Umudumuz Umut olsun

canım bebeğim,miniğim,oğlum....

öyle büyük bir güçle,öyle içimizden gelerek ,gece yatarken,sabah kalkarken,her duamızda Allah'tan öylesine çok istedik ki seni dayanamadı Yüce Rabbim kullarının bu yakarışına gönderdi seni bize......içime düşttüğünü daha ilk günden hissediyodum zaten...Yüreğim senin sıcaklığınnla daha bi sevgi doluydu,daha bi başka çarpıyodu....Gözlerim bile bambaşka bakıyodu hayata ....Herşey daha bi güzeldi sanki.Gök daha bi mavi ,güneş daha bi parlak,ağaçlar daha bi yeşildi sanki....ve babanla ömrümüzün sonuna kadar unutamayacağımız o güzel günde içimde olduğunu ,9 ay sonra kollarımızda olacagının haberini aldık....Sana nasıl anlatalım ki???Bizim anne babalarımız 'anne baba olmadan bunun nasıl bir duygu olduğunu anlayamazsınız'derlerdi de inanmazdık....Doğruymuş bebeğim....Anlatılmaz bir duygu....Umarım gün gelirde sende baba olduğunda anlayacaksın bizi....içimde oluğun ilk başlarda rüya gibi geliyodu....daha çook küçük olduğundan kendini bana hissettiremiyodun hareketlerinle..ama bi kaç hafta sonra mide bulantılarım ve yorgunluklarım başlayınca tamam ben hamileyim içimde minik bebeğim var dedim....Ah be miniğim annene az çektirmedin ilk 3 ay boyunca ...işe gidip gelirken kaç otobüse kustum,kaç otobüsten inmem gereken yer olmadığı halde indim anlatamam....ama olsun yavaş yavaş büyüyosun şimdi içimde onlarda geçti .....Ben herşekilde razıyım,yeterki sen sağlıklı bir şekilde aramıza gel.....şimdi tekmelerini takip ederek gün geçiriyorum.....Elim her an karnımda ...tabii sende bana çok yardımcı oluyosun canım yavrum....Baban kareteci falan olacağını düşünüyo....
canım...oğlum....hayatımıza bambaşka bir anlam getireceksin...Heyecanımızı bir görebilsen.....seni çok seviyoruz...
bir annenin bebeğine yazdığı mektup..çok hoşma gitti burda sizinle pzylaşmak istedim.dilerim nisanda hepimiz bu duyguyu yaşarız.öpüldünüz.

nevgül ağlattın kız beni..
kızlar acayip gerginim ben yaaa inanılmaz şirketteki işlerde geriyor zaten bide üstüne tek çizgi görmem iyice sinirlendirdi beniiiiii allahımmmmmmmmm yaa nolurrrrr hayırlısıyla sağlıklı bebek ver nolurrrrrrr yarabbim yarabbimmm yarabbimm

canım mervem üzülme bitanem her ne kadar bunu sana söylesemde kendimide dizginleyemesemde sabır güzelim rabbim bize sabrını versin ki bebeğimiz sabrımızın sonucu olarak gelsin tamam mı inan seni çok iyi anlıyorum

canım mervem üzülme bitanem her ne kadar bunu sana söylesemde kendimide dizginleyemesemde sabır güzelim rabbim bize sabrını versin ki bebeğimiz sabrımızın sonucu olarak gelsin tamam mı inan seni çok iyi anlıyorum

evet zaten burda birbirimizi çok iyi anladığımız için bukadar zaman geçirdik. yoksa başkaları olsa anlamaz bizi zaten:nazar:

mervem sinirlenme canım sakin ol allahtan hayırlısını iste sağlıklı bir bebek iste canım strese girme bitanem

kızlar hiç keyfim yok ya, yok, kist oldu yine desem de umutlandım işte yine ve kırmızı kart belirtileri var şimdi, canım sıkıldı..
neyse ben çıkıyorum.. eve gidicem.
iyi akşamlar.

slm güzel topiğimin güzel anneleri,anne adayları nasılsınızz?? ben yoğunum ankaradan kız arkdaşım geliyor evi toparlayıp işlerimi hallediyorum boş zamanım kalırsa da ders çalışcaam bana dua edin kızlar derslerim sınava yetişsin diyee.

Merveem canım insallah idrarda çıkmamıştır kanda baktırsana bi bu kadar merak ettirme bizi, hamişsen de değilsen de vardır allahımın bir bildiği,dualarım seninle cnm beniim.

