidiyoruz bu akşam yarın döneceğiz kendinize dikkat edin
canımm hoşgeldin, iyiyim ben, sen de inşallah.. takma kafana bişeleri hayırlısı olsun.. gelir bebişler vakitleri gelince.:ecrin_bebek:
selam kızlar hepiniz nasılsınız bakalım idil bebişimiz hoşgeldin dünyaya allahım sana uzun ömürler versin
bende dün doktora gittim kızım olacak allahım nasip ederse gökçenim sagsalim dogum yapmayı nasip etsin
pınarcım baya büyümüşsünüz sizde allahım nazarlardan saklıasın
canımm kız demek, sağlıkla kucağına da al inşallah.:nazar:
BU ARADA BEN BURALARDA DİİLKEN HAMİŞ OLANLAR, BEBİŞİNİ DOĞURANLAR, GÖZÜMDEN KAÇMIŞ OLMA İHTİMALNE KARŞI TOPLUCA HEPİNİZİ TEBRİK EDERİİİM,DARISI BAŞIMIZA OLSUN:enbuyukkk:
düşmediiiiiiiiii kız sinemmmmmmmmmmm ay kafam karıştı bütün gece karnım ağrıdı sabaha dedim kesin ateşim düşer ve regl gelir 37 çıktı ateşim ilginç bir durummirmirmirmir hamile olsam ama dünkü testte çıkmaz mıydı ya?
ben senden ümidimi kesmedimmhihoyyyt
hepinize günaydın canlarım.bayadır uğrayamadım ev bulduk şükür taşınmadan bi boyayalım dedik 2 kanepe bi tv götürdük eve orada kalıyoduk dün akşam geldik.eşim boya işinde usta olduğu için zevkimize göre boyayalım dedik zor oluyo ama güzelde oluyo bide taşınsaydık. sağllığımıza gelince bende bebeğimde iyiyiz şükür büyümüş maşallah.sizlerde iyisinizdir inş.hepinizi tek tek öpüyorum kızlar Allaha emanet olun.bende küçük eşyaları kolileyim.çok iş var çoook.bugün buradayım fırsat bulursam gelmeye çalışırım.sizleri çok seviyorum hoşçakalın.a.s.
hayırlı olsun yeni eviniz,yorma çok kendini

haklısın mervecim bende öğrenecem inşallah.evet sinem bende burdayım.ya kızlar ben bi tuhafım ya.kasıklarımda ağrı hem var hem yok.midem hem bulanıyo hem bulanmıyo.normalde regl olacağım zaman göğüsler bir hafta öncesinde başlar acımaya şuan hiçbişey yok.ama belim ağırıyo inşallah gecikmez yaa bir an önce doktora giderim.:çok üzgünüm:

kızım belkide hamilesindir benimde ilk hamilelikte göğüslerim hiç sancımamıştı normalde benimde 1 hafta önceden başlar gerçi belirtiler hep değişiyor takılmamak lazım ama olmuyor elden gelmiodelikafadulden

canım içeri prosesi ürün ve sistem denetimimiz var yılda 2 defa denetliyoruz belge aldığımız firmada bizi denetliyor ts ıso 16949 :2002 ts ıso 9001:2000 ıso 14001:2004 belgelerine sahibiz onların denetimi var şimdi denetim notlarını pc ye geçiyorum canım biyandan da sizlere yazıyorum

aylincim inşallahhh yaaa umuyorum vardır sağlıkla gelsinnnnn.. sen ne zaman gidicen doktora canım şimdi kaçgün geçmiş oldu?

canım içeri prosesi ürün ve sistem denetimimiz var yılda 2 defa denetliyoruz belge aldığımız firmada bizi denetliyor ts ıso 16949 :2002 ts ıso 9001:2000 ıso 14001:2004 belgelerine sahibiz onların denetimi var şimdi denetim notlarını pc ye geçiyorum canım biyandan da sizlere yazıyorum

anladım cnm bizimde oluyor denetimlerimiz bizde çevre laboratuarıyız ISO 17025 aldık bakanlıktan geliyor aradada türkaktan geliyor

haklısın mervecim bende öğrenecem inşallah.evet sinem bende burdayım.ya kızlar ben bi tuhafım ya.kasıklarımda ağrı hem var hem yok.midem hem bulanıyo hem bulanmıyo.normalde regl olacağım zaman göğüsler bir hafta öncesinde başlar acımaya şuan hiçbişey yok.ama belim ağırıyo inşallah gecikmez yaa bir an önce doktora giderim.:çok üzgünüm:

hakkaten yaaa, belki de hamilesindir, ne süper sürpriz olur hihoyyyt

tanırsın cnm ben 1 yıldır geçen mayıstan bari burdayım sanırım raziyede okadar uzun süredir burda artık oturuyor isimler kaydirigubbakcemile3