İDİL bebiiiş hoş geldin dünyayaaaaaa, sağlıcakla büyü, allah analı babalı büyütsüün, darısı başımızaa insallah

bu arada kızlar 2.5 aylık olduk biz bugünn

selam kızlar

biliyorum bana kızgınsınız ama gördüğüm kadarıyla kimsenin aklına gelmemişim yırtmışım yanikaydirigubbakcemile3
neyse idil bebek aramıza hoşgeldin gülşen hayatım sanada büyük geçmiş olsun allah iyinizide nazardan saklasın
mervecim kırmızıları görmeden umutsuzluğa kapılma yok anlaşıldı mı
aylincim aşkım nasılsın
diğer bayanlar umarım sizlerde iyisinizdir
ben biraz burukkum bizim akraba 2 ay önce spirali çıkarttı ve kadının 2. denemesinde çift çizgi anasını satayım ben 2 senedir uğraşıyorum halal birşey yok
deli olmak içten değil ama umudumu yitirdim artık kısmet değilmiş ne yapalım
kızlar ben yarında yokkum istanbula gidiyoruz bu akşam yarın döneceğiz kendinize dikkat edin

Son düzenleme:
TOPıĞıMıZıN ıLK ANNESı
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987 Batuhan
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982 Yiğit
* RUMELıLı.................................( Gülşen )........29.03.1979 ıdil

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMıŞLERıMıZ

* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978
* aabeyazmelek..........................( Feyza)............24.09.1984

* melankolia.............................. ( Pınar )............26.02.1985
* rasema.......................................(Semr a.)................10.01.??

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* asiş....................................20 Mart ( Asiye ).............15.02.1981
* crazybaby.......................... 01 Nisan ( Nasip )...........28.01.1972
* alabama......................................... .( Şebnem )...........07.08.1971
* Rahel............................................. . ( Emel )..............15.02.1978
* cancer............................................ ..( Merve ).............23.06.1982
*zeytin1007....................................... .. (Sinem).............25.10.1982
* bbaran............................................ .. (Beyza )...............????
* raziş............................................. .... ( Raziye )............03.06.1984

BıZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABıLMEK ıÇıN ELıMıZDEN GELENı YAPALIM GERıSıNı ALLAHA BIRAKALIM

HADı ARTIK BOYANSIN LıSTEMıZ PEMBEYE
LıSTEMıZı GÖREN MAŞALLAH DESıN

Son düzenleme:
selam kızlar hepiniz nasılsınız bakalım idil bebişimiz hoşgeldin dünyaya allahım sana uzun ömürler versin
bende dün doktora gittim kızım olacak allahım nasip ederse gökçenim sagsalim dogum yapmayı nasip etsin
pınarcım baya büyümüşsünüz sizde allahım nazarlardan saklıasın

selam kızlar

biliyorum bana kızgınsınız ama gördüğüm kadarıyla kimsenin aklına gelmemişim yırtmışım yanikaydirigubbakcemile3
neyse idil bebek aramıza hoşgeldin gülşen hayatım sanada büyük geçmiş olsun allah iyinizide nazardan saklasın
aylincim aşkım nasılsın
ben biraz burukkum bizim akraba 2 ay önce spirali çıkarttı ve kadının 2. denemesinde çift çizgi anasını satayım ben 2 senedir uğraşıyorum halal birşey yok
kızlar ben yarında yokkum istanbula gidiyoruz bu akşam yarın döneceğiz kendinize dikkat edin

Nasipcim iyi dileklerin için cok tesekkürler!!! Hamişlere de yazmıssın beni baş sıraya yani ÇOOK merci

selam kızlar

aylincim aşkım nasılsın

allah ne zaman nasip ederse o zaman gelcek melekleriniz nasipcim...sen strese sokma kendini...güle güle gidin gelin inşallah...

selam kızlar hepiniz nasılsınız bakalım idil bebişimiz hoşgeldin dünyaya allahım sana uzun ömürler versin
bende dün doktora gittim kızım olacak allahım nasip ederse gökçenim sagsalim dogum yapmayı nasip etsin
pınarcım baya büyümüşsünüz sizde allahım nazarlardan saklıasın

hadi hayırlısı feyzacım...ne güzel biprenses geliyooo...sağlıkla gelsin inşallah...

slm güzel topiğimin güzel anneleri,anne adayları nasılsınızz?? ben yoğunum ankaradan kız arkdaşım geliyor evi toparlayıp işlerimi hallediyorum boş zamanım kalırsa da ders çalışcaam bana dua edin kızlar derslerim sınava yetişsin diyee.

Merveem canım insallah idrarda çıkmamıştır kanda baktırsana bi bu kadar merak ettirme bizi, hamişsen de değilsen de vardır allahımın bir bildiği,dualarım seninle cnm beniim.

İDİL bebiiiş hoş geldin dünyayaaaaaa, sağlıcakla büyü, allah analı babalı büyütsüün, darısı başımızaa insallah

bu arada kızlar 2.5 aylık olduk biz bugünn

kız pınarr....ne çabuk geçiyo zaman..daha kan tahlilini yaptığın gün dün gibi aklımda...allahım sağlimen kucağımıza almayıda nasip etsin meleklerimizi...

Nasipcim iyi dileklerin için cok tesekkürler!!! Hamişlere de yazmıssın beni baş sıraya yani ÇOOK merci

zeynep hoşgeldin canım..nasıl gidiyo hamişlik...

günaydın toiğin güzen hatunları bugün yine ilk günaydınınız benden canlarım nasip kız ben seni hatırladım nerelerde diye boşver düşünme olursa olur kendi haline bırak sonuçta hamiş kalabiliyosun canım allah hayırlısını versin

X