kızlar ben geldim denetim erken bitti allahtan can atıyorum buraya gelmek için razişim nasılsın aylin burda mısın nevgülcüm

kızım belkide hamilesindir benimde ilk hamilelikte göğüslerim hiç sancımamıştı normalde benimde 1 hafta önceden başlar gerçi belirtiler hep değişiyor takılmamak lazım ama olmuyor elden gelmiodelikafadulden

mervecim bu ihtimali hiç ama hiç düşünmüyorum bile.duphaston kullanıyom ve bu ay yumuşlarımda gelişme olmamıştı canım.ben inşallah gecikmez diyorum.

canım ben aslında çevre sağlık teknisyeniyim ön lisan çevre kirlenmesi ve kontrolü bölümünü okudum işyerinde hem bu işleri yapıyorum sağlık meslek lisesini bitirdiğim için hemde sağlık memuru olarak 2 iş birden anlican yoğun oluyo bazen laboratuarda ne gibi testler yapıyosunuz çevre mühendisimisin yoksa mervem

aylincim inşallahhh yaaa umuyorum vardır sağlıkla gelsinnnnn.. sen ne zaman gidicen doktora canım şimdi kaçgün geçmiş oldu?

gülüm kaçtı mı gözünden, ben dün test yaptım, aslanlar gibi tek çizgi :roflol:
bugün de olmazsa adet, 4 gün gecikmiş olacak..
ben dedim ama, hamilelik diil benimki, hayırlısı tabi..

canım ben aslında çevre sağlık teknisyeniyim ön lisan çevre kirlenmesi ve kontrolü bölümünü okudum işyerinde hem bu işleri yapıyorum sağlık meslek lisesini bitirdiğim için hemde sağlık memuru olarak 2 iş birden anlican yoğun oluyo bazen laboratuarda ne gibi testler yapıyosunuz çevre mühendisimisin yoksa mervem
evet cnm çevre mühendisiyim her türlü analiz yapılıyor,atıksu, emisyon,çamur aklına ne gelirse yeterliliğimiz epey geniş cnm..bende raporlamadayım..senin okuduğun okul asıl bizim şirketlik canım..
gülüm kaçtı mı gözünden, ben dün test yaptım, aslanlar gibi tek çizgi :roflol:
bugün de olmazsa adet, 4 gün gecikmiş olacak..
ben dedim ama, hamilelik diil benimki, hayırlısı tabi..

aa kusura bakma aylin valla kaçırmışım üzüldüm canımmmsenağlama

aa kusura bakma aylin valla kaçırmışım üzüldüm canımmmsenağlama

yok be canım üzülme, iyiyim ben şimdi kaydirigubbakcemile5
ama alemdi test, önce aha dedim çif çizgi mi beliriyo, bi baktım onlar benm tek çizgimin iki kenarıymşsırnaşık şey

ama alemdi test, önce aha dedim çif çizgi mi beliriyo, bi baktım onlar benm tek çizgimin iki kenarıymşsırnaşık şey

o nası şey kız benim testte ikinci çizginin belireceği yer ayrı kısımdaydı ay nebilim ya testlere güvensek mi güvenmesek mi aylincim? ama sen kist olduğunu düşünüyorsan bencede en kısa zamanda git cnm bekleme boşuna söktürücü verir bana öle yapmışlardı

aylincim ben 1 bucuk yıldır her ay o tek çizgiyi gördüm.:çok üzgünüm:inşallah bundan sonra görmeyiz:1hug:

evet hep stajımı mesleğime göre yaptım atıksu arıtma tesislerinde bütün içme suyu ve atık su analizlerini yapıyoduk aktif camur falan ama kendi mesleğimi yapmayınca uzaklaşıyo insan kız gelim de sizinle çalışim var mı elemana ihtiyaçççkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3:eek:

o nası şey kız benim testte ikinci çizginin belireceği yer ayrı kısımdaydı ay nebilim ya testlere güvensek mi güvenmesek mi aylincim? ama sen kist olduğunu düşünüyorsan bencede en kısa zamanda git cnm bekleme boşuna söktürücü verir bana öle yapmışlardı
yok aynı yerde yanyana çıkacaktı çizgiler.. yani ben öyle ummuştum:roflol:
aylincim ben 1 bucuk yıldır her ay o tek çizgiyi gördüm.:çok üzgünüm:inşallah bundan sonra görmeyiz:1hug:
inşallah canım:Saruboceq: hayırlısıyla

ya kızlar ben kendimi kötü hissediyorum bee. çok yorgun bitkinimÇok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
X